Ogólne badanie moczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 20:25   #1
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215

Ogólne badanie moczu


hej, zrobiłam własnie badanie moczu ponieważjuz od ok 2 tygodni boli mnie w okolicach nerek, tak przynajmniej cały czas myslę, lekarz zlecił mi badanie ogólne moczu i na posiew, i posiew wykazał ze nie ma wzrostu bakteryjnego, a na ogólnym wyniki dobre, brak białka, brak bakterii, brak leukocytó i martwi mnie tylko cięzar właściwy gdyż wyniósł on 1010, jutro ide do lekarza z wynikami, ale sie strasznie boję ze to cośpowaznego xz nerkami, oczytałam sie przed chwilkąw internecie ze to moze przewlekła niewydolnośćnerek ;( nie wiem czy to 1010 to norma czy powinnam się juz tym martwic? dodam ze wlasnie jakis miesiąc temu byłam u babci i zbierałam ziemniaki i po powrocie strasznie mnie zaczęły boleć okolice nerek, może mnie przewiało ? czy któas z was robiła takie badania ??i jakie miała wyniki
zestresowana jestem strasznie
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 20:40   #2
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Ogólne badanie moczu

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
hej, zrobiłam własnie badanie moczu ponieważjuz od ok 2 tygodni boli mnie w okolicach nerek, tak przynajmniej cały czas myslę, lekarz zlecił mi badanie ogólne moczu i na posiew, i posiew wykazał ze nie ma wzrostu bakteryjnego, a na ogólnym wyniki dobre, brak białka, brak bakterii, brak leukocytó i martwi mnie tylko cięzar właściwy gdyż wyniósł on 1010, jutro ide do lekarza z wynikami, ale sie strasznie boję ze to cośpowaznego xz nerkami, oczytałam sie przed chwilkąw internecie ze to moze przewlekła niewydolnośćnerek ;( nie wiem czy to 1010 to norma czy powinnam się juz tym martwic? dodam ze wlasnie jakis miesiąc temu byłam u babci i zbierałam ziemniaki i po powrocie strasznie mnie zaczęły boleć okolice nerek, może mnie przewiało ? czy któas z was robiła takie badania ??i jakie miała wyniki
zestresowana jestem strasznie
nie martw sie na zapas.

Gdybys inne parametry moczu miala poza norma, to moglabys sie przejmowac ciezarem wlaciwym. Sam ciezar nic nie wnosi, moze byc wina tego, ze np. wiecej pijesz plynow.

niepokoja mnie tylko bole w okolicy nerek. Moze to byc np. wina niewiekiego kamienia. Ja tak mialam mimo prawidlowych winikow moczu. A moze to nie nerki Cie bola a miesnie a moze lekkie przewianie? Dla mnie (jako dla analityka) badanie moczu jest ok.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 21:10   #3
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Ogólne badanie moczu

dziekuje za odp
uspokoiłas mnie tym troszke,
jutro zobaczymy co lekarz mi powie ,
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.