Życie z kierowcą TIRa :) część II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 16:33   #2551
loverosa
Raczkowanie
 
Avatar loverosa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 91
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Witam Was dziewczyny

Od pewnego czasu Was podczytuje i chciałabym dołączyć do klubu żon kierowców .
Mój M jeździ 5 lat na tirach ,czasami mam serdecznie dość taj jak dzisiaj kiedy się dowiedziałam ze po 2 tygodniach wróci na 24 godziny do domu.
Wszystko w biegu...dzieci widza tatę od święta . Ja nie pracuję,choć szukam pracy.
I mam zamiar pracować,bo może wtedy będzie mi łatwiej znieść rozłąkę .
Taki dzisiaj mam smutnawy dzień
loverosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:08   #2552
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Witaj,milo ze ktos nowy chce dolaczycto chyba najlepsze miejce zeby troszke ponarzekac,pomarudzic na tych naszych tirowcownikt cie lepiej nie zrozumie jak inne zony kierowcowile macie dzieciaczkow?dlugo jestescie razem?
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:36   #2553
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie akurat nie chodziło o niebezpieczeństwo, tylko o to, że to jedzenie odgrzewane w mikrofali jest fuj. No ale skoro używacie prawie codziennie, to widocznie Wy akurat lubicie
Rozumiem Ja nie czuję żadnej różnicy czy podgrzewam na kuchence czy w mikrofali.

Tż wraca za 2 godz.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:48   #2554
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Asienka187 to juz pewnie nie mozesz sie doczekacwymyslilas cos z tym jedzeniem?

Edytowane przez Qazsew
Czas edycji: 2015-10-16 o 17:50
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:37   #2555
loverosa
Raczkowanie
 
Avatar loverosa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 91
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Witaj,milo ze ktos nowy chce dolaczycto chyba najlepsze miejce zeby troszke ponarzekac,pomarudzic na tych naszych tirowcownikt cie lepiej nie zrozumie jak inne zony kierowcowile macie dzieciaczkow?dlugo jestescie razem?

Miło mi

21 lat razem mamy dwoje dzieci 12 i 15 lat.
Ja na swojego M nie mogę narzekać .
Jak jest już w domu to stara się jak może i spędzamy ze sobą cały czas. Narzekam tylko na pracodawców co najchętniej kierowcę uwiązaliby do kierownicy i trzymali nie wiem ile. Jest coraz gorzej z powrotami.
loverosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:46   #2556
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez loverosa Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu Was podczytuje i chciałabym dołączyć do klubu żon kierowców .
Witamy, zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Tż wraca za 2 godz.
Ach, zazdrość

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez loverosa
Narzekam tylko na pracodawców co najchętniej kierowcę uwiązaliby do kierownicy i trzymali nie wiem ile. Jest coraz gorzej z powrotami.
Mój luby ma sztywny grafik, ale niestety wiąże się to z długimi wyjazdami, jak w poprzedniej pracy bywał w domu częściej, to też wpadał jak po ogień :/
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:09   #2557
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Asienka187 to juz pewnie nie mozesz sie doczekacwymyslilas cos z tym jedzeniem?
Już mi się uśmiech pojawia na samą myśl, że zaraz się zobaczymy

Zrobiłam leczo, bigos i fasolkę po bretońsku. Większy zapas, starczy na kilka tygodni. Zrobię jeszcze w weekend jakieś pulpety i gulasz. Wszystko zapasteryzowane więc myślę, że będzie ok
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 19:37   #2558
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez loverosa Pokaż wiadomość
Miło mi

21 lat razem mamy dwoje dzieci 12 i 15 lat.
Ja na swojego M nie mogę narzekać .
Jak jest już w domu to stara się jak może i spędzamy ze sobą cały czas. Narzekam tylko na pracodawców co najchętniej kierowcę uwiązaliby do kierownicy i trzymali nie wiem ile. Jest coraz gorzej z powrotami.
To zazdroszcze stażumy razem 12 lat a 6 po ślubiea wczesniej czym sie zajmowal? bo pisalas ze jezdzi 5 lat,to juz nie dzieci tylko młodzież,moj co tydzien,teraz tak wyszlo ze juz wczoraj wieczorkiem byl
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:15   #2559
loverosa
Raczkowanie
 
Avatar loverosa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 91
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Staż mamy już spory wcześniej prowadziliśmy swoją działalność potem
Taksi no i teraz międzynarodówka...kiedyś był co tydzień ,a teraz coraz rzadziej ,zazdroszczę tym żonom co maja w weekend swoich mężów
loverosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 21:05   #2560
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Teraz takie czasy ze ciezko cos zarobic zeby byc codziennie w domu a i jak moj jest co tydzien to tez kokosow nie ma,mam sporo kolezanek ktorych mezowie nie sa kierowcami a w tez ich wiecej nie ma niz sa bo albo jakas budowlanka i co tydzien w domu,albo jakas praca za granica i przy dobrych wiatrach maz co 2 mce w domu,jeden jest celnikiem ale tez daleko od domu i tylko weekendy albo rzadziej w domu,tak wiec nie tylko nam ciezko bez partnerow
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 07:13   #2561
loverosa
Raczkowanie
 
Avatar loverosa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 91
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Qazsew ciężkie czasy nastały ,pogon za kasą a i tez comiesięczne opłaty spore. Myśleliśmy z M o wyjezdzie za granicę,emigracji,ale nie wiem,czy jest sens wyjeżdżać i tam żyć ?
loverosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 09:24   #2562
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Z tego co pisalas to dalibyscie rade bo juz kilka razy dosc powazne zmiany odbyly sie w waszym zyciu,nie wiadomo jak dzieci bo jezykowo napewno daly by rade ale na poczatku brak przyjaciol dalby im w kosc
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 09:32   #2563
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

My powoli zaczynamy brać opcję wyjazdu pod uwagę...w tej chwili mamy za małe dziecko na takie rewolucje, ale niestety przyszłość rysuje się właśnie wyjazdowo :/ Jeśli chcemy widywać się częściej i mieć stabilność finansową/emerytalną, to tylko zatrudnienie za granicą wchodzi w grę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:34   #2564
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

No niestety coraz wiecej osob wiaze przyszlosc z wyjazdem,polowa mojej rodziny tez za granica bo tu nie ma pracy a jak jest to za najnizsza krajowa w supermarkecie i jeszcze trzeba dojechac
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 18:30   #2565
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Ja też wiążę swoją przyszłość z wyjazdem tyle,że mój Tż nie chce, tzn. nie jest do końca przekonany i tu jest klops :/ Mieliśmy dziś o tym pogadać na spokojnie, ale jak się okazało dziś się nie widzimy, także tego. Jakoś tak smutno i pusto mi
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 20:33   #2566
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Adziorek, u Ciebie to chyba trochę dzielenie skóry na niedźwiedziu, co? Nie masz na razie żadnej konkretnej wizji, więc ciężko rozmawiać o wyjeździe...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 20:39   #2567
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Jak wam mija weekend dziewczyny bo ja dzis ukladam panele podlogowe z moio tżbardziej dopinguje i podaje niz ukladam ale chęci mam dobreciekawe czy agusiaczek1985 dzis spokojnie zasnie,u mnie caly dzien dzis pada,a teraz to leje az dudni,oby jej pogoda jutro dopisala

Edytowane przez Qazsew
Czas edycji: 2015-10-17 o 21:34
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 22:54   #2568
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Adziorek, u Ciebie to chyba trochę dzielenie skóry na niedźwiedziu, co? Nie masz na razie żadnej konkretnej wizji, więc ciężko rozmawiać o wyjeździe...
Zależy co masz na myśli pisząc o wizji. Jeśli o mnie chodzi to z Tż mogłabym lecieć tam,gdzie dorabiałam sobie jak studiowałam. Nie narzekałam :kasa była, mieszkanie było, oszczędzić na spokojnie mogłam,ale Tż'towi UK wybitnie nie leży i jest jak jest. I oczywiście mogłabym lecieć sama, ale ja w związki na odległość raczej nie wierzę,a że kocham Tż to póki co jestem tu i czekam na cud

Wysłane z mojego małego,prywatnego świata
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 07:00   #2569
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Zależy co masz na myśli pisząc o wizji.
Konkretny plan na życie tam, świadomość kiedy, gdzie, na jak długo, z jakimi perspektywami na rozwój, dalsze życie się dana decyzja wiąże.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 07:28   #2570
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Konkretny plan na życie tam, świadomość kiedy, gdzie, na jak długo, z jakimi perspektywami na rozwój, dalsze życie się dana decyzja wiąże.
Plan mam,ale czy byłby możliwy do zrealizowania to okazałoby się dopiero na miejscu bo jak wiadomo na niektóre rzeczy wpływu nie mamy. Z resztą plan na życie w PL po studiach też miałam, i na samym starcie rzeczywistość pokazała mi,że niestety,ale muszę się z nim pożegnać

Wysłane z mojego małego,prywatnego świata
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 07:32   #2571
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Wiesz, nie wiem jak Twój facet, ale ja na przykład za stara już jestem na podejście "okaże się na miejscu". Planowanie przestawienia planów życiowych o 180 stopni, wymaganie od niego podjęcia decyzji, kiedy sama tej decyzji nie masz, to tak trochę...no duży nacisk diabli wiedzą na co.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 08:40   #2572
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wiesz, nie wiem jak Twój facet, ale ja na przykład za stara już jestem na podejście "okaże się na miejscu". Planowanie przestawienia planów życiowych o 180 stopni, wymaganie od niego podjęcia decyzji, kiedy sama tej decyzji nie masz, to tak trochę...no duży nacisk diabli wiedzą na co.
Bardziej chodziło mi o to,że jakbyśmy wyjechali do UK to pracę i dach nad głową mamy zapewnione, a w międzyczasie ja szukałabym innej pracy,w której bardziej bym się spelniała. Tż pracowałby tak jak teraz. "Okaże się na miejscu" miałam na myśli to,że okaże się na jak długo,czy to miasto,państwo czy klimat odpowiadałoby Tż'towi itp. Tak jak pisałam poprzednio na ostatnim roku studiów miałam w planach znalezienie pracy w zawodzie w PL ,wyprowadzkę od rodziców i usamodzielnienie się a tymczasem mimo wysyłania mnóstwa CV po całej PL telefon milczy a ja siedzę w domu... są sprawy,których nie możemy zaplanować bo życie wszystko weryfikuje. A nasz wyjazd za granicę nie byłby na zasadzie "Polecimy i zobaczymy czy będzie praca czy nie i czy będzie gdzie mieszkać" podstawowe rzeczy mielibyśmy zapewnione

Wysłane z mojego małego,prywatnego świata
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!

Edytowane przez adziorek1990
Czas edycji: 2015-10-18 o 08:42
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 20:16   #2573
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

[QUOTE=adziorek1990;531427 53]Bardziej chodziło mi o to,że jakbyśmy wyjechali do UK to pracę i dach nad głową mamy zapewnione, a w międzyczasie ja szukałabym innej pracy,w której bardziej bym się spelniała. Tż pracowałby tak jak teraz.

To w sumie nad czym sie zastanawiacie skoro on pracowalby w tym zawodzie co teraz,praca by byla,mieszkanie tez,dzieci was tu chyba nie trzymaja,chyba ze przegapilam jakis wpisja bym sie nie zastanawiala jakbym nie miala niczego co mnie trzyma w kraju,ale wiadomo ze decyzja nalezy do was,chyba ze poprostu nie czujecie sie tak pewni siebie nawzajem (bo pisalas ze macie krotki staz)zeby decydowac sie na wspolny wyjazd zamieszkanie razem itd.
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 08:43   #2574
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

elvegirl jak tam mala?grzeczna bez taty?dajesz rade sama?agusiaczek1985jak juz wszystko ogarniesz to daj znać jak ci minal ten wielki dzien?
A jak wam dziewczyny minął weekend,ja dzis wstalam a tu taka mgła ze na 2 m nic nie widac,życzę miłego dnia
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 17:38   #2575
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi o to,że jakbyśmy wyjechali do UK to pracę i dach nad głową mamy zapewnione, a w międzyczasie ja szukałabym innej pracy,w której bardziej bym się spelniała. Tż pracowałby tak jak teraz.
To w sumie nad czym sie zastanawiacie skoro on pracowalby w tym zawodzie co teraz,praca by byla,mieszkanie tez,dzieci was tu chyba nie trzymaja,chyba ze przegapilam jakis wpisja bym sie nie zastanawiala jakbym nie miala niczego co mnie trzyma w kraju,ale wiadomo ze decyzja nalezy do was,chyba ze poprostu nie czujecie sie tak pewni siebie nawzajem (bo pisalas ze macie krotki staz)zeby decydowac sie na wspolny wyjazd zamieszkanie razem itd.
Tż jest przywiązany do tego,co ma tutaj i nie jest pewny tego wyjazdu. On samej mnie nie puści, a ja raczej bez niego nie chcę jechać, bo nie na tym życie we 2 polega
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 18:20   #2576
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Skoro nie jest przekonany to nic na siłe,a z drugiej strony jak ty bys chciala wyjechac bo tu nie masz perspektyw i tylko on cie tu trzyma to tez nie wiem czy dacie tak rade,oby ci sie udalo znalezc w kraju prace dla siebie ktora cie usatysfakcjonuje a wtedy wszysto samo sie razwiazenajgorzej bedzie jesli dojdziecie do punktu w ktorym uznasz ze on hamuje twoj rozwoj i ambicje,bo wtedy bedzie ciezko,a co jesli znalazlabys fajna prace w drugim koncu Polski?jak on do tego podchodzi?no i czy ty bys sie przeprowadzila?
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 09:39   #2577
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
A nasz wyjazd za granicę nie byłby na zasadzie "Polecimy i zobaczymy czy będzie praca czy nie i czy będzie gdzie mieszkać" podstawowe rzeczy mielibyśmy zapewnione
Ciekawe czy macie podobną świadomość "podstawowych rzeczy".
Trudny temat generalnie, początek związku i już tak poważne decyzje na pewno skłaniają do głębszego zastanowienia, warto dać sobie trochę czasu na przemyślenie.

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
elvegirl jak tam mala?grzeczna bez taty?dajesz rade sama?
Rodzice mi pomagają, ale ciężko jest, bo to jednak nie to samo co partner...a ten początkowy okres jest najtrudniejszy, bo uczymy się z małą siebie, swoich zachowań, oczekiwań.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 11:31   #2578
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Rodzice mi pomagają, ale ciężko jest, bo to jednak nie to samo co partner...a ten początkowy okres jest najtrudniejszy, bo uczymy się z małą siebie, swoich zachowań, oczekiwań.[/QUOTE]

Oj tak,na początku jest ciężko,dobrze ze masz rodzicow,ja tez jak mialam mojego bobasa to jeszcze mieszkalismy u moich rodzicow,niby sama wszystko robilam przy dziecku,tylko przy kąpieli mama pomagala ale zawsze swiadomosc ze jest ktos obok i pomoze jak cos, byla wazna,zwlaszcza ze ze szpitala nie wychodzisz jak z urlopua ogolnie grzeczna twoja dziewczyna czy juz pokazuje charakterek?tż pewnie co bedzie zjezdzal to bedzie"ale urosla!"moj byl co tydzien i zawsze tak bylo a jak twoj dluzej w trasie to tymbardziej
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:53   #2579
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Hej loverosa

TŻ zrobił mi niespodziankę i przyjechał na weekend. Jednak co z tego, jak po 4 tygodniach tylko na 2 dni... :/ Ale przyznam,zaskoczył mnie
A mój kot coś na świat się nie spieszy. Siedzimy i czekamy jak na szpilkach
Za to mam pełną klatkę małych czarnych szczurów hehe, jak zaczynają hasać, to trudno wzrok oderwać
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 13:00   #2580
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Oj tak,na początku jest ciężko(...)
Najtrudniej jest jak płacze, a człowiek ni cholery nie wie czemu :/

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
a ogolnie grzeczna twoja dziewczyna czy juz pokazuje charakterek?tż pewnie co bedzie zjezdzal to bedzie"ale urosla!"moj byl co tydzien i zawsze tak bylo a jak twoj dluzej w trasie to tymbardziej
Na razie jest raczej bezkonfliktowa i bardzo przytulaśna, ale na charakterek przyjdzie jeszcze czas, w końcu nie ma jeszcze miesiąca

Oj tak, luby jej nie pozna jak wróci...

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
TŻ zrobił mi niespodziankę i przyjechał na weekend. Jednak co z tego, jak po 4 tygodniach tylko na 2 dni... :/
Dobrze że w ogóle przyjechał
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 09:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.