Quick finish i top gloss uv - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 22:49   #1
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18

Quick finish i top gloss uv


Popwiedzcie w ktorym momencie nakladac quick finish i top gloss uv--uzywam z firmy sunny nails
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:43   #2
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Quick finish i top gloss uv

przedze wszystkim naucz sie korzystac z forum, bo albo zakladasz niepotrzebnie watki, albo piszesz nie w temacie. Jest watek o glossach jak i odzywkach w okreslonym dziale. A druga sprawa, ze na tym forum nie udziela sie podstwowych wiadomosci, a skoro nie wiesz jak sie wtopia holo, ani kiedy uzywa sie quick finisha to swietna droga do bycia pseudostylistka. Polecam lektura, ktora mnie zniechecila do robienia paznokci bez kursu i zadnej wiedzy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269114 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=409181 A najbardziej zastanawialo mnie, ze w polowie z nich nie wiedzialam co jest zle.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:31   #3
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18
Dot.: Quick finish i top gloss uv

Słuchaj no Sieciunia ---umiem sie posługiwac na forum i w porownaniu do takich osob jak ty nie krytykuje innych po prostu nie odnalazlam tego czego szukalam ,a jak sadze to na tym forum moza pytac. To wlasnie przez takie osoby krytykujace innych odechciewa sie wogole zagladac,a bron boze o cos zapytac na forum. A propo ja nie napisalam ze jestem jakas stylistka. Paznokcie robie tylko i wylacznie sobie i nikomu innemu. Zapytalam tylko o quick finish ---bo nie jestem pewna czy dobrym momencie go nakladam
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.