Jak zajść w ciążę? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 15:34   #91
adriannnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zajść w ciążę?

czesc, jestem nowa na forum... tak jak Wy staram sie z mezem o dzidziusia.... bylam na poczatku kwietnia u ginekologa i z nim szczera rozmowe prowadzilam na temat zajscia w ciaze.... radzil mi nie myslec ze zajde w ciaze, powiedzial ze mam sie kochac z mezem tak jak sie kocham przed planowaniem dziecka... powiedzial ze moge sobie kupic tabletki elevit... nie powiedzial jaka pozycja jest dobra nie dal bardziej konkretnych sposobow by zajsc w ciaze... czy te unoszenie nog jest skuteczne? bo jak sie kocham z mezem i doszlo juz do wytrysku to wszystko zemnie wyplywa....
adriannnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:15   #92
mloda765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Chyba to pomaga. Raz po stosunku unioslam nogi ale tylko na minutke a teraz mam mojego kochanego maluszka. Z chlopakiem sie nawet nie staralismy o dzidziusia, do tego lekarz powiedzial mi pare dni wczesniej ze bede miala problemy z zajsciem w ciaze poniewaz mam pecherzyki na jajnikach i zebym dokladnie opisywala swoje miesiaczki przez kilka miesiecy i przyszla do niego rozpoczac leczenie. A tu taka niespodzianka. I juz nie musze sie leczyc Jak poszlam do niego juz w ciazy to sie barrrdzo zdziwil.
mloda765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:32   #93
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez mloda765 Pokaż wiadomość
Chyba to pomaga. Raz po stosunku unioslam nogi ale tylko na minutke a teraz mam mojego kochanego maluszka.
Eeeee, z tymi nogami to jakiś mit jest.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 07:40   #94
Martinad
Raczkowanie
 
Avatar Martinad
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 63
Question Dot.: Jak zajść w ciążę?

Hey dziewczyny! W srode wzielam ostatnia tabletke Clostilbegyt no i wedlug tego co mi lekarz powiedzial to owulacja powinna wystapic miedzy 13 a 14 dniem cyklu.. Dzisiaj rano zmierzylam sobie temperature i mam 37.1! Czy to mozliwe ze owulacja wystapila wczesniej? A moze jest inny powod tej podwyzszonej temperatury? Z wrazenia az nie poszlam dzisaj do pracy ;p
Gin mi powiedziala ze mam brac CLO przez 5 dni a pozniej dzien lub dwa 'wstrzemiezliwosc' jak to okreslila.. Ja dopiero mialam jeden i nie wiem co zrobic.. Jak to ovu to nie chcialabym zaprzepascic takiej okazji Poradzcie cos prosze...
Martinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:04   #95
mloda765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Moze i mit ale jak lekarz polecil zrobic tak mojej bratowej bo pol roku starali sie o dziecko to jednak tez przynioslo owoce. Wiec mit czy nie ale w mojej rodzinie sie sprawdza
mloda765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:34   #96
Zafrine
Raczkowanie
 
Avatar Zafrine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 77
GG do Zafrine
Dot.: Jak zajść w ciążę?

witam

ja też staram się z mężem o dzidziusia ale niestety bez efektów cykle mam nieregularne ale zawsze ponad 35 dni. lekarz stwierdził że to normalne i kazał próbować dalej
Zafrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 12:11   #97
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Martinad Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny! W srode wzielam ostatnia tabletke Clostilbegyt no i wedlug tego co mi lekarz powiedzial to owulacja powinna wystapic miedzy 13 a 14 dniem cyklu.. Dzisiaj rano zmierzylam sobie temperature i mam 37.1! Czy to mozliwe ze owulacja wystapila wczesniej? A moze jest inny powod tej podwyzszonej temperatury? Z wrazenia az nie poszlam dzisaj do pracy ;p
Gin mi powiedziala ze mam brac CLO przez 5 dni a pozniej dzien lub dwa 'wstrzemiezliwosc' jak to okreslila.. Ja dopiero mialam jeden i nie wiem co zrobic.. Jak to ovu to nie chcialabym zaprzepascic takiej okazji Poradzcie cos prosze...
No cóż, bez analizy całego wykresu temperaturowego (plus śluz) można tylko przypuszczac, że owulacja już się dokonała i próbować sie starac o dzidziusia - a w każdym razie n a pewno nie zaszkodzi

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Zafrine Pokaż wiadomość
witam

ja też staram się z mężem o dzidziusia ale niestety bez efektów cykle mam nieregularne ale zawsze ponad 35 dni. lekarz stwierdził że to normalne i kazał próbować dalej
Może zacznij poważne obserwacje? Temperatura, śluz...
Długie cykle nie są żadna przeszkodą w "zaciążeniu"
Więcej informacji na temat obserwacji znajdziesz np. TUTAJ

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda765 Pokaż wiadomość
Moze i mit ale jak lekarz polecil zrobic tak mojej bratowej bo pol roku starali sie o dziecko to jednak tez przynioslo owoce. Wiec mit czy nie ale w mojej rodzinie sie sprawdza
Ale też nie ma żadnego dowodu, że gdyby tak nie robiła to by też jednak "zaciążyła"...
Dla mnie to taki trick z filmów dla polepszenia swojego samopoczucia ale jak ktoś się z tym lepiej czuje i lubi tak leżeć to nie widzę przeciwwskazań
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 22:16   #98
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Witam.A ja powiem tak,że z tymi uniesionymi nogami po stosunku to jakiś wymysł,druga sprawa to im więcej się myśli o zajściu w ciążę tym trudniej (bo jak wiadomo mózg odgrywa tu dużą rolę).Jeśli chodzi o wybrane pozycje do zajścia w ciąże to być może jest w tym trochę prawdy,ale ja i tak myślę,że jeśli kobieta ma zajść w ciąże to zajdzie bez względu na to jaka to pozycja.Często problemem z zajściem w ciąże jest wysoki poziom prolaktyny,ale nie tylko bo jest wiele innych czynników np stres,nadżerka,torbiele,s tany zapalne itp.Nie martwcie się dziewczyny na zapas.Przestańcie o tym myśleć i zobaczycie,że zajdziecie w ciąże.Przyjdzie czas to będziecie Mamusiami.POZDRAWIAM
Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 23:27   #99
marzena19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cześć dziewczyny. Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc. Od grudnia biorę tabletki anty ale mam dylemat. Tak jak koleżanka napisała niżej wszytsko ze mnie od razu po stosunku wylatuje. Cytologię robiłam na początku roku. Powiedzcie czy fakt ze ona wylatuje może być skutkiem brania tabletek czy też może być to przyczyną problemów zajścia w przyszłości w ciążę?

Serdecznie pozdrawiam was wszystkie ! Powodzenia w staraniach ! Trzymam kciuki...
marzena19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 23:54   #100
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez marzena19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc. Od grudnia biorę tabletki anty ale mam dylemat. Tak jak koleżanka napisała niżej wszytsko ze mnie od razu po stosunku wylatuje. Cytologię robiłam na początku roku. Powiedzcie czy fakt ze ona wylatuje może być skutkiem brania tabletek czy też może być to przyczyną problemów zajścia w przyszłości w ciążę?

Serdecznie pozdrawiam was wszystkie ! Powodzenia w staraniach ! Trzymam kciuki...
Ale sperma zawsze wypływa i to nie ma nic do rzeczy. Pozdrawiam
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają,jak latać..."



Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 07:00   #101
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez marzena19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc. Od grudnia biorę tabletki anty ale mam dylemat. Tak jak koleżanka napisała niżej wszytsko ze mnie od razu po stosunku wylatuje. Cytologię robiłam na początku roku. Powiedzcie czy fakt ze ona wylatuje może być skutkiem brania tabletek czy też może być to przyczyną problemów zajścia w przyszłości w ciążę?

Serdecznie pozdrawiam was wszystkie ! Powodzenia w staraniach ! Trzymam kciuki...

a przepraszam bardzo ze zapytam...co innego moze sie z nia stac? to nie krem ze sie wchlonie czy woda ktora wyparuje :P sperma zawsze z kobiety wypływa do zaprodnienia potrzebna jest minimalnie minimalna jej ilosc zawierająca i tak miliony (miliardy?) plemnikow.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 17:17   #102
PUDZA18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Witam wszystkich na forum jestem nowa mam kłopot nie moge zajsc w ciąze nie wiem czemu przy kazdym stosunku jest wytrysk do srodka i nie zachodze w ciąze dziewczyny czy moze wy wiecie dlaczego tak się dzieje czy moge miec jakoms chorobe????????????? Proszę o szybkom odpowiedz
PUDZA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:25   #103
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum jestem nowa mam kłopot nie moge zajsc w ciąze nie wiem czemu przy kazdym stosunku jest wytrysk do srodka i nie zachodze w ciąze dziewczyny czy moze wy wiecie dlaczego tak się dzieje czy moge miec jakoms chorobe????????????? Proszę o szybkom odpowiedz
Od jak dawna sie staracie?
Tu masz ciekawy wątek na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331384
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:18   #104
PUDZA18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Od 2-miesięcy;(

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Słyszałam ze od tyłu najlepiej się kochac a po stosunku nogi do góry na 15min to wtedy się zajdzie w ciąze to prawda??/
PUDZA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:58   #105
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
Od 2-miesięcy;(

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Słyszałam ze od tyłu najlepiej się kochac a po stosunku nogi do góry na 15min to wtedy się zajdzie w ciąze to prawda??/
Kobieto, zajście w ciąże nie zależy od tego czy sie leży z nogami "do góry" po stosunku - tylko m. in. by utrafić w najdogodniejszy czas.
2 m-ce to bardzo krótki okres starań.
Obserwuj śluz - jak się pojawi taki ciągnący jak białko kurzego jaja to warto wtedy współżyć co 2-3 dni aż do "skoku" temperatury, który oznacza iż owulacja juz miała miejsce. Więcej informacji na temat obserwacji znajdziesz TUTAJ
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:00   #106
PUDZA18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

bardzo duzo dziewczyn pisało ze to zalezy od pozycj
PUDZA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:12   #107
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
bardzo duzo dziewczyn pisało ze to zalezy od pozycj
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają,jak latać..."



Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:05   #108
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
bardzo duzo dziewczyn pisało ze to zalezy od pozycj
Ciekawe gdzie to wyczytałaś???
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:37   #109
PUDZA18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

tutaj na forum. OBLICZYŁAM ZE 29-MAJA BĘDE MIAŁA DZIEŃ PŁODNY I W TYM OWUL CZY JEST MOZLIWOSC ZE W TEN DZIEŃ ZAJDE W CIĄŻE???? PODKREŚLAM 29-MAJA DZIEŃ PŁODNY I W TYM OWUL!!!!!!!!!!! CZY SĄ SZANSE NA CIĄŻE W TEN DZIEŃ????
PUDZA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 20:39   #110
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak zajść w ciążę?

A skąd...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:28   #111
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
tutaj na forum. OBLICZYŁAM ZE 29-MAJA BĘDE MIAŁA DZIEŃ PŁODNY I W TYM OWUL CZY JEST MOZLIWOSC ZE W TEN DZIEŃ ZAJDE W CIĄŻE???? PODKREŚLAM 29-MAJA DZIEŃ PŁODNY I W TYM OWUL!!!!!!!!!!! CZY SĄ SZANSE NA CIĄŻE W TEN DZIEŃ????
Po pierwsze pozycja nie ma nic do rzeczy to jakieś mity,albo z filmów wzięte Kiedyś też o uszy mi się obiło,że najlepsza do zajścia w ciąże jest pozycja "od tyłu",ale ja w takie pierdołki nie wierzę.Druga sprawa to tak naprawdę tylko samo wyliczenie dni płodnych nie daję żadnej gwarancji na zajście w ciąże (sprawdzone przeze mnie i pewnie nie tylko).Z tego co widzę to jesteś jeszcze bardzo młoda tak więc przyjdzie czas,że zostaniesz mamą.Czasami trzeba troszkę poczekać.Zajście w ciąże to nie tylko wyliczenie dni płodnych Nie będę tu robiła wykładów na ten temat Najlepiej porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem.POZDRAWIAM
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają,jak latać..."



Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:12   #112
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Ewa1603 Pokaż wiadomość
Po pierwsze pozycja nie ma nic do rzeczy to jakieś mity,albo z filmów wzięte Kiedyś też o uszy mi się obiło,że najlepsza do zajścia w ciąże jest pozycja "od tyłu",ale ja w takie pierdołki nie wierzę.Druga sprawa to tak naprawdę tylko samo wyliczenie dni płodnych nie daję żadnej gwarancji na zajście w ciąże (sprawdzone przeze mnie i pewnie nie tylko).Z tego co widzę to jesteś jeszcze bardzo młoda tak więc przyjdzie czas,że zostaniesz mamą.Czasami trzeba troszkę poczekać.Zajście w ciąże to nie tylko wyliczenie dni płodnych Nie będę tu robiła wykładów na ten temat Najlepiej porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem.POZDRAWIAM
PUDZIA18,
czy Ty nie czytasz poprzednich postów, czy jak?
Spróbuj sie trochę dokształcić w tym względzie, bo kalkulatory internetowe to lipa...
Organizm to nie sklep, do którego się wchodzi i mówi: dzień dobry, poproszę dziecko (teraz! natychmiast!) tylko żeby było ładne, zdrowe i grzeczne :-P
Opisałam ci pokrótce wcześniej symptomy płodności - myślę, że warto z tego skorzystać. Toż to proste jak konstrukcja cepa :-P
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:36   #113
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum jestem nowa mam kłopot nie moge zajsc w ciąze nie wiem czemu przy kazdym stosunku jest wytrysk do srodka i nie zachodze w ciąze dziewczyny czy moze wy wiecie dlaczego tak się dzieje czy moge miec jakoms chorobe????????????? Proszę o szybkom odpowiedz
Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
Od 2-miesięcy;(

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Słyszałam ze od tyłu najlepiej się kochac a po stosunku nogi do góry na 15min to wtedy się zajdzie w ciąze to prawda??/
2 miesiace to 2 cykle czyli kilka dni na zajscie wiec prawie jak nic.

jestes pewna ze w wieku 18 lat chcesz miec dziecko ?podobno dzieci starszyc rodzicow sa madrzejsze wiec moze warto poczekac ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:18   #114
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum jestem nowa mam kłopot nie moge zajsc w ciąze nie wiem czemu przy kazdym stosunku jest wytrysk do srodka i nie zachodze w ciąze dziewczyny czy moze wy wiecie dlaczego tak się dzieje czy moge miec jakoms chorobe????????????? Proszę o szybkom odpowiedz
I na podstawie tego, że od dwóch cykli nie zachodzisz w ciążę, my tutaj przez net stwierdzimy Ci chorobę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
Od 2-miesięcy;(

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Słyszałam ze od tyłu najlepiej się kochac a po stosunku nogi do góry na 15min to wtedy się zajdzie w ciąze to prawda??/
Jakby każda poz. od tyłu dawała dziecko, byłoby ich sto razy więcej na świecie niż jest i nie istniałaby bezpłodność.

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Ciekawe gdzie to wyczytałaś???
W sieci. Wystarczy użyć google, by przeczytać, że poz. od tyłu skraca drogę wędrówki plemników i ułatwia życie tym słabszym. Więcej tego w necie niż grzybów po deszczu. Nawet książki o tym są.

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
OBLICZYŁAM ZE 29-MAJA BĘDE MIAŁA DZIEŃ PŁODNY I W TYM OWUL CZY JEST MOZLIWOSC ZE W TEN DZIEŃ ZAJDE W CIĄŻE???? PODKREŚLAM 29-MAJA DZIEŃ PŁODNY I W TYM OWUL!!!!!!!!!!! CZY SĄ SZANSE NA CIĄŻE W TEN DZIEŃ????
Po co powtarzasz po dwa razy to samo? I po co krzyczysz?

I co to jest za pytanie w ogóle? Dzień płodny = są szanse. Od tego one w końcu są.
Resztę powie Ci ginekolog.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:16   #115
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I co to jest za pytanie w ogóle? Dzień płodny = są szanse. Od tego one w końcu są.
Tak tylko, że dni płodnych w cyklu jest potencjalnie więcej niż tylko ten jeden i to w dodatku wyliczony "Pi razy oko"
Tylko trzeba miec jakies pojęcie
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:16   #116
PUDZA18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

ok dzięki dziewczyny za te odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanko jakie badania powinien zrobic mój partner czy jest zdrowy i czy może miec dzieci itp.itd?????????????
PUDZA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:33   #117
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
ok dzięki dziewczyny za te odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanko jakie badania powinien zrobic mój partner czy jest zdrowy i czy może miec dzieci itp.itd?????????????
Może zrobić badanie nasienia, ale moim zdaniem to na razie zbędne, no ale rób jak uważasz - zrobić nie zaszkodzi...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:26   #118
PUDZA18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

oki dzięki
PUDZA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:37   #119
Zafrine
Raczkowanie
 
Avatar Zafrine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 77
GG do Zafrine
Dot.: Jak zajść w ciążę?

czesc dziewczyny

jesli od dluzszego czasu staracie sie o fasolke i nic z tego nie wychodzi zrobcie badanie hormonow tarczycy. ja wlasnie sie dowiedzialam ze mam niedoczynnosc i przez to nie moge zajsc. przez tarczyce podwyzsza sie tez poziom prolaktyny co rowniez utrudnia zafasolkowanie. wiec nic innego tylko robcie badania
Zafrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:12   #120
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Tak tylko, że dni płodnych w cyklu jest potencjalnie więcej niż tylko ten jeden i to w dodatku wyliczony "Pi razy oko"
Tylko trzeba miec jakies pojęcie
No niestety.

Cytat:
Napisane przez PUDZA18 Pokaż wiadomość
ok dzięki dziewczyny za te odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanko jakie badania powinien zrobic mój partner czy jest zdrowy i czy może miec dzieci itp.itd?????????????
Teraz? Żadnych.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-20 19:41:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.