Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-11, 18:29   #571
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

U mnie w lo to nawet innych niz czarny-szary-bialy-grafit kolorow ciuchow nie mozna bylo nosic ani zadnych elementow wskazujacych na przynaleznosc do subkultur (czyli ani adidasow ani glanow), wszystko naturalne (wiec farnowanie wlosow nie wchodzilo w gre), a na makijaz tez krzywo patrzono. I to wszystko bylo w regulaminie, raz dostalam upomnienie za chyba kolorowy szalik czy cos innego z akcesoriow. Ahhh... co to byly za czasy...

Osobiscie jestem za wolnoscia ubioru/neglizu, owszem jakies tam moje poczucie estetyki (patriarchalnie wprasowane w mozg) skrzywi sie wewnetrznie na niektore wybory urodowo-garderobiane, ale ostatecznie predzej pozazdroszcze pewnosci siebie lub odwagi niz potepie.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 18:30   #572
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Taki sam, jak makijaż na początku liceum mi zarzucano, że za mocno się maluję i nie powinnam. Też zapytałam wtedy, w jaki sposób makijaż przeszkadza mi w nauce, zwłaszcza, że byłam raczej dobra uczennica

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ja sama się nie maluję w ogóle, ale jak byłam gdzieś tak w drugiej połowie gimnazjum, to zawsze mnie potężnie zastanawiało, dlaczego, do jasnej ciasnej, nauczyciele (szczególnie żeńska część kadry) dostawali dosłownie ataków histerii, gdy tylko zauważali, że jakaś uczennica ma odrobinę bezbarwnego błyszczyku na ustach, lekko podkreślone rzęsy, niewielką ilość pudru na twarzy, czy krótko obcięte paznokcie pomalowane lakierem w odcieniu subtelnego różu. No komedia trochę .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 19:02   #573
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88754194]Treść usunięta[/QUOTE]

no ale powiedzmy sobie szczerze... tam było raptem parę słów. nie wiadomo jaki był kontekst


no ja akurat jestem bardzo za i za zakazem spodenek 'kolarek'
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 19:05   #574
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zastanawiałam się przez chwilę czy to nie któraś wizażanka, bo kiedyś wyszło że całkiem sporo osób tutaj nie nosi
Bez przesady, większość osób tutaj pisała, że nie nosi w domu albo jak ma spodnie/długą spódnice ale trzeba oczywiście przeinaczyć że pewnie nie nosimy majtek do mini
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 19:21   #575
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Bez przesady, większość osób tutaj pisała, że nie nosi w domu albo jak ma spodnie/długą spódnice ale trzeba oczywiście przeinaczyć że pewnie nie nosimy majtek do mini
ale dziewczyna nie miała mini - miała spódnicę prawie do kolan. usiadła sobie tylko w niefortunnym miejscu i dość niefortunnej pozie. gdyby mi telefon nie upadł to nie miałabym pojęcia co ona ma/nie ma na sobie. inni pasażerowie też nie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 19:28   #576
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-08 o 00:27
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 19:42   #577
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

To mnie dziwi. Nie chcą się szczepić, bo po szczepionce ich ciała się magnetyzują i potem wszystko metalowe się do nich klei. https://youtu.be/qWI0YiSmTKs?t=67 I ten tłum za nią przytakuje i jej wierzy. Ja bym tam się turlała po podłodze ze śmiechu.

Ja po pierwszej dawce i nie posiadam żadnych kinetycznych mocy. To nie fair. Chcę być Superwoman!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg justice-wonder-woman.jpg (25,2 KB, 125 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-11, 20:15   #578
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Fetysz rowerowy z okazji I komunii sw. Do czasu komunii dzieci nie mają rowera czy co?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 20:28   #579
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88754568]Fetysz rowerowy z okazji I komunii sw. Do czasu komunii dzieci nie mają rowera czy co?[/QUOTE]

to jest chyba bardzo stary zwyczaj. jak ja brałam komunię to dostawało się rowery i faktycznie to dla większosci był pierwszy dorosły rower
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 20:49   #580
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cava, pisałaś dzisiaj o facetach na siłowni. Kurde, widziałam dzisiaj faceta w obcisłych legginsach, jakby rajstopy miał na sobie. W dodatku jakichś takich brązowo-beżowo-sraczkowatych. Te legginsy były tak obcisłe, że zarówno penis, jak i jądra bardzo mu sie odznaczały. No nie można było nie spojrzeć. Mimo że wyglądało to okropnie, to wzrok sam szedł w tamtą stronę Mam traumę.
Edit. Teraz sobie pomyślałam, że może nie miał majtek

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2021-06-11 o 20:51
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 20:58   #581
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Cava, pisałaś dzisiaj o facetach na siłowni. Kurde, widziałam dzisiaj faceta w obcisłych legginsach, jakby rajstopy miał na sobie. W dodatku jakichś takich brązowo-beżowo-sraczkowatych. Te legginsy były tak obcisłe, że zarówno penis, jak i jądra bardzo mu sie odznaczały. No nie można było nie spojrzeć. Mimo że wyglądało to okropnie, to wzrok sam szedł w tamtą stronę Mam traumę.
Edit. Teraz sobie pomyślałam, że może nie miał majtek
raczej nie miał, bo pod takie nie zakłada się bielizny
mój mąż nosi takie (czarne) na siłownię i wygląda to okropnie. ale on jeszcze zakłada na to normalne, luźniejsze spodenki, żeby nie świecić przyrodzeniem, więc jestem w stanie to jakoś przeżyć
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-11, 21:12   #582
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88754568]Fetysz rowerowy z okazji I komunii sw. Do czasu komunii dzieci nie mają rowera czy co?[/QUOTE]

mają, typowo dziecięce. właśnie parę dni temu kupiłam 6latce rower z kołami 20", jest na nią jeszcze trochę za duży, ma wystarczyć do 9rż, potem trzeba zmieniać na większy. akurat wypada na wiek okołokomunijny
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 21:39   #583
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Cava, pisałaś dzisiaj o facetach na siłowni. Kurde, widziałam dzisiaj faceta w obcisłych legginsach, jakby rajstopy miał na sobie. W dodatku jakichś takich brązowo-beżowo-sraczkowatych. Te legginsy były tak obcisłe, że zarówno penis, jak i jądra bardzo mu sie odznaczały. No nie można było nie spojrzeć. Mimo że wyglądało to okropnie, to wzrok sam szedł w tamtą stronę Mam traumę.
Edit. Teraz sobie pomyślałam, że może nie miał majtek
Masz traumę, bo zobaczyłaś zarys czyjejś części ciała, tzn penisa i jąder, dobrze rozumiem? Części ciała, którą posiada prawie każdy mężczyzna?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 21:42   #584
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
raczej nie miał, bo pod takie nie zakłada się bielizny
mój mąż nosi takie (czarne) na siłownię i wygląda to okropnie. ale on jeszcze zakłada na to normalne, luźniejsze spodenki, żeby nie świecić przyrodzeniem, więc jestem w stanie to jakoś przeżyć
Noszenie takich legginsów powinno być zakazane A ja się zawsze zastanawiałam po co faceci zakładają jeszcze te spodenki, bo tak dziwnie wygląda Ale już wolę spodenki niż widzieć (prawie - bo zaraz ktoś napisze, że przecież nie jest na nago) czyjeś klejnoty

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Masz traumę, bo zobaczyłaś zarys czyjejś części ciała, tzn penisa i jąder, dobrze rozumiem? Części ciała, którą posiada prawie każdy mężczyzna?
Ło borze, już naprawdę zażartować nie można, bo zaraz się ktoś przyczepi
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 21:45   #585
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Noszenie takich legginsów powinno być zakazane A ja się zawsze zastanawiałam po co faceci zakładają jeszcze te spodenki, bo tak dziwnie wygląda Ale już wolę spodenki niż widzieć (prawie - bo zaraz ktoś napisze, że przecież nie jest na nago) czyjeś klejnoty

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Ło borze, już naprawdę zażartować nie można, bo zaraz się ktoś przyczepi
No wybacz, nie wynikało z twojej wypowiedzi, że to żart, a nie prawdziwy problem z czyimś ubiorem.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 21:50   #586
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja uważam, ze nawet jesli nie ma dresscodu spisanego, to powinien natychmiast powstać po takiej sytuacji.


Na załączonym obrazku , ja osobiście widzę osobę _molestującą_ otoczenie nadmierną golizną, niedostosowaną do sytuacji.

tak, kobieta w miejscu publicznym, tak rozebrana _molestuje_ innych użytkowników tego miejsca swoją golizną.
tak samo przeszkadzają mi panowie w miejscach publicznych, rozebrani do rosołu- bez koszulek lub w jakichś przeswitujacych, jakby facet załozył taka bluzeczkę kusa do pracy/szkoły/autobusu i nie miałabym mozliwosci bez szkody dla siebie opuścić tego miejsca, czułabym się molestowana.




osobiscie, od lat walczę na siłowniach z panami, rozbierającymi się do samych mikrych szortów (a te ich szory czasami...., ale już naparwde nie wiem co powiedzieć takiemu: weź załóż wieksze gacie bo ci jądra/penis się nie mieszczą i w dodatku brzydzę się potem na kanapie usiąść po tobie , a tez jestem zmęczona i bym sobie posiedziała skoro też zapłaciłam za taką mozliwość??)






Ciało sobie moze byc naturalne, sutki naturalne, waginy naturalne, penisy naturalne, ale nie żyjemy w buszu i jak ze wszystkim: z hałaśliwością, piszczeniem, śmierdzeniem, należy starac się dostosować do tych wrażliwszych a nie na siłę epatować wszystkich swoją : golizną, wrzaskami, zapachami itp. w miejscach nie do tego.





Ta osoba jeśli tak poszła do szkoły, to zwyczajnie jest za mało ogarnięta i nienauczona kultury i dlatego jak widać, muszą być spisane dresskody, bo ludzie sami nie mają wyczucia.
Mi się nie podobają ani rozebrani mężczyzni, ani rozebrane kobiety w miejscach innych niż plaża czy basen, sauna. Jak widzę, że ktoś tak żywo nago idzie np. do nadmorskiej restauracji, to myślę że jest dość... buraczany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 22:53   #587
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja uważam, ze nawet jesli nie ma dresscodu spisanego, to powinien natychmiast powstać po takiej sytuacji.

Na załączonym obrazku , ja osobiście widzę osobę _molestującą_ otoczenie nadmierną golizną, niedostosowaną do sytuacji.

tak, kobieta w miejscu publicznym, tak rozebrana _molestuje_ innych użytkowników tego miejsca swoją golizną.
tak samo przeszkadzają mi panowie w miejscach publicznych, rozebrani do rosołu- bez koszulek lub w jakichś przeswitujacych, jakby facet załozył taka bluzeczkę kusa do pracy/szkoły/autobusu i nie miałabym mozliwosci bez szkody dla siebie opuścić tego miejsca, czułabym się molestowana.

osobiscie, od lat walczę na siłowniach z panami, rozbierającymi się do samych mikrych szortów (a te ich szory czasami...., ale już naparwde nie wiem co powiedzieć takiemu: weź załóż wieksze gacie bo ci jądra/penis się nie mieszczą i w dodatku brzydzę się potem na kanapie usiąść po tobie , a tez jestem zmęczona i bym sobie posiedziała skoro też zapłaciłam za taką mozliwość??)

Ciało sobie moze byc naturalne, sutki naturalne, waginy naturalne, penisy naturalne, ale nie żyjemy w buszu i jak ze wszystkim: z hałaśliwością, piszczeniem, śmierdzeniem, należy starac się dostosować do tych wrażliwszych a nie na siłę epatować wszystkich swoją : golizną, wrzaskami, zapachami itp. w miejscach nie do tego.

Ta osoba jeśli tak poszła do szkoły, to zwyczajnie jest za mało ogarnięta i nienauczona kultury i dlatego jak widać, muszą być spisane dresskody, bo ludzie sami nie mają wyczucia.

Amen. Głos rozsądku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 23:05   #588
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Masz traumę, bo zobaczyłaś zarys czyjejś części ciała, tzn penisa i jąder, dobrze rozumiem? Części ciała, którą posiada prawie każdy mężczyzna?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekshibicjonizm
Cytat:
Art.202.ß1.Kk,
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 01:10   #589
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
raczej nie miał, bo pod takie nie zakłada się bielizny
mój mąż nosi takie (czarne) na siłownię i wygląda to okropnie. ale on jeszcze zakłada na to normalne, luźniejsze spodenki, żeby nie świecić przyrodzeniem, więc jestem w stanie to jakoś przeżyć
To już wiem dlaczego w takim stroju czasem widze kolegę z pracy jak biega wieczorem. Przez was się zastanawiam teraz jak bez tych wierzchnich spodenek wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-12, 05:56   #590
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To mnie dziwi. Nie chcą się szczepić, bo po szczepionce ich ciała się magnetyzują i potem wszystko metalowe się do nich klei. https://youtu.be/qWI0YiSmTKs?t=67 I ten tłum za nią przytakuje i jej wierzy. Ja bym tam się turlała po podłodze ze śmiechu.

Ja po pierwszej dawce i nie posiadam żadnych kinetycznych mocy. To nie fair. Chcę być Superwoman!
Mam za sobą dwie dawki szczepionki (więc żadnym szurem czy sceptykiem nie jestem), a faktycznie mogłam przyczepić sobie łyżeczkę czy magnes w miejscu poszczepiennym (w innych częściach ciała nic nie przyciągałam)
Chciałam znaleźć jakieś naukowe źródło na ten temat, ale znalazłam tylko w stylu jak obalić zdjęcia i filmiki, że to ściema itp. Jakby ktoś miał to chętnie zerkne.

Oczywiście dopuszczam możliwość przypadku, ale temat zaczął się od TZa, który to sobie sprawdził i cóż, poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 06:00   #591
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
A gdzie tu ekshibicjonizm? Czy wiemy coś o osiągnięciu podniecenia seksualnego przez tego męzczyznę? Czymże rózni się to od kobiet w obcislych leginsach z zarysowanym tyłkiem i camel toe? Chyba ze na silowniach te kobiety też traktujecie jak ekshibicjonistki
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 07:50   #592
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
To już wiem dlaczego w takim stroju czasem widze kolegę z pracy jak biega wieczorem. Przez was się zastanawiam teraz jak bez tych wierzchnich spodenek wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż tak samo, przy bieganiu w chłodniejszym sezonie zakłada spodenki na legginsy, żeby nie świecić publicznie jajkami.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:02   #593
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to jest chyba bardzo stary zwyczaj. jak ja brałam komunię to dostawało się rowery i faktycznie to dla większosci był pierwszy dorosły rower
Teraz to już chyba nie modny prezent na komunię.
Rower przed komunią miałam, ale robił się już za mały na mnie. Ten na komunię był większy i taki bardziej "dorosły"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:19   #594
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Idąc takim tokiem rozumowania, to może niech dzieci zaczną do szkoły w strojach kąpielowych chodzić, bo przecież to nie wpływa na proces przyswajania wiedzy Dla mnie jest logiczne, że inny strój obowiązuje w szkole, inny w pracy w biurze, inny na dyskotekę, inny na wesele, a jeszcze inny na pogrzeb. Szkoła nie jest miejscem na negliż.

No i co by się stało, gdyby dzieci chodziły do szkoły w strojach kąpielowych?


To nie jest LOGICZNE, to jest SPOŁECZNIE UWARUNKOWANE.


Z logiką nie ma to wiele wspólnego.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Taki sam, jak makijaż na początku liceum mi zarzucano, że za mocno się maluję i nie powinnam. Też zapytałam wtedy, w jaki sposób makijaż przeszkadza mi w nauce, zwłaszcza, że byłam raczej dobra uczennica

No bo z jednej strony się mówi, że malujące się/wyzywająco ubierające się kobiety nie muszą być głupsze niż te ubrane/pomalowane inaczej.


A z drugiej nie wolno do szkoły. Więc w domyśle to chyba przeszkadza w nauce.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To mnie dziwi. Nie chcą się szczepić, bo po szczepionce ich ciała się magnetyzują i potem wszystko metalowe się do nich klei. https://youtu.be/qWI0YiSmTKs?t=67 I ten tłum za nią przytakuje i jej wierzy. Ja bym tam się turlała po podłodze ze śmiechu.

Ja po pierwszej dawce i nie posiadam żadnych kinetycznych mocy. To nie fair. Chcę być Superwoman!

Ale na obrazku jest Wonder Woman...



(Superwoman to taki trochę niszowy koncept na moce elektro-magnetyczne, ja bym poszła w Magneto, bardziej mainstream.)

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Mi się nie podobają ani rozebrani mężczyzni, ani rozebrane kobiety w miejscach innych niż plaża czy basen, sauna. Jak widzę, że ktoś tak żywo nago idzie np. do nadmorskiej restauracji, to myślę że jest dość... buraczany.

Mi się w ogóle ani rozebrani ani ubrani ludzie często nie podobają.


No i tyle, idę dalej ulicą i nie roztrząsam swoich doznań estetycznych odnośnie innych ludzi.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:19   #595
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88754790]A gdzie tu ekshibicjonizm? Czy wiemy coś o osiągnięciu podniecenia seksualnego przez tego męzczyznę? Czymże rózni się to od kobiet w obcislych leginsach z zarysowanym tyłkiem i camel toe? Chyba ze na silowniach te kobiety też traktujecie jak ekshibicjonistki[/QUOTE]Niczym. Jest tak samo okropne.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:22   #596
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:24   #597
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Bo w tych legginsach jest cieplej i wygodniej.


Sama zimą czasem lubię włożyć bieliznę termiczną i do tego zwykłą koszulkę, niż koszulkę i bluzę. Tak o, w życiu, na uczelnię czy do pracy.



Tak mi wygodniej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:28   #598
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Skończyłam jedno z najlepszych liceów w Polsce (swego czasu top 3) i była tam pełna dowolność w ubiorze, niebieskie włosy, różowe włosy, irokezy, wszelkie możliwe subkultury i nikt nie miał z tym najmniejszego problemu. Mało tego, kolorowe włosy nie przeszkadzały ich właścicielom wygrywać olimpiad na poziomie międzynarodowym, a potem dostać się na najlepsze uczelnie w Polsce i na świecie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:35   #599
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:52   #600
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Skończyłam jedno z najlepszych liceów w Polsce (swego czasu top 3) i była tam pełna dowolność w ubiorze, niebieskie włosy, różowe włosy, irokezy, wszelkie możliwe subkultury i nikt nie miał z tym najmniejszego problemu. Mało tego, kolorowe włosy nie przeszkadzały ich właścicielom wygrywać olimpiad na poziomie międzynarodowym, a potem dostać się na najlepsze uczelnie w Polsce i na świecie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I dla mnie taki wolny wybor jesli chodzi o wyglad to najlepsze rozwiazanie.
Makijaz nie przeszkadza w nauce, kolorowe wlosy, kolczyki czy tatuaze tez nie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-25 07:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.