Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-23, 16:10   #4801
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja się od dawna bardzo szybko męczę. Wejście na 2 piętro z lekką zadyszką. Dziś mam jakoś więcej sił, więc kuchnię posprzątałam, pranie zrobiłam i ogarnęłam co nieco. Mieliśmy pojechać po fotelik ale pogoda brzydka i męża wypchnęłam na spożywkę po zakupy. Zaraz jak wróci zabieram się za pizzę a później chłopakom upiekę rożki francuskie z jabłkami. Jutro w planach wyjazd do teściów z okazji Dnia Matki. W ogóle teściowa ma za 2 tygodnie 70. urodziny i na prezent wymyśliłam zestaw obiadowy z porcelany, bo talerze codzienne ma kiepskie. Jak myślicie to dobry prezent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle ze super pomysl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:22   #4802
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja się od dawna bardzo szybko męczę. Wejście na 2 piętro z lekką zadyszką. Dziś mam jakoś więcej sił, więc kuchnię posprzątałam, pranie zrobiłam i ogarnęłam co nieco. Mieliśmy pojechać po fotelik ale pogoda brzydka i męża wypchnęłam na spożywkę po zakupy. Zaraz jak wróci zabieram się za pizzę a później chłopakom upiekę rożki francuskie z jabłkami. Jutro w planach wyjazd do teściów z okazji Dnia Matki. W ogóle teściowa ma za 2 tygodnie 70. urodziny i na prezent wymyśliłam zestaw obiadowy z porcelany, bo talerze codzienne ma kiepskie. Jak myślicie to dobry prezent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę że to dobry pomysł. Podobnie jak ten żeby stare talerze wynieść/rozbić. Niestety wiem po moich rodzicach że to jedyne rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:42   #4803
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzięki dziewczyny, będą talerze, postanowione. I na pewno stare wyrzucimy, bo jak nie to teściowa je zbunkruje na kiedyś jak ręczniki, które dostała rok temu od nas - nadal leżą pięknie zapakowane, bo szkoda użyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 18:46   #4804
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Moja mama też tak wszystko trzyma w szafkach i wyciąga tylko jak są święta, albo jak ma akurat gości. Bo tak na co dzień to szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 18:54   #4805
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
FlexiLyn w poniedziałek podzwonie moze gdzieś się dosatne na NFZ do ginekologa po ten zastrzyk. Mam nadzieję, że nie będą niemili dla mnie bo to różnie bywa...
Trzymam kciuki, żeby się udało

W moim mieście wróciły porody rodzinne w niektórych szpitalach, ale trzeba mieć testy na korony, a my na pewno nie będziemy robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:07   #4806
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Któraś z Was zamawiała materac Hevea z jakiejś strony, gdzie był rabat. Proszę, podrzućcie nazwę strony, bo zapomniałam. Z rabatem wychodzi troszkę taniej niż od samego producenta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Chyba znalazłam, magicznypokoik?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:21   #4807
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

mamy fotelik, wózek do odbioru za miesiąc kamień z serca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 20:35   #4808
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Już powoli się ogarniamy z tymi wyprawkami
Nam jeszcze został materac i wanienka
Wiecie może coś o promocjach w stacjonarnym Smyku? Będzie coś na Dzień Mamy albo Dzień Dziecka? Żałuje, że nie kupiłam materaca jak ostatnio promocje były...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:47   #4809
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Już powoli się ogarniamy z tymi wyprawkami
Nam jeszcze został materac i wanienka
Wiecie może coś o promocjach w stacjonarnym Smyku? Będzie coś na Dzień Mamy albo Dzień Dziecka? Żałuje, że nie kupiłam materaca jak ostatnio promocje były...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do 1.06 jest 25% rabatu na buty i ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 21:00   #4810
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
O, to znam - maleńkie mamy pęcherze teraz. Zresztą żołądki też, zjem coś, jeszcze po jakimś czasie czuję się napchana do pełna a już kolejny głód czuję
W sumie nie mam szczególnych problemów z pęcherzem. Jasne, jak się młody rozpycha to czasami muszę lecieć od razu, ale nadal nie mam problemów że muszę w nocy wstawać. Ok, idę ponownie tuż przed snem, ale tylko kilka razy się zastanawiałam w nocy czy nie iść, bo może nie dotrwam do rana. Żołądek w sumie też jakoś normalnie, ostatnio nawet mnie dziwi, że dość mało jem. Może mi się wydaje, ale chyba nawet w drugim trymestrze jadłam więcej. Ale też może być, że się przestawiłam i jak zwykle większość kalorii jem do południa a potem już nie potrzebuję za dużo.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 21:14   #4811
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja pewnego dnia policzylam ile razy bylam siku i wyszlo 27 ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 21:32   #4812
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Mi jak wczesniej sie zdarzalo w nocy tak teraz no moze raz ide i to zazwyczaj nad ranem :p nie ma reguly mloda rozpycha sie, kopie po zebrach czasem w zoladek, ale spoko apetyt normalnie dopisuje :p
Dzisiaj cos popoludnie dziwne najpierw podbrzusze pobolewalo, pozniej klucia w pachwinach i w pochwie brrrr w poniedzialek wizyta na szczescie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 22:16   #4813
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

To u mnie nie ma tragedii z chodzeniem na siusiu. Czasami w nocy wstaję, w dzień kilka do kilkunastu razy. Natomiast nieraz mam tak jak młody się rozpycha, że muszę iść natychmiast.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 05:48   #4814
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja pewnego dnia policzylam ile razy bylam siku i wyszlo 27 ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejrzewam że miałabym podobny wynik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:24   #4815
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry

Jakie plany na dziś?

Ja siedzę sama z córką bo tż w pracy do 19, jutro też, dobrze że mama ma popołudniówki w pracy to przyjedzie do małej żebym ja mogła spokojnie na wizytę jechać.
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Podejrzewam że miałabym podobny wynik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pewnie też


Dla mnie najgorsze jest to, że w nocy jak się budzę na siku to już mam tak pełny pęcherz że aż mnie cały brzuch boli i jak usiądę na toalecie to mam najpierw problem żeby się rozluźnić i lecą kropelki, dopiero po chwili jest normalnie i czuję ulgę

Ogólnie w porównaniu z pierwszą ciążą brzuch mi częściej i mocniej doskwiera, wczoraj byliśmy na działce i trochę z małą pospacerowałam w wózku żeby zasnęła a teren nierówny i ciężko było pchać to po chwili już brzuch twardy a po spacerze to miałam wrażenie że mnie całe krocze boli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:38   #4816
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć
Ja nie chodzę w nocy do toalety ale przed snem kilka razy latam no ale ja piję dość dużo wody. No i tak od 20-21 staram się już nie pić.
Zazwyczaj jest tak, że mam mocny napór na pęcherz i jak pójdę to kilka kropelek poleci

Dziś pierwszy raz od kilku dni czuję córkę ponad pępkiem. Tak to cały czas miałam kopaninę w pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:45   #4817
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ogólnie w porównaniu z pierwszą ciążą brzuch mi częściej i mocniej doskwiera, wczoraj byliśmy na działce i trochę z małą pospacerowałam w wózku żeby zasnęła a teren nierówny i ciężko było pchać to po chwili już brzuch twardy a po spacerze to miałam wrażenie że mnie całe krocze boli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też ️ w pierwszej ciąży nic mi nie dokuczało. Dopiero pod koniec miałam bóle spojenia a teraz to tylko chwilę pochodzę albo postoje i już mam twardy brzuch i ciągnięcia/napieranie w kroczu.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:54   #4818
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja pewnego dnia policzylam ile razy bylam siku i wyszlo 27 ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wrażenie że mam tak na codzień. W nocy 3-4 razy, różnie. Ale staram się też nie pić dużo na noc.

U nas dziś zimno, wczoraj fajnie słońce świeciło to mnie trochę na buzi i dekoldzie złapało. Dziś wieje i zimno i już trzeba w domu siedzieć nie lubię takich niedzieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 09:56   #4819
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

My właśnie szykujemy się do wyjazdu do dziadków. Nareszcie, razem byliśmy ponad 2 miesiące temu. Synek będzie miał atrakcję a my odsapniemy chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 10:36   #4820
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

My dzisiaj wracamy do domu, po tygodniu odpoczynku u mojej mamy
W piątek mam trzecie prenatalne to będzie 28t2d, miała któraś z Was tak wcześnie?
Jakbyście widziały jakieś fajne promocje na dzień matki lub dziecka to dzielcie się
Ja planuję zakupić kocyk z color stories, jest minus 15% na wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 10:41   #4821
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
My dzisiaj wracamy do domu, po tygodniu odpoczynku u mojej mamy
W piątek mam trzecie prenatalne to będzie 28t2d, miała któraś z Was tak wcześnie?
Jakbyście widziały jakieś fajne promocje na dzień matki lub dziecka to dzielcie się
Ja planuję zakupić kocyk z color stories, jest minus 15% na wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja idę za tydzień w poniedziałek i będzie 28+3
Lekarz powiedział żeby przyjść bliżej 28 niż 32tc
My też dziś wracamy do domu od rodziców należałam się za wszystkie czasy. Najbardziej cieszy mnie to, że miał się kto zająć córka a ja mogłam poleżeć na leżaku
Jutro mam USG szyjki i trochę się denerwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:03   #4822
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja nie chodzę w nocy do toalety ale przed snem kilka razy latam no ale ja piję dość dużo wody. No i tak od 20-21 staram się już nie pić.
Zazwyczaj jest tak, że mam mocny napór na pęcherz i jak pójdę to kilka kropelek poleci

Dziś pierwszy raz od kilku dni czuję córkę ponad pępkiem. Tak to cały czas miałam kopaninę w pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie chodzę do toalety w nocy od kiedy mała mi się odwróciła głowa w górę... wcześniej naciskala mi na pecherz, że po 3 razy chodziłam, bo mnie to budziło. W za to często biegam siusiu.
Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
My dzisiaj wracamy do domu, po tygodniu odpoczynku u mojej mamy
W piątek mam trzecie prenatalne to będzie 28t2d, miała któraś z Was tak wcześnie?
Jakbyście widziały jakieś fajne promocje na dzień matki lub dziecka to dzielcie się
Ja planuję zakupić kocyk z color stories, jest minus 15% na wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj zamowilam kocyk z Le Pampuch bo był kod promocyjny -20%. Teraz sprawdziłam i niestety dziś o północy się skończył
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja idę za tydzień w poniedziałek i będzie 28+3
Lekarz powiedział żeby przyjść bliżej 28 niż 32tc
My też dziś wracamy do domu od rodziców należałam się za wszystkie czasy. Najbardziej cieszy mnie to, że miał się kto zająć córka a ja mogłam poleżeć na leżaku
Jutro mam USG szyjki i trochę się denerwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za jutrzejsze USG
Ja wczoraj miałam USG 3 trymestru takie konkretne - 3 w tym tygodniu i każde pokazało trochę co innego, ale jednak to ostatnie uznaje za najbardziej prawdopodobne ze względu na jakość sprzętu i że robił je certyfikowany lekarz. Malutka ma wszystkie parametry biometryczne w normie, szacowana masa na 30t4d to 1728g, a w terminie porodu przewidywana to 3700g. Niestety ułożona miednicowo w taki sposób, że lekarz stwierdził, że na 90% już się nie odwróci ma dość długie nogi, zadarte nad głową (na usg ssala swojego palca od stopy ) i z takiej pozycji rzadko się udaje już obkręcić, bo już mało miejsca w brzuchu. Jeśli nie zdarzy się cud to pewnie czeka mnie cesarka - bardzo się jej boję co do mojego pobytu w szpitalu to potwierdził, że szyjka skrocona, ale ma około 2.5cm tylko juz część pochwowa jest miękka, ale zamknięta, więc mam nie panikowac. Luteina dopochwowo 2 razy dziennie do 34tc, 3 razy dziennie magnez i nospa no i się oszczędzać. Niestety nie udało się zrobić ładnego zdjęcia 3D bo mała się wiercila, ale mamy filmik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:31   #4823
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
My dzisiaj wracamy do domu, po tygodniu odpoczynku u mojej mamy
W piątek mam trzecie prenatalne to będzie 28t2d, miała któraś z Was tak wcześnie?
Jakbyście widziały jakieś fajne promocje na dzień matki lub dziecka to dzielcie się
Ja planuję zakupić kocyk z color stories, jest minus 15% na wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam w 28+0 trzecie prenatalne,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 11:36   #4824
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
My dzisiaj wracamy do domu, po tygodniu odpoczynku u mojej mamy
W piątek mam trzecie prenatalne to będzie 28t2d, miała któraś z Was tak wcześnie?
Jakbyście widziały jakieś fajne promocje na dzień matki lub dziecka to dzielcie się
Ja planuję zakupić kocyk z color stories, jest minus 15% na wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam w 28+1, nie narzekali, wszystko się dało zmierzyć.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:24   #4825
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Hejka ja codziennie chodzę do łazienki raz w nocy i co najlepsze, zawsze o tej samej godzinie wiem, bo po siku zawsze idę napić się wody do kuchni a tam mam zegarek na piekarniku i to jest zawsze 1:55-2:10

A w dzień no to kilka razy, ale bez tragedii. Chyba z synkiem częściej latałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:44   #4826
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

To ja na szczęście w nocy nie muszę wstawać siku. Chociaż chyba wolałabym żeby Synuś już się odwrócił.. Bo teraz jest ułożony pośladkowo. A przynajmniej był w tamten wtorek. Jutro mam III prenatalne USG (30+2) to zobaczymy co i jak. A Wy jakie macie doświadczenia z odwracaniem się dziecka? Kiedy to następowało? Zaczynam się trochę bać, że się nie odwróci i będzie trzeba cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

U nas dziś typowa niedziela. Rano msza, później długi spacer w lesie, rosołek i odpoczynek. Zaraz kawka herbatka i ciacho. Wczoraj upiekłam zebrę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 15:56   #4827
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A Wy jakie macie doświadczenia z odwracaniem się dziecka? Kiedy to następowało? Zaczynam się trochę bać, że się nie odwróci i będzie trzeba cc
O której wizytujesz? Ja o 10 i nie mogę się doczekać Co od ułożenia pierwsza córka bardzo szybko wylądowała główką w dół, coś koło 20 tygodnia i tak już zostało. Skończyło się cc i tak niestety. Teraz druga cały czas ułożona była w poprzek, miednicowo, na pewno tak było jeszcze w kwietniu, także też jestem ciekawa jutro jak będzie chociaż u mnie to znaczenia nie ma



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 16:23   #4828
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
O której wizytujesz? Ja o 10 i nie mogę się doczekać Co od ułożenia pierwsza córka bardzo szybko wylądowała główką w dół, coś koło 20 tygodnia i tak już zostało. Skończyło się cc i tak niestety. Teraz druga cały czas ułożona była w poprzek, miednicowo, na pewno tak było jeszcze w kwietniu, także też jestem ciekawa jutro jak będzie chociaż u mnie to znaczenia nie ma



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O 18 jakoś, cały dzień muszę przetrwać . Mam nadzieję, że mąż będzie mógł wejść ze mną, ostatnio w połowie marca byliśmy razem, więc liczę, że teraz też nie będzie problemu.
Ja się zaczynam martwić ułożeniem, chociaż niby jeszcze jest czas, bo piszą, że ok. 32-34 tyg. dziecko powinno się odwrócić ostatecznie. No bo wiadomo, jak wcześniej się odwróci to się jeszcze może zmienić. No nic, pozostaje czekać..
A Ty już na 100% cc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 16:49   #4829
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

To ja wizytuje posrodku bo o 15:45 na zeszlek wizycie mala juz byla glowa w dol, ale mam wrazenie ze potem sie obracala jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:06   #4830
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
O której wizytujesz? Ja o 10 i nie mogę się doczekać Co od ułożenia pierwsza córka bardzo szybko wylądowała główką w dół, coś koło 20 tygodnia i tak już zostało. Skończyło się cc i tak niestety. Teraz druga cały czas ułożona była w poprzek, miednicowo, na pewno tak było jeszcze w kwietniu, także też jestem ciekawa jutro jak będzie chociaż u mnie to znaczenia nie ma



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poprzednio cc planowa? Jak tak to czemu? Mnie znajomi zestresowani, że syn był za duży i trzeba było cc. Ostatnio tak się rozpycha, że wydaje mi się że u mnie też może być taki problem. Miesiąc temu był głową w dół, chyba się nie odwrócił ponownie. No nic, zobaczymy na początku czerwca, powinnam mieć wtedy jakąś wizytę z badaniem, bo w piątek tylko telefoniczna (zwolnienie i recepta).
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.