Staraczki 2023 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-03-29, 14:13   #1291
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Ja brałam dawno dawno przed staraniami. Ładnych kilka lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 15:15   #1292
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

My od początku zabezpieczamy się prezerwatywami, prawie 6 lat

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 15:48   #1293
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Ja zaczęłam brać pregna start

Mój ginekolog stwierdził że tak jak zawsze było zalecenie spożywanie kwasu foliowego tak teraz nie jest to konieczne bo w diecie w produktach jest tego teraz tak dużo że nie ma potrzeby ale dodatkowe witaminy nie zaszkodzą



Tak w ogóle dzień dobry wszystkim

Zdecydowałam się do was dołączyć jeśli oczywiście pozwolicie

Od wakacji zeszłego roku między mną a moim partnerem obecnym były rozmowy na temat dzidziusia ale dopiero wczoraj podjęłam konkretne kroki

Zabezpieczałam się Wkładką Mirena

Wczoraj ja wyjęłam

Nie wiem jak będzie wyglądał mój cykl ale generalnie dajemy sobie kilka dni na to żeby moja macica za skoczyła😅

I działamy z wielką nadzieją na córkę

Jeśli o mnie chodzi jestem po rozwodzie z poprzedniego związku mam dwóch synów 8/15 lat

38 lat w tym roku skończę

Mój partner nie ma dzieci jest ode mnie dwa lata młodszy

Szczerze mówiąc boję się tych zmian niby wiem co i jak a jednak trochę mnie to przeraża

Dlatego miło mi będzie mógł sobie z wami tutaj porozmawiać postaram się nadrobić wątek chociaż trochę żeby was Odrobine poznać💚💚💚
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 15:50   #1294
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

A ja czytałam najnowsze zalecenia i tam niby pisze,że każda kobieta w wieku rozrodczym powinna przyjmować kwas foliowy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 15:52   #1295
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

No ja już mam za soba dwie ciąże więc też z doświadczenia wiem że dobrze było zacząć brać kwas foliowy już na jakiś czas przed staraniami dlatego kupiłam sobie pakiet witamin i z głowy

Jeśli chodzi o badania to wszystko mam na świeżo bo jakiś czas temu robiłam cytologię krew Mocz wszystko w porządku tak więc nie ma przeciwwskazań

Mam nadzieję że po wkładce uda mi się w miarę szybko zajść w ciążę bo tak jak któraś to kiedyś napisała im dalej w las tym ciemniej i im bardziej się nad tym zastanawiam tym mam więcej wątpliwości zwłaszcza że jestem już w takim wieku że ryzyko zawsze wzrasta
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:03   #1296
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A ja czytałam najnowsze zalecenia i tam niby pisze,że każda kobieta w wieku rozrodczym powinna przyjmować kwas foliowy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Też tak czytałam. Podobno akurat kwas foliowy z pożywienia kiepsko się przyswaja 🤷
Misia, kiedy Wy startujecie ze staraniami ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:18   #1297
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Też tak czytałam. Podobno akurat kwas foliowy z pożywienia kiepsko się przyswaja
Misia, kiedy Wy startujecie ze staraniami ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre pytanie na pewno po ślubie, czyli nie prędzej niż sierpień,ale nie wiem czy nie przesuniemy tego na zimę, bo w styczniu chcemy lecieć na podróż poślubna i tak się zastanawiam czy w ciąży to dobry pomysł (jakby się udało od razu). Teraz się dużo wyjaśni, bo niedługo będzie wiadomo czy przedłuża mi umowę w pracy i na ile. Od tego też będzie dużo zależeć. Także temat bardzo ruchomy
Czasem myślę,że możemy poczekać na spokojnie do przyszłego roku,a czasem mam takie fazy,że już w tym cyklu się mamy zacząć starać...

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Aktualnie czekam na okres

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-29, 16:19   #1298
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

No właśnie też tak czytałam i z doświadczenia wiem że lepiej dodać sobie suple
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:27   #1299
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

SzumFal ja przed staraniami nosiłam kilka lat miedziana wkładkę. Ponieważ starania zajely nam rok czasem myślałam czy to nie dlatego nam się nie udaje, że miałam ta wkładkę w macicy..Ale z tego co wiem kobiety wyjmują i szybko zachodzą więc pewnie to nie to. W każdym razie z perspektywy czasu nie wróciłabym ani do tabletek ani do żadnych wkładek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:32   #1300
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

No właśnie ja brałam tabletki przez około 2.5 roku, najpierw jednoskładnikowe, potem już dwuskładnikowe. Przedtem nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i zastanawiam się jak to jest z tym powrotem płodności po odstawieniu, czy od razu wróci mi owulacja i okres...
Obawiam się też jakichś skutków ubocznych odstawienia, jest to dla mnie jedna niewiadoma.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2023-03-29 o 16:33
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:34   #1301
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie na pewno po ślubie, czyli nie prędzej niż sierpień,ale nie wiem czy nie przesuniemy tego na zimę, bo w styczniu chcemy lecieć na podróż poślubna i tak się zastanawiam czy w ciąży to dobry pomysł (jakby się udało od razu). Teraz się dużo wyjaśni, bo niedługo będzie wiadomo czy przedłuża mi umowę w pracy i na ile. Od tego też będzie dużo zależeć. Także temat bardzo ruchomy
Czasem myślę,że możemy poczekać na spokojnie do przyszłego roku,a czasem mam takie fazy,że już w tym cyklu się mamy zacząć starać...

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Aktualnie czekam na okres

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
W podróż poślubną zdecydowanie lepiej jechać w stanie jeszcze nie ciążowym, ale potem (albo już w podróży) jazda ze staraniami, bo różnie może być. Tzn. wg mnie, bo ty oczywiście zrobisz tak jak ci będzie najlepiej w danym momencie, ale ja tak odkładałam, na kursy też się zbytnio nie zapisywałam, bo przecież zaraz będę w ciąży. No i odkąd się okazało, że to nie tak łatwo to zdążyłam być już na sześciu wycieczkach bliższych i dalszych, kursy też zdążyłam porobić, ale i tak trochę szkoda tych kilku miesięcy, kiedy jedyne co robiłam to czekałam na ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-29, 16:35   #1302
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No właśnie ja brałam tabletki przez około 2.5 roku, najpierw jednoskładnikowe, potem już dwuskładnikowe. Przedtem nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i zastanawiam się jak to jest z tym powrotem płodności po odstawieniu, czy od razu wróci mi owulacja i okres...
Obawiam się też jakichś skutków ubocznych odstawienia, jest to dla mnie jedna niewiadoma.
Totalnie się nie przejmuj i nie nastawiaj na problemy Może pójdzie wam błyskawicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:39   #1303
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No właśnie ja brałam tabletki przez około 2.5 roku, najpierw jednoskładnikowe, potem już dwuskładnikowe. Przedtem nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i zastanawiam się jak to jest z tym powrotem płodności po odstawieniu, czy od razu wróci mi owulacja i okres...
Obawiam się też jakichś skutków ubocznych odstawienia, jest to dla mnie jedna niewiadoma.
W moim otoczeniu bardzo dużo dziewczyn, które odstawiły pigułki po wielu latach przyjmowania zaszło w ciążę w ciągu dwóch cykli, nawet te, które wcześniej miały zaburzenia cyklu. Przyczyn ewentualnych niepowodzeń nie doszukiwałabym się w doustnej antykoncepcji hormonalnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:42   #1304
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Totalnie się nie przejmuj i nie nastawiaj na problemy Może pójdzie wam błyskawicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję. z pierwszym udało się od razu w pierwszym cyklu. To był dla mnie lekki szok, bo nastawiałam się wtedy na co najmniej kilkumiesięczne starania.
W czerwcu jedziemy na wakacje, ale nie chcę już dłużej brać tabletek. Zaobserwuję jak mój organizm zachowa się teraz bez nich i jak będę już wtedy w ciąży, to fajnie, a jak nie to będę pić drinki i wtedy się bardziej starać.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
W moim otoczeniu bardzo dużo dziewczyn, które odstawiły pigułki po wielu latach przyjmowania zaszło w ciążę w ciągu dwóch cykli, nawet te, które wcześniej miały zaburzenia cyklu. Przyczyn ewentualnych niepowodzeń nie doszukiwałabym się w doustnej antykoncepcji hormonalnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pocieszasz.


Nie no wiadomo, nie nastawiam się na nic. Jak po kilku miesiącach nie będzie się udawało, to zapewne dopiero wtedy zacznę się martwić.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:46   #1305
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
W podróż poślubną zdecydowanie lepiej jechać w stanie jeszcze nie ciążowym, ale potem (albo już w podróży) jazda ze staraniami, bo różnie może być. Tzn. wg mnie, bo ty oczywiście zrobisz tak jak ci będzie najlepiej w danym momencie, ale ja tak odkładałam, na kursy też się zbytnio nie zapisywałam, bo przecież zaraz będę w ciąży. No i odkąd się okazało, że to nie tak łatwo to zdążyłam być już na sześciu wycieczkach bliższych i dalszych, kursy też zdążyłam porobić, ale i tak trochę szkoda tych kilku miesięcy, kiedy jedyne co robiłam to czekałam na ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tz mówi, że w podróży działamy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:48   #1306
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Ja przed pierwszą ciążą też brałam tabletki podstawieniu zaszłam w ciążę szybko później znowu brałam tabletki jak mój syn skończył sześć lat staraliśmy się o kolejne dziecko też udało się zejść szybko w ciążę ale Poroniłam w ósmym tygodniu wtedy byłam tak zła na cały świat i zrezygnowana ze już nie chce

Wróciłam do tabsow na kilka mc

Potem

Znów starania i poszło szybko ale w ciąży były cyrki niby miał być chory niby nie wiadomo czy będzie wydolny od 7mc cały czas stres

Mówię wam Kongo ale bóg dał ze się urodził zdrowiutkich i nic mu nie jest

Wiec antykoncepcja niczego mi nie zachwiała

Po drugim dziecku zdecydowałam że nie chce mieć więcej dzieci i założyłam sobie wkładkę Mirena ona uwalnia niewielka ilość hormonu i działa tylko miejscowo nie na cały organizm

Tak czy inaczej dużo czytałam i słyszałam że dziewczyny po wkładce bardzo szybko zachodziły w ciążę że raczej nie było żadnych problemów a nawet bywały ciąże mnogie zawsze w sumie chciałam mieć bliźniaki ale raczej już nie w tym wieku😂😂😂



Jeżeli chodzi o wkładkę to bardzo dużo zależy od tego jak została założona czy nie zostało nic uszkodzone tak samo przy wyciąganiu i płodność wraca niemalże natychmiast tak mi tłumaczył lekarz zobaczymy jak będzie u nas wiadomo że wiek też robi swoje i jest mnóstwo innych czynników które mogą gdzieś opóźniać zajście w ciążę
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 16:53   #1307
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez SzumFal Pokaż wiadomość
Ja przed pierwszą ciążą też brałam tabletki podstawieniu zaszłam w ciążę szybko później znowu brałam tabletki jak mój syn skończył sześć lat staraliśmy się o kolejne dziecko też udało się zejść szybko w ciążę ale Poroniłam w ósmym tygodniu wtedy byłam tak zła na cały świat i zrezygnowana ze już nie chce

Wróciłam do tabsow na kilka mc

Potem

Znów starania i poszło szybko ale w ciąży były cyrki niby miał być chory niby nie wiadomo czy będzie wydolny od 7mc cały czas stres

Mówię wam Kongo ale bóg dał ze się urodził zdrowiutkich i nic mu nie jest

Wiec antykoncepcja niczego mi nie zachwiała

Po drugim dziecku zdecydowałam że nie chce mieć więcej dzieci i założyłam sobie wkładkę Mirena ona uwalnia niewielka ilość hormonu i działa tylko miejscowo nie na cały organizm

Tak czy inaczej dużo czytałam i słyszałam że dziewczyny po wkładce bardzo szybko zachodziły w ciążę że raczej nie było żadnych problemów a nawet bywały ciąże mnogie zawsze w sumie chciałam mieć bliźniaki ale raczej już nie w tym wieku



Jeżeli chodzi o wkładkę to bardzo dużo zależy od tego jak została założona czy nie zostało nic uszkodzone tak samo przy wyciąganiu i płodność wraca niemalże natychmiast tak mi tłumaczył lekarz zobaczymy jak będzie u nas wiadomo że wiek też robi swoje i jest mnóstwo innych czynników które mogą gdzieś opóźniać zajście w ciążę
Moja siostra miała podobna historię do Twojej. Jedno dziecko, potem po 3 latach drugie i postanowili, że nie chcą więcej. Nie brała w sumie hormonów, ale ostatnio zdecydowali się na jeszcze jedno dziecko. I zaszła w bliźniaczą ciążę w wieku 36 lat. A nie było przypadku ciąż bliźniaczych w naszej, ani w szwagra rodzinie.
Niestety ostatecznie jedno dziecko zmarło w brzuchu w 8 miesiącu, drugie zdrowe.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 17:06   #1308
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Przykro mi z powodu straty siostry

Ale właśnie u nas tez nie ma w rodzinach bliźniaków ibtwraz bym się chyba zajechała przy takim zestawie hahah

Bo lekarz mówił ze jak jajniki przez wkładkę były uśpione to jak po wyjęciu się wszystko budzi to z podwójna siła

Nie ma na to badań ale jest to możliwe wiec mam

Stres

Chociaż może jedno z dwoje to by byla dziewczynka heheh

Tak bardzo o niej marze 🙈😂
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 17:58   #1309
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez SzumFal Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu straty siostry

Ale właśnie u nas tez nie ma w rodzinach bliźniaków ibtwraz bym się chyba zajechała przy takim zestawie hahah

Bo lekarz mówił ze jak jajniki przez wkładkę były uśpione to jak po wyjęciu się wszystko budzi to z podwójna siła

Nie ma na to badań ale jest to możliwe wiec mam

Stres

Chociaż może jedno z dwoje to by byla dziewczynka heheh

Tak bardzo o niej marze
U mnie są bliźniaki w rodzinie - moja babcia ma brata bliźniaka, urodziła też bliźniaki (młodsze rodzeństwo mojego taty)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-29, 18:06   #1310
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Zawsze zazdrościłam ale twraZ nie miałabym na to mocy heheh
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 18:08   #1311
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Ja mam w rodzinie dwie pary bliźniaków. Od strony mamy (rodzina dziadka) i od strony taty (jego bratanica ma bliźniaki)

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 18:58   #1312
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
U mnie są bliźniaki w rodzinie - moja babcia ma brata bliźniaka, urodziła też bliźniaki (młodsze rodzeństwo mojego taty)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie w rodzinie bo babcia miała siostrę bliźniaczkę, sama urodziła bliźniaki i jednym z nich jest mój tata, a w moim pokoleniu to taty najstarszy brat miał bliźniaki . Się zastanawiam czy przypadkiem u mnie się nie pojawią bliźniaki. Chociaż moja najmłodsza siostra z uwagi na swoje problemy w ciąży miała podejrzenie, że jej ciąża mogła być na początku bliźniacza (siostra miała spore wielowodzie w ciąży), a u nich akurat i ona i szwagier mają epizod bliźniaczy w rodzinie .

Co do ciąży po tabsach to moja druga siostra brała kilka lat tabsy, odstawiła i po jakimś pół roku była w ciąży ale jakoś tak mocno się wtedy nie starali, natomiast teraz odstawiła w lipcu tabletki i w sierpniu już zaszła w ciążę . Tak więc nie ma jakiejś reguły w tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 19:15   #1313
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Fajniusio

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Zgadza się

Często sama blokada psychiczna to „bardzo chce” tak nam utrudnia
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 20:05   #1314
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Witam się z owulacją, niestety chłop na wyjeździe, ale na koniec kwietnia wchodzą ostre starania i aż mam strach czy znowu chcę przez to przechodzić i lekka panika mnie ogarnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 20:21   #1315
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

A ja 36 dzień cyklu, za rada gin zaczęłam ovarin, żeby wspomóc jajniki w nierównej walce z prolaktyna
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-29, 22:08   #1316
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

SzumFal a bedziecie stosowac jakies specjalne sposoby na dziewczynke?

Slyszalam ze im stosunek byl wczesniej od owulacji tym wieksza szansa. U nas bylo 3 dni roznicy, wiec ciekawa jestem co bedzie. Bo skrycie chyba wolalabym drugiego chlopaka 🤭 tylko dlatego ze juz wiem jak to jest i chlopaki wydaja mi sie mniej skomplikowane, a i mieszkanie mamy na tyle male ze rodzenstwo bedzie musialo razem dzielic pokoj.
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-30, 06:23   #1317
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
SzumFal a bedziecie stosowac jakies specjalne sposoby na dziewczynke?

Slyszalam ze im stosunek byl wczesniej od owulacji tym wieksza szansa. U nas bylo 3 dni roznicy, wiec ciekawa jestem co bedzie. Bo skrycie chyba wolalabym drugiego chlopaka tylko dlatego ze juz wiem jak to jest i chlopaki wydaja mi sie mniej skomplikowane, a i mieszkanie mamy na tyle male ze rodzenstwo bedzie musialo razem dzielic pokoj.

Ja mam córcię, która powstała w dzień owulacji także wszystkie metody 50:50
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-30, 06:57   #1318
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

U nas 2 albo 3 dni przed owu więc czy dziewczynka to się okaże. Ale też myślę, że to 50 na 50.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-30, 07:04   #1319
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Chciałabym znać cudowny sposób ale nie ma

Ja nie wiem nawet kiedy będę miała teraz owu bo tak jak mówiłam świeżo po wyjęciu wkładki wiec okresu nie było itd
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-30, 09:01   #1320
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Ja z jednej strony chciałabym córeczkę, żeby móc zakładać te wszystkie piękne sukieneczki Ale może się trafić taka, co nie będzie lubiła sukienek tylko będzie wolała spodnie - ja jak byłam mała to sukienki były bleeee, nie chciałam nosić i koniec Dopiero jako dorosła pokochałam sukienki, mam ich chyba już ze 20 i właśnie zamówiłam dwie kolejne
Dla chłopców jest też mnóstwo pięknych ubrań, ale mój jest modniś, ma swój gust - Psi Patrol, dinozaury, najlepiej zielony kolor
No i też wydaje mi się, że lepiej jak rodzeństwo jest tej samej płci, mają więcej wspólnych zainteresowań, zabaw Chociaż i tu może być różnie, wiadomo
W każdym razie obecnie jest mi obojętnie czy córeczka czy drugi synek, byle udało się zajść w ciążę i faktycznie było to drugie bobo
Zrobiłam wczoraj zamówienie z apteki, dorzuciłam żel dla starających się o dziecko, może pomoże Do tego poczytam sobie o diecie poprawiającej płodność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.