Wymienię Październik - Allure, Smashbox, Guerlain, Chanel, Sleek, Bourjois, azja, Agafia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: Kosmetyki

Notka

Targowisko: Kosmetyki Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-01, 09:22   #1
Tassarinian
Kotełke

Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Talking

Październik - Allure, Smashbox, Guerlain, Chanel, Sleek, Bourjois, azja, Agafia

Witam w moim skromnym, październikowym wątku wymianowym : )

-WISHLISTA-

- perfumy - Guerlain Shalimar Parfum Initial, Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau, Miss Dior Cherie (różne wersje mnie interesują), Lancome La Vie Est Belle, Royal Muska, Chanel Coco Mademoiselle i Allure (w różnych wersjach) (na zapas) - mogą być odlewki wszystkich oprócz Coco i Allure, te tylko we flakonach
- lakiery do paznokci OPI, Essie, China Glaze, Rimmel
- szminki Chanel - serie Rouge Coco/Shine, Rouge Allure/Velvet oraz Estee Lauder Sygnature Hydra Lustre, Guerlain, Clarins, MAC, na niektóre produkty drogeryjne też się skuszę
- Guerlain, Les Voilettes Mineral 02
- pędzel do blendowania cieni MAC, Maestro, Real Techniques, Zoeva
- pielęgnacja Kanebo (Sensai)
- hydrolat oczarowy (nie-ekologiczny!!!)
- podkłady firmy Kanebo, Smashbox Studio Skin, 15 Hour Wear Hydrating Foundation SPF10, Clarins Skin Illusion 103 - koniecznie jasne, żółte odcienie
- cienie - Too Faced, Natural Eye Collection oraz The Balm, Nude'tude, ewentualnie cienie MAP, Sleek Au Naturel lub wkłady MAC, Inglot, innych nie szukam
- kosmetyki Fitomed
- serum - różne mi wpadają w oko, ale najchętniej takie z witaminą C lub kwasem hialuronowym
- róże - każde, ale najchętniej Benefit, Nars, Prisme Blush Givenchy, Chanel Horizon, Guerlain Madame Rougit
- rozświetlacz The Balm
- bronzer (jakiś chwalony na KWC)
- dobry korektor
- L'Oreal Casting Sunkiss dla włosów w odcieniu jasnego brązu
- BB kremy It's Skin Babyface i Holika Holika Peach Girl (odcienie żółtawe)
- podkłady mineralne Pixie Cover De Luxe - żółte odcienie 0, 1 lub 2 - mogą być sample
- woski Yankee Candle
- duo do brwi i żel Catrice
- pielęgnacja naturalna - glinki, mydła przeróżnej maści, chętnie kosmetyki rosyjskie
- meteoryty Guerlain, także odsypki - edycja obojętna oprócz tych mocno brokatowych i bardzo ciemnych

Noszę ubrania w rozmiarze głównie 38, t-shirty i podkoszulki często 36, buty 38/39.

Kilka zasad:
1. Nie odmieniam się bez wyraźnego powodu
2. Z reguły nie uznaję wycofywania się z wymiany po wzajemnym przesłaniu adresów
3. Wysyłka tylko listem poleconym, ekonomicznym lub priorytetowym - do ustalenia
4. Wysyłka tylko w kopercie bąbelkowej (w skrajnych przypadkach wysyłania w zwykłej kopercie proszę o dokładne opakowanie rzeczy takową folią)
5. Wysyłam również za granicę
6. Zastrzegam, że paczki wysyłam jeden/dwa razy w tygodniu, najczęściej w poniedziałki i piątki

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO WĄTKU CIUCHOWEGO!

Legenda:
Wolne
Zarezerwowane lub już po prostu nie ma
Dokładka

KOSMETYKI:

Chanel, Allure EDT - ok. 22/50 ml - TYLKO za Coco Mademoiselle EDP, chętnie coś dorzucę do większej pojemności na przykład, proszę nie proponować nic innego

Smashbox, Liquid Halo HD Foundation SPF15, podkład w kolorze 1 - niewielkie zużycie, oddam tylko za coś z wish

Chanel, Rouge Coco, szminka w odcieniu Orchidee - zużycie minimalne - tylko na inną szminkę z serii Rouge Coco/Rouge Allure

Guerlain, Terracotta, Loose Powder Kohl, kohl w kolorze brązowym - zużycie minimalne, niestety mnie podrażnia, te kohle są już unikatem, niedostępne w Polsce

Lancome, Rouge Sensation, szminka w kolorze Risque, pełnowymiarowa wersja Not For Individual Sale - zużycie ok. 15%

Helena Rubinstein. Face Sculptor Make-up, 5 ml miniatura podkładu w odcieniu 23 Beige Biscuit - użyta raz, oddam za przydatny drobiazg

Sleek, Lip4 Lipstick Palette, znana paletka szminek do ust w wersji kolorystycznej 859 Siren - jeden odcień nienaruszony, reszta testowana raz - tylko za coś fajnego, najchętniej też produkt do ust

Benefit, High Beam, miniatura rozświetlacza - pozostała ponad połowa

Make Up Academy Professional, pędzel E3 do blendowania cieni - nowy, nieużywany

Bourjois, klasyczny, znany róż w kolorze 15 Rose Eclat - zużycie ok. 5%

Holika Holika, Aqua Petit Jelly BB Cream, odcień ten żółtawy, to chyba nr 2, chwalony na KWC - zużycie ok. 20%, nie muszę oddawać, wymienię tylko na coś fajnego z azjatyckiej pielęgnacji, BB z wishlisty itd.

Etude House, Moistfull Super Collagen CC Cream - miniatura 5g CC kremu, użyty dwa razy

L'Oreal, Color Infallible, La Couleur, cień do powiek w odcieniu 004 Forever Pink - zużycie niewielkie, za drobiazg

Maybelline, Color Whisper, szminka w odcieniu 440 Orange Attitude - malowana tylko kilka razy

Rimmel, lakier do paznokci 60 Seconds w odcieniu 260 Funtime Fuschia - jedno malowanie

Maybelline, lakier do paznokci Colorama w odcieniu 100 - raz malowany

Calvin Klein, Truth - odlewka perfum w atomizerze 3/6 ml

Rimmel, Moisture Renew Lipstick, szminka w odcieniu 230 Coral Garden - użyta dwa razy

Ziaja, Liście Manuka, Oczyszczanie, krem na dzień nawilżający normalizująco-ściągający SPF 10 - 50 ml, niewielkie zużycie

Ziaja, Liście Manuka, Oczyszczanie, krem mikrozłuszczający z kwasem migdałowym na noc (zawiera 3% kwasu migdałowego oraz glukonian cynku) - 50 ml, użyty kilka razy

Rival de Loop, Clean&Care, tonik pielęgnacyjny do twarzy wrażliwej (bez alkoholu, silikonów, perfum i parabenów), krótki, przyjazny skład, produkt wegański - 200 ml, nowy

Kosmetyki organiczne (wymiana na inne kosmetyki organiczne, najchętniej rosyjskie, ale rozważę wszystkie):

Pervoe Reshenie, Bania Agafii - Cukrowy Scrub Do Ciała - Antycellulitowy – Cukier Trzcinowy, Melisa, Różeniec Górski, Żeń Szeń, Rozmaryn, Papryczka Chili - 85/100 ml

Pervoe Reshenie, Bania Agafii - Ekspres Maska Do Twarzy - Odświeżająca - Wiązówka Błotna, Irys Syberyjski, Mięta, Przewrotnik Pospolity - 95/100 ml

Pervoe Reshenie, Bania Agafii – Gryczany Scrub Do Ciała - Elastyczność I Regeneracja – Zielona Gryka, Ałtajski Miód, Trawa Cytrynowa - 85/100 ml

Pervoe Reshenie, Bania Agafii - Szampon Do Włosów Specjalny - Aktywator Wzrostu - Ekstrakt Z Igieł Sosny Karłowej, Pięciornik, Łopian, Mydlnica Lekarska, Dziurawiec, Eleuterokok Kolczasty, Rokitnik Ałtajski - 90/100 ml

Pervoe Reshenie, Receptury Babuszki Agafii, Organiczne Serum Do Twarzy Do 35 Lat, Składniki aktywne: Dzika róża Daurska, Szczodrak krokoszowaty, Moroznik bajkalski, Bylica arktyczna, Płucnica śnieżna, Jałowiec, Szałwia, Olej słonecznikowy, Rokitnik ałtajski, Malwa różowa, Malina moroszka, Centuria pospolita, Kosaciec blady, buteleczka z pipetą - 25/30 ml

Poniższe rzeczy oddam hurtem, albo za drobiazgi, np. lakiery z półki drogeryjnej w podobnej cenie:

Lovely, Classic Nail Polish, lakier do paznokci w odcieniu 64 - nowy, nieotwierany

Lovely, Baltic Sand, lakier do paznokci w odcieniu 4 - raz malowany, chętnie na wersję złotą

Lovely, Mirror Nails, lakier do paznokci w odcieniu 3 - raz malowany

Lovely, Gloss Like Gel, lakier do paznokci w odcieniu 237 - raz malowany

Alterra, Anti - Age Reichhaltiges Serum Orchidee, bogate serum do cery dojrzałej - zużycie minimalne

INNE:

Gry na PC z serii The Sims 2 (oczywiście oryginalne): Nocne Życie, Osiedlowe Życie, Czas Wolny, Podróże
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  _Luminous___by_Raipun.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  202,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Tassarinian
Czas edycji: 2014-10-17 o 11:00
Tassarinian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 10:12   #2
Mcherub
Rozeznanie

Przekupka: 73 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik - Allure, Smashbox, Guerlain, Chanel, Sleek, Bourjois, azja, Agafia

niestety nic chyba że masz jeszcze jakiś zapach poza wątkiem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781101
Mcherub jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:48   #3
encore1fois
Zakorzenienie

Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik - Allure, Smashbox, Guerlain, Chanel, Sleek, Bourjois, azja, Agafia

Może znajdziesz coś u mnie za podkład Smashbox?
Stary 2014-10-01, 16:09   #4
tokaji
BAN stały

Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.

cos u mnie?
tokaji jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 18:56   #5
smash
Zakorzenienie

Przekupka: 119 pkt / 100% pozyt.

Ok, czyli Uguisu i jedna Ciate?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259507
smash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:02   #6
Tassarinian
Kotełke

odp

Stary 2014-10-02, 19:23   #7
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.

Podoba mi się Allure ale znam tylko wersję EDP której pragnę .

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Niestety nic więcej nie dobiorę do coco

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 19:56   #8
Jeanette83
Zakorzenienie

Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.

Rozważam szminki Chanel i Lancome, tylko muszę znaleźć dobre swatche

Jeanette83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 21:51   #9
shini
Zakorzenienie

Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.

Hej, znajdziesz coś u nie za:

Pervoe Reshenie, Bania Agafii - Cukrowy Scrub Do Ciała - Antycellulitowy – Cukier Trzcinowy, Melisa, Różeniec Górski, Żeń Szeń, Rozmaryn, Papryczka Chili - 85/100 ml

Pervoe Reshenie, Bania Agafii – Gryczany Scrub Do Ciała - Elastyczność I Regeneracja – Zielona Gryka, Ałtajski Miód, Trawa Cytrynowa - 85/100 ml
Stary 2014-10-04, 16:36   #10
LadyJagoda
Zakorzenienie

Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.

Mam coś fajnego
Nową sukienkę z Zary, co prawda nie chciałam jej oddawać, bo kupiłam ją na uczelnie, jest taka na dzień, przed kolano. No ale może Dodam ją tutaj, bo w sumie nie będę jej wystawiać u mnie w wątku. Sukienka jest ołówkowa, ma wcięcie w talii, bardzo ją podkreśla, ze względu na kolorystykę. Zdjęcie niestety nie oddaje uroku, ale robiłam dosłownie teraz.
Oraz mam jeszcze spódnicę taką- jest nowa z metką- tutaj znalazłam zdjęcie z pokazu mohito http://famoody.com/wp-content/upload...kink%C4%85.jpg jest taka sama jak ta różowa. one są fajne, mają podszewkę, bardzo porządne.

Ja bym jeszcze chętnie przygarnęła podkład smashbox ( czy jak się pisze) i jeszcze chętnie chanel, ale wiem, że chcesz oddać tylko i wyłącznie za inny zapach, rozumiem to ale może byś chciała się za coś skusić, to mam jeszcze nową spódnicę skórzaną ołówkową z zary http://imagizer.imageshack.us/a/img661/1725/lVFPx6.jpg oraz z mohito czarną ze skórzaną baskinka http://img.szafa.pl/ubrania/1/018254...ka-skora-m.jpg oczywiście z podszewka, porządna. Znaczy te rzeczy kupiłam dla siebie kilka dni temu, no ale ewentualnie mogłabym się wymienić
Hmm, z Twojej wish listy to ten biały t-shirt powinien być dobry, bo ja mam M i jest fajny, mam jeszcze białą bokserkę z bodajże Tally Weijl, nie jest długa, obcisła, fajna I jeszcze w kolorze miętowym bokserkę. I proszę jeszcze raz zobacz co mam w wątku , może coś się spodoba
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  10588729_784618824934249_43013973_n.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  51,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  10523894_784618818267583_1082964476_n.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  56,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  10717454_784618831600915_1851737011_n.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  50,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
LadyJagoda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:24   #11
ddiana
Zakorzenienie

Przekupka: 134 pkt / 100% pozyt.
GG do ddiana

Hej
Czego szukasz za:
Gry na PC z serii The Sims 2 (oczywiście oryginalne): Nocne Życie, Osiedlowe Życie, Czas Wolny, Podróże

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Córeczka mówi,że osiedlowe życie,Ona ma 6 lat
Czego szukać mam ewentualnie?mam też Fife11, 12 i 13 na PS3

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Nie mam nic z tych gier.
Z Twojej listy mam:
Korektor Benefit(użycie praktycznie niewidoczne)
La Vie Est Belle EDP(mogę zrobić odlewkę)
Lakier Essie w wątku
Bronzer Diora w wątku
to chyba tyle

Z ubrań to ja mam 34/36 rozmiar i buty 35/36 więc raczej nie dopasujemy

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

A gry są nowe czy używane?
nie znam wartości tych gier,u mnie wszystkie rzeczy są dostępne i do oddania,ale w granicach rozsądku
ile gier jesteś w stanie oddać tak,żeby wymianka była opłacalna dla nas obu.

moje flaszki
ddiana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:24   #12
Tassarinian
Kotełke

odp

Stary 2014-10-04, 20:21   #13
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

jak już pisałam nie mam pojęcia ile są warte,więc Ty zaproponuj jakie kosmetyki chcesz i ile gier za to oddasz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Z wymienionych skopiowałam to:

*DIOR ORYGINAL BRONZER TAN nr 03-puder brązujący,kolor ciepły średni brąz-AMBER TAN-jest kartonik i welurek,użyty 3 razy,zużycie minimalne ( tu byś musiała coś dobrać na pewno )
*Bourjois Effet 3D MAX 8H,błyszczyk do ust,odcień 15 Rose yummy,nowy
*Smashbox Studio Skin, 15 Hour Wear Hydrating Foundation SPF10 najjaśniejszy odcień 1.1 -podkład 1/3 buteleczki,jest kartonik

Z tymże błyszczyk troszke porysowany,bo leży w kartoniku z Sephory z innymi kosmetykami,nie jest to jakoś mocno widoczne,ale jednak.

Czy taka wymianka Ci pasuje? mogę jeszcze zrobić jakieś odleweczki ,odsypki na testy,czy wrzucić próbki

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Tylko jeszcze dla jasności,oddasz mi wszystkie gry,tak?
Napisz co chciałabyś przetestować?
mogę odlać/odsypać np:
Puder La Prairie,korektor porów Algenist,baza Algenist,podkład Bobbi Brown,Clinique Even Better,korektor Heleny Rubinstein 01,......
Jakieś gratisy wrzucę

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

"Czyli wszystkie gry za bronzer, błyszczyk, podkład i miniaturkę Tous, tak? "

Tak,zgadza się
Dorzucę,mogę nawet odsypać (ale nie dużo) pudru Sensai,widziałam,że szukasz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Ok,piszę PW
To się moja córeczka ucieszy

Jeszcze jedno pytanie czy te gry są w języku polskim?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Piszę PW

moje flaszki
Stary 2014-10-08, 06:45   #14
IwBond
Wtajemniczenie

Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.

Nie widzę żadnych zapachów u Ciebie

Szukam korka do Poisona 100 ml w starej wersji - owalny flakon
IwBond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 14:33   #15
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

wysłałam wczoraj paczuszkę,zależy mi na szybkiej dostawie,żeby do piątku doszła,dasz radę?/pozdrawiam

moje flaszki
Stary 2014-10-08, 17:55   #16
zochawks
Zakorzenienie

Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.

hej tylko ruski szampon wpadł mi w oko

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:17   #17
Tassarinian
Kotełke

up

Stary 2014-10-09, 08:32   #18
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Dziękuję

moje flaszki
Stary 2014-10-09, 10:38   #19
Agateczka*
Zakorzenienie

Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.

Raczej nic
Stary 2014-10-09, 21:08   #20
tokaji
BAN stały

nowa wersja w odcieniu 300. bylabys chetna?
Stary 2014-10-12, 12:17   #21
Tassarinian
Kotełke

up

Stary 2014-10-12, 14:48   #22
katja_24
Zakorzenienie

Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.

NIc
katja_24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 17:04   #23
izis888
Zakorzenienie

Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.

nic

kosmetyki
izis888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 18:12   #24
Rainberry
Zadomowienie

Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.

Raczej nic
Stary 2014-10-13, 20:23   #25
tokaji
BAN stały

?
Stary 2014-10-14, 21:39   #26
lolkaolka
Raczkowanie

Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.

Niestety w ubraniach nic nie znalazłam, ale jeżeli chodzi o kosmetyki interesowały by mnie:
Sleek, Lip4 Lipstick Palette
Bourjois, klasyczny, znany róż w kolorze 15 Rose Eclat
Rimmel, lakier do paznokci 60 Seconds w odcieniu 260 Funtime Fuschia
Ale nie wiem czy chciałabyś wymienić kosmetyki na ubrania.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Ale nie wymienię się za wszystkie rzeczy, bo nie kalkuluje mi się to a już nie umiem nic u Ciebie wybrać. Oddam 3 rzeczy Wymiary wysłałabym jutro
Stary 2014-10-15, 15:43   #27
lolkaolka
Raczkowanie

Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.

A wiec sprawa wyglada tak. Bluzka H&M 45cm od pachy do pachy. Sukienka rowniez 45cm od pachy do pachy, gumka bez rozciagania wychodzi 35cm. Spodniczka 37 szerokosc a dlugosc 44cm. Spodenkami zainteresowana byla rowniez inna dziewczyna i mam nadzieje, ze sie nie pognieqasz ale sie z nia wymienie. Jak cos by nie pasowalo z tych ubran to sie mysle dogadamy
Stary 2014-10-15, 21:18   #28
Linka25
Zakorzenienie

Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.

Cytat:
Coś za meteorki? Czego za nie poszukujesz? Mogę pogrzebać poza wątkiem
hej, najchętniej: perfumy lub podkład (tylko kryjący najchętniej Everlasting Clarinsa 108 lub 110) ewentualnie puder w kamieniu

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
A Halo byś nie chciała? ; )
nie, niestety
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 11:00   #29
Tassarinian
Kotełke

up

Stary 2014-10-17, 11:17   #30
xPoziomkax
Zakorzenienie

Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.

Niestety w wątku nic nie widze
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: Kosmetyki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości