Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-07, 17:32   #3301
caffelatte1974
caffelatte1974
 
Avatar caffelatte1974
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 63
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wydobywający się zapach szamba to dziurawe jelita . Barbara Kazana na yt daje dobry przepis na odbudowę jelit witaminą C , a dlatego witaminą C bo właśnie ta witamina utrzymana na stałym poziomie w organizmie , powoduje że nasz organizm zaczyna produkować kolagen. A wiadomo że taki własny kolagen jest lepszy niż jakiś rybi czy świński , który przeleci często przez nasze jelita i odbudowa ich trwa długo . Wsypujemy do butelki z ciemnego szkła dobrej wody ozonowanej lub strukturalnej , krzemowej (nie z plastikowej butelki która zawiera toksyny i po niej jest tylko gorzej, więc też odradzam) wsypujemy pół łyżeczki witaminy C i popijamy cały dzień , żeby utrzymać ją na stałym poziomie gdyż nadmiar jest wydalana z moczem. Miesięczna kuracja powinna pomóc. Czasem 3 miesięczna. Oczywiście L-glutamina też leczy dziurawe jelita, ale kuracja witamina C jest o wiele tańsza .

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------


Edytowane przez caffelatte1974
Czas edycji: 2019-09-07 o 17:33
caffelatte1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 19:18   #3302
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez caffelatte1974 Pokaż wiadomość
Wydobywający się zapach szamba to dziurawe jelita . Barbara Kazana na yt daje dobry przepis na odbudowę jelit witaminą C , a dlatego witaminą C bo właśnie ta witamina utrzymana na stałym poziomie w organizmie , powoduje że nasz organizm zaczyna produkować kolagen. A wiadomo że taki własny kolagen jest lepszy niż jakiś rybi czy świński , który przeleci często przez nasze jelita i odbudowa ich trwa długo . Wsypujemy do butelki z ciemnego szkła dobrej wody ozonowanej lub strukturalnej , krzemowej (nie z plastikowej butelki która zawiera toksyny i po niej jest tylko gorzej, więc też odradzam) wsypujemy pół łyżeczki witaminy C i popijamy cały dzień , żeby utrzymać ją na stałym poziomie gdyż nadmiar jest wydalana z moczem. Miesięczna kuracja powinna pomóc. Czasem 3 miesięczna. Oczywiście L-glutamina też leczy dziurawe jelita, ale kuracja witamina C jest o wiele tańsza .

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Długotrwałe przyjmowanie tak dużych dawek wit. c może doprowadzić do jej przedawkowania, a w konsekwencji do kamicy nerkowej, zaburzenia wchłaniania i aktywności selenu i miedzi, uszkodzenia błon komórkowych i mitochondrialnych, może wchodzić w DNA i niszczyć materiał genetyczny.
Natomiast woda strukturyzowana to zwykła ściema i naciągactwo.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-07 o 21:16
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 08:11   #3303
czarnulaaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam do was pytanie. Czy przed wystąpieniem zapachu nastąpiła u was stresująca sytuacja???
czarnulaaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:01   #3304
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czesc Maksymilian, dzieki za wiadomość. Jeśli masz jakieś panaceum to chetnie wysłucham. Dzieki
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 11:18   #3305
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ale czy ktoś ma smród z paszczy od razu po zjedzeniu czegoś? Nie daj Boże zjem coś smażonego to od razu zapach sraki z żołądka. Czyżby zwieracz był [złe słowo]? Wypije ciepła herbatę i odor fekaliow się mi pod nosem unosi. Gdy mam rozwolnienie to smrod idzie za mna jak kenzo elephant. Taki sam zapach jak smrod kupy. Przecież tak być nie może, to jest jakaś anonalia. Nie wkrecam sobie. Kiedyś po zjedzeniu KFC ktos wsiadal do autobusu, którym jechalam i na cały głos powiedział ze takich rzeczy się nie robi w autobusie. Za to ostry zapach perfum, nawet osoby, ktora usiądzie przy mnie, powoduje, że smierdze starym gównem. Usiadła kiedyś przy mnie baba z takim perfumem i w chwili wysiadania do mnie "o matko" i miala skrzywiona minę. Tak jak pisałam wcześniej robię kolejna gastroskopie u innego lekarza. To się w końcu musi skończyć. Ja chcę żyć!

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-08 o 12:30
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 12:12   #3306
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Glizdusia Pokaż wiadomość
Ale czy ktoś ma smród z paszczy od razu po zjedzeniu czegoś? Nie daj Boże zjem coś smażonego to od razu zapach sraki z żołądka. Czyżby zwieracz był [złe słowo]? Wypije ciepła herbatę i odor fekaliow się mi pod nosem unosi. Gdy mam rozwolnienie to smrod idzie za mna jak kenzo elephant. Taki sam zapach jak smrod kupy. Przecież tak być nie może, to jest jakaś anonalia. Nie wkrecam sobie. Kiedyś po zjedzeniu KFC ktos wsiadal do autobusu, którym jechalam i na cały głos powiedział ze takich rzeczy się nie robi w autobusie. Za to ostry zapach perfum, nawet osoby, ktora usiądzie przy mnie, powoduje, że smierdze starym gównem. Usiadła kiedyś przy mnie baba z takim perfumem i w chwili wysiadania do mnie "o matko" i miala skrzywiona minę. Tak jak pisałam wcześniej robię kolejna gastroskopie u innego lekarza. To się w końcu musi skończyć. Ja chcę żyć!
To sa typowe objawy TMAU. Nie rob zadnej gastroskopii tylko zrob badanie genetyczne na tmau a od razu bedziesz miala odpowiedz.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-08 o 12:35
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 15:00   #3307
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czarnula,
Tak, u mnie początek 'tego' miał miejsce w czasie bardzo dla mnie stresującym. To był dlugotrwaly silny stres.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-08, 15:48   #3308
czarnulaaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

U M nie również zapach pojawił się w dość stresującym czasie. Na pewno ma to ze sobą związek. Moim zdaniem jest to związane ze stresem,na tle nerwowym.
czarnulaaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 16:28   #3309
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

W tym samym okresie pojawialy się u mnie zlewne poty, często nocą - zdarzalo sie, ze posciel była wrecz mokra.
Przychodzi mi do glowy pytanie o ewentualny związek 'hormonu stresu" z tym wszystkim...
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 16:56   #3310
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jeszcze jedno. Cuchnacy oddech samoistny. Wyczytalam że pewne znaczenie może mieć dieta ubogo tłuszczowa. Ja właśnie po tłustym mam najwięcej smrodu z ust. 8 lat temu odchudzalam się, jadłam dużo białka, malo tłuszczu i malo cukrów . Nie czułam smrodu.
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 19:49   #3311
malami1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

U mnie rowniez stresowe sytauacje powodowaly wytwarzanie sie zapaszku.

Drumla sorki, ze dopiero odp. Czuje poprawe, juz nie wydzielam tyle roznych zapaszkow czyli wrocilam do poczatkowej fazy gdzie stopy sa glowym problem. Moze kiedys i to sie skonczy.

Tak w ogole jestem w ciazy i teraz jestem duzo spokojniejsza niz zazwyczaj,mniej stresu o dziwo. Bardziej skupiam sie na dziecku i czesto mam wrazenie, ze nie czuje juz prawie nic od siebie. Hormony mialam badane w maju i niby wszystko w normie bylo tylko kortyzol lekko podniesiony takze nie wiem co wplynelo na poprawe, chwilowa jak mysle.

Edytowane przez malami1000
Czas edycji: 2019-09-11 o 19:59
malami1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 20:37   #3312
karolina123411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

bo już pewnie nie chodzisz do pracy
karolina123411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 12:59   #3313
malami1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jeszcze chodze to dopiero 5 miesiac sie zaczal wiec pewnie jeszcze z 2 miesiace pochodze.
malami1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 23:42   #3314
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Malami
Czyli zastosowanie diety pod kątem opoznionej alergii pokarmowej/nietolerancji przynioslo u Ciebie poprawę. Gratuluję

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Doszło dzisiaj do naszego spotkania z Olą Fajne przezycie, tak normalnie, bez blokady, z kims porozmawiać o nurtujacych nas problemach. Pozdrawiam Cię, Olu
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 01:37   #3315
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie kochani.Byłem we wtorek 10 września w Warszawie w klinice Una Medica na teście wodorowo-metanowym.

Sam test trwał od godziny 10.20 tak gdzieś do 13.30.Na początek młoda kobieta wypełnia taki test pyta o to jakie mam objawy to powiedziałem o mocnych gazach,nieregularnych,dro bnych wypróznieniach,białym języku,wzdęciach(o zapachu nic nie mówiłem).Potem zapytała się czy przez ostatnie 24 godziny dobrze przygotowałem się do testu?Cóż zjadłem około 150 gram gotowanego ryżu a podobno można było zjeść jedynie miseczkę,ale od godziny 19 dnia poprzedniego już nic nie jadłem.

Pani mnie nieco postraszyła,że być może będę musiał przyjechac jeszcze raz na test ,za pierwszym razem dmuchałem do takiego ustnika pompując balonik a pani w tym czasie pobierała?)kawałek tego powietrza do małego urządzenia i wkładała go do takiej maszyny.Potem powiedziala że jednak test może ze mną przeprowadzić.Dała mi plastikowy kubek z chłodną niegazowaną wodą z zawartością laktulozy.

Ja sam musiałem pilnowac czasu i regularnie co 20 minut prosić ją o kolejne dmuchnięcie.By nie oszaleć z nudów zabrałem ze sobą gazetę by jakoś zabić czas między kolejnymi dmuchnięciami.

Ogólnie miałem jedno dmuchnięcie przed podaniem laktulozy i 9 po podaniu laktulozy.Po ostatnim dmuchnięciu pani powiedziała,że to koniec i że wynik zostanie mi przysłany na maila.Zapytałem czy zamiast faktury mogę dostać fakturkę i po podaniu swojego imienia i nazwiska i dokładnego adresu z kodem pocztowym wydrukowała mi fakturkę.Potem sprawdziłem czy na papierze wszytkie dane są zgodne ztym co je podałem przed chwilą.Przyszła także pora na płacenie 320 zł gotówką,chociaż można było zapłacić także kartą.

Byłbym zapomniał na samym początku wypełniałem taką karteczkę data badania,imię nazwisko,data urodzenia oraz adres mail na który mieli mi przysłać test.

Ciekawostką jest fakt że mimo że klinika znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy żelaznej 69 a między żabką a szkoła-to w środku nie było nikogo poza panią,która przeprowadzała test.Pani była bardzo miła i uprzejma,ja czułem się tam bardzo komfortowo siedząc od niej dość daleko bo ona praktycznie cały czas siedziała przy komputerze a ja za zakrętem przy drzwiach gdzie był ten cały sprzęt do dmuchania.Dzięki takiemu rozstawieniu czułem się tam bardzo swobodnie,oczywiście w czasie testu nie można nigdzie wychodzić i tak jak pisałem wyżej samemu pilnowac 20 minutowych odstępów czasowych.W razie potrzeby można było skorzystać z toalty-oczyscie całe badanie robi się nadczo,jak rónizę nie można było paplić papierosów-chociaż w moim przypadku nie było z tym żadnego problemu-nie jestem palaczem.

Około godziny 13.30 pożegnałem się z panią i wyszedłem.Wyniki na maila dostałem dzień pózniej w środę 11 września o godz 16.51.

Wydrukowałem je sobie po lewej id pacjenta 649(czyli pewnie pacjęntó tam zrobiło sobie test wodorowo-metanowy).Diagnoza wynik wskazuje na sibo wodorowo-metanowe.Pieczęć z podpisem złożył lekarz Wawrzyniec Bakalarski.

Dostałem wykres gdzie były zaznaczone 3 kreski różnego koloru niebieska pokazywała ilość wodoru,jasno czerwona metanu a zielona połączonych wyników wodoru i metanu.W moim przypadku do góry wzrastał sam wodór i połaczony wodór z metanem do 7 dmuchania dwa ostatnie już mniej.

Teraz czas na konkretne wyniki.

Czas o minut godz 10.20.Wodór H2 wynik 5.Metan CH4 wynik 11.H2+CH4 wynik 16.Procent CO2 4,1.Correction(cokolwiek to jest?)1,34.

Czas 1.20 minut godz 10.40.Wodór H2 wynik 4.Metan CH4 wynik 9.H2+CH4 wynik 13.Procent CO2 4,9.Correction 1,12.

Czas 2.40 minut godz 11.00.Wodór H2 wynik 3.Metan CH4 wynik 12.H2+CH4 wynik 12.Procent CO2 4,9.Correction 1,12.

Czas 3.60 minut godz 11.20.Wodór H2 wynik 6.Metan CH4 wynik 9.H2+CH4 wynik 15.Procent CO2 4,9.Correction 1,12.

Czas 4.80 minut godz 11.40.Wodór H2 wynik 21.Metan CH4 wynik 11.H2+CH4 wynik 32.Procent CO2 4,4.Correction 1,25.

Czas 5.100 minut godz 12.00.Wodór H2 wynik31.Metan CH4 wynik 11.H2+CH4 wynik 42.Procent CO2 4,5.Correction 1,22.

Czas 6.120 minut godz 12.20.Wodór H2 wynik 44.Metan CH4 wynik 12.H2+CH4 wynik 56.Procent CO2 4,5.Correction 1,22.

Czas 7.140 minut godz 12.40.Wodór H2 wynik 49.Metan CH4 wynik 12.H2+CH4 wynik 61.Poziom CO2 4,5.Correction 1,22.

Czas 8.160 minut godz 13.00.Wodór H2 wynik 40.Metan CH4 wynik 12.H2+CH 4 wynik 52.Procent CO2 4,5.Correction 1,22.

Czas 9.180 minut godz 13.20.Wodór H2 wynik 30.Metan CH4 wynik 13.H2+CH4 wynik 43.Procent CO2 3,9.Correction 1,41.

Tyle teraz muszę poszukać specjalisty od sibo by mi powiedział coś więcej i pewnie przepisał antybiotyk-pewnie xifaxan?

Jak ktoś będzie chciał to mu wkleję jak należy przygotowac się do tego testu wodorowo-metanowego.

Tylko taki test ma rację bytu nie sam test wodorowy-bo może się okazać że nie macie sibo wodorowego i co wtedy?

Jedyny minus że miejsc gdzie można w Polsce zrobić test wodorowo-metanowy jest naprawdę niewiele.Tam gdzie byłem dzwoniłem w piątek 6 września około godziny 17.30(z reguły otwarte tam mają od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18)chociaż tam raz w tygodniu pewien doktor od SIBO czyli przerostu bakteryjnego przyjmuje w poniedziałki w godzinach 17.00-20.00 wizyty są bodajże 30 minutowe.

Już za tydzień w sobotę 21 września zapisałem się na pobranie krwi do centrum medycznego Medgen gdzie przeprowadzają badania i testy medyczne min na tmau.Chce zrobić wszystkie 5 etapów badania trimetyloaminurii.W poniedziałek będę mailowo negocjował z szefostwem w sprawie zniżki bo badania genetyczne pod katem tmau są bardzo drogie-ale będę kolejną osobą na tym forum,która sprawdzi na własnej chorze czy ma tmau.
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 09:14   #3316
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Moj gastro przy wyrzucie zapachów jK mi powiedziałem odparł ze będziemy leczyć sibio w ciemno bez testów. Brałem xifaxan i wzdęcia ustąpiły ale zapach pozostał. Niestety czuć zapach szamba odemnie mam wrażenie ze pokarm się bardzo długo trawi a czasem

Bezkwasna treść podchodzi do gardła. Przed wyrzutem

Zapachu ostatnio zaczęła mnie bolec okolica wątroby a następnie zaczął się ulatniać zapach kanalizacji. Nie wiem może to woreczek żółciowy który jest zakrzywiony. Pewnie zrobie badanie TMAU chociaż 1 sekwencje za 450.... hormon stresu z zapachem nie ma korelacji. Robiłem badanie kortyzolu i jest w normie, poza tym gdyby nie był w normie to świadczyłoby o uszkodzeniu nadnerczy. Pozdrawiam
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 09:18   #3317
katolik222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 37
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ludzie sluchajcie poraz enty,, pisze to bo mi was szkoda i waszej glupoty , wszystko bylo omawiana juz dawno temu, dawno dawno temu, wiec napisze jeszcze raz, cale leczenie trwa pol roku i podstawa to dieta, niebede tego tlumaczyl bo tlumaczylem tyle razy , napewno gdziec w cz2 ,

treba unikac tego co nas niszczy lub obciaza watrobe, czyli alkochol kawa, energetyki , chemia z zarciu , konserwanty barwniki , alergeny/nietolerancje ,

wszystkie badania na alergie/nietolerancje to tylko 30% skutecznosci i szkoda kasy na nie , odstawiamy najczestrzee alergeny-gluten ,pszenice, jajka..

co wolno jesc - ryz, kasza gryczana, kasza jaglana, makaron bezglutenowy(w biedronce jest) , ziemniaki, mieso(najlepiej kurczak indyk)(wszystko inne jest nafaszerowane chemia), wazywa najlepiej marchewka , ogorek , zielone szparagi , mieszanki warzyw (salata jest chemiczna i warzywa lisciaste) , pijemy tylko wode! . przyprawy piepz i sol .

kupujemy pojemniki duze na jedzenie , garnek 20 litrowy , 2 duze sitka , i lyzke drewniana duza , wszystko przygotowujemy w tym garnku , mieso wrzucamy do wrzatku i niech sie gotuje ,, jakby co to patelnia tylko ceramiczna i lyzki drewniane, nic szkodliwego niemozemy wdychac (spaliny , pyly , chemikalia) nic do naszego organizmu szkodliwego niemoze sie przedostac).......i po pol roku stosowania tej diety bedzie ok ,,,,,, odstawiamy wszystkie tabletki , zadnej chemi!!.......i po pol roku jak juz bedziecie zdrowi ,, potrochu wdrazacie inne produkty lub nie to zalezy od waszego organizmu... pol roku organizm dochodzi do siebie .

owoce i caly cukier na te pol roku zakazane, soki owocowe......wazywne mozna (tylko pamietajcie zeby jak najmniej chemicznych ,i nie z kaspusty !(fermentacja) , najlepiej borak , marchewka ), zadnych kiszonek ! ,,,, tylko wode ! lub jak juz soki z buraka , marchewki ...... leysy solone tez mozna gdy was przycisnie , wafle ryzowe,

przedtym wszystkim mozna przewalis sie antybiotykami na sibo , potem probiotyki , a potem dieta (krzak) przez min pol roku-tyle potrzebuje organizm czasu do regeneracji.... stres i nerwy tez szkodza

Edytowane przez katolik222
Czas edycji: 2019-09-15 o 09:26
katolik222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 06:18   #3318
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A Tobie to pomogło? Nie robiłeś badań? Ja tez przymierzam się do TMAU chory 38 daj znac odnośnie negocjacji ceny. Czytałem ze zaburzenia metylacja homocysteiny mogą dawać podobne objawy
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 09:42   #3319
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie,
w zeszly weekend spotkalam sie z Drumla i jej siostra. Wypilysmy razem herbate , bylo super. Naprawde fajne babki i te osoby ktore byly umowione na zlot u Drumli a nie pojechaly, niech zaluja.
Drumla twierdzi, ze nie wyczula ode mnie zadnego zapachu. Ja od niej na poczatku lekki zapaszek ( nawet pomyslalam i powiedzialam to Drumli, ze nie ma tragedii ) - taki, ze da rade wysiedziec. Potem naprawde mocny i gryzacy zapach stechlizny ale taki naprawde przeszkadzajacy i powodujacy bol glowy. Nie byl on caly czas ale cos jakby cialo puszczalo te smrodliwe , zatechle baki. Ten zapach naprawde moze przeszkadzac, powodowac mdlosci itd moim zdaniem jest gorszy niz zapach potu.
Wybacz Drumla jesli Cie urazilam, nie bylo to moim celem i mam nadzieje, ze sie na mnie za powyzsze slowa nie obrazisz, ale uwazam ze w naszej sytuacji najwazniejsza jest SZCZEROSC. Spotkalysmy sie ze soba w wiadomym celu ( zeby sie obwachac ) i napisac PRAWDE bo lukrowanie sb w naszym przypadku to droga do nikad.
Drumla
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 10:47   #3320
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czy Drumla ma Diagnozowane TMAU ?
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 11:10   #3321
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wlkp, Dolny Śląsk jeśli bylby ktoś chętny się spotkać, pw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 14:30   #3322
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:13
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 16:11   #3323
katolik222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 37
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

zapomnialem dopisac , niegotujemy w woreczkach , kupujemy kilogramowe paczki , i pojemnikow plastikowyn niepodrzewamy w mikrofali
katolik222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 20:09   #3324
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola_30 u mnie jest dokładnie to samo. Nikt mi o tym nie powiedzial ja sama to czuję. Na czczo stara kupa, po jedzeniu bąk. Zapach stechlizny jest przy chorobach watribyy. Ja tez taki czułam. Ja nie pale a alkohol okazjonalnie, wyniki wątrobowe mam idealne. Amylazy i lipazy trzustkowe tez.
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 06:53   #3325
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam podobnie zapach stęchlizny, próby wątrobowe ok. Brak objawów zewnętrznych ze strony wątroby . Pobolewanie występuje w jej okolicach . Usg wątroby ok, chyba tylko biopsja zostaje.
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 12:11   #3326
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jak u was z dietą? Im gorzej jem (słodycze,białe pieczywo,laktoza itp.) tym mocniej śmierdzę prawdziwym gównem ale reakcje są mniejsze typu kaszel, pocieranie nosa, katar itp. natomiast im lepiej jem (zero cukru, zbóż,laktozy) tym mój zapach jest minimalny ale za to jest paskudnie ostry, gryzący co powoduje wszystkie reakcje jakie są tylko możliwe. Już sam nie wiem co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 18:16   #3327
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

zażyłem sobie dziś razem z jedzeniem dwa razy preparat ziołowy na wątrobę.
dzięki temu nie miałem takiego kapcia w ustach, jak normalnie (szczególnie po kawie i mleku) i ogólnie trochę świeższy się czułem.
Zawsze uważałem, że coś w wątrobie u mnie jest nie tak.,
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 16:26   #3328
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja miałem wczoraj uderzenie bezwonne takie ciepłe powietrze skad się wydobywające . Dziś zaś w autobusie trup a wczoraj jadłem smażonego kotleta a na kolacje szynke
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 01:29   #3329
pawello666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

a teraz ja wam cos napisze.
aktywny jestem rowniez na innych forach. mam kontakt z niejakim dawidem. dawid sie wyleczyl, okazalo sie ze to jelito leniwe. sport, dieta i probiotyki pomogly. ktos probowal poprowadzic walke w tym kierunku?
ja osobiscie ostatnio wsadzilem troche warzyw do diety i jest o wiele lepiej. napewno nie moge sie przejadac, napewno mam zla diete i napewno sie wylecze.
napiszcie co myslicie
pozdro

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

prawdopodobnie katolik manaprawde sporo racji.
juz trzecia osoba wyleczona mowi to samo.
pytanie mam. mam wzdecia po zjedzeniu kaszy gryczanej. to normalne? czy moze nie moge tego jesc?
czy moze tak duza ilosc blonnika i tak zabrudzony organizm ze soba walcza?
pawello666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 13:34   #3330
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez pawello666 Pokaż wiadomość
a teraz ja wam cos napisze.
aktywny jestem rowniez na innych forach. mam kontakt z niejakim dawidem. dawid sie wyleczyl, okazalo sie ze to jelito leniwe. sport, dieta i probiotyki pomogly. ktos probowal poprowadzic walke w tym kierunku?
ja osobiscie ostatnio wsadzilem troche warzyw do diety i jest o wiele lepiej. napewno nie moge sie przejadac, napewno mam zla diete i napewno sie wylecze.
napiszcie co myslicie
pozdro

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

prawdopodobnie katolik manaprawde sporo racji.
juz trzecia osoba wyleczona mowi to samo.
pytanie mam. mam wzdecia po zjedzeniu kaszy gryczanej. to normalne? czy moze nie moge tego jesc?
czy moze tak duza ilosc blonnika i tak zabrudzony organizm ze soba walcza?
Ciekawe czy jest więcej takich osób które się wyleczyły? Podobno kąpiele w soli dają sporą ulgę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (2 użytkowników i 2 gości)
A__89
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.