Przwedłużanie paznokci i bruzdy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 09:07   #1
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121

Przwedłużanie paznokci i bruzdy


Pytanie 1:

Co zrobić, by pod przezroczystym żelem czy akrylem nie było widać bruzd podłużnych? Po zmatowieniu płytki czy wypolerowaniu bruzdy jako wypukłości znikają, ale 'kreski' są nadal widoczne.

Zależy mi by nie używać w tym przypadku covera - chodzi o moje własne paznokcie, staram się pozbyć bruzd poprzecznych :P i dlatego używam przezroczystego żelu, by dobrze widzieć co się z paznokciem dzieje. Na jednym kciuku nie mam już żadnej bruzdy poprzecznej i rośnie prosto a był baaaardzo krogulczy

I tak się właśnie zastanawiam czy jest jakiś sposób na te podłużne.

Teraz 2.

Mojej koleżance po przedłużaniu paznokci (tips+akryl) zrobiły się na paznokciach bruzdy podłużne. Nie ja robiłam Jej paznokcie. Dziewczynom, którym robiłam i zdejmowałam nigdy się coś takiego nie zrobiło... Co mogło spowodować, że na gładziutkich paznokietkach zrobiły się bruzdy?
Zawsze miała słabe, przez co nie mogła zapuścić, ale mimo to wyglądały ładnie.
Teraz staram się doprowadzić Jej paznokcie do ładu, no ale z bruzdami podłużnymi to już raczej nic nie zrobię?
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:42   #2
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Przwedłużanie paznokci i bruzdy

nieraz robilam pazury z podluznymi pregami i po zmatowieniu plytki znikaly kompletnie to samo przy zwyklym manicurze. moja mama ma straszne pregi podluzne i po kilku machnieciach pilnikiem nie ma znac ze kiedys byly wiec nie zabardzo rozumiem czemu u ciebie sa dalej. moze niewystarczajo je matujesz
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.