Problem z dlonmi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 18:27   #1
maatess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2

Problem z dlonmi


Witam, przede wszystkim obecnosc mezczyzny na tym forum moze troche dziwic, ale mniejsza o to. Otoz mam problem z moimi dlonmi, a nawet dwa. Zaczne wiec od poczatku - w zime 2009 roku uzywalem ogromne ilosci wody i detergentow - mydla, mylem rece mydlem praktycznie po wszystkim. Na domiar zlego nie nosilem rekawiczek no i w efekcie prawdopodobnie odmrozilem sobie rece.. Teraz nie wazne, czy jest cieplo czy zimno, rece ciagle sa czerwone.. Bylem z tym u lekarza, ten jednak powiedzial, ze to moze byc problem z krazeniem a nie odmrozenie, aczkolwiek watpie w to.. No ale drugi, bardziej uciazliwy i czesto spotykany problem jest taki, ze schodzi mi z wewnetrznej strony palcow, glownie palcow, ale takze dloni skora..Zauwazylem, ze skora schodzi czasem po umyciu rak. Moje rece bardzo sie poca i zauwazylem tez, ze zawsze gdy spoca mi sie rece i umyje je woda - skora schodzi.. Jest moze jakis sposob na to? Na to odmrozenie albo na ta schodzaca skore? Dodam takze, ze stosowalem wiele roznych kremow, nic nie pomaga, smaruje kremami rece na noc - mizerny efekt..Co do tej skory to zazwyczaj gdy zacznie schodzic, przez 2-3h smaruje rece z 3 razy i przechodzi, az do nastepnego dnia gdy znow spoca mi sie rece, umyje je i znow ta sama historia.. Z gory dziekuje za wszelka pomoc

Edytowane przez maatess
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:33
maatess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:51   #2
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Problem z dlonmi

witaj proponuję iść do innego lekarza dermatologa, a od siebie poleciłabym kąpiele w parafinie ciekłej (podgrzewa się ją) a potem nakłada rękawiczki na parę minut, można kupić ją w aptece, oraz krem Neutrogena po każdym myciu rąk a do mycia używaj jakichś delikatnych mydeł (dla dzieci lub hipoalergicznych). Co do pocenia się polecam tabletki
PERSPI-BLOCK-Mój facet używał i latem nawet w upały się nie pocił.
Ale najlepiej iść na konsultację do dermatologa.


Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:51   #3
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Problem z dlonmi

Zgadzam się z koleżanką, najlepiej pójdź do dobrego dermatologa. Może Ci zleci jakaś specjalną kurację na dłonie jeśli zwykłe kremy nie dają rady.
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.