czy polecacie AKNEMYCIN? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 11:33   #121
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Cześć dziewczyny ratujcie..... Dostałam wczoraj Ankemycin w płynie, nalożyłam go wczoraj na noc na dobrze osuszoną twarz i dziś się obudziłam ze strasznym poparzeniem twarzy.... mam czerwoną buzię, całą dosłownie całą (tam gdzie nałożyłam jest czerwone, okolice oczu, nosa, ust jest białe)..... nie piecze bardzo ale mam potwornie czerwoną buzię.... co radzicie?? mama poleciała do apteki i kupiła mi cetaphil MD i smaruje.....

Najgorsze jest to że buzia jest czerwona a ja mam wesele w sobote za dokładnie 8 dni.... oczywiście nie moje wesele ale tak czy siak i tak muszę jakoś wyglądać...
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 15:40   #122
karolcias92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: czy polecacie aknemycin ?? pisac!

Cytat:
Napisane przez leelou Pokaż wiadomość
acnemycin plus to preparat punktowy. nie stosuje sie go na cala twarz. absolutnie niie!!
A moja inteligentna dermatolog kazała na całej twarzy stosować - efekt - jakbym się poparzyła na całej twarzy, piecze, swędzi i jestem cała czerwona.
karolcias92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 10:15   #123
Mikka1983
Raczkowanie
 
Avatar Mikka1983
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 39
Dot.: czy polecacie aknemycin ?? pisac!

mam aknemycin płyn na skórę, mam nim smarować całą buzię łącznie z szyją..... nie straszcie heehhe na razie po użyciu nic mi się nie dzieje ale chyba aknemycin plus to inny preparat niż ten, który ja posiadam (????)
Mikka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 16:09   #124
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Dla mnie rewelacyjny lek! A stosowałam już wiele, np. Zineryt.

Powracam do niego po dwóch latach, bo znowu trochę mi krosteczek wyskoczyło. Szczerze polecam!
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 13:11   #125
Mikka1983
Raczkowanie
 
Avatar Mikka1983
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 39
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Jest ok, potwierdzam. Stosuję zgodnie z zaleceniami na całą buzię i dekolt. Lekko piecze chwilę po nałożeniu ale mniej niż atrederm. Efektów po akne nie widzę tak wyraźnie jak po atre ale nie wyskakują mi już takie gule jak wcześniej (miałam takie dziwaczne grudki a nawet grudy pod skórą).
Stosuję aknemycin płyn codziennie rano a co drugi dzień atrederm - po półtoramiesięcznej już kuracji moja buzia wygląda o dwa nieba lepiej~~!
Mikka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:36   #126
samotna13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 87
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Stosuje go od stycznia tak jak zaleciła dermatolog co 2,3 dni super działa na trądzik i przebarwienia
samotna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:11   #127
Monia150
Przyczajenie
 
Avatar Monia150
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Woj. Opolskie
Wiadomości: 17
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Ja używam od 4 dni i skóra mi się strasznie łuszczy, ale koleżanka mi to poleciła i powiem ze jestem zadowolona mimo to że skóra mi się łuszczy ale za to pryszcze poznikały czekam na dalsze efekty, może będzie jeszcze lepiej
Pozdrawiam
Monia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 09:51   #128
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Też go stosuję i jak dla mnie działa cuda w połączeniu z Zinerytem
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 20:18   #129
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 201
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

.

Edytowane przez emmmwuuu
Czas edycji: 2013-12-24 o 21:17
emmmwuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:25   #130
SophieElis
Przyczajenie
 
Avatar SophieElis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Witam forumowiczów
Przychodzę do Was wręcz zrozpaczona Pani dermatolog stwierdziła u mnie trądzik rożowaty, który charakteryzował się rozległym rumieniem i mnóstwem suchych plam. Przepisała mi właśnie Aknemycin do smarowania na te suche plamy, ale czytam wasze opinie, że jest to maść mocno wysuszająca i szczerze mówiąc nie rozumiem czemu zostało mi to przepisane. Posmarowałam się do tej pory tą maścią kilka razy i mam wrażenie, że nie dość, że sobie poparzyłam twarz, to jeszcze mam coraz więcej tych suchych, łuszczących się miejsc Czy to przechodzi? stosować dalej?
SophieElis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 20:19   #131
emotka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Stosuję zwykłą wersję Aknemycin i dodatkowo Epiduo. Wg mojej lekarki Aknemycin powinnam nakładać rano na całą twarz, cienką warstwę. Na maść stosować puder mineralny za 100 zł ( nie daj panie podkłady i inne pudry), wieczorem na oczyszczoną twarz znowu Aknemycin na godzinę. PO godzinie zmyć, odczekać 30 minut i na całą twarz nałożyć Epiduo. Moje spostrzeżenia po 6 tygodniach? Trądzik jak był, tak jest. Fakt, po nałożeniu maści widać poprawę, krosty są mniejsze i nie sączą się. Sam Aknemycin nie wysusza, wręcz mogę powiedzieć, że nawilża, nie podrażnia. Epiduo to już inna para kaloszy. On wysusza niemiłosiernie. Nie można przebywać na słońcu podczas kuracji. Jeden jedyny raz poszłam na działkę się opalać i nigdy więcej. 3 dni miałam buraczaną twarz, a skóra schodziła płatami. Moje zdanie? Pomaga na krosty, ale w żadnym razie nie leczy trądziku. Leczy skutek, a nie przyczynę. Nie o to mi chodziło. Poza tym w ulotce jest wyraźnie napisane, że można go stosować maksymalnie 6 tygodni. Dzisiaj mija ten okres. Akurat nastąpił koniec tubki. W ciągu tych 6 tygodni tylko 2 razy wyszłam bez makijażu. Niestety sam puder mi nie krył moich krost, więc siłą rzeczy stosowałam podkład. Ograniczyłam do zera słodycze. Mleka i przetworów mlecznych nie jem od 5 lat, tak samo mięsa. Ketchup poszedł w odstawkę. Nie solę, nie pieprzę. Jedynie jem korniszony. Nie widzę poprawy. Jestem rozczarowana.
emotka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-11, 07:37   #132
zoella89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Cytat:
Napisane przez aidarkk31 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam kilka miesięcy aknemycin bo na początku historii z trądzikiem mi pomagał,ale teraz niestety nie na mnie jedynie działa nadtlenek benzoilu
radzę uważać na nadtlenek beznoilu, bo uwalnia wolne rodniki i zmniejsza poziom witaminy e więc lepiej przynajmniej robić przerwy przy stosowaniu
__________________
mów mi Monika
zoella89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 19:16   #133
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Stosowałam tak jak zalecił mi dermatolog. Efekty były, utrzymały się jeszcze jakiś miesiąc,dwa po skończeniu kuracji. Prze szczęśliwa myślałam, że to już koniec moich problemów z cerą, niestety po 2 miesiącach od odstawienia zrobiło się gorzej niż było wcześniej
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-05, 05:41   #134
antozhukooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 3
Dot.: czy polecacie AKNEMYCIN?

Tabletki na trądzik - https://zinamax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez antozhukooo
Czas edycji: 2023-07-02 o 12:41
antozhukooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-05 06:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.