Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-17, 11:18   #661
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Czy ktoś stosuje talki do ciała? I może coś polecić?Takie , które dają śliski efekt? Nie pytam o zasypki dla dzieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 11:18   #662
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Zwrot eobuwie
Czy jeśli zamówiłam z dostawą do paczkomatu to mogę zwrot zrobić w sklepie stacjonarnym?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 11:45   #663
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Mi wyskoczylo w googlach jak szukalam nakryc glowy na lato, jest z tego sklepu: https://butikdominiki.pl/pl/p/chustk...5-r.uni-/13700

Nawet mi sie podoba, ale na zdjeciach bardziej z przodu ten daszek wyglada na mosntrualny, moze to kwestia obiektywu?
Od tylu tez wyglada tak troche "na odwal", te rogi do zawiazywania moglyby byc dluzsze i ciensze. Dlatego nie jestem do konca przekonana. A jak wpisuje "chustka z daszkiem!" w wyszukiwarke to 99% wynikow jest dla niemowlakow i dzieci WHY?

Ktos moze ma jeszcze jakies pomysly?
Uwielbiam takie ogromniaste daszki, można się odbijać od wszystkiego
Ale na poważnie, lubię, mam jeden i mi się podoba. Da się przyzwyczaić do rozmiaru. Tylko tej konkretnej czapy z linka sobie bym nie brała, bo ta chustowata część na głowę może nie chronić za dobrze przed słońcem. Materiał się wydaje cienki, mniej więcej grubości prześcieradła. Jestem egzemplarzem, który kilka lat temu odkrył, że ma zakola na głowie do spalenia - po założeniu na rower bawełnianej czapki z daszkiem z Pumy. Jeszcze cieńszej bawełny niż ta czapka wolę już u siebie nie sprawdzać

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Tu podobny daszek z chustą https://www.uv-fashions.co.uk/coolib...t-10392-001-99
Tylko to Coolibar to i cena z innej bajki

Niestety w tym sklepie damskie kapelusze są przeważnie w rozmiarze 58 cm. W moim rozmiarze są głównie dziecięce, w takiej stylistyce jak te sportowe z Decathlona. Tak że nie poszaleję, będę szukać innych sklepów.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 11:57   #664
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no miesiąc to tak na styk prawdę mówiąc. jeśli mają dużo napraw (a mogą mieć, bo sezon się zbliża) to chwilę poczekasz na te kółka


tanie walizki będą się szybko niszczyć i już. zwłaszcza jeśli mówisz o walizce która idzie do bagażowni w samolocie. tam walizkami rzucają i cudów nie zdziałasz. jak materiał jest tani to się zniszczy.

ABS jest sztywny, ten materiał nie pracuje. jak ktoś nią rzuci, spadnie Ci ze schodów czy coś to materiał się nie ugnie w miejscu uderzenia a pęknie. dlatego bardzo ważne jest aby walizki abs były dobrze wypakowane. wtedy przy uderzeniu rzeczy w środku walizki amortyzują materiał. jest to materiał twardy i mało elastyczny

jeśli szukasz trwałej walizki to powinnaś rozważyć poliwęglan lub ewentualnie polipropylen. to drugie jest tańsze, podobnie wytrzymałe jak poliwęglan ale nie ma twardej powłoki na zewnątrz więc się szybko rysuje.

walizka z pepco to ma 100% będzie abs.

Z tymi tanimi to zależy. Ja kiedyś miałam taką zwykłą, marketową i służyła mi lata i nie jedno ze mną przeszła. Potem miałam droższe, niby lepsze, a szybko się rozwalały. Jedną miałam taką dużą i po kilku użyciach rozwaliły mi się właśnie kółka. Tak jakby były za słabe do wagi walizki. Zareklamowałam i oczywiście nie uznali. Wkurzyłam się, bo przecież nie kupuję wielkiej walichy żeby tam 3 bluzki wsadzić
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 12:02   #665
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Ja tam zazwyczaj z materiałową latam i nigdy nic się nie zdarzyło. Inna sprawa, że najbardziej wrażliwe rzeczy zwyczajnie pakuję do środka by ciuchy je przygniotły haha.
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 12:05   #666
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88762806]Uwielbiam takie ogromniaste daszki, można się odbijać od wszystkiego
Ale na poważnie, lubię, mam jeden i mi się podoba. Da się przyzwyczaić do rozmiaru. Tylko tej konkretnej czapy z linka sobie bym nie brała, bo ta chustowata część na głowę może nie chronić za dobrze przed słońcem. Materiał się wydaje cienki, mniej więcej grubości prześcieradła. Jestem egzemplarzem, który kilka lat temu odkrył, że ma zakola na głowie do spalenia - po założeniu na rower bawełnianej czapki z daszkiem z Pumy. Jeszcze cieńszej bawełny niż ta czapka wolę już u siebie nie sprawdzać

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Tu podobny daszek z chustą https://www.uv-fashions.co.uk/coolib...t-10392-001-99
Tylko to Coolibar to i cena z innej bajki

Niestety w tym sklepie damskie kapelusze są przeważnie w rozmiarze 58 cm. W moim rozmiarze są głównie dziecięce, w takiej stylistyce jak te sportowe z Decathlona. Tak że nie poszaleję, będę szukać innych sklepów.[/QUOTE]

Nawet fajny ten z linka, ale nie podoba mi sie ze jest czarny. I generalnie, sam fakt ze daszek jest z innego materialu niz reszta. Wolalabym calos z tego samego, gladkiego materialu (koniecznie jasnego zeby odbijal slonce). Nawet znalazlam tutorial na youtubie jak sobie samemu cos takiego uszyc, ale nie posiadam maszyny do szycia i nie wyobrazam sobie obszywania tego wszystkiego recznie.

Chusta z daszkiem jest o tyle niezla, ze nie trzeba sie martwic o obwod glowy. Jak sie tak zastanawiam to nawet nie wiem jaki ja mam obwod. No nic, bede szukac dalej.

Co do walizek: mi tez sie zdarzylo raz ze plastikowa walizke rozwalili mi pracownicy linii lotniczych. Gdy ja odebralam miala wyrazne uderzenie w centralnej czesci (to nawet nie bylo pekniecie bo upadla, tylko doslownie dziura od uderzenia czyms). Z kolei w tych materialowych denerwuje mnie, ze latwiej sie brudza i zbieraja kurz.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2021-06-17 o 12:13
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 12:12   #667
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy ktoś stosuje talki do ciała? I może coś polecić?Takie , które dają śliski efekt? Nie pytam o zasypki dla dzieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kiedyś miałam zapachowy talk Yardleya (allegro) , czasem używam Puder rodzinny z apteki.
Jest jeszcze włoski FelceAzzura, ale nie znam go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 12:40   #668
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Nawet fajny ten z linka, ale nie podoba mi sie ze jest czarny. I generalnie, sam fakt ze daszek jest z innego materialu niz reszta. Wolalabym calos z tego samego, gladkiego materialu (koniecznie jasnego zeby odbijal slonce). Nawet znalazlam tutorial na youtubie jak sobie samemu cos takiego uszyc, ale nie posiadam maszyny do szycia i nie wyobrazam sobie obszywania tego wszystkiego recznie.

Chusta z daszkiem jest o tyle niezla, ze nie trzeba sie martwic o obwod glowy. Jak sie tak zastanawiam to nawet nie wiem jaki ja mam obwod. No nic, bede szukac dalej.
Z tymi kolorami to raczej się mówi, że wypadają neutralnie (nie ma specjalnej korzyści z wybierania takich czy siakich) lub żeby właśnie unikać jasnych, w celu unikania odbitego promieniowania. Że to właśnie efekt niechciany a nie pożądany
Nie znam dobrego uzasadnienia, nie wiem czy z tego wypadają duże ilości odbitego promieniowania widzialnego (chyba nie ), czy to się przekłada też na promieniowanie UV. Możliwe, że wiele takich wypowiedzi to powtarzanie po innych, rozumowanie "na chłopski rozum" tak jak kiedyś rozumowano, że filtry mineralne głównie odbijają UV. Ja też tylko powtarzam, nie znam dobrego uzasadnienia
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 12:54   #669
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam zapachowy talk Yardleya (allegro) , czasem używam Puder rodzinny z apteki.
Jest jeszcze włoski FelceAzzura, ale nie znam go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecasz ten Yardleya? Bo widzę, ze ma różne warianty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:09   #670
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Może poradzicie, do jakiego supermarketu wybrać się, aby mieć największy (lub najciekawszy) wybór wege produktów do jedzenia?
Cały czas robię zakupy w Lidlu i tamtejsze już mi się przejadły. I nie wiem - Kaufland, Leclerc, Aldi? Coś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:14   #671
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Czy karmiac piersią mogę zacząć stosować dietę ? Byle nie zatrzymać i nie zaburzyc laktacji.

Mam pociążowe nadprogramowe 5kg i chciałabym się ich pozbyć, bo zaczynają mi już przeszkadzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 13:28   #672
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Może poradzicie, do jakiego supermarketu wybrać się, aby mieć największy (lub najciekawszy) wybór wege produktów do jedzenia?
Cały czas robię zakupy w Lidlu i tamtejsze już mi się przejadły. I nie wiem - Kaufland, Leclerc, Aldi? Coś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaufland i Auchan mają spory wybór.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:46   #673
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Kaufland i Auchan mają spory wybór.

Potwierdzam
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:53   #674
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Kaufland i Auchan mają spory wybór.
Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Potwierdzam
Super, to będzie Kaufland
Dzięki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:05   #675
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Polecasz ten Yardleya? Bo widzę, ze ma różne warianty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi pasował. Ale też nie widzę różnicy w działaniu między Pudrem rodzinnym. Cenowo wychodzi chyba tak samo, tylko Yardleya są 200g to starcza na lata. Chyba że smarować całe ciało to zejdzie szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:17   #676
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Może poradzicie, do jakiego supermarketu wybrać się, aby mieć największy (lub najciekawszy) wybór wege produktów do jedzenia?
Cały czas robię zakupy w Lidlu i tamtejsze już mi się przejadły. I nie wiem - Kaufland, Leclerc, Aldi? Coś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Auchan ma spory wybór, z produktów "udających" mięsne na dziale z wędlinami są chyba dwie lodówki. Plus sporo na innych działach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:17   #677
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Dlaczego na szczescie?
ponieważ jest bardzo marny ,mnie osobiście efekt nie satysfakcjonuje

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Polecam na komary Bros dla dzieci od 1 roku życia. Jest skuteczny i mniej toksyczny niz raid.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok,dziękuje bardzo za sugestie
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Na opakowaniu jest cos takiego
Załącznik 7751119
bardzo dziękuje
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Przy kocie to bym radziła siatki na okna nawet takie zwykłe na rzepy.
Oczywiście są ale komar przez nie przeleci plus np w sypialni i łazience mam wysoko okna dachowe i tam nie ma siatki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Używam piankowych i zawsze rano dezynfekuje uszy jakimś płynem typu ocenisept. No i te piankowe też piorę co jakiś czas. Mam uszy i cerę ogólnie z tendencja to różnych wykwitów więc czuję że czasem po kilku dniach używania coś mi się chce w uszu robić. Na słuch to jednak wpływu szkodliwego nie ma. Mówię tu o części zewnętrznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Ten plyn na komary osiada na rzeczach, dlatego nie uzywa sie go przy malych dzieciach czy kotach wlasnie (koty po wszystkim chodza i sie czesto wylizuja, dzieci biora rzeczy i rece do buzi czesto). Na grupie osiedlowej widzialam ogloszenia o naprawie walizek, ale pojecia nie mam czy to oplacalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hm?osiada? dobrze się rozumiemy?ja planowałam zakup takiego do kontaktu
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:43   #678
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Korzystacie ze stoperów do uszu na noc? Jeśli tak to powiedzcie proszę z jakich i czy nie odczuwacie potem dyskomfortu? Jakoś mam obawy, że stopery mogą powodować infekcje albo uszkadzać słuch, ale jestem zdesperowana, bo pies sąsiada ujada całą noc
Ja używam stoperów co noc od... 10 lat? Albo więcej żadnego zapalenia ucha ani nic

Ja polecam piankowe laser lite.

https://groomershop.pl/zatyczkistope...retanowej-7319

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:43   #679
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dzięki! Pamiętasz może jak się nazywają? Kupujesz w aptece czy w drogeriach?





Dzięki!





Dziękuję
Właśnie marka stopper choć pracownicy w aptece często nie znają marki tylko właśnie "te w srebrnym opakowaniu?" Screenshot_20210617-154209_Google.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 14:52   #680
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Może poradzicie, do jakiego supermarketu wybrać się, aby mieć największy (lub najciekawszy) wybór wege produktów do jedzenia?
Cały czas robię zakupy w Lidlu i tamtejsze już mi się przejadły. I nie wiem - Kaufland, Leclerc, Aldi? Coś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja byłam ostatnio w delikatesach T&J przez przypadek, ale w takich dużych i też było sporo takich produktów.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:52   #681
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
planuje zakup raid przeciw komarom (taki do kontaktu) ale tak sobie dziś pomyślałam czy to aby nie będzie przeszkadzać kotu?

Tzn nie tyle przeszkadzać czy to bezpieczne dla niego?





* dwa dni temu pisałam tutaj w sprawie klimatyzatora na oku miałam daysona ,dziś zrobiłam sobie rajd po sklepach żeby czegoś poszukać.

Były daysony,dziękuje bogu ,że się powstrzymałam i go nie kupiłam



Obecnie myślę o DELONGHI PAC N82 ale muszę się z tym przespać czy go kupić.
Dyson nie ma w ofercie klimatyzatora

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:53   #682
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Mozesz wrzucic przykladowe zdjecie? Jak chusta mialaby zaslaniac twarz od slonca?

Edit: dopiero teraz widze, ze nie napisalam ze chodzi mi o zaslanianie twarzy (a glowy to przy okazji tez, ale jednak twarz i oczy w priorytecie)
A co jest zlego w zwyklej czapce z daszkiem? Ja mam taka na rower i inne sportowe wyjscia. Mi pasuje, bo zwiazuje wlosy w kucyk i wkladam do tej dziurki z tylu, moge zrezygnowac z okularow slonecznych. Poza tym uzywam filtrow slonecznych i unikam najmocniejszego slonca.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88762612]Aaa twarz, myślałam, że ogólnie głowę
Załącznik 7751125Załącznik 7751126[/QUOTE]
to juz taki styl retro vintage
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:56   #683
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
ponieważ jest bardzo marny ,mnie osobiście efekt nie satysfakcjonuje


ok,dziękuje bardzo za sugestie

bardzo dziękuje




hm?osiada? dobrze się rozumiemy?ja planowałam zakup takiego do kontaktu
tak, płyn paruje z tego urządzenia i osiada wokół na meblach i przedmiotach, z tego powodu nie powinno się go używać przy kotach, małych dzieciach
ale może ten dla dzieci od pierwszego roku życia ma inny skład i jest bezpieczny, ja miałam ten zwykły i musiałam oddać z ww. powodów
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 14:57   #684
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mi pasował. Ale też nie widzę różnicy w działaniu między Pudrem rodzinnym. Cenowo wychodzi chyba tak samo, tylko Yardleya są 200g to starcza na lata. Chyba że smarować całe ciało to zejdzie szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki za podpowiedz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:09   #685
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
tak, płyn paruje z tego urządzenia i osiada wokół na meblach i przedmiotach, z tego powodu nie powinno się go używać przy kotach, małych dzieciach
ale może ten dla dzieci od pierwszego roku życia ma inny skład i jest bezpieczny, ja miałam ten zwykły i musiałam oddać z ww. powodów
rozumiem,poszukam więc w takim razie tego o którym mowa ,może na nim będzie jakaś informacja odnośnie zwierząt

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
tak, płyn paruje z tego urządzenia i osiada wokół na meblach i przedmiotach, z tego powodu nie powinno się go używać przy kotach, małych dzieciach
ale może ten dla dzieci od pierwszego roku życia ma inny skład i jest bezpieczny, ja miałam ten zwykły i musiałam oddać z ww. powodów
[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88763297]Dyson nie ma w ofercie klimatyzatora

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

sorry wentylator
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:12   #686
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88762968]Z tymi kolorami to raczej się mówi, że wypadają neutralnie (nie ma specjalnej korzyści z wybierania takich czy siakich) lub żeby właśnie unikać jasnych, w celu unikania odbitego promieniowania. Że to właśnie efekt niechciany a nie pożądany
Nie znam dobrego uzasadnienia, nie wiem czy z tego wypadają duże ilości odbitego promieniowania widzialnego (chyba nie ), czy to się przekłada też na promieniowanie UV. Możliwe, że wiele takich wypowiedzi to powtarzanie po innych, rozumowanie "na chłopski rozum" tak jak kiedyś rozumowano, że filtry mineralne głównie odbijają UV. Ja też tylko powtarzam, nie znam dobrego uzasadnienia [/QUOTE]
Chyba nie do konca rozumiem twoja wypowiedz, w poprzednim poscie chodzilo mi o to ze nie podoba mi sie ze daszek i chusta maja inne kolory. Chcialabym cos podobnego do tego co wrzucilam wczesniej - calosc w jednolitym odcieniu (i materiale), ze wzgledow estetycznych (czyli moj kaprys).

A tak poza tym, i tak wybralabym jasne nakrycie glowy, bo zalezy mi tez na tym zeby glowa sie nie nagrzewala. Ostatnio widzialam azjatke z parasolem przeciwslonecznym. Byl bialy od zewnatrz i czarny od wewnatrz i chyba to wlasnie jest najlepsze rozwiazanie. Przyznam, ze to ona zainspirowala mnie wlasnie do rozpoczecia tych pytan na wizazu, bo zamazylo mi sie takie nakrycie glowy z ciemnym daszkiem od spodu. Ale to chyba tylko jak sama sobie uszyje


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A co jest zlego w zwyklej czapce z daszkiem? Ja mam taka na rower i inne sportowe wyjscia. Mi pasuje, bo zwiazuje wlosy w kucyk i wkladam do tej dziurki z tylu, moge zrezygnowac z okularow slonecznych. Poza tym uzywam filtrow slonecznych i unikam najmocniejszego slonca.


to juz taki styl retro vintage
A ktos napisal ze jest cos zlego w czapce z daszkiem? Nawet napisalam ze taka mam i uzywam (Do tego robie to samo co ty - kucyk wkladam w tylny otwor. Natomiast mam o tyle wrazliwe oczy ze okulary przeciwsloneczne i tak musze zalozyc).
Po prostu czapka z daszkiem nie do wszystkiego wedlug mnie pasuje i szukam alternatyw.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2021-06-17 o 15:14
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:13   #687
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w delikatesach T&J przez przypadek, ale w takich dużych i też było sporo takich produktów.
Ojej pierwsze słyszę o takim sklepie zobaczę, czy jest gdzieś w pobliżu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:14   #688
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Chusta z daszkiem jest o tyle niezla, ze nie trzeba sie martwic o obwod glowy. Jak sie tak zastanawiam to nawet nie wiem jaki ja mam obwod. No nic, bede szukac dalej.
Ja w zeszłym roku trochę używałam przyłbicy anty-UV i nie bardzo się z nią polubiłam, w końcu wolałam jechać rowerem w masce niż w tej przyłbicy. Niby ta opaska, na której była przyłbica miała uniwersalny rozmiar, ale dla mnie była za ciasna i do tego musiałam się specjalnie do niej czesać, bo po rozpuszczonych włosach mi się ślizgała. Rozpraszała mnie też w trakcie jazdy.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A co jest zlego w zwyklej czapce z daszkiem? Ja mam taka na rower i inne sportowe wyjscia. Mi pasuje, bo zwiazuje wlosy w kucyk i wkladam do tej dziurki z tylu, moge zrezygnowac z okularow slonecznych. Poza tym uzywam filtrow slonecznych i unikam najmocniejszego slonca.
Niektórzy, na przykład ja, wyglądają w mało czym równie debilnie jak w czapce z daszkiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:14   #689
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Może poradzicie, do jakiego supermarketu wybrać się, aby mieć największy (lub najciekawszy) wybór wege produktów do jedzenia?
Cały czas robię zakupy w Lidlu i tamtejsze już mi się przejadły. I nie wiem - Kaufland, Leclerc, Aldi? Coś innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A biedronka? Oni mają sporo produktów vege


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 15:58   #690
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A biedronka? Oni mają sporo produktów vege


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam tam ostatnio i za jakiś czas znów wrócę rzeczywiście są tam fajne rzeczy, kotlety buraczane przepyszne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.