Czy da się wyjść z zauroczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-21, 17:25   #1
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30

Czy da się wyjść z zauroczenia?


Hej,

Mam pewien problem. Zauroczyłem się chyba w koleżance z pracy i widzę kilka problemów. Po pierwsze generalnie chciałem uniknąć związków w pracy bo jak nie wyjdzie to potem w pracy może być nie za ciekawie. Bo drugie mimo że dobrze się dogadujemy mam wrażenie że mamy zupełnie inny styl, zainteresowania i podejście do życia, a mimo to coś mnie do niej ciągnie. No i co najgorsze ma chłopaka, nie jestem raczej zwolennikiem wchodzenia między ludzi chociaż z drugiej strony jak słyszę co on wyrabia to czasem krew mnie zalewa że ona jest z kimś takim.



Generalnie raczej więcej przeciw niż za. Zauważyłem że strasznie analizuje i rozkminiam co do mnie mówi, że latam czasem jakoś instynktownie w firmie za nią żeby jej coś pomóc itp.



Czy to uczucie minie kiedyś samo? Czy dopóki ktoś się nie pojawi w zastępstwie to będzie mnie tak za nią nosiło? Nie chciałbym żeby stwierdziła że jestem jakiś nachalny czy coś, żeby się zepsuły nasze dobre zwykłe koleżeńskie kontakty ale przecież nie chce jej specjalnie unikać chociaż może to jedyne wyjście...
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 18:32   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Zauroczenie potrafi minąć nagle a niespodziewanie. Do tego stopnia, że będziesz się zastanawiać, o co co chodziło, coś w stylu "atrakcyjna dziewczyna, jednak nie aż tak, żeby zgłupieć na jej punkcie".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 19:02   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Dobry temat. Aż jestem ciekawa rad ��


W miłości, w jakiś sposób, serce mężczyzny zawsze albo przekracza prędkość, albo jest zaparkowane w niewłaściwym miejscu. . Helen Rowland
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 19:05   #4
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Ostatni raz chyba czułem coś takiego do koleżanki ze studiów. Też się chyba zauroczyłem, cieszyłem się jak mogłem jej w czymś pomagać, a jak szła z czymś do kogoś innego to trochę wpadałem w chwilowy dołek, dlaczego do niego (chociaż był w tym lepszy) a nie do mnie. Tam był o tyle problem, że ona odrzuciła nie tylko mnie, ale i innych, ewidentnie nie chciała się wiązać, no i ja byłem wtedy ewidentnie zbyt natarczywy, bo później nawet niechętnie po prostu gadała ze mną, a tego bym chciał uniknąć. Minęło mi to właściwie w momencie, gdy poszła jednak na inne studia i siłą rzeczy kontakt nam się ograniczył.

Tutaj raczej się nie ograniczy, bo i ona chyba pracy póki co zmieniać nie zamierza i ja też nie, bo generalnie jestem z pracy bardzo zadowolony. Dlatego też nie chciał bym, żeby to zepsuło naszą relację i żeby było po prostu normalnie po koleżeńsku i fajnie jak kiedyś. Staram się panować nad sobą i nie latać wszędzie za nią, ale jakoś czasami tak wychodzi... Mam nadzieję tylko, że nie zacznie mnie teraz nagle jakoś unikać bo wyczuje co się dzieje... A zauroczenie może w końcu minie...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Dobry temat. Aż jestem ciekawa rad ��


W miłości, w jakiś sposób, serce mężczyzny zawsze albo przekracza prędkość, albo jest zaparkowane w niewłaściwym miejscu. . Helen Rowland
A tak wprost? Co masz na myśli z tym parkowaniem?

Edytowane przez jaro97
Czas edycji: 2019-10-21 o 19:03
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 19:08   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Minie, chociaż mnie najbardziej pomagało w odkochaniu się skonfrontowanie się z obiektem zainteresowań, bo człowiek lubi idealizować drugą osobę zanim jej dobrze nie pozna. Poza tym jak kubeł zimnej wody działa też dostanie kosza. Nie wiem... może zaproponuj jej niezobowiązujący seks czy coś
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 19:11   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Może minie, może nie.

Może postaraj się wyobrazić sobie ją w krepującej sytuacji, np jak korzysta z toalety.
Wogule zastanawiałam się kiedyś, jak np Jennifer Lopez ma problemy jelitowe 😂😂😂 ciężko sobie wyobrazić, że niektórzy też korzystają z toalety zwłaszcza piękne kobiety.


A tak serio. A jak ona Cię traktuje? Jeśli jej facet odwala jakieś numery, to może długo ten związek nie potrwa? To nie, że źle im życzę 😋 ale po co mają się męczyć

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Ostatni raz chyba czułem coś takiego do koleżanki ze studiów. Też się chyba zauroczyłem, cieszyłem się jak mogłem jej w czymś pomagać, a jak szła z czymś do kogoś innego to trochę wpadałem w chwilowy dołek, dlaczego do niego (chociaż był w tym lepszy) a nie do mnie. Tam był o tyle problem, że ona odrzuciła nie tylko mnie, ale i innych, ewidentnie nie chciała się wiązać, no i ja byłem wtedy ewidentnie zbyt natarczywy, bo później nawet niechętnie po prostu gadała ze mną, a tego bym chciał uniknąć. Minęło mi to właściwie w momencie, gdy poszła jednak na inne studia i siłą rzeczy kontakt nam się ograniczył.

Tutaj raczej się nie ograniczy, bo i ona chyba pracy póki co zmieniać nie zamierza i ja też nie, bo generalnie jestem z pracy bardzo zadowolony. Dlatego też nie chciał bym, żeby to zepsuło naszą relację i żeby było po prostu normalnie po koleżeńsku i fajnie jak kiedyś. Staram się panować nad sobą i nie latać wszędzie za nią, ale jakoś czasami tak wychodzi... Mam nadzieję tylko, że nie zacznie mnie teraz nagle jakoś unikać bo wyczuje co się dzieje... A zauroczenie może w końcu minie...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------



A tak wprost? Co masz na myśli z tym parkowaniem?
Buhahahaha
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 19:53   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Nigdy nie potrafiłam zrozumieć ludzi, którzy zakochują się w zajętych osobach. Niezależnie od płci. To jest coś jak instynkt samobójczy jak dla mnie, działanie organizmu przeciwko samemu sobie
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 19:59   #8
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87266798]Minie, chociaż mnie najbardziej pomagało w odkochaniu się skonfrontowanie się z obiektem zainteresowań, bo człowiek lubi idealizować drugą osobę zanim jej dobrze nie pozna. Poza tym jak kubeł zimnej wody działa też dostanie kosza. Nie wiem... może zaproponuj jej niezobowiązujący seks czy coś [/QUOTE]

Nie no to by był chyba strzał do własnej bramki. Wtedy to nie wiem czy już nawet koleżeńsko by było między nami ok :P
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 20:04   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Nie no to by był chyba strzał do własnej bramki. Wtedy to nie wiem czy już nawet koleżeńsko by było między nami ok :P
A jeśli by się zgodziła?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 20:06   #10
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Może minie, może nie.

Może postaraj się wyobrazić sobie ją w krepującej sytuacji, np jak korzysta z toalety.
Wogule zastanawiałam się kiedyś, jak np Jennifer Lopez ma problemy jelitowe ������ ciężko sobie wyobrazić, że niektórzy też korzystają z toalety zwłaszcza piękne kobiety.


A tak serio. A jak ona Cię traktuje? Jeśli jej facet odwala jakieś numery, to może długo ten związek nie potrwa? To nie, że źle im życzę �� ale po co mają się męczyć [COLOR="Silver"]
Traktuje mnie normalnie, ale jak kolegę. Chociaż jak siedzieliśmy blisko siebie, to więcej gadaliśmy i o wszystkim, teraz jest trudniej bo mieliśmy zmiany organizacyjne i siedzimy od siebie dalej. Miałem wrażenie, że zawsze jak coś trzeba było jej pomóc, to mnie prosiła, teraz jakby mniej, ale z drugiej strony bardziej zwracam chyba na to uwagę.

A jeśli chodzi o jej związek, to nie to, że ten jej odwala numery, tylko mam wrażenie, że to taka trochę ciapa, co nic nie umie zrobić, bo co chwila jakieś od niej newsy idą, tyle co sama powie, sam przecież nie pytam. Tyle, że jej to chyba zupełnie nie przeszkadza, ale może tu też działa zauroczenie tylko u niej. A może lubi mieć trochę w pewnym sensie "władzę" nad facetem, aż tak tego nie wiem, na pewno póki co do rozstania daleko.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;87266917]Nigdy nie potrafiłam zrozumieć ludzi, którzy zakochują się w zajętych osobach. Niezależnie od płci. To jest coś jak instynkt samobójczy jak dla mnie, działanie organizmu przeciwko samemu sobie [/QUOTE]

No tak, tylko to jest tak jakby niezależne ode mnie, rosło rosło no i narosło.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
A jeśli by się zgodziła?
Nie wiem, nie będę ryzykował
W tym momencie przypomniała mi się jeszcze jedna bariera, czyli to, że ona jest dość i religijna i chodzi chyba dość regularnie do Kościoła, a ja regularnie raczej nie chodzę, także nie wiem nawet jak to by w tych sprawach wyglądało.

Edytowane przez jaro97
Czas edycji: 2019-10-21 o 20:09
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 20:08   #11
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
A jeśli by się zgodziła?
Nie wiem, nie będę ryzykował
W tym momencie przypomniała mi się jeszcze jedna bariera, czyli to, że ona jest dość i religijna i chodzi chyba dość regularnie do Kościoła, a ja regularnie raczej nie chodzę, także nie wiem nawet jak to by w tych sprawach wyglądało.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-10-21 o 23:56 Powód: przywrocenie tresci
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 20:18   #12
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;87266917]instynkt samobójczy )[/QUOTE]
Chyba samozachowawczy.

Za takie zauroczenie raczej trzeba winić feromony, niż rozum. Bo trochę to tak, że nie nasza wina na czulyje reagujemy. To chemia mózgu.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
czyli to, że ona jest dość i religijna i chodzi chyba dość regularnie do Kościoła,
To taka głęboka wiara chyba jednak nie jest, skoro z chłopem żyje heh

To nic nie musi znaczyć(chodzenie do kościoła) , uwierz mi. (tzn może, ale nie musi)
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-10-21 o 20:23
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 23:11   #13
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Nie no oczywiście nic pewnie nie znaczy. Ale czasem mnie zaskakuje bo rzadko kto mówi w luźnej gadce że ksiądz mówił to czy tamto na mszy. Nie przeszkadza mi to ale chodzi mi po prostu o styl życia który w kolejnej sferze jest różny a jednak coś tam we mnie siedzi...



A jeszcze jedno co do zakochiwania/zauroczenia się zajętymi. Gdy we mnie jakby tak rosła ta świadomość że coś mnie do niej ciągnie coraz bardziej to byłem w przekonaniu że jest sama, bo tak mówiła sama i się z tym nie kryła. I kiedy jakoś do mnie dotarło że patrzę na nią inaczej to się nagle dowiedziałem że kogoś ma. Z drugiej strony nie wiem czy świadomość wcześniej że kogoś ma by coś zmieniła.
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 23:41   #14
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Nie karm tego po prostu.
Nie szukaj za wszelką cenę kontaktu, nie oferuj swojej pomocy przy każdej najmniejszej okazji, zwróć uwagę na inne osoby, przestań idealizować, pomyśl, że skoro macie inne podejście do życia, to na dłuższą metę to i tak mogłoby nie wypalić.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 07:24   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
gadce że ksiądz mówił to czy tamto na mszy.
Mnie by to odrzuciło.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-10-22 o 07:28
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 09:17   #16
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Nie karm tego po prostu.
Nie szukaj za wszelką cenę kontaktu, nie oferuj swojej pomocy przy każdej najmniejszej okazji, zwróć uwagę na inne osoby, przestań idealizować, pomyśl, że skoro macie inne podejście do życia, to na dłuższą metę to i tak mogłoby nie wypalić.
Tak muszę robić. Chociaż chciałbym, żeby były między jakoś normalnie jak wcześniej. A teraz jakoś mam wrażenie, że może jednak coś wyczuła i dlatego zachowuje się czasem względem mnie inaczej, ale to pewnie wynika tylko z tego, że za bardzo przykładam wagę do tego wszystkiego i ona pewnie robi to wszystko normalnie jak wcześniej.
Pytanie do Was dziewczyny... czy jakbyście wiedziały, że komuś się bardzo podobacie, ale miałybyście kogoś (i oczywiście tylko ten ktoś by się dla Was liczył) to byście tego kogoś zbywały czy raczej rozmawiały normalnie tylko bez przekroczenia jakiś granic?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mnie by to odrzuciło.
Mi też sie to średnio podoba i niby jest to kolejny argument przeciw, a jednak dalej jakoś nie odciągnęło mnie od niej zupełnie i dalej siedzi gdzieś tam w mojej głowie...

Edytowane przez jaro97
Czas edycji: 2019-10-22 o 09:19
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 09:30   #17
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Pytanie do Was dziewczyny... czy jakbyście wiedziały, że komuś się bardzo podobacie, ale miałybyście kogoś (i oczywiście tylko ten ktoś by się dla Was liczył) to byście tego kogoś zbywały czy raczej rozmawiały normalnie tylko bez przekroczenia jakiś granic?
Ja bym traktowała normalnie, jak kolegę. Chyba że by mi się jakoś narzucał. Wtedy bym go pewnie unikała albo powiedziała wprost, żeby się odwalił.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

A to nie jest tak, że masz po prostu problemy z płcią przeciwną, doskwiera ci brak partnerki i znalazłeś sobie zastępczy obiekt zainteresowań - dziewczynę, z którą wiesz, że nie ma szans, ale możesz sobie tłumaczyć, że to nie twoja wina (bo chłopak, bo wspólna praca, bo religijność), więc usprawiedliwiać i inne niepowodzenia na tym polu?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 09:36   #18
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Pytanie do Was dziewczyny... czy jakbyście wiedziały, że komuś się bardzo podobacie, ale miałybyście kogoś (i oczywiście tylko ten ktoś by się dla Was liczył) to byście tego kogoś zbywały czy raczej rozmawiały normalnie tylko bez przekroczenia jakiś granic?
Hmm trudne pytanie, jeśli bym znała i szanowała tego człowieka, to napewno bym mu żadnej przykrości nie zrobiła. Jakby to był anonimowy ktoś z internetu, to bym zbyła.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość

Mi też sie to średnio podoba i niby jest to kolejny argument przeciw, a jednak dalej jakoś nie odciągnęło mnie od niej zupełnie i dalej siedzi gdzieś tam w mojej ...
To właśnie to, o czym napisałam wcześniej. Jej feromony oddziałują na Twoje.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 11:03   #19
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87267851]Ja bym traktowała normalnie, jak kolegę. Chyba że by mi się jakoś narzucał. Wtedy bym go pewnie unikała albo powiedziała wprost, żeby się odwalił.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

A to nie jest tak, że masz po prostu problemy z płcią przeciwną, doskwiera ci brak partnerki i znalazłeś sobie zastępczy obiekt zainteresowań - dziewczynę, z którą wiesz, że nie ma szans, ale możesz sobie tłumaczyć, że to nie twoja wina (bo chłopak, bo wspólna praca, bo religijność), więc usprawiedliwiać i inne niepowodzenia na tym polu?[/QUOTE]

Trochę masz rację, trochę nie. Tak, bo faktycznie chciałbym kogoś mieć, a po ostatnim rozstaniu ciężko mi jakoś kogoś znaleźć, ale tu póki co nawet konkretnie nie próbowałem się z nią nawet umówić czy coś takiego, bo wiem że mogłoby w obecnej sytuacji to tylko coś zepsuć.
Nie, bo jakoś zawsze pałałem dużą sympatią do niej. Jak siedzieliśmy bliżej siebie to dużo gadaliśmy o wszystkim i o niczym. Jednak wtedy mój związek rozkwitał i na tym się skupiałem, a z nią był po prostu dobry kontakt. Po moim rozstaniu był chyba moment kiedy ona była jeszcze sama, a ja chyba po prostu przegapiłem moment kiedy można było coś zadziałać. Teraz ze względu na zmiany organizacyjne w firmie nie siedzimy już blisko siebie, mnie ruszyło i odczuwam brak jej towarzystwa.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Hmm trudne pytanie, jeśli bym znała i szanowała tego człowieka, to napewno bym mu żadnej przykrości nie zrobiła. Jakby to był anonimowy ktoś z internetu, to bym zbyła.[COLOR="Silver"]
No mnie raczej nie zbyje tak łatwo, także chciałbym żeby po prostu zachowywała się jak wcześniej, a ja może też nie będę fiksował przy niej...

Edytowane przez jaro97
Czas edycji: 2019-10-22 o 11:08
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 11:31   #20
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
przegapiłem moment
' straconych szans rozpatrywanie'🎵

Bądź sobą, jeśli Ci zależy to przekonuj ją do Siebie, ale nie w sposób natretny. Ona dzisiaj jest w związku, a jutro może nie być.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 11:56   #21
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Tak muszę robić. Chociaż chciałbym, żeby były między jakoś normalnie jak wcześniej. (...)

Pytanie do Was dziewczyny... czy jakbyście wiedziały, że komuś się bardzo podobacie, ale miałybyście kogoś (i oczywiście tylko ten ktoś by się dla Was liczył) to byście tego kogoś zbywały czy raczej rozmawiały normalnie tylko bez przekroczenia jakiś granic?
Zależy od tego, czy wiem naprawdę, czy się domyślam.

Jeśli wiem na pewno, to raczej oziębiam relację, ale bez szału. Po prostu nie wychodzę z inicjatywą żadnych dodatkowych aktywności sam na sam (przykładowo jak idę zrobić kawę do kuchni to kumpla zapytam, czy idzie ze mną, takiego, który się podkochuje zapytam, czy mu zrobić też).

Jeśli wiem, a nie mamy wspólnych zobowiązań typu praca itd., to powoli urywam kontakt.

Jeśli się domyślam, to zachowuję się normalnie. Ale raczej rzadko się domyślam, bo trzeba mnie bezpośrednim flirtem walnąć w łeb ze dwa razy, żebym w ogóle zaczęła rozważać taką możliwość. Sama żartuję i rzucam teksty, które można odebrać jako flirt bez przerwy, więc u innych widzę to tak samo. No i dopóki mi obiekt nie powie, to nie mam takiego ego, żeby uznać, że to jakieś zauroczenie moją osobą.

Co do pierwszego - już nie będzie tak samo. Musisz się zdystansować, cudów nie ma. Tak się czasem dzieje.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 12:09   #22
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Pytanie do Was dziewczyny... czy jakbyście wiedziały, że komuś się bardzo podobacie, ale miałybyście kogoś (i oczywiście tylko ten ktoś by się dla Was liczył) to byście tego kogoś zbywały czy raczej rozmawiały normalnie tylko bez przekroczenia jakiś granic?
Ja dodam do tego co dziewczyny napisały, że poznałem parę takich, które uwielbiały flirtować z zajętymi, a obrączka wręcz działała na nie jak wabik. A kiedy już taki obiekt się nimi zauroczył to traciły zainteresowanie i szukały nowego.

Podsumowując: kobiety nie mają kolektywnego mózgu i każda będzie zachowywać się inaczej.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 13:33   #23
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zależy od tego, czy wiem naprawdę, czy się domyślam.

Jeśli wiem na pewno, to raczej oziębiam relację, ale bez szału. Po prostu nie wychodzę z inicjatywą żadnych dodatkowych aktywności sam na sam (przykładowo jak idę zrobić kawę do kuchni to kumpla zapytam, czy idzie ze mną, takiego, który się podkochuje zapytam, czy mu zrobić też).

Jeśli wiem, a nie mamy wspólnych zobowiązań typu praca itd., to powoli urywam kontakt.

Jeśli się domyślam, to zachowuję się normalnie. Ale raczej rzadko się domyślam, bo trzeba mnie bezpośrednim flirtem walnąć w łeb ze dwa razy, żebym w ogóle zaczęła rozważać taką możliwość. Sama żartuję i rzucam teksty, które można odebrać jako flirt bez przerwy, więc u innych widzę to tak samo. No i dopóki mi obiekt nie powie, to nie mam takiego ego, żeby uznać, że to jakieś zauroczenie moją osobą.

Co do pierwszego - już nie będzie tak samo. Musisz się zdystansować, cudów nie ma. Tak się czasem dzieje.
Jedyne po czym chyba mogłaby poznać to, że na ostatnich bankietach firmowych poświęcałem jej sporo czasu, więcej niż na wcześniejszych. Na szczęście chyba nie osaczałem jej i sama chyba chciała gadać, nawet potem mnie zawołała tak spontanicznie "chodź idziemy jeść" czy coś takiego.
Także może nie jest tak źle, czy teraz zachowuje się względem mnie bardziej ozięble, może trochę... ale pewnie ja tak teraz po prostu za bardzo reaguję.
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 17:04   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez jaro97 Pokaż wiadomość
Jedyne po czym chyba mogłaby poznać to, że na ostatnich bankietach firmowych poświęcałem jej sporo czasu, więcej niż na wcześniejszych. Na szczęście chyba nie osaczałem jej i sama chyba chciała gadać, nawet potem mnie zawołała tak spontanicznie "chodź idziemy jeść" czy coś takiego.
Także może nie jest tak źle, czy teraz zachowuje się względem mnie bardziej ozięble, może trochę... ale pewnie ja tak teraz po prostu za bardzo reaguję.
Załóż sobie tindera/inne badoo i połaź na randki z innymi kobietami. Bo odlatujesz co może mieć negatywne skutki na efektywność Twojej pracy.
No i nie myślisz logicznie. Ja w pracy "flirtuję" z zajętą koleżanką, a ona odpowiada podobnym "flirtem", co wcale nie oznacza, że coś się dzieje. Zwyczajnie z sympatii. A u Ciebie teksty i sytuacje nie wskazują by ona przejawiała Tobą jakiekolwiek zainteresowanie poza luźną znajomością z pracy.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 23:50   #25
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Wiem o czym mówisz. Mam te aplikacje ale jakoś póki co bez sukcesu. A ją idealizuje. Ale tak jak mówiłem, zawsze ją lubiłem, może i najbardziej ze wszystkich koleżanek, gadaliśmy najwięcej bo siedziała najbliżej i tak to rosło.

A teraz najgorsze jest tylko takie rozkminianie jej każdego zdania w moim kierunku, czy ona mnie zbywa czy nie, czy już się coś domyśliła czy nie itd.

Muszę po prostu to olać i traktować ją jak wcześniej jak koleżankę, może z czasem wszystko wróci do normy.
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 06:46   #26
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Możesz być spokojny. Bo serio wątpię, żeby się domysliła. Jakiś czas temu napisał do mnie "stary' kolega, chyba był pod wpływem %, i napisał mi wiadomość (a raczej eleborat) że kiedyś bardzo mu się podobałam i dalej podobam.
Byłam w lekkim szoku, bo to była paczka raczej mała (6 osób) i nigdy tego nie zauważyłam. Ale chociaż wiem, dlaczego jego dziewczyna mnie nie lubiła.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-10-23 o 06:47
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 11:47   #27
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Możesz być spokojny. Bo serio wątpię, żeby się domysliła. Jakiś czas temu napisał do mnie "stary' kolega, chyba był pod wpływem %, i napisał mi wiadomość (a raczej eleborat) że kiedyś bardzo mu się podobałam i dalej podobam.
Byłam w lekkim szoku, bo to była paczka raczej mała (6 osób) i nigdy tego nie zauważyłam. Ale chociaż wiem, dlaczego jego dziewczyna mnie nie lubiła.
Trochę mnie uspokoiłaś. Najlepiej by było jakby teraz i ona mnie uspokoiła jakimś słowem/gestem i by było git
Jeszcze muszę się pilnować, bo zdarzyło mi się czasem tak, że widzę, że idzie sama do kuchni, no to pójdę i ja niby po coś, ale tak naprawdę tylko po to, żeby z nią pogadać sam na sam. No to takich sytuacji raczej nie powinienem inicjować, a na pewno nie za często.
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:36   #28
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Prędzej pomyśli, że korzystasz z okazji, żeby zrobić sobie przerwę.
Ale rozumiem Cię, że masz taką schize
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-10-23 o 12:39
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 16:46   #29
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Oj mam, żebym tylko nie doprowadził do tego że nie będę z nią w ogóle gadał bo będę się bał że sobie coś pomyśli 😀

Kurczę jak mogę sprawdzić jakoś potwierdzić sobie że nic takiego nie myśli? Przecież nie podejdę i nie powiem "Hej czy Ty mnie teraz unikasz bo myślisz że mi się podobasz?" 😅
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 16:59   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Istnieje również możliwość, że ona wcale o tobie nie myśli. Jesteś kumplem z pracy, a ona ma chłopaka.
I na tym się skup.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 15:15:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.