Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-16, 14:55   #631
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raczej bym tego nigdy nie kupiła za własne pieniądze, tak samo jak butów z silikonu, ale niebrzydkie.


Co do PJ, to niestety mam wrażenie, że zamiatają sprawę pod dywan, przykre, niby przekazali moją korespondencję do jakiegoś teamu od tego typu spraw, ale odpowiedzi chyba nie planują.


Mam teraz kolejny kłopot, młody ma za 40 dni urodziny i chciałabym mu kupić rower, ale nie ma nigdzie rowerów. Wszędzie jakieś same ochłapy posezonowe, czegoś takiego się nie spodziewałam. Dealerzy rozkładają ręce, mówią, że rowerów po prostu nie ma, brakuje dostaw, producenci nie mają podzespołów, wszędzie braki i opóźnienia. Niektórzy piszą o tym wprost, że przez Covid cała branża ma ogromne problemy. Szukam po sklepach internetowych, wszędzie pustki, niedostępne rowery w większości, trzeba zamawiać i czekać nawet kilka miesięcy. Jutro się wybieram do pobliskich sklepów stacjonarnych, objadę po kolei, może mi gdzieś załatwią to co chcę Do tego ceny poszły bardzo w górę, a to nie koniec.
Na jaki rozmiar, jaka rama i koła ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 15:02   #632
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na jaki rozmiar, jaka rama i koła ?
L 29" trail
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 16:24   #633
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
L 29" trail
To młody jest wysoki
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 19:19   #634
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Dziewczyny znacie może markę ubrań dla dzieci z wrażliwością dotykową?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 21:22   #635
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To młody jest wysoki
14 lat za miesiąc, 180 cm wzrostu, traktuje mnie z góry
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może markę ubrań dla dzieci z wrażliwością dotykową?
Niestety, nie kojarzę w ogóle, może lniane ubranka byłyby odpowiednie?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-09-16 o 21:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 07:58   #636
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raczej bym tego nigdy nie kupiła za własne pieniądze, tak samo jak butów z silikonu, ale niebrzydkie.


Co do PJ, to niestety mam wrażenie, że zamiatają sprawę pod dywan, przykre, niby przekazali moją korespondencję do jakiegoś teamu od tego typu spraw, ale odpowiedzi chyba nie planują.


Mam teraz kolejny kłopot, młody ma za 40 dni urodziny i chciałabym mu kupić rower, ale nie ma nigdzie rowerów. Wszędzie jakieś same ochłapy posezonowe, czegoś takiego się nie spodziewałam. Dealerzy rozkładają ręce, mówią, że rowerów po prostu nie ma, brakuje dostaw, producenci nie mają podzespołów, wszędzie braki i opóźnienia. Niektórzy piszą o tym wprost, że przez Covid cała branża ma ogromne problemy. Szukam po sklepach internetowych, wszędzie pustki, niedostępne rowery w większości, trzeba zamawiać i czekać nawet kilka miesięcy. Jutro się wybieram do pobliskich sklepów stacjonarnych, objadę po kolei, może mi gdzieś załatwią to co chcę Do tego ceny poszły bardzo w górę, a to nie koniec.
My tydzień temu kupiliśmy rower córce. Mąż objechał z nią wszystkie sklepy rowerowe w mieście i znaleźli i chyba są zadowoleni. Ale my kupowaliśmy rower dużo mniejszy, taki najmniejszy z dorosłych wg producenta (bo każdy ma inną rozmiarówkę) xxs. Wyboru dużego nie było w takich rozmiarach, ale coś wybrać się dało. Tylko my nie mieliśmy jakiś wymagań specjalnych, bo wiadomo, że to rower na kilka lat. A ceny... no cóż wszystko drożeje.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 11:15   #637
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Korah a patrzyłaś na Romet? Kupowałam rower w tym roku latem i ostatecznie zdecydowałam się na Romet Gazela 3, bo całość jest produkowana w Polsce. Zastanawiałam baie nad Krossem o tych samych parametrach, był droższy o 200 zł, ale stwierdziłam że skoro niczym się nie różnią to biorę Gazele. A właśnie Kross ma ramy produkowane gdzieś w Chinach i jest problem z dostępności. Już w marcu jak interesowałam się zakupem to nie było modeli na stanie i pan polecał kupić przed komuniami, bo potem znowu będzie problem z dostawami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 14:20   #638
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
My tydzień temu kupiliśmy rower córce. Mąż objechał z nią wszystkie sklepy rowerowe w mieście i znaleźli i chyba są zadowoleni. Ale my kupowaliśmy rower dużo mniejszy, taki najmniejszy z dorosłych wg producenta (bo każdy ma inną rozmiarówkę) xxs. Wyboru dużego nie było w takich rozmiarach, ale coś wybrać się dało. Tylko my nie mieliśmy jakiś wymagań specjalnych, bo wiadomo, że to rower na kilka lat. A ceny... no cóż wszystko drożeje.
Ja już chcę mu kupić teraz porządny rower, do tej pory tak wychodziło, że zawsze miał rower po kimś, czyli przypadkowy model w nienajnowszym stanie, wiem, że marzy mu się naprawdę fajny rower i już zaklepałam Marin 4 model na 2022r w jednym sklepie niedaleko, sprzedawca powiedział, że będzie w Listopadzie dosłownie jedna sztuka, chciał zamówić więcej, ale nie da rady. Chciałam mu kupić Canyona, bo to jest cudo, ale są droższe i też prawie niedostępne.

KLIK
Jeszcze się zastanawiam, ale w razie czego mam zaklepany.


Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Korah a patrzyłaś na Romet? Kupowałam rower w tym roku latem i ostatecznie zdecydowałam się na Romet Gazela 3, bo całość jest produkowana w Polsce. Zastanawiałam baie nad Krossem o tych samych parametrach, był droższy o 200 zł, ale stwierdziłam że skoro niczym się nie różnią to biorę Gazele. A właśnie Kross ma ramy produkowane gdzieś w Chinach i jest problem z dostępności. Już w marcu jak interesowałam się zakupem to nie było modeli na stanie i pan polecał kupić przed komuniami, bo potem znowu będzie problem z dostawami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, Romety i Krossy odbiegają znacznie geometrią ramy i osprzętem, myślałam o Krossie też, bo to bardzo fajne rowery, ale przegrywają z konkurencją, jeżeli chodzi o prawdziwy rower trailowy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 17:05   #639
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja już chcę mu kupić teraz porządny rower, do tej pory tak wychodziło, że zawsze miał rower po kimś, czyli przypadkowy model w nienajnowszym stanie, wiem, że marzy mu się naprawdę fajny rower i już zaklepałam Marin 4 model na 2022r w jednym sklepie niedaleko, sprzedawca powiedział, że będzie w Listopadzie dosłownie jedna sztuka, chciał zamówić więcej, ale nie da rady. Chciałam mu kupić Canyona, bo to jest cudo, ale są droższe i też prawie niedostępne.

KLIK
Jeszcze się zastanawiam, ale w razie czego mam zaklepany.


Niestety, Romety i Krossy odbiegają znacznie geometrią ramy i osprzętem, myślałam o Krossie też, bo to bardzo fajne rowery, ale przegrywają z konkurencją, jeżeli chodzi o prawdziwy rower trailowy.
Chyba na allegro widziałam te rowery Marin.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 19:07   #640
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chyba na allegro widziałam te rowery Marin.
Też widziałam i się zastanawiam nad nimi, prawdopodobnie się skończy właśnie na którymś ze starszych modeli i chyba to będzie bobcat trail 3, chociaż nie do końca jest w moim guście, a tego w linku nie ma nigdzie, a jest o klasę lepszy i do tego ładniejszy od tych z bieżącego roku. Starsze modele 2018-19 miały za....ą kolorystykę, a w tym roku bez fajerwerków, brązowy rower Masakra albo granat i czerwień
A patrzcie na tego, cudo KLIK
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-09-17 o 19:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-18, 13:46   #641
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

A próbowałyście kiedyś jazdy na rowerze elektrycznym? Mój tż dostał ostatnio hysia na tym punkcie do tego stopnia, że wziął się za samodzielne konstruowanie takiego roweru (pod pretekstem, że to dla mnie, bo nie chciałam z nim jeździć na wycieczki na takim normalnym) i teraz w dalszym ciągu sam śmiga na tym elektryku, natomiast ja jeszcze jakoś nie miałam okazji (ani chęci) się przejechać
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-19, 09:14   #642
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88907737]A próbowałyście kiedyś jazdy na rowerze elektrycznym? Mój tż dostał ostatnio hysia na tym punkcie do tego stopnia, że wziął się za samodzielne konstruowanie takiego roweru (pod pretekstem, że to dla mnie, bo nie chciałam z nim jeździć na wycieczki na takim normalnym) i teraz w dalszym ciągu sam śmiga na tym elektryku, natomiast ja jeszcze jakoś nie miałam okazji (ani chęci) się przejechać [/QUOTE]

Mam od kilku miesięcy. U mnie to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Nawet Lidl miał współpracę z jedną marką i wypuścili swoje elektryki.
Wielu pracodawców oferuje wzięcie e-bike w leasing.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-09-19 o 09:17
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 15:24   #643
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja ostatnio w TK MAXX widziałam torebki O Bag po 269 zł. Cena regularna 800-900 zł.



Wstąpiłam też do salonu Michael Kors, ale ani O Bag ani Korsy mi się nie podobają
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 18:58   #644
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88907737]A próbowałyście kiedyś jazdy na rowerze elektrycznym? Mój tż dostał ostatnio hysia na tym punkcie do tego stopnia, że wziął się za samodzielne konstruowanie takiego roweru (pod pretekstem, że to dla mnie, bo nie chciałam z nim jeździć na wycieczki na takim normalnym) i teraz w dalszym ciągu sam śmiga na tym elektryku, natomiast ja jeszcze jakoś nie miałam okazji (ani chęci) się przejechać [/QUOTE]Słyszałam, że to jest fajna sprawa i do tego dość kosztowna, więc jeśli się ma takiego konstruktora w pobliżu, to naprawdę cenna umiejętność, oczywiście trzeba chcieć jeździć, nie każdy może lubi akurat taką formę aktywności, ale elektryk jest fajny, nie męczy się człowiek tak bardzo, jak na tradycyjnym rowerze.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 20:20   #645
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w TK MAXX widziałam torebki O Bag po 269 zł. Cena regularna 800-900 zł.

Wstąpiłam też do salonu Michael Kors, ale ani O Bag ani Korsy mi się nie podobają
Które modele niby tak drogie ?
Miałam fazę na te torebki, ale ceny były w okolicach 500zł max.
Dla mnie mało praktyczne, bo strasznie ciężkie i nie zamykane, nie sprawdzą się w komunikacji miejskiej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 10:24   #646
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też widziałam i się zastanawiam nad nimi, prawdopodobnie się skończy właśnie na którymś ze starszych modeli i chyba to będzie bobcat trail 3, chociaż nie do końca jest w moim guście, a tego w linku nie ma nigdzie, a jest o klasę lepszy i do tego ładniejszy od tych z bieżącego roku. Starsze modele 2018-19 miały za....ą kolorystykę, a w tym roku bez fajerwerków, brązowy rower Masakra albo granat i czerwień
A patrzcie na tego, cudo KLIK
To ja nawet nie znam tych marek, ale zapiszę sobie jak mąż będzie szukal roweru kiedyś. Na razie jeździ na 15 letnim krossie i śmiejemy się z niego, że dobrze że chociaż ma w tym rowerze hamulce Chciałam mu też na urodziny kupić, ale stwierdził że nie potrzebuje, że dla niego ten stary jest super.
U nas w mieście może są okrojone marki rowerów, bo głównie Krossy, Unibike, Romet, Giant, Scott itd. W jednym sklepie, gdzie kupowałam swój, mają Meridę. Teściowa moja też kupiła niedawno ładny rower Dianmant. A tak wszystko to samo.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 13:34   #647
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To ja nawet nie znam tych marek, ale zapiszę sobie jak mąż będzie szukal roweru kiedyś. Na razie jeździ na 15 letnim krossie i śmiejemy się z niego, że dobrze że chociaż ma w tym rowerze hamulce Chciałam mu też na urodziny kupić, ale stwierdził że nie potrzebuje, że dla niego ten stary jest super.
U nas w mieście może są okrojone marki rowerów, bo głównie Krossy, Unibike, Romet, Giant, Scott itd. W jednym sklepie, gdzie kupowałam swój, mają Meridę. Teściowa moja też kupiła niedawno ładny rower Dianmant. A tak wszystko to samo.
Scotty są świetne, droższe, ale ze sprawdzonego źródła wiem, że bardzo trafiają stylistyką też w gusta młodzieży i są to naprawdę porządne rowery. Jeśli mąż nie chce się rozstawać z rowerem, to polecam jakiś pobliski serwis rowerowy i za 2-3 stówki zrobią co trzeba, wymienią linki czy hamulce czy koła, co tam będzie zużyte lub do wyregulowania, ja tak zrobiłam rok temu z młodego poprzednim rowerem i nie żałuję wydanej kasy, bo rower bardzo stary, ale po tym liftingu jeździ jak złoto i poszedł teraz w kolejne ręce, bo młody już z niego wyrósł.
Dziewczyny, zamówiłam Marin Bobcat (ryś) trail 3 czarno- niebieski, udało mi się trochę taniej złapać, mam nadzieję, że będzie ok. Pochwalę się, może już jutro dotrze. To amerykańska i uznana marka, z tego co mi wiadomo, nie zamawiają części z Chin, ale nie mam pewności.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 17:32   #648
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Które modele niby tak drogie ?
Miałam fazę na te torebki, ale ceny były w okolicach 500zł max.
Dla mnie mało praktyczne, bo strasznie ciężkie i nie zamykane, nie sprawdzą się w komunikacji miejskiej.

500 zł za samą torebkę. A organizer materiałowy musisz dokupić sobie osobno. To też wydatek ok. 130 zł. A w TK MAXX były za 269 zł razem z organizerami.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 17:44   #649
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
500 zł za samą torebkę. A organizer materiałowy musisz dokupić sobie osobno. To też wydatek ok. 130 zł. A w TK MAXX były za 269 zł razem z organizerami.
No co Ty... w necie na przecenie spokojnie wyjdzie dużo taniej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-20, 21:50   #650
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
14 lat za miesiąc, 180 cm wzrostu, traktuje mnie z góry
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też widziałam i się zastanawiam nad nimi, prawdopodobnie się skończy właśnie na którymś ze starszych modeli i chyba to będzie bobcat trail 3, chociaż nie do końca jest w moim guście, a tego w linku nie ma nigdzie, a jest o klasę lepszy i do tego ładniejszy od tych z bieżącego roku. Starsze modele 2018-19 miały za....ą kolorystykę, a w tym roku bez fajerwerków, brązowy rower Masakra albo granat i czerwień
A patrzcie na tego, cudo KLIK
A taki ?
Inne kolory też są
https://rower-sport.pl/pl/p/TREK-MAR...022-Azure/7384
lub
https://rower-sport.pl/pl/p/KELLYS-S...ON-YELLOW/6659
chociaż również uważam, że Romet też robi fajne rowery.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 07:39   #651
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No co Ty... w necie na przecenie spokojnie wyjdzie dużo taniej.

nie znam się, jak odróżnić podróbkę od oryginału O Bag, więc bałabym się kupować w sieci. Już raz zostałam oszukana na podróbki, więc teraz jestem ostrożna.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 08:58   #652
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Scotty są świetne, droższe, ale ze sprawdzonego źródła wiem, że bardzo trafiają stylistyką też w gusta młodzieży i są to naprawdę porządne rowery. Jeśli mąż nie chce się rozstawać z rowerem, to polecam jakiś pobliski serwis rowerowy i za 2-3 stówki zrobią co trzeba, wymienią linki czy hamulce czy koła, co tam będzie zużyte lub do wyregulowania, ja tak zrobiłam rok temu z młodego poprzednim rowerem i nie żałuję wydanej kasy, bo rower bardzo stary, ale po tym liftingu jeździ jak złoto i poszedł teraz w kolejne ręce, bo młody już z niego wyrósł.
Dziewczyny, zamówiłam Marin Bobcat (ryś) trail 3 czarno- niebieski, udało mi się trochę taniej złapać, mam nadzieję, że będzie ok. Pochwalę się, może już jutro dotrze. To amerykańska i uznana marka, z tego co mi wiadomo, nie zamawiają części z Chin, ale nie mam pewności.
Super, że się udało.

Robił serwis ostatnio, bo mu ze starości wentyle w oponie się połamały no i faktycznie parę rzeczy mu jeszcze poprawili.



Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No co Ty... w necie na przecenie spokojnie wyjdzie dużo taniej.
A w ogóle podobają Wam się te torby Obag?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 09:08   #653
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie znam się, jak odróżnić podróbkę od oryginału O Bag, więc bałabym się kupować w sieci. Już raz zostałam oszukana na podróbki, więc teraz jestem ostrożna.
Chodzi mi o stronę producenta.
https://www.obag.eu/pl/
Na Yoox też bywają.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A w ogóle podobają Wam się te torby Obag?
Niektóre modele tak, mają sporo modeli na swojej stronie internetowej.
Polecam zakładkę wyprzedaż, tam są spore przeceny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OBAGB977_EVS00_615_NOTAG_UNICA_L1.jpg (40,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obagturnwidegraphitemetalfall20_L1.jpg (50,1 KB, 18 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 09:57   #654
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A taki ?
Inne kolory też są
https://rower-sport.pl/pl/p/TREK-MAR...022-Azure/7384
lub
https://rower-sport.pl/pl/p/KELLYS-S...ON-YELLOW/6659
chociaż również uważam, że Romet też robi fajne rowery.
Z wyglądu bardzo fajne, ale droższe, a gorszy osprzęt od Marina. Syn właśnie wcześniej miał taki niebieski rower, jak ten Trek Generalnie Mariny wypadają bardzo tanio, amortyzator 120mm skoku i bardzo chwalone za geometrię, która już jest typowa dla rowerów trailowych i w tej cenie ciężko o coś lepszego.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Super, że się udało.

Robił serwis ostatnio, bo mu ze starości wentyle w oponie się połamały no i faktycznie parę rzeczy mu jeszcze poprawili.

A w ogóle podobają Wam się te torby Obag?
To super, to nie ma po co wymieniać na nowy, skoro ten śmiga jeszcze.


Jak dla mnie trudno tu mówić o podobaniu, to marka instagramowa, nikt by nigdy nawet nie usłyszał o tej firmie, gdyby nie sponsorowane blogi i kanały. To po prostu kawałek gumy za grube pieniądze, a żadnego uroku w nich nie ma, wyglądają zwyczajnie i nikt by na nie nie zwrócił większej uwagi, tylko jakaś blogerka za hajs twierdzi, że to jest hit sezonu i każdy musi to mieć.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-09-21 o 10:03
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 10:01   #655
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja mam już jedną gumową torebkę, ale Furla model candy. Minus dla mnie tylko rozmiar, bo mi się niewiele mieści i nie ma jak do niej paska dopiąć
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 12:26   #656
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja niestety jeszcze nie znalazłam fajnego roweru dla syna (5lat) Miesiliśmy używany od kogoś, mąż się wziął za remont, bo rower wyglądał dobrze. Jak się okazało, że rower chodzi ciężko, za ciężko jak na 5-letnie dziecko. Stwierdzam, że cały ten boom na zużywanie przedmiotów do końca jest przereklamowany. Dzieci wszystko szybko niszczą, od butów, ubrań, po zabawki, rowery i inne. Niestety trzeba odłożyć i kupić nowe. Chociaż pełno tego się sprzedaje w tych apkach różnych, ja nie ufam już że coś może być dobrego. Syn miał trochę ubrań od znajomej, po jednym dziecku. Podkoszulki rozciągnięte, przez to go podrażniały, wymieniłam na nowe, problem zniknął. Tak samo nabrałam się kiedyś dawno na wózek spacerówkę, tak zniszczonej rzeczy nigdy nie widziałam, ale nie starałam się oddać rzeczy. Pomyślałam, że jakaś matka potrzebowała pieniędzy i sprzedała ten wózek.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 12:37   #657
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja niestety jeszcze nie znalazłam fajnego roweru dla syna (5lat) Miesiliśmy używany od kogoś, mąż się wziął za remont, bo rower wyglądał dobrze. Jak się okazało, że rower chodzi ciężko, za ciężko jak na 5-letnie dziecko. Stwierdzam, że cały ten boom na zużywanie przedmiotów do końca jest przereklamowany. Dzieci wszystko szybko niszczą, od butów, ubrań, po zabawki, rowery i inne. Niestety trzeba odłożyć i kupić nowe. Chociaż pełno tego się sprzedaje w tych apkach różnych, ja nie ufam już że coś może być dobrego. Syn miał trochę ubrań od znajomej, po jednym dziecku. Podkoszulki rozciągnięte, przez to go podrażniały, wymieniłam na nowe, problem zniknął. Tak samo nabrałam się kiedyś dawno na wózek spacerówkę, tak zniszczonej rzeczy nigdy nie widziałam, ale nie starałam się oddać rzeczy. Pomyślałam, że jakaś matka potrzebowała pieniędzy i sprzedała ten wózek.
Rower i wózek tylko od znajomych.
Spacerówka fakt słaby zakup, bo to się najdłużej używa, może max gondolę warto kupić używaną
Do tego jeszcze ludzie kupują słabe jakościowo ubranka np Pepco, a liczą jak za markowe.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 13:29   #658
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Rower i wózek tylko od znajomych.
Spacerówka fakt słaby zakup, bo to się najdłużej używa, może max gondolę warto kupić używaną
Do tego jeszcze ludzie kupują słabe jakościowo ubranka np Pepco, a liczą jak za markowe.
Dokładnie tak, my mieliśmy używaną spacerówkę Graco od rodziny, ale to było 14 lat temu, potem przekazaliśmy ją kolejnym dzieciom w rodzinie i ona do dzisiaj dobrze służy, z tym że kuzyn umie, to powymieniał hamulec i kółka i nawet siedzisko naprawił, bo było już mocno wygniecione, ale jeszcze te 15-20 lat temu jak się kupowało coś, to służy przez lata do dzisiaj i nie jest jednorazówką, tylko można wymienić, wyprać czy dokupić części, chociaż taniego chłamu z Chin już wtedy nie brakowało w sklepach.
Ja generalnie niczego używanego nie sprzedaję, może zdarzyło się kilka wyjątków, ale z reguły wszystko oddaję za darmo, nawet nieużywane i praktycznie nowe rzeczy lub wymieniam się na coś.
Rowerów syn miał już w sumie 4 i tylko pierwszy był kupiony nowy, był to drewniany rowerek biegowy, uwielbiał go, potem miał Smyka z kołami 12" i kierownicą jak czoper , który był starszy ode mnie, był to niesamowity grat i zabytek, ale mieliśmy go za darmo pożyczonego, szybko z niego wyrósł, ale nauczył się na nim jeździć, więc sentyment pozostał, potem załatwiłam mu BMX na kołach 16" od znajomych za 70 zł, stary rower, lecz w dobrym stanie, potem za darmo poszedł dla dzieci koleżanki, również miały z niego pożytek, a ona dała mojemu synowi swój rower turystyczny na kołach 26", na nim jeżdził do teraz przez ok. 8 lat i ten rower potem oddałam do serwisu, odnowili go i wrócił do tej mojej koleżanki, młody dostał za to od niej w nagrodę parę stówek na nowy rower, i tak to się kręci
Niestety, rower który teraz zamówiłam dotarł uszkodzony, mam niezłą jazdę, już go wczoraj odesłałam i właśnie z tego co widzę już dotarł do sklepu, obiecali, że mi wyślą drugi, ale nie wiem, boję się czy czegoś nie wymyślą, generalnie stres duży, że może to być jakieś oszustwo, a rower zapłacony z góry.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-25, 09:16   #659
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Korah, współczuję przebojów z rowerem. Ale trzymam kciuki, żeby drugi doszedł cały i zdrowy.


Korah, mnie się O Bag nie podoba Strasznie ciężki i niewygodny. Wolę mój plecaczek, lekki wszystko pomieści.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 20:26   #660
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, współczuję przebojów z rowerem. Ale trzymam kciuki, żeby drugi doszedł cały i zdrowy.


Korah, mnie się O Bag nie podoba Strasznie ciężki i niewygodny. Wolę mój plecaczek, lekki wszystko pomieści.
Na szczęście przysłali drugi rower, ale też nie jest idealny, porysowany lekko ma widelec, nie jest to bardzo widoczne, więc już machnęłam na to ręką, nie mam siły się z nimi użerać. To na szczęście nic w porównaniu z tym co przysłali najpierw, rower miał wgniecioną ramę. Rower skręciłam samodzielnie, ale wyszło, że nie jest wyregulowany, przerzutki trzeba ustawić i pewnie inne rzeczy, o których nie mam pojęcia. Niestety, nie ma też zrobionego przeglądu zerowego, a to jest wymagane do ważności gwarancji, jestem umówiona w pobliskim serwisie na jutro, bo nie mam do tego sklepu zaufania, tak to bym olała temat przeglądu, gdyby wszystko było ok. lecz nie jest. To sklep z Bielska Białej. Omijać! Na szczęście synowi się rower podoba
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-09-28 o 20:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 21:12:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.