1, 2 i kolejne wizyty u prywatnego ginekologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-05, 09:41   #1
Paenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5

1, 2 i kolejne wizyty u prywatnego ginekologa


Rzadko pisuję tu więc jeśli powtórzyłam wątek (choć przeszukałam forum) to z góry przepraszam.

Dziewczyny jak to jest z Waszymi ginekologami i wizytami. Czy płacicie za kolejne wizyty, a raczej czy Wasi ginekolodzy kasują Was za kolejne wizyty jeśli poprzednia wizyta i przepisany lek nie zadziałały?

Szukałam sprawdzonego ginekologa i z polecenia poszłam do nowego, który pobiera 150zł za wizytę. Poszłam z pieczeniem i upławami, zostałam zbadana, wykonano mi usg i otrzymałam receptę. Nie wykonano posiewu bo w zasadzie nie było na to czasu - następnego dnia wyjechałam na tydzień. Jeśli po tygodniu nadal utrzymywałyby się upławy to mam przyjść na kolejną wizytę. Czy zostanę ponownie skasowana na 150zł? Przyznacie, że to nie jest mała suma. Stąd moje obawy, że pójdę z torbami.

Jak to jest u Waszych ginekologów?
Paenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 15:42   #2
Pomadka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: 1, 2 i kolejne wizyty u prywatnego ginekologa

Za każdą prywatną wizytę się płaci
Pomadka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 19:50   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: 1, 2 i kolejne wizyty u prywatnego ginekologa

Cytat:
Napisane przez Paenka Pokaż wiadomość
Rzadko pisuję tu więc jeśli powtórzyłam wątek (choć przeszukałam forum) to z góry przepraszam.

Dziewczyny jak to jest z Waszymi ginekologami i wizytami. Czy płacicie za kolejne wizyty, a raczej czy Wasi ginekolodzy kasują Was za kolejne wizyty jeśli poprzednia wizyta i przepisany lek nie zadziałały?

Szukałam sprawdzonego ginekologa i z polecenia poszłam do nowego, który pobiera 150zł za wizytę. Poszłam z pieczeniem i upławami, zostałam zbadana, wykonano mi usg i otrzymałam receptę. Nie wykonano posiewu bo w zasadzie nie było na to czasu - następnego dnia wyjechałam na tydzień. Jeśli po tygodniu nadal utrzymywałyby się upławy to mam przyjść na kolejną wizytę. Czy zostanę ponownie skasowana na 150zł? Przyznacie, że to nie jest mała suma. Stąd moje obawy, że pójdę z torbami.

Jak to jest u Waszych ginekologów?
Za każdą wizytę płacę.

Kiedyś byłam u jednego ginekologa-endokrynologa prywatnie. Raz zdarzyło się, że miałam wizytę za darmo, bo lekarka złamała nogę i musiała przełożyć . Drugi raz raz skasowała 40zl za wypisanie samej recepty na letrox. Więcej już do niej jednak nie poszłam, bo ogólnie mi nie pasowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-05 20:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.