Życie z kierowcą TIRa :) część II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 14:35   #2581
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Skoro nie jest przekonany to nic na siłe,a z drugiej strony jak ty bys chciala wyjechac bo tu nie masz perspektyw i tylko on cie tu trzyma to tez nie wiem czy dacie tak rade,oby ci sie udalo znalezc w kraju prace dla siebie ktora cie usatysfakcjonuje a wtedy wszysto samo sie razwiazenajgorzej bedzie jesli dojdziecie do punktu w ktorym uznasz ze on hamuje twoj rozwoj i ambicje,bo wtedy bedzie ciezko,a co jesli znalazlabys fajna prace w drugim koncu Polski?jak on do tego podchodzi?no i czy ty bys sie przeprowadzila?
Wyprowadzka na drugi koniec PL przyszłaby mu łatwiej aniżeli za granicę, aczkolwiek z tego co widzę to Tż najszczęśliwszy by był jakbym znalazła pracę w okolicy. Szkoda tylko,że w moim rejonie jest straszna lipa z pracą. Dla mnie wyjazd/wyprowadzka nie stanowi żadnego problemu Nie jest domatorką, lubię poznawać świat i nowych ludzi, nie jestem przywiązana do tego,co mam tutaj, będąc za granicą nigdy nie tęskniłam za krajem/domem także wiesz ...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ciekawe czy macie podobną świadomość "podstawowych rzeczy".
Trudny temat generalnie, początek związku i już tak poważne decyzje na pewno skłaniają do głębszego zastanowienia, warto dać sobie trochę czasu na przemyślenie.
Powiem Ci, że ja na to wszystko patrzę troszeczkę inaczej. Dla mnie nie ma znaczenia czy to jest początek związku czy związek zaawansowany. Wychodzę z takiego założenia : skoro jesteśmy razem, traktujemy siebie poważnie to powinniśmy myśleć przyszłościowo. Ja otwarcie mu mówię,że chciałabym z nim zamieszkać bo tak naprawdę dopiero wtedy byśmy się poznawali całościowo ( mam na myśli : swoje nawyki, odchyły, wady, zalety, przyzwyczajenia ). Wydaje mi się,że im szybciej się razem zamieszka, tym lepiej - przynajmniej człowiek zobaczy czy osoba, jest rzeczywiście taka, jaką wydaje nam się być w początkowej fazie związku. Wiadomo początek związku = zauroczenie, motylki w brzuchu itp., dopiero z biegiem czasu zaczynamy dostrzegać inne rzeczy, których na początku nie widzieliśmy w naszej połówce. Dla mnie osobiście mija się z celem odkładanie ważnych rozmów/decyzji na potem, lepiej postawić sprawę jasno - lubię wiedzieć na czym stoję
I może Twoim zdaniem mam głupie myślenie i podejście do życia, ale ja nie wyobrażam sobie żyć wbrew sobie, swoim poglądom i niezgodnie ze swoją naturą
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:37   #2582
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Najtrudniej jest jak płacze, a człowiek ni cholery nie wie czemu
Dokladnie,a zobaczysz co bedzie na pierwszym szczepieniu...ja bardziej przezywalam niz to malenstwo nieswiadome,bo takie male a taki igla wielka

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość

Powiem Ci, że ja na to wszystko patrzę troszeczkę inaczej. Dla mnie nie ma znaczenia czy to jest początek związku czy związek zaawansowany. Wychodzę z takiego założenia : skoro jesteśmy razem, traktujemy siebie poważnie to powinniśmy myśleć przyszłościowo. Ja otwarcie mu mówię,że chciałabym z nim zamieszkać bo tak naprawdę dopiero wtedy byśmy się poznawali całościowo ( mam na myśli : swoje nawyki, odchyły, wady, zalety, przyzwyczajenia ). Wydaje mi się,że im szybciej się razem zamieszka, tym lepiej - przynajmniej człowiek zobaczy czy osoba, jest rzeczywiście taka, jaką wydaje nam się być w początkowej fazie związku. Wiadomo początek związku = zauroczenie, motylki w brzuchu itp., dopiero z biegiem czasu zaczynamy dostrzegać inne rzeczy, których na początku nie widzieliśmy w naszej połówce. Dla mnie osobiście mija się z celem odkładanie ważnych rozmów/decyzji na potem, lepiej postawić sprawę jasno - lubię wiedzieć na czym stoję
W sumie jak razem zamieszkacie to nie za wieli sie zmieni bo kierowcy wiecej nie ma niz jest ale wiadomo ze nawet jak bedzie to 24h/dobe pod jednym dachem i napewno poznacie sie lepiej niz teraz,jesli jestes pewna swoich uczuc do niego to chyba dobry pomysl zeby razem mieszkac,choc i tak pewnie caly dom bedzie na twojej glowie bo on ciagle w trasietakie uroki bycia partnerka kierowcy

Edytowane przez Qazsew
Czas edycji: 2015-10-20 o 15:38
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:50   #2583
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dobrze że w ogóle przyjechał
Dobrze, ale co mi nerwów natruł... Sam przyznał, że taki system jest dla niego stresujący,ale nie musi wyżywać się na mnie, a tak trafił, że leżałam, bo ta cholerna padaczka, ech...
Rozmawialiśmy, czy może się wycofać do poprzedniego systemu, ale nikt już tam tak nie jeździ :/
Jak wraca, jest kłębkiem nerwów, dopiero po paru dniach mu przechodzi...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:35   #2584
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Aj aj aj to już juuuuuuuuuuuuuuuuuuż zaraaaaaaaaaaaz

Uświadomiłam sobie dziś, że kawał czasu już ze sobą piszemy, TYLE się wydarzyło...
I już wracam jako żonka
Cytat:
Napisane przez loverosa Pokaż wiadomość
Miło mi

21 lat razem mamy dwoje dzieci 12 i 15 lat.
Ja na swojego M nie mogę narzekać .
Jak jest już w domu to stara się jak może i spędzamy ze sobą cały czas. Narzekam tylko na pracodawców co najchętniej kierowcę uwiązaliby do kierownicy i trzymali nie wiem ile. Jest coraz gorzej z powrotami.
Witaj
Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
agusiaczek1985jak juz wszystko ogarniesz to daj znać jak ci minal ten wielki dzien?
A jak wam dziewczyny minął weekend,ja dzis wstalam a tu taka mgła ze na 2 m nic nie widac,życzę miłego dnia
Już opowiadam
Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Hej loverosa

TŻ zrobił mi niespodziankę i przyjechał na weekend. Jednak co z tego, jak po 4 tygodniach tylko na 2 dni... :/ Ale przyznam,zaskoczył mnie
A mój kot coś na świat się nie spieszy. Siedzimy i czekamy jak na szpilkach
Za to mam pełną klatkę małych czarnych szczurów hehe, jak zaczynają hasać, to trudno wzrok oderwać
Dobrze ze i wpadł na week


Wracam. Duzo nadrabiania nie widze, przejrzałam po części

A wiec obudziłam sie już o 5.30. Pogoda jesienna, delikatna mżawka, ale wcale mnie nie to nie przerażało przed 9 byłam ze swiadkową u fryzjera i kosmetyczki, miła 20 min obsuwy ale zdąrzyłam na czas jak juz wrociłam umalowana i uczesana to od razu w suknię bo kamerzysta już miał detale nagrane ponagrywał mnie jak nakładam detale i pojechał do narzeczonego. A mi było tak gorąco że szok, w samym futerkowym bolerku bez płaszcza było gorąco. No i słysze że jadą Co najważneijsze nie spóźnił się było mi jeszcze bardziej gorąco Jak wszzedł to ledwo opanowałam łzy oboje wyglądalismy jak milion dolarów potem droga do koscioła to jeden wielki smiech dzięki świadkowi i kierowcy. Msza super, przysięga bezstresowo, mąż nie mógł wcisnąć mi obrączki przez kostkę, ale ja załozyłam jemu bez problemu. Droga na salę tak samo, jeden wielki smiech A samo wesele mineło nam bardzo szybko szkoda ze drugi raz go nei bedzie i naprawde nie było czym się stresować
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:39   #2585
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
I już wracam jako żonka

Witaj

Już opowiadam


Dobrze ze i wpadł na week


Wracam. Duzo nadrabiania nie widze, przejrzałam po części

A wiec obudziłam sie już o 5.30. Pogoda jesienna, delikatna mżawka, ale wcale mnie nie to nie przerażało przed 9 byłam ze swiadkową u fryzjera i kosmetyczki, miła 20 min obsuwy ale zdąrzyłam na czas jak juz wrociłam umalowana i uczesana to od razu w suknię bo kamerzysta już miał detale nagrane ponagrywał mnie jak nakładam detale i pojechał do narzeczonego. A mi było tak gorąco że szok, w samym futerkowym bolerku bez płaszcza było gorąco. No i słysze że jadą Co najważneijsze nie spóźnił się było mi jeszcze bardziej gorąco Jak wszzedł to ledwo opanowałam łzy oboje wyglądalismy jak milion dolarów potem droga do koscioła to jeden wielki smiech dzięki świadkowi i kierowcy. Msza super, przysięga bezstresowo, mąż nie mógł wcisnąć mi obrączki przez kostkę, ale ja załozyłam jemu bez problemu. Droga na salę tak samo, jeden wielki smiech A samo wesele mineło nam bardzo szybko szkoda ze drugi raz go nei bedzie i naprawde nie było czym się stresować
Gratulacje ) pokazesz nam sie? chociazby bez twarzy
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:42   #2586
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Gratulacje ) pokazesz nam sie? chociazby bez twarzy
Dziękuję
Pokaże ale w najbliższym czasie jak juz bede miała jakieś zdjećia
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:44   #2587
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Pokaże ale w najbliższym czasie jak juz bede miała jakieś zdjećia
Super
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 16:50   #2588
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Pokaże ale w najbliższym czasie jak juz bede miała jakieś zdjećia
Widzisz, niektórzy tworzą histerie na kilka wątków, niektórzy po prostu się kochają i robią coś pięknego, żeby to udowodnić Jak Wy
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:23   #2589
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Widzisz, niektórzy tworzą histerie na kilka wątków, niektórzy po prostu się kochają i robią coś pięknego, żeby to udowodnić Jak Wy
O czym mowisz? Jaka histerie?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 18:08   #2590
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
I już wracam jako żonka



Wracam. Duzo nadrabiania nie widze, przejrzałam po części

No i słysze że jadą Co najważneijsze nie spóźnił się było mi jeszcze bardziej gorąco Jak wszzedł to ledwo opanowałam łzy oboje wyglądalismy jak milion dolarówMsza super, przysięga bezstresowo, mąż nie mógł wcisnąć mi obrączki przez kostkę, ale ja załozyłam jemu bez problemu. A samo wesele mineło nam bardzo szybko szkoda ze drugi raz go nei bedzie i naprawde nie było czym się stresować
No prawdziwa miłość
Oby nie bylo drugiego!bo wiesz,z tym samym panem mlodym nie da rady wesela zrobic
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:55   #2591
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że im szybciej się razem zamieszka, tym lepiej - przynajmniej człowiek zobaczy czy osoba, jest rzeczywiście taka, jaką wydaje nam się być w początkowej fazie związku.
U mnie poważne rozmowy były przeprowadzone w ekspresowym tempie, dość szybko też zaczęliśmy pomieszkiwać ze sobą, szybko się zaręczyliśmy, ale jednak początki związku, motylki itd, mają w sobie tyle uroku, że nie chciałabym ich przedwcześnie tłamsić

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Dokladnie,a zobaczysz co bedzie na pierwszym szczepieniu...ja bardziej przezywalam niz to malenstwo nieswiadome,bo takie male a taki igla wielka
E, może nie będzie tak źle, wtedy będę wiedziała czemu płacze

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Jak wraca, jest kłębkiem nerwów, dopiero po paru dniach mu przechodzi...
Może jeszcze po prostu potrzebuje czasu żeby się wdrożyć w ten system pracy...chociaż ta jego firma nigdy do spokojnych nie należała...

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
I już wracam jako żonka
Gratulacje

Iii dobrze że już jesteś
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 20:38   #2592
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
E, może nie będzie tak źle, wtedy będę wiedziała czemu płacze
Nie chodzilo mi o powód placzu tylko bardziej że mamusi bedzie serce pękac ze jej coreczke "krzywdzą"i przez pol roku co 6 tyg to samo,tylko raz mniej a raz wiecej kłóciaja osobiscie bardzo przeżylam pierwsze szczepienie bo moj bobas od urodzenia byl bardzo grzeczny,zero placzu,kolek,nerwów,jak mleczka od mamy to tylko sie troszke powiercilo w łóżeczku i wogole złote dzieciea tu szczepienie i placz w nieboglosy!tu nie mozesz nic zrobic bo przeciez trzeba zaszczepic,tu sie serce kraje bo chcesz dziecku pomóc,masakra dla mnieale z kazdym szczepieniem bylo troche lepiej,moze ty bedziesz wiekszym twardzielem ode mnie i lepiej ci pojdzie
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:54   #2593
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Mój kocurek urodził się dziś martwy. Był tylko sam jeden. I pani hodowczyni, i ja jesteśmy przygnębione jak diabli...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 21:11   #2594
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Mój kocurek urodził się dziś martwy. Był tylko sam jeden. I pani hodowczyni, i ja jesteśmy przygnębione jak diabli...
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 21:24   #2595
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Gratulacje

Iii dobrze że już jesteś
Dziekuję
No powiedz jeszcze że tęskniłaś
Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
No prawdziwa miłość
Oby nie bylo drugiego!bo wiesz,z tym samym panem mlodym nie da rady wesela zrobic
najprawdziwsza
Jk juz to kolejne wesele zrobimy za 25 lat na rocznice
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 21:47   #2596
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
W sumie jak razem zamieszkacie to nie za wieli sie zmieni bo kierowcy wiecej nie ma niz jest ale wiadomo ze nawet jak bedzie to 24h/dobe pod jednym dachem i napewno poznacie sie lepiej niz teraz,jesli jestes pewna swoich uczuc do niego to chyba dobry pomysl zeby razem mieszkac,choc i tak pewnie caly dom bedzie na twojej glowie bo on ciagle w trasietakie uroki bycia partnerka kierowcy
Jakbyśmy zamieszali w mieście, w którym jego firma ma siedzibę/plac to byłby do 4 razy w tygodniu w mieszkaniu Często jest tak,że śpi w ciężarówce na placu swojej firmy, bo do domu (70km w jedną stronę) nie opłaca mu się jechać Wiadomo jakby w tym samym mieście było mieszkanie to wpadłaby na te kilka godzin do naszego 'gniazdka' A co do prowadzenia domu to mało co by się zmieniło, z resztą ja jestem taką osobą, która lubi oporządzać domem i w ogóle Im więcej na głowie, tym mniej czasu na myślenie o głupotach i stwarzania sobie problemów, których nie ma

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
U mnie poważne rozmowy były przeprowadzone w ekspresowym tempie, dość szybko też zaczęliśmy pomieszkiwać ze sobą, szybko się zaręczyliśmy, ale jednak początki związku, motylki itd, mają w sobie tyle uroku, że nie chciałabym ich przedwcześnie tłamsić
Hehehe Z jednej strony tak, ale ja jestem taką osobą, na której motylki nie robią aż takiego wrażenia, ważniejsze są konkrety i realistyczne spojrzenie na drugiego człowieka Wiesz im wcześniej zacznę faceta ustawiać/wychowywać tym większa szansa na powodzenie ^^
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 23:05   #2597
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Laura, bardzo mi przykro Biedny maluszek...


Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Nie chodzilo mi o powód placzu tylko bardziej że mamusi bedzie serce pękac ze jej coreczke "krzywdzą"i przez pol roku co 6 tyg to samo,tylko raz mniej a raz wiecej kłócia
Zobaczymy jak to będzie, na chwilę obecną myślę że nie będę miała z tym problemu, będę się od razu nastawiać na intensywne uspokajanie...ale zobaczymy jak w praktyce będzie, w połowie listopada się okaże. U nas będzie jedno kłucie za każdym razem, więc może przeżyjemy...

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
No powiedz jeszcze że tęskniłaś
No ba!
Dziwnie jest jak Cię nie ma

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Hehehe Z jednej strony tak, ale ja jestem taką osobą, na której motylki nie robią aż takiego wrażenia, ważniejsze są konkrety i realistyczne spojrzenie na drugiego człowieka Wiesz im wcześniej zacznę faceta ustawiać/wychowywać tym większa szansa na powodzenie ^^
Ja też jestem konkretna, ale bez motylków sobie nie wyobrażam Znaczy inaczej, wyobrażam sobie, poznałam i było bez sensu Motylki mają być i to jak najdłużej Zwłaszcza że one absolutnie nie przeszkadzają w poznawaniu się
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 03:50   #2598
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Dzięki, jesteście kochane
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 08:04   #2599
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Mój kocurek urodził się dziś martwy. Był tylko sam jeden. I pani hodowczyni, i ja jesteśmy przygnębione jak diabli...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja też jestem konkretna, ale bez motylków sobie nie wyobrażam Znaczy inaczej, wyobrażam sobie, poznałam i było bez sensu Motylki mają być i to jak najdłużej Zwłaszcza że one absolutnie nie przeszkadzają w poznawaniu się
Masz duszę romantyka ?
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 08:12   #2600
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Laura, duża strata, ale na pewno za jakiś czas pomyślisz o zapełnieniu miejsca w sercu i w domu...


Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Masz duszę romantyka ?
Teoretycznie nie Ale jak się zakochałam i poczułam te motylki, to już wiem że MUSZĄ być
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 09:25   #2601
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie Ale jak się zakochałam i poczułam te motylki, to już wiem że MUSZĄ być
Rozumiem

Jak tam Mała ? Dała Ci w nocy popalić ?
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 10:20   #2602
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Laura, duża strata, ale na pewno za jakiś czas pomyślisz o zapełnieniu miejsca w sercu i w domu...
Oj duża,po takich rodzicach. Nie spodziewałam się tego zupełnie,jak zobaczyłam smutne minki w tytule maila od hodowczyni, momentalnie mnie zmroziło...
Może się nie dobrały genetycznie... Wtedy lepiej teraz, niż gdybym zdążyła się przywiązać.
Za jakiś czas spytam o kociaka,może będą jakieś z poprzednich miotów.

A Ty Mamusiu jak tam sobie radzisz?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 12:16   #2603
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Dzięki, jesteście kochane
Czy ty kiedyś śpisz?bo trochę pózno ten wpis
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 12:18   #2604
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Mała daje w kość, ale jeszcze trochę i nauczę się funkcjonować bez snu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:53   #2605
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mała daje w kość, ale jeszcze trochę i nauczę się funkcjonować bez snu
Płacze po nocach czy poprostu czesto je?świeta prawda,ze nauczysz sie zyc bez snu,ja tak mialam połtora rokuale jak spojrzysz na tą małą księżniczkę to wiesz że warto nie spać po nocach
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:07   #2606
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Mój kocurek urodził się dziś martwy. Był tylko sam jeden. I pani hodowczyni, i ja jesteśmy przygnębione jak diabli...
: cmok:
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


No ba!
Dziwnie jest jak Cię nie ma
No już teraz znów będe częsciej musze tylko ogarnać temat
Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Czy ty kiedyś śpisz?bo trochę pózno ten wpis
Ona tak ma

No i obiecane slubniaki męża zasłaniam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12178207_891428920949399_647887871_n - Kopia.jpg (170,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1949 - Kopia.JPG (184,7 KB, 24 załadowań)
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:14   #2607
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Płacze po nocach czy poprostu czesto je?
Płacze, chce jak najczęstszego przytulania, noszenia, bujania... :/

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
No już teraz znów będe częsciej



Ależ ślicznota
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:21   #2608
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Płacze, chce jak najczęstszego przytulania, noszenia, bujania... :/




Ależ ślicznota
Do dobrego szybko sie można przyzwyczaić :/

A dziekuje
I zeby dac wam weselny klimat to to mi w głowie szumi od niedzieli
https://www.youtube.com/watch?v=LNx5yJDBaiI
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:32   #2609
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
: cmok:

No już teraz znów będe częsciej musze tylko ogarnać temat


Ona tak ma

No i obiecane slubniaki męża zasłaniam

Super
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:36   #2610
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Agusiaczek1985piękna suknia,a jak ladnie auto ubrane,fajna piosenka
Elvegirl to wytrwałości życze w tym noszeniu,teraz jest malutka ale z każdym dniem coraz wiecej waży taki słodziaczek
Zapomnialabym sie pochwalic ze moj tż jest dzis w domku i dopiero jutro rano jedzie,tak mu trasa wyszla ze mogl do nas podjechac na jeden dzionek

Edytowane przez Qazsew
Czas edycji: 2015-10-21 o 15:43
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 09:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.