Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-25, 16:02   #1
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614

Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA


piąta część wątku o januszowaniu.
link do poprzedniej części:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=942821
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 20:23   #2
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Czy będę forumową Karynką jak napiszę "melduję się"? ;p
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 22:06   #3
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Jeszcze nie tak dawno zakładana była część czwarta a tu już piąta
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 22:20   #4
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

No to moze grazynizm ode mnie - ciekawa jestem waszych opinii. Mam malego pieska, jest jeszcze szczeniaczkiem, wiec juz w ogole slodki, no niewazne, w kazdym razie nosze go narazie wszedzie, gdzie moge. I powiem wam, ze strasznie mnie denerwuje, jak jacys obcy ludzie na przystanku czy w kolejce zaczynaja go bez pytania glaskac. Jesli ktos pyta, czy moze, to co innego, ale takie wyciaganie lap do nie swojego psa strasznie mnie irytuje.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 22:30   #5
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No to moze grazynizm ode mnie - ciekawa jestem waszych opinii. Mam malego pieska, jest jeszcze szczeniaczkiem, wiec juz w ogole slodki, no niewazne, w kazdym razie nosze go narazie wszedzie, gdzie moge. I powiem wam, ze strasznie mnie denerwuje, jak jacys obcy ludzie na przystanku czy w kolejce zaczynaja go bez pytania glaskac. Jesli ktos pyta, czy moze, to co innego, ale takie wyciaganie lap do nie swojego psa strasznie mnie irytuje.

Myślę że zawsze powinno się pytać- czy mały czy duży czy cokolwiek. Wiadomo że od głaskania tego psa nie ubędzie ale może się boi ludzi, wbrew pozom jest agresywny, właściel oducza go zaczepiania obcych, cokolwiek.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 00:01   #6
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Łeeee taki sam tytuł jak wcześniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 01:41   #7
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No to moze grazynizm ode mnie - ciekawa jestem waszych opinii. Mam malego pieska, jest jeszcze szczeniaczkiem, wiec juz w ogole slodki, no niewazne, w kazdym razie nosze go narazie wszedzie, gdzie moge. I powiem wam, ze strasznie mnie denerwuje, jak jacys obcy ludzie na przystanku czy w kolejce zaczynaja go bez pytania glaskac. Jesli ktos pyta, czy moze, to co innego, ale takie wyciaganie lap do nie swojego psa strasznie mnie irytuje.
OMG nieee to strasznie irytujące szczególnie jak robią to dzieci. Pies mojej mamy nie lubi dzieci, strasznie wtedy warczy i ucieka i rodzice zazwyczaj zarzucają focha

Dla mnie Grażynizm to pytanie mnie bezobcesowe ile zarabiam. Zdarzyło mi się już tyle razy usłyszeć, jak pojadę do Polski. Zazwyczaj pytanie zadane przez randomową Grażynę,prosto z mostu "a ile ty tam zarobisz tak na rękę zagranicooo?" SMH

Mądrowanie dotyczące bycia vege. Jak mnie może szlag trafiać jak słyszę kolejnego Janusza że na pewno bez mięsa to umre bo to przeca proteiny bo niezdrowo bo wyniki se zrób to zobaczysz! i gdzież to? jak to,tak to panie?
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 10:08   #8
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez GrubyCzarnyKot Pokaż wiadomość
OMG nieee to strasznie irytujące szczególnie jak robią to dzieci. Pies mojej mamy nie lubi dzieci, strasznie wtedy warczy i ucieka i rodzice zazwyczaj zarzucają focha

Dla mnie Grażynizm to pytanie mnie bezobcesowe ile zarabiam. Zdarzyło mi się już tyle razy usłyszeć, jak pojadę do Polski. Zazwyczaj pytanie zadane przez randomową Grażynę,prosto z mostu "a ile ty tam zarobisz tak na rękę zagranicooo?" SMH

Mądrowanie dotyczące bycia vege. Jak mnie może szlag trafiać jak słyszę kolejnego Janusza że na pewno bez mięsa to umre bo to przeca proteiny bo niezdrowo bo wyniki se zrób to zobaczysz! i gdzież to? jak to,tak to panie?
Te pytania o zarobki za granicą mi się nie zdarzyły ale sugestie typu "możesz sobie na tyle pozwolić, tyle kasy masz"- jakbym za granicą nie miała rachunków do płacenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 10:16   #9
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Łeeee taki sam tytuł jak wcześniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wybacz
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 10:32   #10
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No to moze grazynizm ode mnie - ciekawa jestem waszych opinii. Mam malego pieska, jest jeszcze szczeniaczkiem, wiec juz w ogole slodki, no niewazne, w kazdym razie nosze go narazie wszedzie, gdzie moge. I powiem wam, ze strasznie mnie denerwuje, jak jacys obcy ludzie na przystanku czy w kolejce zaczynaja go bez pytania glaskac. Jesli ktos pyta, czy moze, to co innego, ale takie wyciaganie lap do nie swojego psa strasznie mnie irytuje.
normalne, ja mam dużego psa, od szczeniaka każdy podchodził i bez pytania wyciągał łapy. a najlepsza była moja sąsiadka z dzieckiem kilkuletnim, jak pies miał już kilka miesięcy i włączyło mu się skakanie na wszystkich, to mimo że mówiłam żeby nie podchodzić, bo pies skacze (był już naprawdę duży wtedy ponad 20kg) i może zrobić krzywdę to i tak mamusia zachęcała żeby pieska pogłaskać cmokanie, gwizdanie, wołanie tez było na porządku dziennym, nie wiem czemu ludzi tak bawiło że pies mi się wyrywa i reaguje na obcych
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:30   #11
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No to moze grazynizm ode mnie - ciekawa jestem waszych opinii. Mam malego pieska, jest jeszcze szczeniaczkiem, wiec juz w ogole slodki, no niewazne, w kazdym razie nosze go narazie wszedzie, gdzie moge. I powiem wam, ze strasznie mnie denerwuje, jak jacys obcy ludzie na przystanku czy w kolejce zaczynaja go bez pytania glaskac. Jesli ktos pyta, czy moze, to co innego, ale takie wyciaganie lap do nie swojego psa strasznie mnie irytuje.
Ja pytam, ale trudno mi przejść obojętnie kiedy widzę maleńkiego kotka.
Dla mnie grażyno-januszyzmem jest:
-nie powiedzenie dzień dobry na schodach (był tu kiedyś taki wątek, osoba nie jest pewna czy to sąsiad czy gość sąsiada, zatem problem, no bo jak to tak OBCEMU powiedzieć dzień dobry
Skoro takie zachowania są normą to trudno się dziwić,że Polacy uprawiają parawaning, aby odizolować się od OBCYCH.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 11:36   #12
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ja pytam, ale trudno mi przejść obojętnie kiedy widzę maleńkiego kotka.
Dla mnie grażyno-januszyzmem jest:
-nie powiedzenie dzień dobry na schodach (był tu kiedyś taki wątek, osoba nie jest pewna czy to sąsiad czy gość sąsiada, zatem problem, no bo jak to tak OBCEMU powiedzieć dzień dobry
Skoro takie zachowania są normą to trudno się dziwić,że Polacy uprawiają parawaning, aby odizolować się od OBCYCH.
dla mnie okropnym januszyzmem jest nawet nie tyle nie powiedzenie komuś "Dzień dobry" co nie odpowiedzenie gdy ktoś do nas mówi. zdarzyło mi się kilka razy, jeszcze w szkole średniej zobaczyć na mieście moja ówczesną nauczycielkę geografii. jakie było moje zdziwienie, gdy powiedziałam jej dzień dobry, a ona głowę w drugą stronę i udaje że mnie nie widzi.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:43   #13
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dla mnie okropnym januszyzmem jest nawet nie tyle nie powiedzenie komuś "Dzień dobry" co nie odpowiedzenie gdy ktoś do nas mówi.
To częste, szczególnie na klatkach schodowych. Mówisz i patrzą na ciebie jak na dziwo, bo przecież "się nie znamy" zatem jak to tak
Specyfika typowo polska.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:43   #14
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dla mnie okropnym januszyzmem jest nawet nie tyle nie powiedzenie komuś "Dzień dobry" co nie odpowiedzenie gdy ktoś do nas mówi. zdarzyło mi się kilka razy, jeszcze w szkole średniej zobaczyć na mieście moja ówczesną nauczycielkę geografii. jakie było moje zdziwienie, gdy powiedziałam jej dzień dobry, a ona głowę w drugą stronę i udaje że mnie nie widzi.
często zdarza mi się to w sklepach, ani dzień dobry ani do widzenia, zazwyczaj tylko kwotę do zapłacenia powie od niechcenia. uprzedzam pytania- zawsze jak kasjer zaczyna kasować moje rzeczy mówię pierwsza dzień dobry i żegnam się jak odchodzę od kasy
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:12   #15
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Janusz kretyn drogowy. Na pasie cztery samochody, ale jakiś pierdzielony kretyn stary jadący bmką musiał koniecznie ich wyprzedzać. Gdyby tż natychmiast nie stanął, jak tylko go zauważył, to by była czołówka. Wyminął nasz samochód o centymetry...
Tego samego dnia w Kaliszu komuś się przypomniało o zjechaniu z wewnętrznego pasa, mignął raz kierunkiem. Szkoda, że tuż przed naszą maską

Serio jednak muszę namówić tża i kamera do samochodu, bo to przechodzi ludzkie pojęcie co ludzie wyprawiają.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:19   #16
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
często zdarza mi się to w sklepach, ani dzień dobry ani do widzenia, zazwyczaj tylko kwotę do zapłacenia powie od niechcenia. uprzedzam pytania- zawsze jak kasjer zaczyna kasować moje rzeczy mówię pierwsza dzień dobry i żegnam się jak odchodzę od kasy
Niektórzy mają prostackie umysły. Grzeczność nie jest uwarunkowana prawnie zatem taki cham jeśli już używa to słowa "przepraszam" jak przewini (bo liczy na brak konsekwencji).
Co mu da powiedzenie "dzień dobry" osobie, od której nie zależy nic w ich życiu? Cham tak rozumuje. Choćby 3876 razy widział osobę, dobrze kojarzył to pierwsze dzień dobry powie np. wtedy jak się okaże, że będzie go egzaminować

I jeszcze ewenement polski czyli nieprzepuszczanie z 1-2 produktami. Tak, wiem, są czasem odpowiednie kasy, nikt nie nakazuje, to nie obowiązek, ale to tylko kwestia zauważenia innej osoby. Zawsze mnie to uderza za granicą, że przepuszczają nie proszeni.
Nie spieszy mi się jak tak stoję z tą 1 bułką, ale to jest ciekawe zjawisko.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-02-26 o 12:30
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:29   #17
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

A propos powrotu z zagranicy to najbardziej denerwuje mnie, jak pierwsze, absolutnie pierwsze, co uslysze, to: przytylas! schudlas! jakby trudy mojego zycia i moja wartosc ograniczaly sie do tego, ile tluszczu mam na sobie. Jak ja kogos widze po roku to mysle sobie: kurcze, fajnie cie widziec....
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:33   #18
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Byłam ostatnio w szpitalu, na drugi dzień po wyjściu poszłam po wypis i spotkałam salową i mówię jej dzień dobry a ona takie oczy, że jakiś człowiek się z nią wita Dodam, że salowa miła, przy wyjściu ochrzaniła mnie że nie powiedziałam jej że muszę czekać do popołudnia bo tak to by mi jeszcze obiad zamówiła

A odnośnie szpitala, leżałam na ginekologii (ciąże zagrożone, poronienia, kobiety po operacjach itp.), łazienka (kabiny wc i prysznice) na korytarzu z dużym napisem, że jest tylko dla pacjentek (wc dla odwiedzających chyba piętro niżej). no ale po co iśc gdzieś tam jak wc pod nosem, nawet raz facet bez skrępowania wszedł sobie za potrzebą. Dodam, że widok pacjentki nagiej, z cewnikiem, z pomocą pielęgniarki (raz trafiłam na kobietę która włąśnie zaczęła ronic, pełno krwi wszędzie) był normlany.
Same pacjentki też grażyny, na drzwiach kabin wc duże napisy żeby pukać, średnio co drugą wizytę ktoś wparowywał mi do środka bez pukania
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:13   #19
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w szpitalu, na drugi dzień po wyjściu poszłam po wypis i spotkałam salową i mówię jej dzień dobry a ona takie oczy, że jakiś człowiek się z nią wita Dodam, że salowa miła, przy wyjściu ochrzaniła mnie że nie powiedziałam jej że muszę czekać do popołudnia bo tak to by mi jeszcze obiad zamówiła

A odnośnie szpitala, leżałam na ginekologii (ciąże zagrożone, poronienia, kobiety po operacjach itp.), łazienka (kabiny wc i prysznice) na korytarzu z dużym napisem, że jest tylko dla pacjentek (wc dla odwiedzających chyba piętro niżej). no ale po co iśc gdzieś tam jak wc pod nosem, nawet raz facet bez skrępowania wszedł sobie za potrzebą. Dodam, że widok pacjentki nagiej, z cewnikiem, z pomocą pielęgniarki (raz trafiłam na kobietę która włąśnie zaczęła ronic, pełno krwi wszędzie) był normlany.
Same pacjentki też grażyny, na drzwiach kabin wc duże napisy żeby pukać, średnio co drugą wizytę ktoś wparowywał mi do środka bez pukania
A propos toalet to dla mnie plagą są te damskie, w których obsikane są deski. Nie rozumiem dlaczego śmieszą Grażyny toalety "na Małysza" w niektórych krajach, skoro sporo z nich i tak w podobny sposób korzysta.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 13:33   #20
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
A propos toalet to dla mnie plagą są te damskie, w których obsikane są deski. Nie rozumiem dlaczego śmieszą Grażyny toalety "na Małysza" w niektórych krajach, skoro sporo z nich i tak w podobny sposób korzysta.
U mnie zasikane deski to niestety norma. Do tego syf kiła i mogiła porozrzucane ręczniki i papier wszędzie. Pod koniec dnia wygląda to wszystko jak pobojowisko.
A co uważacie o dziękowaniu za przejazd windą? Dla mnie to idiotyzm.
U mnie w pracy tego nie ma na szczęście.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:44   #21
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7132078 1]U mnie zasikane deski to niestety norma. Do tego syf kiła i mogiła porozrzucane ręczniki i papier wszędzie. Pod koniec dnia wygląda to wszystko jak pobojowisko.
A co uważacie o dziękowaniu za przejazd windą? Dla mnie to idiotyzm.
U mnie w pracy tego nie ma na szczęście.[/QUOTE]

Ale dzień dobry i do widzenia to chyba stosujesz w tej windzie?
To działa podobnie jak podziękowanie przy stole za towarzystwo przy posiłku.
Nigdy słów przepraszam, dziekuję, dzień dobry , do widzenia nie uznam za idiotyzm.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-02-26 o 13:47
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:48   #22
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ale dzień dobry i do widzenia to chyba stosujesz w tej windzie?
To działa podobnie jak podziękowanie przy stole za towarzystwo przy posiłku..
Głównie cześć. Mam wszyscy być na ty. Do starszych dzień dobry. Ale to chyba tylko ja. Bo ogólnie to nikt nic nie mówi jak wchodzi. Takie dziwne trochę u korpobiurw.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2017-02-26 o 13:49
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:55   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7132078 1]U mnie zasikane deski to niestety norma. Do tego syf kiła i mogiła porozrzucane ręczniki i papier wszędzie. Pod koniec dnia wygląda to wszystko jak pobojowisko.
A co uważacie o dziękowaniu za przejazd windą? Dla mnie to idiotyzm.
U mnie w pracy tego nie ma na szczęście.[/QUOTE]

Robienie syfu we wspólnej toalecie, niespuszczanie wody itp. jak dla mnie to nie tyle Januszowanie co zwykły brak kultury.
Nie przeszkadza mi dziękowanie w windzie, sama to podłapałam, tak jakoś mi milej jak ktoś się odezwie do Ciebie a nie jeździ się obok siebie jakby druga osoba była powietrzem. Co innego się minąć na schodach bez słowa, albo jak się jeździ dużą windą w 20 osób ale jadą dwie osoby, każda wzrok w inną stronę i się modlą żeby jak najszybciej dojechać i uciec. Jak ktoś się potrafi przywitać i podziękować za wspólny przejazd to jest jakoś inaczej
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:04   #24
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Robienie syfu we wspólnej toalecie, niespuszczanie wody itp. jak dla mnie to nie tyle Januszowanie co zwykły brak kultury.
Nie przeszkadza mi dziękowanie w windzie, sama to podłapałam, tak jakoś mi milej jak ktoś się odezwie do Ciebie a nie jeździ się obok siebie jakby druga osoba była powietrzem. Co innego się minąć na schodach bez słowa, albo jak się jeździ dużą windą w 20 osób ale jadą dwie osoby, każda wzrok w inną stronę i się modlą żeby jak najszybciej dojechać i uciec. Jak ktoś się potrafi przywitać i podziękować za wspólny przejazd to jest jakoś inaczej
Ale dlaczego ludzie na schodach mijając się nie chcą pozdrowić? Jak się jezdzi duża windą to osoba wchodząca jeśli wchodzi i nie powie dzień dobry to jest chamem. Tyle.

Mogę się mylić, bo nie doczytałam wątku, ale za januszowanie i grazynowanie uważa się tu wchodzenie w sferę prywatną. Czyli mój pies- nie głaskać. Nie odzywać się do mnie skoro jesteś obcy mi.
Dziwne przy tym wydają się uwagi typu skarpetki do sandałów. Przecież to czyjaś prywatna sfera.
Czyżby krytycy Janusza i Grażyny byli bardziej januszowi i grażynowi? Pod refleksję, choć raczej ataków się spodziewam.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-02-26 o 14:20
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 15:52   #25
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dla mnie okropnym januszyzmem jest nawet nie tyle nie powiedzenie komuś "Dzień dobry" co nie odpowiedzenie gdy ktoś do nas mówi. zdarzyło mi się kilka razy, jeszcze w szkole średniej zobaczyć na mieście moja ówczesną nauczycielkę geografii. jakie było moje zdziwienie, gdy powiedziałam jej dzień dobry, a ona głowę w drugą stronę i udaje że mnie nie widzi.
U mnie podobnie było.
Matematyczka wyznawala zasadę że jak ktoś pali papierosy to ona mu "dzień dobry" na ulicy nie odpowiada.
Nawet gdyby w tej chwili mijając ja nie palił. Palącemu nie odpowiada i tyle.



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:48   #26
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ale dlaczego ludzie na schodach mijając się nie chcą pozdrowić? Jak się jezdzi duża windą to osoba wchodząca jeśli wchodzi i nie powie dzień dobry to jest chamem. Tyle.

Mogę się mylić, bo nie doczytałam wątku, ale za januszowanie i grazynowanie uważa się tu wchodzenie w sferę prywatną. Czyli mój pies- nie głaskać. Nie odzywać się do mnie skoro jesteś obcy mi.
Dziwne przy tym wydają się uwagi typu skarpetki do sandałów. Przecież to czyjaś prywatna sfera.
Czyżby krytycy Janusza i Grażyny byli bardziej januszowi i grażynowi? Pod refleksję, choć raczej ataków się spodziewam.
Ja się raczej dostosowuję do ogółu. Jak przyjechałam ze wsi do miasta to wszystkim mówiłam dzień dobry, patrzyli się jak na ufo więc przestałam ale cieszę się że choć w windzie się uchowały resztki miłych zachowań
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 17:10   #27
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ja się raczej dostosowuję do ogółu. Jak przyjechałam ze wsi do miasta to wszystkim mówiłam dzień dobry, patrzyli się jak na ufo więc przestałam ale cieszę się że choć w windzie się uchowały resztki miłych zachowań
Generalnie społeczeństwo chamieje. U mnie w pracy też są osoby, które wchodzą jak do obory.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 17:25   #28
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Generalnie społeczeństwo chamieje. U mnie w pracy też są osoby, które wchodzą jak do obory.
Aha
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 18:41   #29
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Ja nigdy się nie spotkałam z dziękowaniem za przejazd windą. Uprzejmości nigdy za wiele. Zawsze mówię dzień dobry ludziom w windzie/na schodach, mimo że nie znam praktycznie nikogo z sąsiadów.

Toalety w galeriach mnie przerażają. Obsikane klapy, papier toaletowy wszędzie. Strach położyć torebkę na podłodze.

Nie rozumiem dotykania cudzych psów bez pytania. Zwierzę nie musi być agresywne, wystarczy że się przestraszy i wypadek gotowy. Osobiście gdy widzę jakiegoś psa to zwykle cieszę się jak głupia, bo wbrew wizażowym pozorom lubię zwierzęta. Najbardziej dziwią mnie rodzice, którzy zachęcają dziecko "no idź pogłaskać". Zero wyobraźni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:06   #30
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja nigdy się nie spotkałam z dziękowaniem za przejazd windą. Uprzejmości nigdy za wiele. Zawsze mówię dzień dobry ludziom w windzie/na schodach, mimo że nie znam praktycznie nikogo z sąsiadów.

Toalety w galeriach mnie przerażają. Obsikane klapy, papier toaletowy wszędzie. Strach położyć torebkę na podłodze.

Nie rozumiem dotykania cudzych psów bez pytania. Zwierzę nie musi być agresywne, wystarczy że się przestraszy i wypadek gotowy. Osobiście gdy widzę jakiegoś psa to zwykle cieszę się jak głupia, bo wbrew wizażowym pozorom lubię zwierzęta. Najbardziej dziwią mnie rodzice, którzy zachęcają dziecko "no idź pogłaskać". Zero wyobraźni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
torebkę na podłodze w toalecie? nigdy w życiu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-18 16:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.