Olay Regenerist Micro Derma-Pod - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 13:35   #1
mooooniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17

Olay Regenerist Micro Derma-Pod


Witam. Niestety nie znalazłam żadnych informacji o tym specyfiku dlatego zamieszczam tego posta.
Jestem zaniepokojona wyglądem mojej skóry wokół oczu. Mam rozszerzone naczynka, powieki rano są opuchnięte, przez cały dzień mam widoczne "sińce" pod oczami..ponadto skóra jest strasznie rozciągnięta i pojawiły się tam niestety zmarszczki....
Widziałam odcinek SOS uroda, w którym panie typowały najlepsze kremy pod oczy. Wśród nich był : Olay Regenerist Micro Derma-Pod. Zaciekawił mnie. Szukam na jego temat jakiś opinii ale niestety nie potrafię nigdzie znaleźć. Dlatego pytanie do Was Dziewczyny.. Używałyście tego wynalazku? Jak się spisuje ? Dodam, że producent obiecuje bardzo wiele... Po godzinie od nałożenia kremu znikają worki pod oczami, po pięciu użyciach skóra staje się wyraźnie gładsza i odmłodzona.. Niestety nie miałam do czynienia z żadnymi kosmetykami firmy Olay więc nie mam kompletnie pojęcia czy jest to kosmetyk godny polecenia. Opisując wyżej mój problem jestem skłonna wypróbować wszystkiego, żeby poprawić wygląd skóry wokół oczu.
Proszę Was o jakiekolwiek opinie
mooooniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:12   #2
mooooniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Olay Regenerist Micro Derma-Pod

Haloo.. czy nikt tego nie używal?
mooooniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.