Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-08, 11:51   #3091
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87830457]Nie, co więcej jak mu powiedziałam o tej nodze, to mnie z lekka wyśmiał Powiedział, że może naciągnęłam jakiś mięsień (ale to już długo trwa). Moja lekarka z kolei zasugerowała, że może to jakieś podświadome, w sensie chyba że sobie to wmawiam.
Więc muszę na własną rękę szukać dalej chociażby wyjaśnienia, a nie wiem, do kogo jeszcze mogłabym iść z piersiami.[/QUOTE]
Idz do dobrego fizjo, wymaca i wymasuje

Moja koleżanka tak miała i po sesji kilku masaży i ćwiczeń przeszło.


Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Pytanie AUTO-MOTO

Z oczywistych wzgledow samochod stal bez uzycia ponad miesiac. Akumulator padl, wiec usilowalam go dzis odpalic od innego auta. Kable byly dobrze podlaczone (+ do sprawnego auta, + do mojego, - do sprawnego auta i - do masy mojego, wszytsko na wylaczonych silnikach) jednak przy probie odpalenia go, slychac bylo tylko klekot, silnik nie uruchamial sie. Po chwili sprobowalam znowu, ale z klamry wpietej w mase samochodu zaczal unosic sie maly dymek.
Odpalalam moje stare auto nie raz ale juz wiele lat temu, a dzis to bylo auto TZ-ta w ktorym pierwszy raz przeporwadzalam ten proces. Mam rozumiec ze akumulator padl na amen?
Ja bym rozumiała, że padło na amen. Ostatnio mi padł akumulator i tż odpalał mi moje auto. I kicha, umarł na amen. Ale to dość stary akumulator był, więc można się było spodziewać.


Na wszelki wypadek zapytam, podniosłaś obroty na dawcy? Czasami pomaga jak się trochę autem popracuje.


Co do dymu, na pewno wpięłaś się w masę auta, a nie akumulatora? Pytanie prewencyjne, ale zdarza się.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 11:56   #3092
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Czy rabarbar jest juz w sklepach?

Juz z 2-3 tygodnie
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:12   #3093
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Mama ma szybkowar, ale jedyne co w nim robiłam, to gulasz


Narobiłam kiedyś rosołu, żeby pomrozić i tż mi w dwa dni zeżarł wielki garnek zupy, więc straciłam nadzieję...

A jak mrozisz zupę? W sensie w jakim pojemniku?


Mam mało miejsca w zamrażarce, ale jak mogę wcisnąć gotowy obiad, to warto ogarnąć sprawę
W woreczkach z suwakiem, takich do mrożenia. Trzeba podzielić od razu po gotowaniu, jak trochę przestygnie, wtedy nikt nie wyjada z lodówki

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No nie wiem, to chyba zależy, czemu się sięga po takie rzeczy. Jak dla zajęcia rąk, no to moooże by dało radę. Ale jak się ma zachcianki (jak ja, nie jem dla zajęcia rąk), to chyba bym wyśmiała, jakby mi ktoś paprykę podetknął
Też tak myślałam, ale jak się pokroi jabłko czy marchewkę w słupki to jest nawet ok. Wiadomo, to nie chipsy czy czekolada ale o dziwo po kilku dniach zaczęło działać.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mhm.. Tylko że u mnie wkolo same galerie a nie mam pasmanterii
Może ktoś ma inny pomysł, gdzie dostanę przedłużkę do stanika?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sklepach z bielizną, kioskach (tylko tych tradycyjnych które mają gazety, rajstopy) czasem też w hipermarketach jak mają akcesoria krawieckie.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87830374]Ja już kiedyś o to pytałam, ale problem nie ustąpił - boli mnie pierś. Najczęściej przy ruchu, np. jak się podciągam żeby wstać z łóżka albo (co jest dziwne i niby śmieszne) jak podciągam nogę po tej stronie, żeby założyć but.
Byłam na USG, wszystko czyste. Byłam u ginekolożki, dokładnie mi piersi podotykała - wszystko ok.
Do kogo mogłabym z tym dalej iść? To już parę miesięcy się utrzymuje.[/QUOTE]

A może to wcale nie pierś? Tylko np. ból promieniuje tak od kręgosłupa albo jakiegoś nerwu.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Gdzie kupię szorty jeansowe, ale takie zakrywające pośladki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupowałam w Lidlu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:12   #3094
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja bym rozumiała, że padło na amen. Ostatnio mi padł akumulator i tż odpalał mi moje auto. I kicha, umarł na amen. Ale to dość stary akumulator był, więc można się było spodziewać.


Na wszelki wypadek zapytam, podniosłaś obroty na dawcy? Czasami pomaga jak się trochę autem popracuje.


Co do dymu, na pewno wpięłaś się w masę auta, a nie akumulatora? Pytanie prewencyjne, ale zdarza się.
Nie probowalam podniesc obrotow przy sprawnym aucie, po tym jak przy 2 probie zobaczylam dym to dalam sobie spokoj...
I tak, klamra byla wpieta w mase auta. Samochod jest stary, ale bateria wiem ze byla wymieniana kilka lat temu... To Diesel, jedyne co wyczytalam to ze potrzebuje kabli o wiekszej mocy, moze te ktorych uzylam nie byly wystarczajace? (nie mam mozliwosci teraz sprawdzic) Po wpieciu klamr, w moim aucie zaswiecilo sie swiatlo, kontrolki itd wiec myslalam ze bedzie ok. Czy mimo tego oznacza to ze akumulator zdechl?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:14   #3095
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Nie probowalam podniesc obrotow przy sprawnym aucie, po tym jak przy 2 probie zobaczylam dym to dalam sobie spokoj...
I tak, klamra byla wpieta w mase auta. Samochod jest stary, ale bateria wiem ze byla wymieniana kilka lat temu... To Diesel, jedyne co wyczytalam to ze potrzebuje kabli o wiekszej mocy, moze te ktorych uzylam nie byly wystarczajace? (nie mam mozliwosci teraz sprawdzic) Po wpieciu klamr, w moim aucie zaswiecilo sie swiatlo, kontrolki itd wiec myslalam ze bedzie ok. Czy mimo tego oznacza to ze akumulator zdechl?
Kilka lat to dużo jak na akumulator...
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:28   #3096
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87831057]Kilka lat to dużo jak na akumulator...[/QUOTE]

Pewnie masz racje, ale chcialam sie upewnic, czy skoro elektryka sie zapalila po podlaczeniu klamr to mimo to akumulator jest nie do uratowania?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:33   #3097
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Ja zawsze byłam sceptyczna jeśli chodzi o jakieś regeneracje akumulatorów
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 12:45   #3098
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Pewnie masz racje, ale chcialam sie upewnic, czy skoro elektryka sie zapalila po podlaczeniu klamr to mimo to akumulator jest nie do uratowania?



Może po prostu weź naładuj akumulator na prostowniku w domu i wtedy sprawdź? Jak odpali, to był po prostu mega rozładowany, a jak nie, to trzeba kupić nowy.


Diesle się ciężko odpala od kogoś, bo one dużo biorą. Coś słyszałam o ryzyku rozwalenia alternatora, jak dawcą jest jakieś małe autko.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:50   #3099
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Może po prostu weź naładuj akumulator na prostowniku w domu i wtedy sprawdź? Jak odpali, to był po prostu mega rozładowany, a jak nie, to trzeba kupić nowy.


Diesle się ciężko odpala od kogoś, bo one dużo biorą. Coś słyszałam o ryzyku rozwalenia alternatora, jak dawcą jest jakieś małe autko.
Sek wlasnie w tym ze nie mam prostownika i nie znam nikogo kto tu ma. Mieszkam w kraju w ktorym ludzie nie zalatwiaja takich rzeczy samemu tylko od razu dzwonia po lawete To ja tutaj forsuje probe samodzielnego zalatwienia sprawy, ale sama sie na tym nie znam wiecej niz moja wlasne doswiadczenie z poprzednim autem i to co wyczytam w necie.

Dawca faktycznie bylo odrobine mniejsze auto (ale tez Diesel).
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:55   #3100
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Hmm, to jakiś prezent z okazji rzucenia palenia?

Nie wiem, nie praktykuję się w moim towarzystwie takich prezentów. Nie kupowałabym nic w nawiązaniu do rzucenia palenia. Rzucenie samo w sobie jest najlepszym prezentem




.
U mnie też nie, ale moja mama z tym walczyła długo i chciałam jej sprawić przyjemność, czy uczcic/pogratulowac. Zabrać jej nie ma gdzie, więc pomyślałam, że coś może fajnego. A może coś, co ja jeszcze zmobilizuje bardziej. Tak się tylko zastanawiam, jeszcze sama nie wiem

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 14:01   #3101
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Gdzie kupię szorty jeansowe, ale takie zakrywające pośladki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ostatnio przeglądałam stronę sinsaya to było pare dłuższych. Ale nie widziałam ich na żywo niestety. Wyglądały jednak na zakrywające
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 14:19   #3102
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
U mnie też nie, ale moja mama z tym walczyła długo i chciałam jej sprawić przyjemność, czy uczcic/pogratulowac. Zabrać jej nie ma gdzie, więc pomyślałam, że coś może fajnego. A może coś, co ja jeszcze zmobilizuje bardziej. Tak się tylko zastanawiam, jeszcze sama nie wiem

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Fajnie byłoby coś typowo "odnawiającego" bo jednak rzucenie palenia to ogromna zmiana. Tylko teraz rzeczywiście trudno o wizytę u fryzjera czy jakiś fajny zabieg u kosmetyczki więc może jakiś porządny kosmetyk? Albo coś ala koszyk prezentowy ale z gadżetami w stylu domowego spa, np. sól do kąpieli, jakiś peeling, maseczka. W sensie mobilizacji żeby dalej o siebie dbała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 15:38   #3103
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Fajnie byłoby coś typowo "odnawiającego" bo jednak rzucenie palenia to ogromna zmiana. Tylko teraz rzeczywiście trudno o wizytę u fryzjera czy jakiś fajny zabieg u kosmetyczki więc może jakiś porządny kosmetyk? Albo coś ala koszyk prezentowy ale z gadżetami w stylu domowego spa, np. sól do kąpieli, jakiś peeling, maseczka. W sensie mobilizacji żeby dalej o siebie dbała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Może o jakiejś paczuszce pomyślę

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 16:06   #3104
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Jak ustalić personalia sąsiada celem wysłania pozwu cywilnego tudzież przed sądowego wezwania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 16:13   #3105
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Jak ustalić personalia sąsiada celem wysłania pozwu cywilnego tudzież przed sądowego wezwania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najłatwiej chyba w spółdzielni albo wspólnocie mieszkaniowej, tylko teraz pewnie trudno pójść osobiście a przez telefon mogą nie chcieć podać takich danych. Powiedz z jakiego powodu potrzebujesz danych (że np. zalał Ci mieszkanie i nie chce pokryć szkód).
Są też kancelarie które za opłatą ustalają personalia, ale nie wiem czy nie trzeba od razu zlecić im prowadzenia całej sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 16:23   #3106
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Można kupić takie uniwersalna wkładki do butów, które po prostu zwiększą komfort, amortyzację? Żeby je włożyć do takich chamsko płaskich butów z sieciówki?

Polecam takie z pianką memo do kupienia w CCC i Deichmann


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Czemu na obiekcje? Zakupów z Biedronki nie robiłam, ale jedzenie zamawiałam często. Ze dwa razy zdarzył się problem (raz nie dowieźli zamówienia, raz dowieźli sąsiadom ), ale dostałam zwroty za to.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Bo to "dziwna" aplikacja o której nie słyszał i jakoś nie jest przekonany do płacenia przez nią. Dziękuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez oko_kocie Pokaż wiadomość
Ja zamawiam przez Glovo, głównie z Biedry właśnie. Najgorsze jest to, że nie proponują zamienników - po prostu może się okazać że danej rzeczy nie dostaniesz. Oprócz tego że raz rachunku pracownik Biedry nie wrzucił do torby, to nie mam zastrzeżeń - wszystko ok.

Super! Dziękuję bardzo


Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
Przez strone nie mozna zamowic? Tylko przez aplikacje? Chca, zeby podpiac karte w ich aplikacji?
Rowniez mam obiekcje.
Do tej pory zamawialam z Biedronki i Lidla przez szopi.pl, ale widze, ze teraz oni rowniez wymagaja platnosc z gory online.
Glovo mialo pare dni temu artykul sponsorowany w Gazecie.

Na szopi.pl nie dowożą na mój adres


Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Czy rabarbar jest juz w sklepach?

U mnie jest w osiedlowym sklepiku już od jakiegoś czasu
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 16:56   #3107
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Zakladalam na cala noc
Duza masakre Ci zrobily?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 17:30   #3108
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Czy w aplikacji fitatu trzeba zakładać konto/rejestrować się jakoś? Jest bezpłatna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 17:35   #3109
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Przedwczoraj zaczęłam pierwszy raz w życiu brać leki przeciwdepresyjne (escitalopram) i już wczoraj zauważyłam pewne zmiany (zniknął apetyt na słodycze, wczoraj pierwszy raz od nie wiem kiedy poszłam spać o normalnej porze, wczoraj i dziś nie miałam porannych problemów z wstaniem z łóżka) Czy to możliwe? Nie, żebym narzekała, ale w ulotkach piszą, że efekty są dopiero po 2-4 tygodniach
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 17:41   #3110
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Czy w aplikacji fitatu trzeba zakładać konto/rejestrować się jakoś? Jest bezpłatna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzeba się rejestrować. (można przez fb, aplikacja nie udostępnia nic)
jest bezpłatna. jakieś funkcje typu śledzenie ilości wypitej wody są płatne, ale ja osobiście nie odczuwam potrzeby posiadania ich.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 17:42   #3111
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Czy w aplikacji fitatu trzeba zakładać konto/rejestrować się jakoś? Jest bezpłatna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie trzeba konta. Jest bezpłatna ale chyba można też wykupić wersję pro. W każdym razie podstawowa wersja spokojnie spełnia swoją funkcję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Przedwczoraj zaczęłam pierwszy raz w życiu brać leki przeciwdepresyjne (escitalopram) i już wczoraj zauważyłam pewne zmiany (zniknął apetyt na słodycze, wczoraj pierwszy raz od nie wiem kiedy poszłam spać o normalnej porze, wczoraj i dziś nie miałam porannych problemów z wstaniem z łóżka) Czy to możliwe? Nie, żebym narzekała, ale w ulotkach piszą, że efekty są dopiero po 2-4 tygodniach
Możliwe. Też tak miałam. Ogólnie przez najbliższe 2 tygodnie możesz się czuć jak nie Ty. Jak pracujesz to polecam jednak zwolnienie lekarskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 17:43   #3112
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Przedwczoraj zaczęłam pierwszy raz w życiu brać leki przeciwdepresyjne (escitalopram) i już wczoraj zauważyłam pewne zmiany (zniknął apetyt na słodycze, wczoraj pierwszy raz od nie wiem kiedy poszłam spać o normalnej porze, wczoraj i dziś nie miałam porannych problemów z wstaniem z łóżka) Czy to możliwe? Nie, żebym narzekała, ale w ulotkach piszą, że efekty są dopiero po 2-4 tygodniach
efekt placebo prawdopodobnie
może zniknąć i po kilku dniach znowu poczujesz się gorzej (a potem jak miną te 2-4 tygodnie to znowu bedzie Ci lepiej)
albo możesz mieć szczęście i już Ci tak zostanie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 17:45   #3113
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
efekt placebo prawdopodobnie
może zniknąć i po kilku dniach znowu poczujesz się gorzej (a potem jak miną te 2-4 tygodnie to znowu bedzie Ci lepiej)
albo możesz mieć szczęście i już Ci tak zostanie
Tu nie chodzi o efekt placebo.
Ja też tak miałam.
Po prostu to co się czuje przez pierwsze 2 tygodnie jest czymś innym niż się czuje później.
Niekoniecznie pierwsze 2 tygodnie są fajne. Są dziwne. Innego określenia nie potrafię pod to uczucie podpisać. Później po tych 2-4 tygodniach jest po prostu okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:06   #3114
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Gdzie kupię szorty jeansowe, ale takie zakrywające pośladki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sinsay ma fajne , czasem w Lidlu są
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:08   #3115
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Czy da się zapisać na telefonie zdjęcia z aplikacji Instagrama? Znalazłam fajny profil na którym dziewczyna pokazuje jak rysować różne rzeczy, ale mam wrażenie że to co mi się najbardziej podoba i co chciałabym sama spróbować narysować gdzieś znika i po kilku dniach nie mogę już tego znaleźć. Oprócz tego chciałabym mieć dostęp do tych tutoriali bez konieczności korzystania z internetu, jak np. siedzę gdzieś gdzie nie mam zasięgu - bo wtedy zazwyczaj mam czas i możliwość trochę poćwiczyć rysowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:12   #3116
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Czy da się zapisać na telefonie zdjęcia z aplikacji Instagrama? Znalazłam fajny profil na którym dziewczyna pokazuje jak rysować różne rzeczy, ale mam wrażenie że to co mi się najbardziej podoba i co chciałabym sama spróbować narysować gdzieś znika i po kilku dniach nie mogę już tego znaleźć. Oprócz tego chciałabym mieć dostęp do tych tutoriali bez konieczności korzystania z internetu, jak np. siedzę gdzieś gdzie nie mam zasięgu - bo wtedy zazwyczaj mam czas i możliwość trochę poćwiczyć rysowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Instagramie pod każdym zdjęciem jest taka ikonka po prawej stronie takiej flagi? Odwróconej. Teraz brakuje mi słowa na ten kształt tam można kliknąć i to się zapisuje u nas w "zapisane". Jeśli nikt nie usunie czegoś ze swojego profilu to to tam jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

I screeny. Inaczej nie da się czegoś zapisać lub jeszcze nie wpadłam na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:14   #3117
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na Instagramie pod każdym zdjęciem jest taka ikonka po prawej stronie takiej flagi? Odwróconej. Teraz brakuje mi słowa na ten kształt tam można kliknąć i to się zapisuje u nas w "zapisane". Jeśli nikt nie usunie czegoś ze swojego profilu to to tam jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

I screeny. Inaczej nie da się czegoś zapisać lub jeszcze nie wpadłam na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tylko, ze ta opcja nie dziala w trybie offline. Nie mozna obejrzec zapisanych zdjęć bez dostępu do internetu.
Zdjęcia najlepiej screenshotowac, z filmikami gorzej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:32   #3118
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Popieram. Sobota lub niedziela z czymś słodkim jest u mnie nagroda za cały tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Fajnie ci, ja od 2 mcy ćwiczę, Zrezygnowałam z przekąsek, słodycz jakąś tylko w niedzielę i waga ani drgnęła. Oczywiście widzę, że ciało się zmienia, ale liczyłam na bardziej spektakularne efekty. Właśnie to 4_5kg mnie interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powtórzę się, a co fitatu. Też próbowałam zejść z paru kilo, ćwiczyłam, wydawało mi się, że jestem na deficycie i el d.... Zaczęłam kontrolować kalorie i spokojnie, bez napinki i drastycznych wyrzeczeń zeszło, widać było i na wadze i na zdjęciach.
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Trzeba jeść wszystko , ale z głowa. Ja jedynie piwa sie wystrzegam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po karmieniu piersią nie pije alkoholowego (mam wrażenie, że śmierdzi wódką), chyba, że parę łyków kraftowego od męża. Przerzuciłam się na bez alko, 1/3 kalorii do tego z alko. Jedynie winko jeszcze kusi, bo nie znalazłam satysfakcjonującego mnie bez alko.
Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Czy w aplikacji fitatu trzeba zakładać konto/rejestrować się jakoś? Jest bezpłatna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest bezpłatna, tylko ciągle wyświetla reklamy podczas używania co jest trochę uciążliwe, ale coś za coś. Ostatnio chyba zachęcali 55 zł za rok, nawet się zastanawiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:38   #3119
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87832117]Tu nie chodzi o efekt placebo.
Ja też tak miałam.
Po prostu to co się czuje przez pierwsze 2 tygodnie jest czymś innym niż się czuje później.
Niekoniecznie pierwsze 2 tygodnie są fajne. Są dziwne. Innego określenia nie potrafię pod to uczucie podpisać. Później po tych 2-4 tygodniach jest po prostu okej.
[/QUOTE]


Ja tam nic nie czułam na początku brania psychotropów nigdy.


Dopiero po miesiącu - trzech.


Za to pierwszego wieczora miałam solidnego tripa.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 18:42   #3120
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tylko, ze ta opcja nie dziala w trybie offline. Nie mozna obejrzec zapisanych zdjęć bez dostępu do internetu.
Zdjęcia najlepiej screenshotowac, z filmikami gorzej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dopiero później doczytalam że chodzi o tryb offline

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-29 07:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.