jak myć?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 10:03   #1
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807

jak myć??


Wiem, ze powinno sie myc twarz przegotowana woda. Mam tradzikowa skore i chce taka woda myc twarz tylkoz a bardzo nie wiem jak zeby to bylo jak najprosciej. Jak wy to robicie dziewczyny? Czy przelewacie jakos ta wode do butelki i myjecie z butelki taka zimna, czy z czajnika do szklanki codziennie rano, czy jak??
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:11   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: jak myć??

Ja myję buźkę wodą prosto z kranu Miałam też taki okres, że myłam ją wodą mineralną bo była bardzo podrażniona i myślałam, że to wina wody, ale winowajcą okazał się żel do mycia twarzy. Teraz uzywam bardzo delikatnych żeli i wody z kranu, która raczej nie szkodzi mojej cerze. A wody przegotowanej nie che mi się przygotowywać do mycia twarzy z czystego lenistwa. Szybciej jest się umyć wodą z kranu Pozdrawiam.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:02   #3
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: jak myć??

A moze jednak myje tą przegotowana woda?? :P
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:40   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: jak myć??

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A moze jednak myje tą przegotowana woda?? :P
lolitko, może warto by było przelać wodę do jakiegoś pojemniczka z atomizerem i spryskiwać nią twarz?
A tak w ogóle to dlaczego chcesz myć twarz przegotowaną woda? Tzn, nie jest to zły pomysł, tylko jeśli masz podrażnioną skórę [przy tradziku to częste], to moze sprawdź czy twoje żele do mycia twarzy nie zawierają przypadkiem Sodium Laureth/ Lauryl Sulfate [SLS] na wysokim miejscu w składzie. Te detergenty bardzo podrazniają i wysuszają skóre, wiec moze eliminacja tychże poprawi stan cery.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 15:00   #5
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: jak myć??

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A moze jednak myje tą przegotowana woda?? :P
Ja tez myje twarz woda z kranu, wiem ze ta woda moze niekoniecznie jest dobra,ale jak pomysle ze conajmniej dwa razy dziennie mam gotowac wode i bawic sie w jakies butelki lub cos to mi sie odechciewa lenistwo coz zrobic
Ale gdybym jednak chciala tak robic to napewno zagotowana i ciepla wode bym wlala do jakiejs miednicy (malej) i myla twarz tak jak kiedys nasze babcie
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 19:23   #6
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: jak myć??

ja tez myje woda z kranu. wydaje mi sie ze wszystko zalezy od tego jaka masz cere(b.wrazliwa, a moze raczej normalna?) ja mam b. wrazliwa i mylam lubexylem, dobry jest tez dermoklar(ale o ile sie nie myle to obydwa sa na recepte...)powtarzam wszystko zalezy od tego czym myjesz,a nie od wody
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.