Idiotyczne zachowania klientów ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-14, 15:35   #1
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Wink

Idiotyczne zachowania klientów ;)


tak sobie pomyślałem, że normalnie muszę o tym napisać - do kancelarii prawniczej, w której pracuję, przyszła dziś klientka, ktora kategorycznie i natychmiast zażądała zmiany dopiero co użytej do wody mineralnej szklanki, tylko i wyłącznie po to, żeby znów nalać do szklanki wodę z jeszcze niedokończonej buteleczki... jeszcze rozumiem, żeby szklanka się jakoś ubrudziła, ale tak nie było, więc nie rozumiem...
mam nadzieję, że nie tylko ja mam do czynienia z takimi dzikusami opisujcie opisujcie
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:44   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cześć!

kurcze,Maciek...kiedy ja Cię ostatnio tutaj widziałam....hohoho i jeszcze trochę

Agencja reklamowa:Wpada facet i mówi,że chce zareklamować popsuty telewizor
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:49   #3
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Dzwoni pani i pyta czy w miejscowosi takiej i takiej, w takim i takim hotelu, w takim i takim terminie sa miejsca. Sprawdzam w systemie, miejsc nie ma. Mówie pani ze miejsc brak. Pani z awantura, że jak to nie ma, że musza byc . Ja grzecznie odpowiadam "naprawdę nie ma!!!!!".
Klientka wsiekła rzuca słuchawką.
Za 5 min dzwoni, z jeszcze większa awantura i mówi "co to ma znaczyc , sama pani nie wie co ma w tym systemie. Zadzwoniłam na infolinię i zarezerwowałam sobie ten hotel".
Ja w szoku dzwonie do centrali i pytam czy ktos rezerwował hotel na Riwierze Olimpijskiej. Otóż nie. Nie rezerwował. Miejsc w tym hotelu nie było juz od miesiaca.

No cóz klientka miała fantazję
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:21   #4
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Rok temu gdy pracowalam sezonowo w lumpeksie, przyszla klientka, ktora wybrala w koszyku "ciuchy po 1zl" jakas bluzke, targowala sie jeszcze aby bylo po 50 gr - -", byla naprawde meczaca, wiec powiedzialam zeby juz wziela za 50 gr, na co ona dala mi banknot 100 zl ......
Dodam, ze sytuacja miala miejsce rano, gdy kase mialam jeszcze pusta i nie mialam jak wydac. Zapytalam sie czy ma drobniej, bo nie mam jak rozmienic, na co ona z bezczelnym usmiechem powiedziala zebym w takim razie poszla po placu i popytala sie ludzi aby mi rozmienili

bylam cholernie wsciekla, ale uznalam ze nie bede babsztylowi robic satysfakcji , i nie poddam sie, poszlam i rozmienilam jej te pieniadze.

Pozniej co prawda pomyslalam ze najlepiej byloby gdybym po prostu powiedziala jej "pocaluj mnie w pompke;p" i nie fatygowala sie z tym gonzo o marne 50 gr.

Ale dla zasady nie poddalam sie ;p
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:25   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Afra,może ta babka myślała,że dasz jej za darmo,bo niby co to te 50 gr
heh,podziwiam za cierpliwość.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:27   #6
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Rok temu gdy pracowalam sezonowo w lumpeksie, przyszla klientka, ktora wybrala w koszyku "ciuchy po 1zl" jakas bluzke, targowala sie jeszcze aby bylo po 50 gr - -", byla naprawde meczaca, wiec powiedzialam zeby juz wziela za 50 gr, na co ona dala mi banknot 100 zl ......
Dodam, ze sytuacja miala miejsce rano, gdy kase mialam jeszcze pusta i nie mialam jak wydac. Zapytalam sie czy ma drobniej, bo nie mam jak rozmienic, na co ona z bezczelnym usmiechem powiedziala zebym w takim razie poszla po placu i popytala sie ludzi aby mi rozmienili

bylam cholernie wsciekla, ale uznalam ze nie bede babsztylowi robic satysfakcji , i nie poddam sie, poszlam i rozmienilam jej te pieniadze.

Pozniej co prawda pomyslalam ze najlepiej byloby gdybym po prostu powiedziala jej "pocaluj mnie w pompke;p" i nie fatygowala sie z tym gonzo o marne 50 gr.

Ale dla zasady nie poddalam sie ;p
Nie ma nic gorszego niż klient kupujący coś za małą kwotę a płacący banknotem o dużym nominale
Jak pracowałam na poczcie to normą było kupowanie np. zwykłego znaczka za 1.35 zł i płacenie "stówką" bo "drobniej nie mam" i jeszcze nieraz teksty typu: "a chcę sobie przy okazji rozmienić pieniądze"
A poczta kurka to nie bank, żeby tak każdemu rozmieniać kase
Ile razy miałam taką sytuacje to miałam ochotę normalnie zastrzelić klienta
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:33   #7
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

cattt, pewnie ze latwiej byloby dac jej to za darmo, ale nieeeeeeeeee , nie moglam tego zrobic bo ..nie wiem ..punkt honoru .. cos w tym stylu
z drugiej strony bylam sprzedawca, wiec glupio byloby odmowic kupujacemu towaru.

ooo tez mi sie przypomnialo, pewien facet przychodzil do lumpeksu, i ciagle chcial abym wybierala mu koszulki, ale! mogly to byc jedynie koszulki z " Ju-es-ej" , on innych nie nosi :P
jak wreszcie znalazlam jakas dla niego, made in usa, to znowu nie pasowal mu material, nadruk, albo rozmiar, i sterczal i czekal az cos znajde

niektorzy potrafia byc naprawde meczacy :P
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 16:33   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Ludzie są czasem tacy chciwi...
Ostatnio robiłam odpłatnie ksero strony z gazety pewnej Pani. Poprosiła mnie o 5 kopii. Swoim zwyczajem zrobiłam jedną na próbę, czy nie za jasna lub za ciemna. Pani stwierdziła, że wolałaby trochę ciemniej, przyciemniłam więc i tym razem było OK. Zrobiłam więc 5 kopii, a ta pierwszą, zbyt jasną, odłożyłam na bok. Pani pyta:
- A co Pani zrobi z tą pierwszą odbitką?
- Skoro Pani nie bierze, to zostawię ją w biurze i zużyjemy na notatki z drugiej strony, albo sie ją wyrzuci.
- A, to jak ma Pani wyrzucić, to może ja ją wezmę?

Ale gdy przyszło do płacenia za 6 kopii, Pani jednak stwierdziła, że jest za jasna i na nic jej sie nie przyda.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:55   #9
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

bo tak już jest- jak za darmo to chętnie, ale jak już trzeba zaplacić, to nie
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:00   #10
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Zwłaszcza, że odbitka kosztowała AŻ 30 groszy i była naprawdę wyraźna, tyle, że Pani wolała ciemniejszą.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:04   #11
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

khem nie chce byc chamska. ..ale ksero po 30 gr? drogo macie
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 17:28   #12
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ludzie są czasem tacy chciwi...
Ostatnio robiłam odpłatnie ksero strony z gazety pewnej Pani. Poprosiła mnie o 5 kopii. Swoim zwyczajem zrobiłam jedną na próbę, czy nie za jasna lub za ciemna. Pani stwierdziła, że wolałaby trochę ciemniej, przyciemniłam więc i tym razem było OK. Zrobiłam więc 5 kopii, a ta pierwszą, zbyt jasną, odłożyłam na bok. Pani pyta:
- A co Pani zrobi z tą pierwszą odbitką?
- Skoro Pani nie bierze, to zostawię ją w biurze i zużyjemy na notatki z drugiej strony, albo sie ją wyrzuci.
- A, to jak ma Pani wyrzucić, to może ja ją wezmę?

Ale gdy przyszło do płacenia za 6 kopii, Pani jednak stwierdziła, że jest za jasna i na nic jej sie nie przyda.
kiedyś w pewnym ksero coś kopiowałam i pan długo ustawiał czy nie za jasne czy nie za ciemne i musiałam za wszystko zapłacić i wziąć te jego wszystkie próby...... Nie było ze mogę zostawić...
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:37   #13
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie ma nic gorszego niż klient kupujący coś za małą kwotę a płacący banknotem o dużym nominale
Jak pracowałam na poczcie to normą było kupowanie np. zwykłego znaczka za 1.35 zł i płacenie "stówką" bo "drobniej nie mam" i jeszcze nieraz teksty typu: "a chcę sobie przy okazji rozmienić pieniądze"
Nie rozumiem, co w tym dziwnego?
To chyba normalne, ze zdarza się, ze klient niema przy sobie drobnych pieniędzy? Albo może właśnie dlatego celowo płaci stówą, zeby w następnym sklepie nie usłyszeć, że kupuje na przykłąd "tylko gumę" a nie płaci drobnymi, bo takowych nie posiada?

Co innego, gdyby ktoś nic nie kupował, a tylko chciał rozmienic pieniądze, no ale przecież dokonał zakupu
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:42   #14
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, co w tym dziwnego?
To chyba normalne, ze zdarza się, ze klient niema przy sobie drobnych pieniędzy? Albo może właśnie dlatego celowo płaci stówą, zeby w następnym sklepie nie usłyszeć, że kupuje na przykłąd "tylko gumę" a nie płaci drobnymi, bo takowych nie posiada?

Co innego, gdyby ktoś nic nie kupował, a tylko chciał rozmienic pieniądze, no ale przecież dokonał zakupu
Mnie w tym wkrzało nie to, że ktoś np. nie miał innych pieniędzy, ale wiele razy zdarzało się, że takie akcje zawsze były w dniach gdy ludzie są zaraz po wypłacie

Wiele razy ktoś przychodził do okienek tylko by rozmienić kasę "a nie ma pani rozmienić 100 zł na pół?" A na poczcie NIE WOLNO nam było rozmieniać klientom pieniędzy, bo ktoś może tak specjalnie fałszywki w obieg wprowadzać A ludzie do banku z nie poszli, bo tam za rozmienianie się płaci...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:43   #15
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Pracuje w kancelarii prawniczej jako sekretarka... mialam 2 dziwne sytuacje otoz
1) Dzwoni babka i szukala jednego z prawnikow, mowie ze nie ma go przy biurku, a ona ze musi z nim porozmawiac, wiec wstalam, zostawilam czekajacych klientow w recepcji bo babsztyl nie dawal mi spokoju,a ze biuro mamy spore to szukalam prawnika chyba z 10 minut i nie znalazlam i mowie babie, ze przepraszam ale nie znalazlam, czy moge przekazac wiadomosc albo przelaczyc na poczte glosowa. a ona do mnie z tekstem: CIEKAWE CZY GDYBYM DALA CI TYSIAC EURO TO TEZ BYS MIALA PROBLEMY ZE ZNALEZIENIEM TEGO PRAWNIKA

2) Dzwoni facet szuka prawnika mowie ze mie ma i jego aststentki tez nie ma, a tylko te 2 osoby zajmowaly sie sprawa tego czlowieka. On mowi ze chce rozmawiawiac z kims z biura, mowie ze mamy 30 pracownikow a biuro podzielone jest na poszczegolne departamenty i nikt inny nie zna panskiej sprawy, wiec moge przekazac wiadomosc, przelaczyc na poczte glosowa a pozniej prawnicy sie z nim skontaktuja. On dalej o tym ze chce rozmawiac z kims z biura, to ja twardo ze nikt inny nie zna panskiej sprawya koles zaczyna opowiadac historie o tym ze syn go nie szanuje, ze on wyslal jakies pieniadze i policja przyjechala haha i ze moj szef go poniza bo nie chce odbierac telefonow dziwny typek...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:48   #16
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

ja sprzedawcą nie jestem, ale wkurza mnie jak stoje w sklepie, sie spiesze, i stoi przede mną jakis człowiek. i juuupi juz konczy juz ma rachunek wystawiony, zapłacił za wszystko, ja juz otwierAM usta zeby powiedziec co chcę kupić a ten Człowiek mi nagle "aaaaaha, jeszcze pomidorki, pol kilo ziemniaczkow, a te cukiereczki z czym są? z czekolada? a nie ma z rodzynkami? to moze jednak z czekolada ale gorzką, o jej teraz mam same drobne, to niech pani poczeka policzę i jeden grosik drugi grosik" autentycznie mialam kiedys taka sytuacje, wyszłam ze sklepu. kiedy indziej mialam podobną, mniej denerwującą i powiedzialam pewnej starszej pani, nie patrząc na wiek, ze przykro mi ale nie jest sama w tym sklepie i ze się spiesze i czy moze dokupić po mnie. oczywiscie westchnienie jaka ta dzisiejsza młodzież....
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:12   #17
hotgirl
Raczkowanie
 
Avatar hotgirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 307
Talking Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Ja ostanio jak pracowałam w Auchanie na kasie to jakiś dziadek kupował czajnik bezprzewodowy, zapłacił za niego ja mu wydałam reszte dałam mu paragon do ręki. A ten przychodzipo 20 minutach i do mnie z pretansjami "pani mi nie dała paragonu"(bez niego nie mógł podbić gwarancji), ja mówie mu że dałam i ludzie stojący w kolejce za nim też mnie bronili i mówili do niego że dałam mu paragon do ręki, ten mówi prosze w koszu na smieci poszukać, ja wziełam ten kosz pokazałam mu że tam leżą same reklamówki i ani jednego paragonu, poszedł wrócił po 2 minutach i do mnie mówi "pani pewnie jest ślepa prosze mi ten śmietnik pokazać ja sobie sam poszukam bo pani mi paragonu nie dała tylko go wyrzucila!" ludzie sie wkurzyli że zawraca głowie i mówią do niego 'na drugi raz to niech pan okulary założy a nie tutaj się awanturuje" coś powiedział że auchan na psy spada i spobie poszedł. A innym razem miałam takiego kilenta który sie do mnie czepiał że nie pakuje mu wszystkiego do reklamówek [ nie można pakować ciężkich rzeczy, szklanych, butelek z piwami, melonów arbuzów itd. ] no i przyszedł do mnie z 20 butelkami żubrów i ja mu to policzyłam a on do mnie dlaczego ja tego nie pakuje, ja mówie że nie wolno mi szklanych rzeczy pakować daje się kilentowi reklamówki i musi pan to zorbić sam ,a on tam na ten szyld gdzie towary się do reklamówek wkłada zaczął pchać te butelki i krzyczał "co to za regulamin prawo handlowe jest wogle inne" aż wkąc pobił 2 butelki piwa oczywiście, wszytsko się zalało i przybiegł ochroniasz a ten pan co naorbił szkód sobie i dla kasy musiał za to odpowiedzieć ;] ale tak to jest jak głupota ludzka nie ma granic ;] ogólnie było smieśznie bo ten pan potem prbował zwalić wine na mnie że to ja pakowałam, ale ochrona zobaczyła jak było na monitoringu naparwde
hotgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:28   #18
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

juz w ktoryms z watkow wspominalam o panu, ktory delikatnie mowiac, opierniczal sprzedawczynie w sklepie za to, ze w calym krakowie nie ma jajkow niespodziankow

trzy lata temu pracowalam przez wakacje w sklepie monopolowym. nieduzy sklepik, wodka, wino, koniaki itp. co mnie niezmiernie wkurzalo? przychodzi klient, prosi o DOBRA wodke ja zaczynam tyrkac jak najeta, ze ta dobra, ze tamta dobra bla bla bla a ten po mojej tyradzie mowi 'aha. to ja wezme ta najtansza' - to po co ja sie tak produkowalam skoro on bierze nie dobra a paskudna wodke? wzialbys czlowieku i pochalstal. albo ladna, w opakowaniu, na prezent i najlepiej do 20 zlotych
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:49   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ludzie do banku z nie poszli, bo tam za rozmienianie się płaci...


What ???

To się nadaje do wątku o absurdach.
Jak to ?Za rozmienienie banknotu w banku się płaci .
Ile taka usługa kosztuje ?
I za co się płaci?
Za wyjęcie kilku banknotów z kasy i w to miejsce włożenie jednego .Ile taka operacja trwa ?
Płaci się za roboczogodzinę kasjerowa ,czy jak ?



__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 18:55   #20
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


What ???

To się nadaje do wątku o absurdach.
Jak to ?Za rozmienienie banknotu w banku się płaci .
Ile taka usługa kosztuje ?
I za co się płaci?
Za wyjęcie kilku banknotów z kasy i w to miejsce włożenie jednego .Ile taka operacja trwa ?
Płaci się za roboczogodzinę kasjerowa ,czy jak ?



Nie wiem, ale tak słyszałam
A jak raz rozmieniłam babce kasę to się na mnie starsze koleżanki po fachu wydarły, że tak nie wolno, bo ludzie do nas przyłażą, bo w banku muszą płacić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:57   #21
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)



ja tez cos takiego slyszalam.. ale moze to urban legends ;P
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:15   #22
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


What ???

To się nadaje do wątku o absurdach.
Jak to ?Za rozmienienie banknotu w banku się płaci .
Ile taka usługa kosztuje ?
I za co się płaci?
Za wyjęcie kilku banknotów z kasy i w to miejsce włożenie jednego .Ile taka operacja trwa ?
Płaci się za roboczogodzinę kasjerowa ,czy jak ?



ano placi sie chyba 20% kwoty, ale byc moze to zalezy od banku. tak samo, jak chcesz zamienic drobne na jeden banknot [np miedziaki zamienic na calosc] - to sie andaje do watku o absurdach
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:20   #23
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

wydaje mi się że płaci się konkretnie za wymianę jakiejś sumy, np. bilonu w 1 groszówkach na banknot. Ale głowy nie daję
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:22   #24
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


What ???

To się nadaje do wątku o absurdach.
Jak to ?Za rozmienienie banknotu w banku się płaci .
Ile taka usługa kosztuje ?
I za co się płaci?
Za wyjęcie kilku banknotów z kasy i w to miejsce włożenie jednego .Ile taka operacja trwa ?
Płaci się za roboczogodzinę kasjerowa ,czy jak ?



ja w sumie tez o tym nie słyszałam tzn. o rozmienianiu na drobne bo o tym że można rozmienić grosze na grubsze to wiem że pobierają opłaty.

a wracając do tematu...pewna pani chciała sobie wyrobic legitymację osoby niepełnosprawnej do tego potrzebne jej było orzeczenie w kserokopii i orginale i wypełniony wniosek i zdjęcie. Z czego nie miała nic. Więc jej tłumacze że wniosek może wypełnić na miejscu, ale ja go nie przyjme bez zdięcia i orzeczenia, takie sa przepisy i mnie poprostu niewolno. Pani była bardzo zła na mnie zbeształa mnie równo. Więc ze stoickim spokojem wysłuchałam co miała do powiedzenia...a nie było to miłe. Jak pani się już wygadała postanowiła iść do mojej kierowniczki, ale dopiero na drugi dzień (dziwne bo kierowniczka była akurat wtedy o czym ją uprzejmie poinformowałam)...więcej razy już nie przyszła
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:30   #25
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


What ???

To się nadaje do wątku o absurdach.
Jak to ?Za rozmienienie banknotu w banku się płaci .
Ile taka usługa kosztuje ?
I za co się płaci?
Za wyjęcie kilku banknotów z kasy i w to miejsce włożenie jednego .Ile taka operacja trwa ?
Płaci się za roboczogodzinę kasjerowa ,czy jak ?




Płaci się wtedy, kiedy masz np. 10zł po 50gr i chcesz to na papierek zamienić No wiem, głupota :P
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:31   #26
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

ja mialam inna historie -siedze na kasie -kobiecina ma duza pake suchej karmy dla psa- i wyskakauje z pytaniem "czy ta karma jest smaczna?"
- zamurowalo mnie - juz mialam odpowiedziec,ze stac mnie na normalne jedzenie i nie jadam tej dla psow (ale ugryzlam sie w jezyk)
wyratowal mnie pan ktory stal za nia - zaczal sie smiac i stwierdzil ,ze jak za duzo jej sie wezmie naraz to trzeba sie napic, bo czkawka murowana.........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:41   #27
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:46   #28
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

tak jak sylwia-zuza, pracuje w sklepie jedna z komiczniejszych sytuacji klient troche wczorajszy, odziany w skorzane spodnie kupuje najpierw jakies fajki i takie tam, potem nagle mu sie przypomina ze o czyms zapomnial, leci jak oparzony, wraca z dezodorantem (damskim!!!!),myslalam ze cos mu sie pomylilo,ale mimo mojej sugestii o jego przeznaczeniu wzial go i co gorsza obficie go na sobie rozpylił 0_o

Czesto zdarzaja sie jacys starsi ludzie, schizofrenicy no i oni zachowuja sie bardzo dziwnie ;-) Nabieraja cale koszyki roznych produktow mumo ze nie maja kompletnie przy sobie grosza przy duszy ;-)
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 21:34   #29
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Kiedy pracowałam w Sephorze często spotykałam się z durnym zachowaniem klientów.

Facet wchodzi do sklepu, i od razu kiwa na mnie palcem. Podchodzę, pytam się czy w czymś mogę pomóc, on nie odpowiada tylko podchodzi do działu z damskimi perfumami. Psika sobie nadgarstek i pyta jak mi się podoba. Pytam się czy to na prezent, a on że nie, to dla niego, bo on lubi delikatne zapachy, i to się podoba kobietom. No ok, różni ludzie, różne potrzeby. Szukałam z nim perfum równo godzine, był opryskliwy i niegrzeczny, w końcu wybrał (Hugo Boss Femme ) i poszłam z nim do kasy. Wyjmuje pięć dolarów. Ja mu mówie, że brakuje jeszcze iluśtam. A on że doniesie jutro , ja do niego że tak nie wolno, a on: dam 5,50 i ani centa więcej . Mówie, przykro ale nie ma takiej możliwości, a on wyciąga 6 dolarów zabiera butelke i wychodzi. Oczywiście złapała go ochrona. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 22:02   #30
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal" A ludzie do banku z nie poszli, bo tam za rozmienianie się płaci...[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


What ???

To się nadaje do wątku o absurdach.
Jak to ?Za rozmienienie banknotu w banku się płaci .
Ile taka usługa kosztuje ?
I za co się płaci?
Za wyjęcie kilku banknotów z kasy i w to miejsce włożenie jednego .Ile taka operacja trwa ?
Płaci się za roboczogodzinę kasjerowa ,czy jak ?



Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość


ja tez cos takiego slyszalam.. ale moze to urban legends ;P
To, że płaci się za rozmienienie pieniędzy to akurat autentyk. Sama byłam niegdyś świadkiem, jak w jednym z banków pan chciał rozmienić 100 zł. Pani z okienka odrzekła, że owszem, chętnie rozmienią, lecz skasują dla siebie 10 zł za tę drobną przysługę. Pan zrezygnował
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-31 12:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.