Co ja robie zle ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 14:58   #31
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Bo jak ktos nowy wchodzi na takie forum,potencjalne klientki,to watpie czy by chcialy pojsc do takiej milej Pani stylistki
Rozumiem takze,ze sie bronicie,przed pseudostylistkami,tak jak ja,ale ja zawsze mam nadzieje,ze one sobie tylko robia
Najgorsze jest,ze panie stylistki z salonu po kursie robia takie barachlo,ze masakra.szok!!!!!
Potencjalne klientki i tak nie wiedzą na ogół czy do którejś z nas chodzą czy nie - to raz.
Dla potencjalnej klientki nie ma znaczenia czy "objeżdżamy" tu kogoś czy nie - przecież dla normalnych, miłych klientek będziemy tak samo miłe. Bo niby czemu miałybyśmy nie być? - to dwa.
Potencjalne klientki zainteresowane tematem docenią że podchodzimy do swojego zawodu serio, w przeciwieństwie to takich ignorantek jak autorka wątku - to trzy.

A że NIEKTÓRE dziewczyny pracujące w salonach robią kiepskie paznokcie też już doskonale wszystkie wiemy. I nie jest to ŻADEN argument. Bo o ile tylko NIEKTÓRE panie w salonach robią coś ewidentnie źle, o tyle tylko NIEKTÓRE panie amatorki robią cokolwiek dobrze...
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:59   #32
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Rozumiem takze,ze sie bronicie,przed pseudostylistkami,tak jak ja,ale ja zawsze mam nadzieje,ze one sobie tylko robia
to najwyższy czas zdjąć różowe okulary.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:10   #33
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Ja bym sie wstydzila komus bez kursu robic plus oczywiscie bez doswiadczenia,bo sam kurs nie robi z kogos dobrego 'rzemieslnika': nie:

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Ale moim zdaniem gorsze sa jeszcze te Panie z salonow z kursami,poobwieszane dyplomami,a wychodzi sie z tipsami pożal się booooshe ktore odpadają po 5dniach(serio) przy mega uważaniu,za zwykły french za 120zł,i jak się pytam o te małe kuleczki powietrza w żelu już na paznokciu to mi mówi,ze to norma,że nic na to nie ma wpływu nooooo masakra:rolleye s::ro lleyes:

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Potencjalne klientki i tak nie wiedzą na ogół czy do którejś z nas chodzą czy nie - to raz.
Dla potencjalnej klientki nie ma znaczenia czy "objeżdżamy" tu kogoś czy nie - przecież dla normalnych, miłych klientek będziemy tak samo miłe. Bo niby czemu miałybyśmy nie być? - to dwa.
Potencjalne klientki zainteresowane tematem docenią że podchodzimy do swojego zawodu serio, w przeciwieństwie to takich ignorantek jak autorka wątku - to trzy.
.
Mimo wszystko trochę uprzejmości nikomu nie zaszkodzi Nie lubię wrednych osób czy to w salonie czy poza
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:12   #34
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co ja robie zle ?

Bo dyplomy zdobyć to jest najłatwiejsza rzecz. Idziesz do byle jakiej szkoły, płacisz za kurs, z reguły instruktorka ma Cię gdzieś, robi co chce, ty zostawiona sama sobie a na koniec masz dyplomiki: manicure, pediceure, przedłużanie żelem, akrylem, fiberglasem, nail art, zdobienia akrylem, żelem i bóg wie co i to za kilku dniowy kurs i nagle stajesz się kilunastokrotnie dyplomowaną stylistką.. jakże łatwo prawda? Tylko później ściana wygląda ładnie a efekty pracy już nie bałdzo.
I najbardziej mnie wkurza to że dzięki takim osobom zawód stylistki jest pogardliwie traktowany, zawsze jak mówię czym się zajmuje to spotykam się z głupimi uśmieszkami i tekstami że robi tipsiory.. Tylko dzięki takim osobom.. nikomu więcej.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:27   #35
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Stad skad pochodze nie spotkalam sie z pogardliwymi uwagami na temat stylistek,ale z tekstami o tipsiarach tak,tzn. o kobietkach z paznokciami jak lopaty,bez zadnej obrobki tipsa(tzn.bez przycinania) albo z przesadzonym zdobieniem.m.a.s.a.k.r.a.
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:43   #36
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
J

Mimo wszystko trochę uprzejmości nikomu nie zaszkodzi Nie lubię wrednych osób czy to w salonie czy poza
Nikt nie lubi wrednych osób. Nawet my tu na forum Nie do wiary, prawda?
I właśnie o tym piszę, że my jesteśmy tu ostre wobec osób, które na to ZASŁUGUJĄ! Taka klientka, która nas odwiedza nie zasługuje sobie, by być dla niej niemiłym. Chyba, że sama przychodzi sfochana i cała w pretensjach, bo takie też się niestety zdarzają.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:46   #37
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Bo dyplomy zdobyć to jest najłatwiejsza rzecz. Idziesz do byle jakiej szkoły, płacisz za kurs, z reguły instruktorka ma Cię gdzieś, robi co chce, ty zostawiona sama sobie a na koniec masz dyplomiki: manicure, pediceure, przedłużanie żelem, akrylem, fiberglasem, nail art, zdobienia akrylem, żelem i bóg wie co i to za kilku dniowy kurs i nagle stajesz się kilunastokrotnie dyplomowaną stylistką.. jakże łatwo prawda? Tylko później ściana wygląda ładnie a efekty pracy już nie bałdzo.
I najbardziej mnie wkurza to że dzięki takim osobom zawód stylistki jest pogardliwie traktowany, zawsze jak mówię czym się zajmuje to spotykam się z głupimi uśmieszkami i tekstami że robi tipsiory.. Tylko dzięki takim osobom.. nikomu więcej.
o tak, też dziwnie na mnie patrzą, kiedy mówię, że jestem z zawodu stylistką paznokci... jakoś tak dziwnie patrzą spod byka... jakbym co najmniej pod latarnią stała

a ja mam na to
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 16:07   #38
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Nikt nie lubi wrednych osób. Nawet my tu na forum Nie do wiary, prawda?
I właśnie o tym piszę, że my jesteśmy tu ostre wobec osób, które na to ZASŁUGUJĄ! Taka klientka, która nas odwiedza nie zasługuje sobie, by być dla niej niemiłym. Chyba, że sama przychodzi sfochana i cała w pretensjach, bo takie też się niestety zdarzają.
współczuję wiem,ze to nie do tematu,ale nikt nie chce mi odpisać,a tu Dziewczyny jestescie aktywne,czy slyszeliscie cos o żelach firmy nailproduct,jakie sa ipt.,bo ostatnio sie pytano mnie o nie a ja ani be ani me.
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:15   #39
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Stad skad pochodze nie spotkalam sie z pogardliwymi uwagami na temat stylistek,ale z tekstami o tipsiarach tak,tzn. o kobietkach z paznokciami jak lopaty,bez zadnej obrobki tipsa(tzn.bez przycinania) albo z przesadzonym zdobieniem.m.a.s.a.k.r.a.
A skąd pochodzisz?
Większość moich znajomych również bardzo negatywnie postrzega panienki w typie, o którym wspomniałaś. Przyznaję, że ja też nie jestem do nich nastawiona szczególnie entuzjastycznie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
I najbardziej mnie wkurza to że dzięki takim osobom zawód stylistki jest pogardliwie traktowany, zawsze jak mówię czym się zajmuje to spotykam się z głupimi uśmieszkami i tekstami że robi tipsiory.. Tylko dzięki takim osobom.. nikomu więcej.
A no właśnie. Większość moich znajomych tak na to patrzy. No i jeszcze powtarzany jak mantra tekst: "Tipsy niszczą paznokcie". On też nie wziął się z powietrza

Ja właśnie zapisałam się na kurs u Pauli z Krakowa i powiem Wam szczerze, że "w realu" (<-matko, jak ja nie znoszę tego określenia ) wiedzą o tym tylko mój TŻ i dwie przyjaciółki, nikt poza tym...
Nie to, żebym zamierzała sprawę wiecznie ukrywać, ale już widzę miny moich znajomych - "porządna" studentka (V rok), robiąca magisterium w "pakiecie dla ambitnych" z podyplomowymi, przymierzająca się do pracy redaktora i dziennikarki a tu zachciało jej się trzaskać "tipsy które niszczą paznokcie" i które, jak wiadomo, "noszą tylko laski w typie Dody i Joli R"
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:33   #40
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
A skąd pochodzisz?
Większość moich znajomych również bardzo negatywnie postrzega panienki w typie, o którym wspomniałaś. Przyznaję, że ja też nie jestem do nich nastawiona szczególnie entuzjastycznie
Olsztyn....fajnie takie tipsiary to nie wygladaja,tzn. ich pazurki....a czasami nie tylko....z takimi dluuugimi szponami to one chyba tylko leza i pachna hihi
....ja tez studiuje mega powazny kierunek mgr,a pazurki to takie bardzo kobiece zeby miec zadbane,a pozniej zalapuje sie bakcyla
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:24   #41
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Co ja robie zle ?

Ja "już" jestem panią dziennikarką od z górą lat dziesięciu i jakoś się nie wstydzę tego, że na drugie mam"tipsiara"-szczerzę zęby i mówię "pokaż łapki", a na nich... o mój Boże dopomóż... Dziewczyny z mojego otoczenia wychodzą z założenia, że im krócej tym bardziej elegancko(dotyczy to też ogryzków)) Ja tam mam swoją malutką satysfakcję, jak jedna z drugą chcą zaoszczędzić 30 złotych i idą choćby na dopełnianie do innej.. mówiąc kolokwialnie.. tańszej, a potem dzwonią i z zakłopotaniem proszą o ratunek bo powietrze podchodzi, bo przy skórkach zrobił się stan zapalny, bo pazur jest matowy, bo dopełnianie wyglądało tak, że na całą starą warstwę "stylistka" dała nową w dupie mając jakieś linie stresu, jakieś linie włosa... powodów do powrotów jest tysiąc .. i wiecie co? Zawsze cholerka-wracają

P.S. Dziewczyny macie jakąś super utajnioną metodę na ściąganie svarowskiego? oprócz piłowania, czy jechania frezarką. Może jest jakiś specyfik o którym nie wiem
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 12:43   #42
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co ja robie zle ?

Dzikakuro ja piłuje krawędzią mandrela z boki i odskakuje po kilku sekundach. Inne mam takie że normalnie je mocniejszym ruchem kopytka ściągam. Ale to tylko sobie :P Na kimś praktykuję metodę frezarkową :P
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-01-07 o 12:01
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:54   #43
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Co ja robie zle ?

I Mandrelem go.. mandrelem, no coz myslalam,ze moze oszczedze biceps, Dzieki za.. rozwianie nadziei A swoją drogą "Byliczka" to od byliny? -jak podpowiadają google i kopaliński-zielnej rośliny wieloletniej?
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:59   #44
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co ja robie zle ?

Jaki biceps! Puszczasz ją na maxymalne obroty i delikatnie przyłożyć i fiuuu! Leci!!
bylina.. coś pewnie w tym jest
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:22   #45
ariewawa
Przyczajenie
 
Avatar ariewawa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Exclamation Dot.: Co ja robie zle ?

Trafiłam tu przez przypadek ,ale skoro toczy się tu dyskusja o dziewczynach ,które biorą się za tipsy ,a nie mają o nich zielonego pojęcia to się wypowiem.
Sama nie mam zielonego pojęcia o tipsach.Rok temu zdecydowałam się by zrobić sobie ,żele .W moim salonie fryzjerskim była stylistka ,więc się do niej umówiłam.Na początku wszystko było niby oki ,wydawały mi się szerokie ,ale pomyślałam ,że może "tak ma być".Na 3 dzień odłamała mi się cała biała końcówka (to był french) .Pech był taki ,że dziewczyna ,która mi je robiła była w ciązy i byłam jej ostatnią klientką (coś typu szukaj wiatru w polu) ,a ja wybierałam się na ślub ,więc musiałam pilnie szukać kogoś kto by mi naprawił tego nieszczęsnego paznokcia :/.
Znalazłam renomowany salon ,gdzie udało mi się wepchnąc skoro to był tylko jeden paznokieci.Pani ,która mnie ratowała potraktowała Mnie gruboskórnie pytając czy sama sobie w domu je zrobiłam (myślałam ,że zapadne się pod te jej krzesło) ,udało mi się wydusić ,żęemoge jej adres poddać gdzie je zrobiłam skoro jej się tak podobają .Oczywiście Pani nadal myślała ,że sama sobie kuku zrobiłam nie żalując mi uwag i pouczeń.
Gdy tydzień po zrobieniu tipsów zrobiło mi się identycznie z dwoma innymi ze złości zdjełam je i byłam pewna ,że już nigdy się nie zdecyduje a o tipsah nie miałam ochoty nawet słyszeć
.Później moje naturalne paznokcie przypominały kartke papieru były tak mięciutkkie i słabe .
Po upływie czasu mam ochote zrobić sobie coś jakby "szablon" z żelu (mówiłam ,że się nie znam) by moje naturalne jakoś urosły .
Pare dni temu koleżnka sobie zrobiła ,zobacze czy nie będzie z tgo krzywdy i udam się do tej Pai co ona ,by znów nie stać się "ofiarą" amatorki.A tam ta wizyta to najgorzej wydane 150 zł w moim życiu.
Pozdrawiam z nadzieją ,że może kiedyś trafie do którjś z specjalistek
ariewawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:56   #46
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Co ja robie zle ?

Biedactwo Nie dość, że trafiłaś na dwie partaczki, to jeszcze druga potraktowała Cię okropnie.
Pamiętaj, że na forum znajdziesz namiary sprawdzonych stylistek, część z nich zamieszcza tu nawet swoje prace...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:44   #47
ariewawa
Przyczajenie
 
Avatar ariewawa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Biedactwo Nie dość, że trafiłaś na dwie partaczki, to jeszcze druga potraktowała Cię okropnie.
Pamiętaj, że na forum znajdziesz namiary sprawdzonych stylistek, część z nich zamieszcza tu nawet swoje prace...

Pierwszą wybrałam także dlatego ,że moja mama ,która ma naturalne fajne paznokcie przywaliła sobie w jeden drzwiami i on jej się paskudnie ułamał.Pielęgnowała go by sobie zrobić na jeden tipsa (uwierzcie nie było widać różnicy) i ona jej pomogła .Natomiast jak sobie pomyśle do czego doprawadziły moje i ile trudu i pracy musiałam włożyć by "jakoś rosły" ,żeby mycie nie sprawiało mi bólu to serio dziewczyny ,aż się boje iść ten szablon zrobić.
Dlatego teraz zanim się do którejś w Wawie wybiore to poszukam na wizażu ,albo pójdę tam gdzie koleżanka.
ariewawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:11   #48
czanta
Przyczajenie
 
Avatar czanta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co ja robie zle ?

Moje kochane dziewczyny, może ktoś kto ma kurs potrafi dobrze robić pazurki ale jak wszędzie nie brakuje partaczy. Ja mam 59 lat i przed weselem syna zapisałam się do salonu, żeby zrobić tipsy. Jakież było moje zdziwienie kiedy później zastałam salon zamknięty. W końcu na szybko trafiłam do córki moich przyjaciół. Dziewczyna bardzo się postarała (choć była "bez kursu") i wypadło pięknie i nic się nie odklejało. A ja stwierdziłam, że to nie żadna filozofia poczytałam trochę i już dużo wiem a paznokcie nawet sobie pięknie zrobiłam. Ale nie można zaczynać tematu od kupienia zestawu i nie mając zielonego pojęcia, zadawać cząstkowe pytania na forum. Na takie pytania nikt nie odpowie. Ale wiele rzeczy mozna w życiu próbować. Różne ludzie mają talenty. Pozdrawiam wszystkich
czanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:15   #49
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Co ja robie zle ?

ariewawa, czy Twoje żele, były usuwane, przez profesjonalistkę, czy przez Ciebie?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 12:27   #50
ariewawa
Przyczajenie
 
Avatar ariewawa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Co ja robie zle ?

Przez profesjonalistke (mam nadzieje :P ) ,sama bym się tego nie podjeła i tak dosyć krzywdy moje paznokcie przeszły :/
ariewawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:12   #51
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Co ja robie zle ?

Słusznie, dobrze zrobiłaś. No a jeśli chodzi o Warszawę to zaufana i jednocześnie świetna w swoim fachu jest na przykład Albertyna. Oczywiście nie tylko ona, ale jej prace widziałam - zdalnie - i jestem pełna uznania. No i zawsze wydawało mi się, że jest bardzo sympatyczna
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:22   #52
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez czanta Pokaż wiadomość
Moje kochane dziewczyny, może ktoś kto ma kurs potrafi dobrze robić pazurki ale jak wszędzie nie brakuje partaczy. Ja mam 59 lat i przed weselem syna zapisałam się do salonu, żeby zrobić tipsy. Jakież było moje zdziwienie kiedy później zastałam salon zamknięty. W końcu na szybko trafiłam do córki moich przyjaciół. Dziewczyna bardzo się postarała (choć była "bez kursu") i wypadło pięknie i nic się nie odklejało. A ja stwierdziłam, że to nie żadna filozofia poczytałam trochę i już dużo wiem a paznokcie nawet sobie pięknie zrobiłam. Ale nie można zaczynać tematu od kupienia zestawu i nie mając zielonego pojęcia, zadawać cząstkowe pytania na forum. Na takie pytania nikt nie odpowie. Ale wiele rzeczy mozna w życiu próbować. Różne ludzie mają talenty. Pozdrawiam wszystkich
Do takich wypowiedzi też jestem uprzedzona.Moim zdaniem kupienie sobie zestawu na allegro i robienie paznokci od razu jest tak samo bezsensowne jak liczenie na swój jeszcze nie odkryty talent i robienie paznokci. To co z tego, że ona "wie" jak się robi bo forum przeczytała? A o chorobach też wie(jak im zapobiec)?o żółknięciu? O zapowietrzeniach? o budowie paznokcia? To tylko kilka rzeczy, a żeby na prawde profesjonalnie to robić to trzeba wiedzieć(rozumieć i umieć) o wiele więcej niż tu nadmieniłam . Przepraszam ale moim zdaniem bez kursu ani rusz!
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:30   #53
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co ja robie zle ?

Jeśli robi je na własny użytek to pal ją licho niech robi! Ale ktoś to sobie kupi zestaw z allegro i mi mówi: że jego paznokcie " WCALE NIE SĄ NAJGORSZE" to sory, równać się w dół? Co to za ambicje?
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-01-07 o 12:02
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:31   #54
ariewawa
Przyczajenie
 
Avatar ariewawa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Słusznie, dobrze zrobiłaś. No a jeśli chodzi o Warszawę to zaufana i jednocześnie świetna w swoim fachu jest na przykład Albertyna. Oczywiście nie tylko ona, ale jej prace widziałam - zdalnie - i jestem pełna uznania. No i zawsze wydawało mi się, że jest bardzo sympatyczna
Słyszałam o dziewczynach ,które same sobie zdejmują tipsy jednak ja po pierwsze nawet nie wiem jak miałabym to zrobić (znaczy toretycznie wiem ,ale praktyki bym się nie podjeła).Wychodze z założenia ,że skoro stać Mnie było na zrobienie to i stać Mnie na zdjęcie (ja akurat zapłaciłam 40 zł ).
Niewiem też czy ta Pani co mi zdejmowała zrobiła błąd ,czy pierwsza Pani mi zrobiła takie kuku ,że moje paznokcie były później czerwonawe ,pouciskane i były jak kartka papieru nie wnikam ,z usług ich już nie skorzystam.
Fakt jest taki ,że biorą się za to dziewczyny ,które myślą ,że to ich pasja i robią to dobrze i taka potencjalna klientka jak ja trafia do takiej a później zostaje jej kupa kasy wydana na odżywki ,huhanie i dmuchanie na paznokcie.I pomyśleć ,że pytają się co i jak się robi ,a póżniej ktoś może do niej nie świadomie trafić i będzie miał takie piekiełko z paznokciami jak ja :/.Oczywiście mogłam wtedy poszukać w internecie ale ja szłam logiką :mój fryzjer-dobrze mnie strzyże-jestem zadowolona-pewnie też dobra stylistka...ojaaa głupia.


A co Albertyny to gdzie można Ciebie znaleźć ?
ariewawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:00   #55
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez ariewawa Pokaż wiadomość


A co Albertyny to gdzie można Ciebie znaleźć ?
Warszawa Grochowska 342. wpisz w google akademia u aniołków!
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:15   #56
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Co ja robie zle ?

Lolita, dziekuje
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:58   #57
ariewawa
Przyczajenie
 
Avatar ariewawa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Co ja robie zle ?

Ja także dziękuje
ariewawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:08   #58
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Lolita, dziekuje
Salon świetny i kurs też mile wspominam. tak więc ode mnie zawsze miła reklama
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:06   #59
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Hmmm a on czego jest forum??? moze ta dziewczyna akurat w ogole nic a nic nie wiedziala,ale chodzi mi ogolnie jak tu jest milo na tym forum szooook
Dziewczyny wyluzujcie troche nikt profesury z paznokci jeszcze nie zrobil
Forum napewno nie jest od tego żeby uczyć przedłużania paznokci. I niedziw się że dziewczyny nie chcą odpowiadać na takie pytania (czytam juz kolejny Twój post gdzie bulwersujesz się tym, że tu wszyscy są nie mili bo nie chcą nikomu pomagać czyt. odpowiedać na kolejne mądre pytania typu jak się robi typsy żelowe) bo wszyskie Wizażanki, które zajmują się pazurkami (a jest ich tu mnóstwo) włożły nie dość że kupę kasy w swoją wiedzę to jeszcze więcej czasu w to żeby być na takim poziomie w stylizacji paznokci na jakim są teraz.

Te wszystkie mądre dziewczynki, które podostawały zastawy z allegro na osiemnastki albo za przejście do następnej klasy mogłyby chociaż się wysilić i użyć wyszukiwarki (nie wspominając już o google) Tu wszysko jest opisane tylko jak się nie chce to wiadomo, że lepiej jest założyć kolejny wątek niż przeszukać forum.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:38   #60
olivka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 3
Dot.: Co ja robie zle ?

Witam Dziewczyny
Ja dopiero wczoraj skonczylam kurs na zelach CND BRISA, choc pod okiem instruktorki robilam wszystko dobrze i w ostatni dzien pazurki wychodzily mi prawie idealne to wiem i jestem przyszykowana na to, ze czeka mnie jeszcze wiele pracy i wysilku zeby dojsc do perfekcji. Nie wierze ze ktos bez kursu potrafi zrobic paznokcie perfect. Jednak na kursie pozanje sie anatomie plytki paznokcia, ksztalt i budowe i to rowniez duzo pomaga oraz osoba ktora moze Ci powiedziec co robisz zle na co masz zwrocic wieksza uwage!! Niestey tego z kursow na DVD ktore mozna kupic na allegro sie nie nauczysz!!!!!!!
olivka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.