pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 08:20   #1
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz

pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne


witam serdecznie jestem nową użytkowniczą forum i wogóle nowa jeśli chodzi o przedłużanie paznokci, wczoraj odkupiłam zestaw od znajomej która wyjeżdza i kończy zabawę z paznokciami, proszę o pomoc ( najbardziej mi chodzi o żele) co to za żele do czego? i co jeszcze będe potrzebować, chciałabym nauczyć się robić paznokcie metodą żelową
podaje opis co jest w zestawie:
lampa tunelowa 36 W
cleaner neonail 100ml
tipsy ( krótka kieszona ) exellent
i dwa opakowania jakiś bez nazwy ale wszystkie są mleczne i chyba z plastiku
cleanet basic 600ml
primer naildesing
klej do tipsów silccare
no i teraz zagadka:
clear gel 15ml allepazkocie( jak otworzyłam to jest całkiem przezroczysty i widze troche brokatu- pewnie zabrudzony!)
pink gel 15ml miracle
kompletnie nie wiem do czego te zele słuzą - czy sa jedno fazowe? co musze dokupic chciałabym sie nauczyć robić paznokcie na tipsie zelem jednofazowym ale tez nauczyc sie robic frencza prosze o pomoc jakie zele musze dokupic ? jakiej firmy chodzi mi o tanie bo to do nauki , ale nie jakiś szajs , i czy jest jakas instrukcja do robienia paznokci zelem jednofazowym ( szukałam w internecie i kazdy pisze inaczej a ja chciałabym wiedziec jakie są podstawy , co sie piłuje ile razy co matowi ile razy zel nakłada) bardzo prosze o pomoc
oczywiscie w zestawie jest jeszcze gilotyna jakieś lakiery ( do czego te lakiery? ) i ozdoby jakies to wiem ze mozna wtapiac ale w która wastwe no mam tyle pytan ze hej jakby ktos chciał mi pomóc podam nr gadu 13962590 pozdrawiam
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 08:30   #2
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Kochana po pierwsze rejestrując sie na wizażu powinnaś przeczytać regulamin - nie zrobiłaś tego
Po drugie wszelkie informację jakie chcesz uzyskać zdobędziesz na kursie
Po trzecie nie masz zielonego pojęcia o przedłużaniu i stylizacji paznokci, o chorabach, przeciwskazaniach, dezynfekcji i sterylizacji, błagam nie zrób nikomu krzywdy ,zdobądź najpierw wiedzę teoretyczną , praktyczną uwierz dobry kurs Ci to zapewni
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 08:54   #3
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Boże ....
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-01-28 o 09:04
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:20   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

a ile za niego dałaś?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:57   #5
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

widze , że nie uzyskam pomocy , skąd ta panika przeciez nie napisałam ze robie komuś paznokcie i na tym zarabiam darujcie..... chciałam sie tylko tego nauczyc i liczyłam na pomoc a kurs taaaak ( mieszkam w małej dziurze siedze w domu z małym dzieckiem po skonczonych studiach niestety narazie w domu , zapisałam sie od marca na kurs fryzjerski roczny , a robić tipsy chciałam sie nauczyć w domu, i ciekawe że znam osboy bez kursy swietnie robiące panzkocie i osoby z kursem za 2tysiące bez pojecia !!! ) niestety nie każdy ma czas i pieniądze na takie rzeczy!ale nie zawracam już wam głowy dyplomowane wizarzystki pozdrawiam a zestaw kupiłam za 80zł
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:52   #6
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Chciała bym zobaczyc te świetne paznokcie bez kursu.
Kurs kursowi niestety nie równy i prosze Cię nie wyskakuj na dziewczyny z pretensjami, bo wpadłaś na forum i piszesz że szukałaś na forach ale CHCIAŁABYŚ SIĘ DOWIEDZIEC PODSTAW. Otóż większośc, i to spora, dziewczyn na tym forum płaci za te podstawy po kilkaset złotych.. Więc z całym szacunkiem, Ty daruj...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:10   #7
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Hmm...
No to nie dużo dałaś. Ale dużo musisz jeszcze dokupić. Nie doczytałam w tym opisie chociażby oo.... pędzelkach. No i pewnie żarówki do wymiany.
Taka ode mnie porada. Poszukaj w wyszukiwarce wiadomości użytkownika: dobrarada. W jednym z postów napisała co powinno znajdować się w podstawowym zestawie, wraz z dokładnym opisem dlaczego. Same najpotrzebniejsze rzeczy.
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 12:23   #8
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Kochana po pierwsze rejestrując sie na wizażu powinnaś przeczytać regulamin - nie zrobiłaś tego
Po drugie wszelkie informację jakie chcesz uzyskać zdobędziesz na kursie
Po trzecie nie masz zielonego pojęcia o przedłużaniu i stylizacji paznokci, o chorabach, przeciwskazaniach, dezynfekcji i sterylizacji, błagam nie zrób nikomu krzywdy ,zdobądź najpierw wiedzę teoretyczną , praktyczną uwierz dobry kurs Ci to zapewni
nie emocjonuj się tak
zapytała tylko, a tu już jakieś "" najpierw można zapytać, czy planuj kurs, itp. czy "eksperymenty w domu na sobie" , a później tłuc głową w ścianę
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:38   #9
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

cassi to niestety nie jest takie łatwe jak się wydaje sama wiem bo jestem bez kursu i paznokci UCZĘ SiĘ robić od ponad roku i dopiero teraz zmądrzałam i idę na kurs... i jak na razie nie zamierzam robić na kimś a właśnie na sobie....
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:49   #10
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
nie emocjonuj się tak
zapytała tylko, a tu już jakieś "" najpierw można zapytać, czy planuj kurs, itp. czy "eksperymenty w domu na sobie" , a później tłuc głową w ścianę
No to może bądź Ty dobra i doradź autorce wątku

Tu gdzieś zresztą na Forum było wyraźnie napisane, że nikt tu nikogo nie będzie uczył stylizacji paznokci . Doradzanie jak najbardziej, ale nauka od podstaw ... mhm... to na kursie.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez marzenawolcz Pokaż wiadomość
widze , że nie uzyskam pomocy , skąd ta panika przeciez nie napisałam ze robie komuś paznokcie i na tym zarabiam darujcie..... chciałam sie tylko tego nauczyc i liczyłam na pomoc a kurs taaaak ( mieszkam w małej dziurze siedze w domu z małym dzieckiem po skonczonych studiach niestety narazie w domu , zapisałam sie od marca na kurs fryzjerski roczny , a robić tipsy chciałam sie nauczyć w domu, i ciekawe że znam osboy bez kursy swietnie robiące panzkocie i osoby z kursem za 2tysiące bez pojecia !!! ) niestety nie każdy ma czas i pieniądze na takie rzeczy!ale nie zawracam już wam głowy dyplomowane wizarzystki pozdrawiam a zestaw kupiłam za 80zł
Też siedzę w domu z małym dzieckiem, drugie już lada chwila się narodzi, a jednak na doszkolenie się wybieram. Dla mnie małe dziecko to nie wymówka. Sama nie mam przy kim synka zostawić, ale jakoś sobie radzę.
Też nie mieszkam w centrum miasta i muszę dojeżdżać, ale nie tylko ja - więc to również nie problem.
No i też - niestety - nie śpię na pieniążkach, a na kurs odkładam, bo pseudo wokół jest tyle, że mnie osobiście moje pazurki bolą, jak patrzę, co one "wyczyniają". Nawet mój się śmieje, że sobie ostatnio nawet ciucha nie kupię, a tylko te pazuki i pazurki...
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:04   #11
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

roksi ja mam to samo.... sobie nic, tylko na paznokcie wszystko idzie... a teraz muszę na pazurkach oszczędzać bo na kurs zbieram...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 14:32   #12
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
nie emocjonuj się tak
zapytała tylko, a tu już jakieś "" najpierw można zapytać, czy planuj kurs, itp. czy "eksperymenty w domu na sobie" , a później tłuc głową w ścianę
Cassi gdyby takie wątki wywierały na mnie jakiekolwiek większe emocje uwierz, że moja wypowiedź wyglądałaby zupełnie inaczej
Czytając wypowiedzi -,,Pomocy!!! ,mam maszynę do robienia tipsów i jakieś żele ,powiedzcie co do czego"- na mojej twarzy w chwili obecnej pojawia się tylko głupkowaty uśmiech i nie pozostaje mi nic innego jak walnąć głową w ścianę Ot, tyle na temat moich emocji.Wizaż pomimo wszystko to kopalnia wyczerpujących informacji ,rad wystarczy tylko poszukać.

Edytowane przez mmagda1988
Czas edycji: 2010-01-28 o 14:42
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:07   #13
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Boże ....
...widzisz i nie grzmisz
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:30   #14
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

macie racje nie powinnam wogóle sie niektórych pytać , jedna z osób slusznie napisała , że można doradzić kurs a nie od razu atakować , i prosze mi nie gadać , że dziecko to wymówka!!! bo jeden kurs jak pisałam już zaczynam ( roczny fryzerski) nic dziękuje za zmarnowanie waszego cennego czasu!
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:41   #15
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Ja mam też dzidzie i nie jest łatwo. Około 6 miesięcy robiłam pazurki bez kursu ale nie zadałam nikomu tu pytania co zrobić z tym czy tym. Najpierw dokładnie poczytałam forum prawie od dechy do dechy. Jakie żele jakie pilniki i potem najważniejsze o prawidłowej budowie paznokcia. Zacznij od tego i wtedy zadawaj pytyania.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:31   #16
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez marzenawolcz Pokaż wiadomość
macie racje nie powinnam wogóle sie niektórych pytać , jedna z osób slusznie napisała , że można doradzić kurs a nie od razu atakować , i prosze mi nie gadać , że dziecko to wymówka!!! bo jeden kurs jak pisałam już zaczynam ( roczny fryzerski) nic dziękuje za zmarnowanie waszego cennego czasu!
A gdzie zadałaś pytanie o kurs przepraszam bardzo?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:00   #17
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

to własnie zadaje pytanie o kurs? gdzie moge zrobić w okolicy sulęcina ( woj lubuskie)
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:36   #18
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Kasia Zbroińska
Gubin
http://www.lavie.com.pl/
Chyba Ci będzie do Kasi najbliżej.
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:51   #19
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Dokładnie, Kasia takie cuda robi, że warto się od niej uczyć!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 20:08   #20
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

ok dzieki napisze do niej to sie dowiem jak to wygląda, a jeszcze pytanie czytałam te wątki na temat żeli i tyle tego bylo ze już nie wiem które warto z tych dolnej pólki a które nie , ta firma miracle to straszne dziadostwo jak na początek ? chciała jakiś jednofazowy przezroczysty, różowy do frencza i biały , pozdrawiam
aha a czy w gorzowie tez ktoś jest , kto prowadzi kurs? widziałam cene 700zł za sam żel , no nieźle zaczełam już ten fryzjerski kurs więc na ten może na jesieni uzbieram haha

Edytowane przez marzenawolcz
Czas edycji: 2010-01-28 o 20:15
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:11   #21
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

www.dobrarada.com.pl
jak chcesz tanio a w miarę porządnie: kupuj tam.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:14   #22
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:33   #23
donia_26
Raczkowanie
 
Avatar donia_26
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 194
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Marzeno.. koleżanki dobrze radzą kurs przede wszystkiem... A potem jak masz małe dziecko to masa ćwiczeń do świtu ( bo w nocy najspokojniej ) Życzę powodzenia
donia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 21:52   #24
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Sama sobie kochana odpowiedz, czy używając zestawu za 80 zł będziesz mogła zrobić kilka stylizacji wartych po ok. 100 zł. Z pewnością będziesz musiała wiele dokupić. Ja za pudełko żelu płacę 85 zł i nie pracuję na najdroższej firmie... W porównaniu do dobrych produktów, kurs to akurat najmniejszy wydatek. A jeśli chcesz robić bez kursu, to tym bardziej powinnaś zainwestować w dobre produkty, żeby się nie męczyć z obróbką żeli no name. Ja kupiłam sobie przed kursem żele u DobrejRady i nie potrafiłam zupełnie się z nimi obchodzić. Biały kiepsko się przecierał i słabo utwardzał, budujący był tak gęsty, że zupełnie nie mogłam sobie z nim poradzić... Dopiero na produktach PB i po kursie stwierdziłam, że nie taki żel straszny. Mimo, że żarówki te same, to dobrze się wszystko utwardza i pięknie poziomuje. No może cover jest porównywalny z obu firm, ale na pozostałych żelach, które kupiłam przed kursem nadal ciężko mi pracować (robię nimi paznokcie na wystawkę). Gdybym nie zrobiła kursu, po którym i tak kupiłam produkty PB, to tamte żele byłyby wyrzuconymi w błoto pieniędzmi.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 22:12   #25
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Kasia Zbroińska
Gubin
http://www.lavie.com.pl/
Chyba Ci będzie do Kasi najbliżej.

dobry wybor

w ogolnej rozrachubie, wydatek na kurs to pikus
pan pikus!

dodatkowo jest niewspolmiernie maly do efektow osiaganych po nim
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 05:43   #26
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

kniecznie przeczytaj to forum. Mi ono w moich początkach bardzo pomogło. Są tu wszystkie informacje jakich potrzebujesz, do tgo filny instruktazowe na youtube. Mimo że teraz wydaje ci się że nie chcemy udzielić ci odp na twoje pytania wynika to z tego że odpowiedzi są już tu na forum tylko napradę trzeba troszke poszukać. Jeśli naprawdę interesują cię pazurki to znajdziesz odpowiedzi.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 06:23   #27
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

dziękuje asikczek, a do reszty , to ja wogóle chciałam zobaczyć czy mi się to podoba , czy się do tego nadaje czy warto w to inwestować , a nie pchać w to dużą kase a potem sie tym nie zajmować, i nie wpadło mi do głowy , zestawem za 80zł robić paznokcie za 100zł JEZU!!!! co za ludzie! szkoda mi słów moge wydać 10 - 20 razy tyle ale jak już będę wiedziała, że chce się tym zajmować, normalnie wszystkim miłym Paniom miłego dnia .. szkoda mi słów pozdrawiam tylko tak ocenić kogoś i zgnoić widziałam inne tematy i to chyba taka reguła , że jak nie mam kursu ( narazie) i dopiero zaczynam to jestem nic ( a ja tylko chce sprawdzić na początek czy się do tego nadaje , potrzebowałam podpowiedzi, a z tego co czytałam to wiele dziewczyn dopiero po jakimś czasie zrobiło kurs jak już same coś kombinowały w domu) więc zrobie według własnego uznania, aha nawet mi do głowy nie przyszło, żeby komuś robić paznokcie nie będąc po kursie! a i na marginesie zapomniałam powiedzieć, że o chorobach paznokci, i podstawowych informacjach opowiedział mi już mój tata ( dermatolog) pozdrawiam
i przeczytałam wczraj ciekawą wypowiedź na innym forum:
" przesadzasz z tymi PROFESJONALISTAMI
ja rozumiem ze kurs kosztuje przez trzy dni od 1000-2000 zł( przynajmniej w moim miescie)
ale juz napisalam gdzieś wczesniej to tak jakby zaplacić komuś za pokazanie jak pakuje sie prezent
nie róbmy z tipserki trudnego ekstremalnego zawodu
uwierzcie mi ja skonczylam wyzszą uczelnie artystyczną i nauczyłam sie robić tipsy w godzinę i wystarczą nawet małe zdolności manualne zeby to robić, placenie za kurs , trzydniowy kurs takiej kasy to jest jakiś kabaret..."



jak mi się podoba to kurs zrobie, ale ta wypowiedź mnie rozbawiła , to miłęgo dnia profesjonalistki
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:06   #28
lila1986
Raczkowanie
 
Avatar lila1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 183
GG do lila1986
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez marzenawolcz Pokaż wiadomość
dziękuje asikczek, a do reszty , to ja wogóle chciałam zobaczyć czy mi się to podoba , czy się do tego nadaje czy warto w to inwestować , a nie pchać w to dużą kase a potem sie tym nie zajmować, i nie wpadło mi do głowy , zestawem za 80zł robić paznokcie za 100zł JEZU!!!! co za ludzie! szkoda mi słów moge wydać 10 - 20 razy tyle ale jak już będę wiedziała, że chce się tym zajmować, normalnie wszystkim miłym Paniom miłego dnia .. szkoda mi słów pozdrawiam tylko tak ocenić kogoś i zgnoić widziałam inne tematy i to chyba taka reguła , że jak nie mam kursu ( narazie) i dopiero zaczynam to jestem nic ( a ja tylko chce sprawdzić na początek czy się do tego nadaje , potrzebowałam podpowiedzi, a z tego co czytałam to wiele dziewczyn dopiero po jakimś czasie zrobiło kurs jak już same coś kombinowały w domu) więc zrobie według własnego uznania, aha nawet mi do głowy nie przyszło, żeby komuś robić paznokcie nie będąc po kursie! a i na marginesie zapomniałam powiedzieć, że o chorobach paznokci, i podstawowych informacjach opowiedział mi już mój tata ( dermatolog) pozdrawiam
i przeczytałam wczraj ciekawą wypowiedź na innym forum:
" przesadzasz z tymi PROFESJONALISTAMI
ja rozumiem ze kurs kosztuje przez trzy dni od 1000-2000 zł( przynajmniej w moim miescie)
ale juz napisalam gdzieś wczesniej to tak jakby zaplacić komuś za pokazanie jak pakuje sie prezent
nie róbmy z tipserki trudnego ekstremalnego zawodu
uwierzcie mi ja skonczylam wyzszą uczelnie artystyczną i nauczyłam sie robić tipsy w godzinę i wystarczą nawet małe zdolności manualne zeby to robić, placenie za kurs , trzydniowy kurs takiej kasy to jest jakiś kabaret..."



jak mi się podoba to kurs zrobie, ale ta wypowiedź mnie rozbawiła , to miłęgo dnia profesjonalistki
Wg mnie zawód stylistki może ekstremalnie trudny nie jest są zawody trudniejsze, ale sama po sobie wiem, że do mega prostych nie należy i ponieważ kurs ukończyłam to wiem, że w godzinę nauczyć się tego wykonywać nie sposób ( a przynajmniej poprawnie ). Zanim poczytałam to forum i rozpoczęłam szkolenie też wydawało mi się, że to nie jest taki trudne do wykonania.

Ja także nie wiedziałam czy się do tego nadaje i czy będę chciała to robić, przed szkoleniem nie próbowałam ćwiczyć ani na sobie ani na nikim innym, stwierdziłam, że jak się za coś zabrać to raz a dobrze, a jeśli by się okazało, że to nie dla mnie to powiedziałabym trudno, ważne że spróbowałam i nie poszłam na łatwiznę.
Rozumiem, że kogoś np nie stać na wydanie 1000 zł na szkolenie, ale spokojnie jak ktoś naprawdę chce to odłoży pieniądze. Ja też nie miałam, prawie rok siedziałam i czytałam na wizażu i przez ten czas odłożyłam większą część sumy na dobre szkolenie.
Ale każdy ma inną mentalność i charakter.
__________________
Moje prace:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382285

http://lilastyle.pl

"...nadal bowiem pragnę być zwariowana
i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba,
a nie jak się podoba innym."


Veronica Decides To Die
Paulo Coelho


ENAS serwis stylistek paznokci!
lila1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:40   #29
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Oj jak ja nie lubię terminu "tipserki" - to taki bardzo profesjonalny termin
A co do tej wypowiedzi o nauczeniu się tipsów w godzinę - bzdura!!! Przeliczyć wystarczy czas ile potrzeba na opracowanie paznokci, do tego naklejanie tipsa i opracowanie/podłożenie formy/ i nakładanie żelu choćby jednofazowego z utwardzanie i ostatecznym opracowaniem... w godzinę to się może wyrobi osoba, która się zajmuje stylizacją paznokci już dłuższy czas. A takie herezje Marzenawolcz to ja sobie też mogę na forach powypisywać - a co mi szkodzi, w końcu klawiatura przyjmie wszystko.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:11   #30
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

Powiedz mi jak nazywasz swój zawód a ja ci powiem jakie robisz paznokcie.
Tyle na ten temat.
Ja nie robię tipsów. Ty też ich robic nie będziesz. Tipsy produkuje się w fabryce, Ty dzięki nim możesz jedynie przedłużyc paznokcie.
O.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.