Dziwne zachowania w nocy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 13:13   #1
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Cool

Dziwne zachowania w nocy...


Zdarzyło Wam sie kiedys zrobić w nocy coś dziwnego, czego potem nie pamiętacie albo przypomina Wam sie po jakimś czasie? Chodzi mi o takie dziwne zachowania we śnie, nie wiem, czy można to już lunatykowaniem nazwać.. Zakładam ten wątek, bo dzisiaj we śnie przytrafiło mi się coś, co mnie zastanawia (bo nie wiem czemu to zrobilam). Śniło mi się, że szukałam kuchni w takim wielkim domu, nagle obudziłam sie i .. zadrapalam sobie z całej siły kącik oka Teraz mam cały czerwony i mnie boli. Dziwne, nie? Jako dziecko czasami wędrowałam w nocy i zdarzyło mi się obudzic na podłodze, ale żeby takie dziwactwa.. hmm. Macie czasami takie niewyjaśnione senno-nocne zachowania?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:21   #2
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Kiedyś śniło mi się, że z kimś walczyłam na szpady i mój przeciwnik przejechał mi tą szpadą po udzie, zadając taką typową ranę ciętą. Obudziłam się, a noga bolała mnie jeszcze przez dobre kilkanaście minut właśnie w taki charakterystyczny sposób, jakby była rozcięta. Parę razy coś takiego mi się zdarzało, ale z tego co wiem wiele osób ma podobne doświadczenie.
Ostatnio oberwał ode mnie z pięści mój biedny kot leżący obok na poduszce, bo mi się śniło, że kogoś biję
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:23   #3
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja całkiem niedawno śniłam, że byłam z przyjaciółkami na obozie/wycieczce i wszystkie w pokoju myłyśmy zęby, spluwając do umywalki. I ja w tym śnie jak każdy splunęłam pianą, a tu po chwili się budzę i mam policzek i poduszkę w ślinie

Albo innym razem śniło mi się, że strzelam na strzelnicy z jakiegoś karabinu, a to budzę się i mam ręce ułożone jakbym strzelać miała
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:34   #4
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

mnie to jesli cokolwiek sie sni to tylko gdy ma sie "cos" stac np gdy mam zachorowac.na ogol mam sny z "przeslaniem".ciagle mi sie sni ze uciekam, ze ktos chce mnie zabic i te sny sa baaaardzo realistyczne.kiedys snilo mi sie ze jak zwykle uciekalam i gdy sie obudzilam bylam cala zasapana i sie dusilam jakby wlasnie zrobila maraton.nie byl to koszmar.wiele razy zdarza mi sie budzic w dziwnych pozycjach.czesto moja siora z ktora dziele pokoj mowi ze gadam przez sen albo nagle usiade i sie poloze....
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:03   #5
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

podczas choroby musiałam w nocy przyjmować tabletki (o 4 nad ranem dokładnie). pewnej nocy, kiedy babcia dawała mi tabletkę to ja w pół śnie wypaliłam "po ch** mi to dajesz?" rano po obudzeniu babcia zaczęła na mnie krzyczeć a ja nie wiedziałam dlaczego. dopiero potem mama wyjaśniła mi co się stało (ja oczywiście tego nie pamiętałam)
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:03   #6
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja miałam dziesiejszej nocy dziwną sytuację. Snu jak zwykle nie pamiętam dokładnie, ale przed samym obudzeniem wiem, że śniło mi się jak wykonuję jakieś ćwiczenia i strasznie mnie od tego bolą ścięgna na obu nogach w tym samym miejscu. Obudziłam się i o dziwo rzeczywiście mnie one bolały i bolą lekko do teraz .
A z dawniejszych sytuacji to kilka razy zdarzyło się, że wstawałam w czasie nocy i np. wchodziłam do kuchni albo do pokoju, powiedziałam kilka zdań do rodziców i wracałam do łóżka.
Zupełnie o tym nie pamiętałam następnego dnia więc było to nieświadome.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:18   #7
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
podczas choroby musiałam w nocy przyjmować tabletki (o 4 nad ranem dokładnie). pewnej nocy, kiedy babcia dawała mi tabletkę to ja w pół śnie wypaliłam "po ch** mi to dajesz?" rano po obudzeniu babcia zaczęła na mnie krzyczeć a ja nie wiedziałam dlaczego. dopiero potem mama wyjaśniła mi co się stało (ja oczywiście tego nie pamiętałam)


dobre..


Jak bylam malym dzieckiem snilo mi sie ,ze ide do kibelka siusiu..rano budzilamm sie w mokrej poscieli Rzeczywiscie cos jest w tych snach ,kiedys snilo mi sie cos smutnego ,ryczalam jak glupia podczas snu i jak sie ocknelam nie chcialam tego przerywac i nadal wylewalam hektolitry lez
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 14:39   #8
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Mi się raz zdarzyło jak byłam mała coś takiego: normalnie poszłam spać do swojego pokoju, zasnełam a w nocy wstałam, ściągnelam z łóżka poduszkę i kołdre i poszlam zaniesć ją do pokoju rodziców gdzie zostawiam je na fotelu a sama wróciłam do swojego pokoju, położylam sie do łóżka i przykrylam prześcieradłem.Zaznaczam, że robiłam to wszystko nieprzytomna i chyba we śnie bo nic nie pamietam a o całym zdarzeniu dowiedzialam się na drugi dzień rano. Sama nie wiem ale chyba można to już nazwac lunatykowaniem...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:45   #9
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Przypomniało mi się jak mi kiedys mama opowiadała, że gdy miałam ok. 8 lat, wstałam pewnej nocy, zapaliłam wszystkie światła i powiedziałam, żeby wszyscy wstali, bo spóźnię się do szkoły
A propos przeklinania, to moja przyjaciółka, zawsze gdy u mnie śpi, klnie przez sen. Czasami, gdy nie moglam zasnąć i pytałam się, w nadziei, że ona też nie: "śpisz?", dostawałam odpowiedź: "Sper...." albo "ku... mać" (a ona cały czas spała)
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:58   #10
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja znam kilka takich dziwnych historii

1. Kiedyś sniło mi się, że jestem na wycieczce klasowej. Bylismy całą klasą na szczycie jakiejś górki i nagle wszyscy musieli iść za potrzebą Chłopcy poszli w krzaczki, a dziewczynki za budyneczek (w którym o dziwo były toalety). No i w tym snie już się przymierzałam żeby się załatwić, a tu nagle się budzę i fruuuu do łazienki, bo inaczej pościel byłaby cała mokra Na szczęście zdążyłam
2. Moja siostra często gada przez sen. Zdarza się, że normalnie ze mną gada, a rano tego nie pamięta.
3. Będąc na koloniach byłam w pokoju z taką dziewczyną, która wstawała w nocy i świeciła i gasiła światlo. Mogła tak stać przy włączniku i bawić się światłem pół nocy
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 15:46   #11
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja się często przez sen śmieję bardzo głośno, ale nigdy nie pamiętam z czego
Kiedyś po imprezie spała u mnie kumpela. I ponoć przed zaśnięciem toczyła się między nami dyskusja na temat werteryzmu we współczesnym świecie. "Ponoć", bo ja nic z tej rozmowy nie pamiętam, kumpela mi wszystko dopiero rano opowiadała, i to jak ją wyzywałam, bo nie chciała przestać gadać
A macie taki odruch przed zaśnięciem, że ruszycie tak nagle całym ciałem i zaraz zasypiacie? Ja zauważyłam to już w zeszłym roku u znajomego, u siebie niedawno też. To normalne ponoć, tylko skąd się bierze? Taki jakby tik nerwowy
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 15:54   #12
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja coś takiego mam, coś jakby wielki dreszcz
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:09   #13
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja jako mała dziewczynka miałam często sny o tym, ze siedzę na kibelku i robię siusiu no i niestety się moczyłam Często też wstawałam, rozmawiałam z rodzicami a potem kładłam sie spać i oczywiście rano nic nie pamiętałam Pamiętam taką jedną historię, tzn rodzice mi opowiadali. Jak chodziłam do 3 klasy podstawówki to na lekcjach techniki robiliśmy na drutach. Pewnego wieczora, jak juz spałam, po jakimś czasie wstałam (to była godzina 11 wieczorem) zawołałam mamę (wydarłam się dosłownie), wzięłam druty i kłębek do ręki. Mama szybko przyleciała i się pyta co się stało. Ja jej daje kłebek i druty do ręki i mówie:"mamo zacznij mi..."
Do tej pory ze mnie się śmieją. Mama mówiła mi, że jak była w moim wieku to też takie rzeczy w nocy robiła. Raz nawet wyszła na dwór przez okno. Ja natomiast oprócz robótek ręcznych w nocy zgrzytam zębami
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:16   #14
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

hehehe jak byłam mała to czesto ruszałam na rozne 'misje'
pamietam ze raz wziełam wyjełam worek ze smieciami, zawiazałam [oczywista wszystko neiswiadomie] byłam juz przy drzwiach jak sie mnie mama spytała co robie to stwierdziłam ze 'ide wyrzucic smieci' ojj nasmiali sie ze mnie wtedy naśmiali
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:38   #15
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Oj ja jak miałam ok. 10 lat wstałam sobie zapaliłam światło usiadłam do telefonu i wybrałam 4 pierwsze cyfry numeru do koleżanki po czym zmieniłam zdanie i zadzwoniłam na swój domowy numer...słysząc sygnał zajętości stwierdziłam, że lepiej odlożę tą słuchawkę bo jeszcze ktoś odbierze wszystkiemu z zainteresowaniem przyglądała sie moja mama ( miałyśmy wtedy wspolny pokój) i oczywiście ja rano nic nie pamiętałam to mi opowiedziała...
Pamiętam też, że kiedyś w nocy wstałam...ubieram papcie...moja mama pyta się : Gdzie idziesz? Ja przebudzenie i wypaliłam: Siku
Pozdrowionka
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:55   #16
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja coś takiego mam, coś jakby wielki dreszcz
no własnie czy mozna temu jakoś zaradzić?? Gdzies wyczytałam, ze to nerwy sie rozluźniają, moj mąz ma takie gwałtowne odruchy i juz nie raz dostałam z łokcia
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:58   #17
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Ela
no własnie czy mozna temu jakoś zaradzić?? Gdzies wyczytałam, ze to nerwy sie rozluźniają, moj mąz ma takie gwałtowne odruchy i juz nie raz dostałam z łokcia
Czytałam, że to jest impuls, taki jakby mały "prąd" do serca, kiedy zaczyna ono zbyt wolno bić, zeby pobudzić krążenie. Coś w tym jest
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:13   #18
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej
dobre..


Jak bylam malym dzieckiem snilo mi sie ,ze ide do kibelka siusiu..rano budzilamm sie w mokrej poscieli
Ja takze mialam podobne przezycie )

Dodatkowo, jak bylam mala to czesto lunatykowalam. Np:
- ubieralam sie w nocy, a na pytanie mojej mamy gdzie ide, to odpowiadalam ze do sklepu
- ukladalam w nocy (bez wlaczonego swiatla) klocki . Co ciekawsze, zawsze cos fajnego ulozylam
- podeszlam w nocy do domofonu i zaczelam gadac: "halo? halo? eee..nikogo nie ma" Podobno mama miala ze mnie niezly ubaw.

A teraz, mimo ze mam juz ponad 19 lat, czesto wydzieram sie w nocy, ale podobno tak glosno, ze raz to nawet sasiadka pytala sie mojej mamy co sie dzialo u nas w domu

A mojemu koledze snilo sie ze walczy z psem ...Rano obudzil sie z rozwalona reka
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:21   #19
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

A mojemu tacie śniło sie raz, że całowal sie z jakas laską i podczas tego snu obudził sie i okazalo się, że to pies go po ustach lizał
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 17:41   #20
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Hihi Fajne przypadki.
Ja wierzgam przez sen (skąd te siniaki???), gadam (m.in. po angielsku, po niemiecku ), lunatykuję od czasu do czasu (kiedyś upalnym latem obudziałam się na balkonie), kilka razy spadłam z łóżka (też przez lunatykowanie). Ostatnio kiedy była taka straszna burza w nocy o mało co nie zatłukłam kota sąsiadów, który wszedł przez otwartu balkon i chciał się schować przed burzą - obudził mnie ale nie na tyle żebym od razu zdawała sobie sprawę z tego co się dzieje. Otwieram oczy i w półśnie widzę że coś dużego, czarnego lezie przez łóżko w moję stronę (prawie ze skóry wylazłam ze strachu ). Cap w jedną rekę coś ciężkiego do obrony a drugą cyk, zapaliłam lampkę - kocisko przychnęło i się zjeżyło. A potem oboje poszliśmy spać - kot na gazetach na podłodze, ja w łóżku. Poszedł nad ranem do siebie

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:48   #21
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

A mi sie kiedys snilo, ze mialam jakis pamietnik i te kartki z pamietnika zaczely uciekac oczywiscie przy pomocy wiatru do goooory, a ja weszlam na brzeg sofy i zaczelam skakac i je lapac... Zlapala mnie siostra, inaczej skonczyloby sie to pewnie upadkiem O wszystkim dowiedzialam sie rano, chociaz jakies przeblyski mialam...
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:50   #22
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Mojra87

1. Kiedyś sniło mi się, że jestem na wycieczce klasowej. Bylismy całą klasą na szczycie jakiejś górki i nagle wszyscy musieli iść za potrzebą Chłopcy poszli w krzaczki, a dziewczynki za budyneczek (w którym o dziwo były toalety). No i w tym snie już się przymierzałam żeby się załatwić, a tu nagle się budzę i fruuuu do łazienki, bo inaczej pościel byłaby cała mokra Na szczęście zdążyłam
hehe, ja mialam podobnie pamietam jak snilo mi sie ze mialam leciec samolotem a obsluga mnie nie chciala wpuscic na poklad bo mi powiedzieli ze nie polece bo za chwile dostane okres. I mi sie przysnilo ze go dostalam obudzilam sie i rzeczywiscie za chwile dostalam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:19   #23
Anabell
Raczkowanie
 
Avatar Anabell
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 130
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja coś takiego mam, coś jakby wielki dreszcz
Ja też mam coś takiego, tylko zawsze coś mi się przy okazji przyśni, że na przykład potykam się o wystającą płytkę chodnikową, kamień, albo z czegoś spadam i wtedy tak jakby cała podskakuję na łóżku. Kiedyś w nocy moja mama usłyszała jakieś silne uderzenie w podłogę w moim pokoju. Gdy tam poszła, okazało się, że moja głowa i tułów leżały na podłodze, a nogi zostały na łóżku. A ja spałam. Spadłam z łóżka i nawet się nie obudziłam. Może mnie trochę zamroczyło, bo nie pamiętam nawet, jak mnie mama na tym łóżku układała Poza tym kilkakrotnie płakałam przez sen, raz, gdy byłam dzieckiem i nocowałam u babci, w środku nocy zaczęłam śpiewać. A już będąc mężatką tak się śmiałam, że aż mój mąż się obudził i koniecznie chciał wiedzieć, z czego się śmieję. Jak sobie przypomniałam, co mi się śniło i mu to opowiedziałam, zrobiło mi się głupio, bo to był jakis beznadziejny sen, a w dodatku wcale nie był śmieszny. Raczej nie zdarza mi się gadać przez sen, ale mojemu mężusiowi owszem Mało tego, można sobie z nim całkiem przyjemnie pogawędzić, bo on odpowiada na wszystkie moje pytania, a jak nie słyszę, bo mówi niewyraźnie, to nawet powtarza głośniej Niedawno przyśniło mi się, że dzwoni domofon i pobiegłam odebrać. No i przyznam, że kilkanaście lat temu nasiusiałam do łóżka, bo śniło mi się, ze siedzę na sedesie. Oprócz tego za każdym razem, gdy śnią mi się koszmary, wrzeszczę wniebogłosy. Mam tak od dzieciństwa Kiedyś w takich chwilach przybiegała do mnie mama, teraz mocno przytula mnie mój ukochany
Anabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:30   #24
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

moj TW ciagle mowi ze krzycze przez sen albo na niego, jak bylam mlodsza zdazylo mie sie wyjsc z domu po omacku w pizamie...a kiedys u babci na wakacjach snilo mi sie ze ide do ubikacji...poszlam, usiadlam, zalatwilam sie i wrocilam do lozka...rano sie budze a w domu zamet bo ktos na taboret w kuchni nasikalnie przyznalam sie...bo bylo mi strasznie glupio....
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:33   #25
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez monis1981
moj TW ciagle mowi ze krzycze przez sen albo na niego, jak bylam mlodsza zdazylo mie sie wyjsc z domu po omacku w pizamie...a kiedys u babci na wakacjach snilo mi sie ze ide do ubikacji...poszlam, usiadlam, zalatwilam sie i wrocilam do lozka...rano sie budze a w domu zamet bo ktos na taboret w kuchni nasikalnie przyznalam sie...bo bylo mi strasznie glupio....
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:41   #26
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

srubka teraz to sie smieje ale wtedy do smiechu mi ne bylo
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:46   #27
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez monis1981
srubka teraz to sie smieje ale wtedy do smiechu mi ne bylo
wiem, wiem

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:54   #28
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Anabell
Ja też mam coś takiego, tylko zawsze coś mi się przy okazji przyśni, że na przykład potykam się o wystającą płytkę chodnikową, kamień, albo z czegoś spadam i wtedy tak jakby cała podskakuję na łóżku.
Też się potykam - szczególnie na początku kiedy zaczynam zasypiać...

Cytat:
Napisane przez Anabell
A już będąc mężatką tak się śmiałam, że aż mój mąż się obudził i koniecznie chciał wiedzieć, z czego się śmieję. Jak sobie przypomniałam, co mi się śniło i mu to opowiedziałam, zrobiło mi się głupio, bo to był jakis beznadziejny sen, a w dodatku wcale nie był śmieszny.
Mnie kiedyś obudził własny śmiech i do tego zaczęłam śmiać się jeszcze bardziej kiedy się kapnęłam że śmieję się przez sen...

Kiedy miałam kotka zdarzało mu się w nocy nabroić - wstawałam zaspana sprawdzić co i jak a potem nie pamiętałam czy mi się to przyśniło czy na serio wstawałam.
Jeszcze jako mały szkrab śniłam, że można podnieść blat stołu a w środku będą skarby - rodzice mnie nieźle ochrzanili za próbę zerwania blatu

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:07   #29
klaudiii82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

jak byłam młodsza to lunatykowałam nonstop.Kiedyś wstałam wziełam pościel i poszłam do innego pokoju i połozyłam sie na fotel;a innym razem jak byłam u babci wziełam posciel i zaniosłam ją do kuchni i poszłam z powrotem do pokoju-budze sie niczym nie przykryta i poszłam ją szukać .
Innmym razem wszyscy już u mnie spali,mama jak zwykle czuwała i w penym momencie sie budzi bo usłyszła jak ktos szpera przy zamku w drzwiach:/wstaje przestraszona i co widzi: moja siostra stoi przy drzwiach w piżamie i chce wyjśc,zapytana gdzie idziesz odpowiada "che mi sie siusiu" hmmmmmmm tak sobie myśle że chodzenie przez sen jest troche niebezpieczne,co by sie stało gdyby wyszła ..............

Obecnie cześciej mówie przez sen niż chodze.Oczywiście nie pamietam co.... jak mi potem siostra opowiada co mówiłam to śmieje sie do upadłego Dobrze że jakis swoich tajemnic nie wygadałam-to by było.............
pozdrawiam papapa
klaudiii82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:22   #30
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Widze,że nie tylko ja mam dziwne przygody w nocy U mnie to normalka gadanie przez sen, ostatnio podobno krzyczałam "głupia, głupia!' ale po przebudzeniu nie wiedziałam o kogo chodziło . Kilka razy budziłam się w nie swoim łóżku, a nawet zdarzyło się że przez sen wstałam i ubrałam się.
To chyba wszystko co wyprawiam( a i oczywiście jak kilka dziewczyn tutaj jak miałam kilka lat śniła mi się toaleta też się wtedy zsisuiałam do łóżka )
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.