ROC Retin-OX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 11:57   #1
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Question

ROC Retin-OX


Dziewczynki mam pytanie.Posiadam na czole dwie duże widoczne zmarchy,które nie dają mi spokoju i i jedną na łączeniu nosa z czołem.Po bitwie z panią ekspedientką,która mi owego mazidła nie chciała sprzedać z racji mojego wieku (26lat),zakupiłam w końcu Retin OX.Mam takie pytanie.Czy moge go stosować miejscowo na te zmarszczki i czy sobie nie zaszkodzę tym kremem?Wszak jest to krem dla kobiet po 40-stym roku życia.Czy macie jakieś doświadczenia z tym mazidłem?
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 07:01   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ROC Retin-OX

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie.Posiadam na czole dwie duże widoczne zmarchy,które nie dają mi spokoju i i jedną na łączeniu nosa z czołem.Po bitwie z panią ekspedientką,która mi owego mazidła nie chciała sprzedać z racji mojego wieku (26lat),zakupiłam w końcu Retin OX.Mam takie pytanie.Czy moge go stosować miejscowo na te zmarszczki i czy sobie nie zaszkodzę tym kremem?Wszak jest to krem dla kobiet po 40-stym roku życia.Czy macie jakieś doświadczenia z tym mazidłem?
Możesz stosować, wrzuć tylko skłąd do analizy, bo nie wiem jaką formę wit A krem zawiera. Krem ma bardzo dobre opinie, powinnaś być zadowolona...kupiłaś w Polsce?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:34   #3
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: ROC Retin-OX

Ingredients : - Complexe multi-vitamine-OX :
. Rétinol pur (vitamine-A)
. Vitamine-E (tocophérol acétate)
. Vitamine-C (acide ascorbique)
. Vitamine B5 (panthénol)
. Complexe Collagen-OX : association de zinc, magnésium, cuivre
(magnésium aspartate, cuivre gluconate, zinc gluconate)
- Agents nourrissants :
. glycérine
. beurre de Karité
. protéines de soja
- Excipients : eau, isononyl isononanoate, stéareth-2, diméthicone, cétyl palmitate, PEG-8, sorbitan stéarate, butylène glycol, alcool cétylique, stéareth-21, cyclopentasiloxane, lactoferrine, néoruscogénine, ruscogénine, magnésium aluminium silicate, cire candelilla (Euphorbe), huiles végétales hydrogénées, caprylyl glycol, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sucrose cocoate, sucrose cocoate, xanthane gomme, polysorbate-60, polysorbate-20, sodium hydroxyde, BHA, BHT, disodium EDTA, chlorhexidine digluconate, conservateurs : parabens, phénoxyéthanol, potassium sorbate, parfum.

Kupiłam w Anglii za 16 funtów
sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.