Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 12:41   #511
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A wszystkie materiały do malowania są zapewnione ?

czy może są gdzies jakieś ukryte koszta
nie no w szkole masz wszystko czym malujesz.

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Ja wczoraj rano wysłałam maila do Akademii z dwoma pytaniami i zero odpowiedzi.. Spróbuję jeszcze dzisiaj zadzwonić. Zależy mi na czasie bo chciałabym rozpocząć kurs już od marca, ale nie wiem czy można wybrać sobie grupę/weekend.. Studiuję dziennie i zaocznie i mam wolne tylko 2 konkretne weekendy w miesiącu, więc nie zapiszę się w ciemno..
o ile wiem, to juz 2 tyg temu miejsca nie było. 'le nie wiem, czy chodzilo o dzienne, czy zaoczne, czy w ogole. wiec lepiej zadzwon. babka nie siedzi non stop na necie, wiec moze Ci odpisac np jutro lub w poniedziałek. jak jest cos pilnego to sie dzwoni, to zrozumiale
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 08:44   #512
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

a może ktoś napisać ile lat istnieje już ta Akademia ?
Bo na ich stronie tego nie znalazłam
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:56   #513
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Jeżeli nie ma miejsc to po co na stronie jest formularz rekrutacyjny? Poza tym wg mnie nawet z czymś pilnym nie wypada dzwonić w weekend, poczekam więc sobie do poniedziałku.

"W cenie zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, kosmetyki oraz akcesoria dla wizażystów. " --> ze strony

http://www.biznespolska.pl/gazeta/ar...ntentid=125075 artykuł jest z czerwca 2006 a one mówią o remoncie i rozkręcaniu biznesu, więc ruszyło chyba we wrześniu 2006.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:10   #514
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Jeżeli nie ma miejsc to po co na stronie jest formularz rekrutacyjny? Poza tym wg mnie nawet z czymś pilnym nie wypada dzwonić w weekend, poczekam więc sobie do poniedziałku.

"W cenie zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, kosmetyki oraz akcesoria dla wizażystów. " --> ze strony

http://www.biznespolska.pl/gazeta/ar...ntentid=125075 artykuł jest z czerwca 2006 a one mówią o remoncie i rozkręcaniu biznesu, więc ruszyło chyba we wrześniu 2006.
a skad ja mam to wiedziec, czemu na stronie nie robia aktualizacji?:P a poza tym chcesz uczyc sie od marca, a marzec juz teraz jest, wiec chyba pozno sie zreflektowałas. babka normalnie odpisuje na maile, wiec skoro nie odpisala, to widocznie nie ma akurat czasu i nie wchodzi na poczte. zadzwon w poniedzialek. a moze beda jakies miejsca, niewykluczone.
a szkola istnieje wlasnie chyba od 2006 roku.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:25   #515
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Zadzwoniłam i niestety miejsc już nie ma, ba! jest nawet lista rezerwowa Może to i lepiej bo studiuję dziennie i zaocznie i dodatkowo ten kurs.. to mogłoby być za dużo :biggrin: Od września będą 2 lub więcej grupy zaoczne i 1 lub 2 dziennie, już niedługo będzie świeży formularz na stronie, trzeba się więc spieszyć bo szkoła cieszy się dużą popularnością. Z tego co się dowiedziałam, to najlepiej już w maju składać podania. Kurs jest bardzo elastyczny, wszystko zależy od uczestniczek, można robić przerwę wakacyjną - lipiec/sierpień lub skończyć kurs w trakcie wakacji. Babeczka z którą rozmawiałam (b. miła) ostrzegała jednak, że wcale nie jest miło, łatwo i przyjemnie, trzeba się dużo napracować, są zadania domowe, projekty itd. Wielu dziewczynom to nie odpowiada Ja mam zamiar zacząć od września, więc z kilkoma Wizażankami się na pewno spotkam
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 12:01   #516
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

A mialam wlasnie tam dzwonic i sie pytac czy to sie zaczyna od wrzesnia czy od października ... Ale to juz wszystko jasne..

Agatka moze powiesz jak tam wyglada wlasnie z nauką z zadaniami domowymi, jakies egzaminy czy cos ?
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:35   #517
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

No wlasnie... Jakie to np. zadania domowe? Jak to wyglada i w ogole?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 16:45   #518
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Może jakieś projekty do narysowania, propozycje makijaży dla danego typu urody itd.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:35   #519
slonko0519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Dziewczyny a czy któraś z Was odbyła może kurs wizażu w Szkole Artis w Katowicach.Trochę mało godzin bo tylko 30 oferują,za to sama założycielka jest na śląsku dość popularna pod pozytywnym względem.No i można nawet odbyć kurs w gr 3-4 os.Ale nie znalazłam nigdzie opinii kogoś kto ukończył ten kurs,i nie wiem co mam myśleć.Może Wy mogłybyście mi pomóc?? Jestem tu nowa i szukałam juz takiego zapytania i było ale bez odpowiedzi forumowiczek.Może tym razem jednak ktoś coś wie??Proszę!
Pozdrawiam!
slonko0519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:33   #520
pina29
Przyczajenie
 
Avatar pina29
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Red face kursy..

Witam.. bardzo bym prosiła o jakieś namiary na nie bardzo drogie kursy wiażu.. mimo iz od kilku lat praktycznie ,zajmuje się malowanie znajomych i znajomych-znajomych..(śluby ,wesela i inne ważne uroczystości)...nie mam zadngo certyfikatu, zdobycie go jest moim największym marzeniem..a nie moge sobie pozwolić na bardzo drogie niestety kursy które oferują znani wizażyści..z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz. Pozdrawiam.
pina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:27   #521
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
http://www.beautyart.pl/podstrony/m_kontakt.html

Jak ktoś jest chetny do Krakowa to ja ide z nim
ja na 100% ide do Krakowa do beauty art ^^
2 czerwca jade do Krakowa na rozmowe kwalifikacyjną
kurcze coś im się stronka chyba psuje bo trudno jest wejsc w niektóre działy. W końcu nie wiem czy to trwa rok czy poltora :P a pozniej jeszcze zamierzam tam zrobic studium fotograficzne
już nie moge się doczekać
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 21:43   #522
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: szkoła wizażu

Ja mieszkam kolo Wroclawia i od wrzesnia czy tam października wybieram sie na Akademie Wizażu i Stylizacji. Podobno jest najlepsza we Wroclawiu i ogolnie jest bardzo dobra.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 15:15   #523
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: szkoła wizażu

a czy ktos slyszal/chodzil do szkoly wizazu artis?
Zostal mi jeszcze rok studium kosmetycznego, a pozniej zamierzam wybrac sie na wizaz.
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:41   #524
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: szkoła wizażu

Ja byłam w Akademii Sztuki Piękności na kursie paznokci, jestem bardzo zadowolona. Poznałam tam instruktorkę wizażystek. Myślę że może być ok. To dobra szkoła,
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:41   #525
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Immolation bardzo fajna stronka....
Ja szukam jakiegoś pewnego kursu lub szkoły makijażu w Krakowie..ale nikt nie jest w stanie mi niczego doradzic.
Juz prawie byłam zdecydowana na Francuską Szkołę Makijażu ale jadna z wizażystek w Sephorze mi ją odradziła.A poza tym jest droga 380 zł na miesiąc a chodzi sie cały rok.Wychodzi ponad 4000zl....

Dziewczyny...Polećcie cos w Krakowie...
Ja byłam w Akademii Sztuki Piękności na kursie paznokci, jestem bardzo zadowolona. Poznałam tam instruktorkę wizażystek. Myślę że może być ok. To dobra szkoła,
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 20:30   #526
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
a czy ktos slyszal/chodzil do szkoly wizazu artis?
Zostal mi jeszcze rok studium kosmetycznego, a pozniej zamierzam wybrac sie na wizaz.
Z tego co zdazylam sie zorientowc to tam maja tylko kursy wizazu
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 21:03   #527
swinkitrzy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: szkoła wizażu

Chcialabym sie wypowiedziec o szkole Kozłowska Visage i ostrzec wszystkie potencjalne sluchaczki przed NIEPROFESJONALNA SZKOLA WIZAZU I STYLIZACJI KOZLOWSKA VISAGE.

Czego oczekujecie po takiej szkole?
Duzej ilosci zajec teoretycznych i praktycznych, prowadzonych przez profesjonalnych wykladowcow? wielu przydatnych informacji, wielu nowych technik, doskonalych kosmetykow w ilosci proporcjonalnej do liczby uczacych się? przyjaznej atmosfery, szacunku do waszej osoby i obiektywizmu? zyczliwosci i mozliwosci rozwijania waszej pasji? rownego traktowania sluchaczy? wykladowcow odpowoadajacych na wszystkie wasze pytania, zawsze skorych do pomocy? pochwaly waszego zaangazowania? spelniania obietnic, wywiązywania sie ze zobowiazan zawartych na pieknej stronie internetowej?

TEGO W TEJ SZKOLE NA PEWNO NIE DOSWIADCZYCIE
Wlascicielka tej szkoly, pani K.....atarzyna K-K, dala nam jedynie odczuc, ze jedyne co sie dla niej liczy, to wplacane co miesiac w terminie czesne, a nie chec przekazania wiedzy (ktora na pewno posiada) i umiejetnosci. Zapraszamy na elegancka strone szkoy wizazu i stylizacji p.Kozlowskiej, ale ni liczcie ze to co na niej przeczytacie, ma (poza wyspkoscia czesnego) jakikolwiek zwiazek z rzeczywistoscia.
Atmosfera w szkole jest fatalna, sluchacz ma wrazenie ze przeszkadza dyrekcji i wykladowcom i wciaz slyszy, ze ma zbyt wysokie wymagania i zbyt roszczeniowa postawe, jak za te prawie 500 zlotych miesiecznie.
Zdecydowanie odradzam wybor tej szkoly, nie jest waszych pieniedzy i czasu, a takze nerwow - bo tych mozna stracic tam duzo...

Komentarz redakcji: sprawdziliśmy te informacje, ponieważ z tą szkołą blisko współpracuje nasza koleżanka redakcyjna Samanta Fałkowska na wizazu znana pod nickiem Sam. Wg relacji z pierwszej ręki od Pani dyrektor tej szkoły, miał miejsce w szkole incydent, gdzie za oblany egzamin końcowy, uczennica odgrażała się, że będzie mścić się na wszystkich forach.
Okazało się, że taki sam "czarny PR" pojawił się również na innych forach. Postanowiliśmy ostrzec Wizażanki, że informacje szkalujące szkołę mogą być nieprawdziwe i niestety bardzo krzywdzące.

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-06-11 o 21:36 Powód: sprostowanie redakcji
swinkitrzy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 17:34   #528
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Z tego co zdazylam sie zorientowc to tam maja tylko kursy wizazu
tylko kursy? buuuu... jeszcze tak sie doglebnie za tym nie rozgladalam....
Eweska a czy moze znasz jakos szkole wizazu zoczna/dzienna?

swinkitrzy3 mocna antyreklama. Rzeczywiscie musieli ci zajsc za skore...
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:39   #529
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
tylko kursy? buuuu... jeszcze tak sie doglebnie za tym nie rozgladalam....
Eweska a czy moze znasz jakos szkole wizazu zoczna/dzienna?
Zalezy w jakim miescie cjcesz isc do szkoly, co nie co slyszalam o roznych szkolach Jezeli chodzi o Katowice to za wiele dobrych szkol tu nie ma, dobre opinie slyszalam o Women w Katowicach i o Francuskiej
Szkole makijazu w Krakowie wiem tez ze maja oddzial w Katowicach.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 20:41   #530
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
a skad ja mam to wiedziec, czemu na stronie nie robia aktualizacji?:P a poza tym chcesz uczyc sie od marca, a marzec juz teraz jest, wiec chyba pozno sie zreflektowałas. babka normalnie odpisuje na maile, wiec skoro nie odpisala, to widocznie nie ma akurat czasu i nie wchodzi na poczte. zadzwon w poniedzialek. a moze beda jakies miejsca, niewykluczone.
a szkola istnieje wlasnie chyba od 2006 roku.

Agatka napisz coś o zadaniach domowych Bo jestem ciekawa
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:47   #531
SmuteK
Raczkowanie
 
Avatar SmuteK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 79
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Hmm.. a ja mam pytanie, czy opłaca się robić kurs wizażu, jeżeli chcę tylko dla siebie mieć takie umiejętności?
__________________
A jeśli serce jest tylko mięśniem, cóż po urodzie wszechrzeczy.

Maria Pawlikowska - Jasnorzewska
SmuteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:50   #532
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez SmuteK Pokaż wiadomość
Hmm.. a ja mam pytanie, czy opłaca się robić kurs wizażu, jeżeli chcę tylko dla siebie mieć takie umiejętności?
Wiele wizazystek oferuje nauke makijazu, tak jak ty chcesz sie nauczyc malowac dla samej siebie, moze warto by tylo sie tym zainteresowac i jest to znacznie tansze od kursow
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:07   #533
SmuteK
Raczkowanie
 
Avatar SmuteK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 79
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Czyli trzeba po prostu trafić na dobrą wizażystkę, która ma ochotę pouczyć mnie, czy też większość tych Pań zajmuje się od razu doradzaniem "na przyszłość"?
Właśnie obawiam się kosztów, a chciałabym umieć coś dla własnej przyjemności
__________________
A jeśli serce jest tylko mięśniem, cóż po urodzie wszechrzeczy.

Maria Pawlikowska - Jasnorzewska
SmuteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:20   #534
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez SmuteK Pokaż wiadomość
Czyli trzeba po prostu trafić na dobrą wizażystkę, która ma ochotę pouczyć mnie, czy też większość tych Pań zajmuje się od razu doradzaniem "na przyszłość"?
Właśnie obawiam się kosztów, a chciałabym umieć coś dla własnej przyjemności
Tak trzeba trafic na dobra wizazystke, ktora ma wiedze i ci przekaze jak powinnas sie malowac itp. Wejdz na forum katalog wizazystek, moze znajdziesz kogos z Twojego miasta
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 23:39   #535
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Zalezy w jakim miescie cjcesz isc do szkoly, co nie co slyszalam o roznych szkolach Jezeli chodzi o Katowice to za wiele dobrych szkol tu nie ma, dobre opinie slyszalam o Women w Katowicach i o Francuskiej
Szkole makijazu w Krakowie wiem tez ze maja oddzial w Katowicach.
o Women'ie nie slyszalam - musze zobaczyc w necie. Nad francuska sie zastanawiam wlasnie. Wiem wlasnie ze maja oddzial w katowicach ale nie zawsze sie im tam zbierze grupa chetnych wiec nastawiam sie na krakow (swoja droga nie wiem jak z noclegiem by bylo) btw, moja wykladowczyni polecila mi artis ale tu znow maja kursy.
Eweska, powidz mi (napisz) co mniej wiecej wiesz/slyszalas o poszczegolnych szkolach. Byloby mi to bardzo pomocne w przyszlym wyborze . Wizaz jest moim wymarzonym kierunkiem . Interesuja mnie Bytom (ale tu raczej nic nie ma) Katowice i ew. Krakow. Jesli masz ochote sie rozpisac zapraszam na PW.
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:29   #536
swinkitrzy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
swinkitrzy3 mocna antyreklama. Rzeczywiscie musieli ci zajsc za skore...
Zaszli, ale nie mam zadnego inetersu, zeby robic im antyreklame.
Po prostu trafia mnie, jak sobie pomysle ze kolejne nieswiadome dziewczyny tam pojda, wywala kupe kasy i beda traktowane jak na bezplatnym kursie doszkalajacym dla bezrobotnych:/ jak nic niewarte zera, przyjete do "elitarnej" szkoły z łaski na ucieche!

Mieli dobry pomysl, ale pomiedzy planem a wykonaniem sa cale lata swietlne jakości, a tworcy za nic nie chca tego przyjac do wiadomosci.
Zarozumialstwo i przekonanie o wlasnej nieomylnosci - cala prawda o Nie-profesjinalnej Szkole Wizazu i Stylizacji
swinkitrzy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:43   #537
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja od października wybieram sie do tej szkoly we Wrocławiu http://www.wizazlux.pl Juz nie moge sie doczekac Kto jeszcze tam poszedl? Lub idzie?
Ja mysle o tej szkole
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:49   #538
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam i niestety miejsc już nie ma, ba! jest nawet lista rezerwowa Może to i lepiej bo studiuję dziennie i zaocznie i dodatkowo ten kurs.. to mogłoby być za dużo :biggrin: Od września będą 2 lub więcej grupy zaoczne i 1 lub 2 dziennie, już niedługo będzie świeży formularz na stronie, trzeba się więc spieszyć bo szkoła cieszy się dużą popularnością. Z tego co się dowiedziałam, to najlepiej już w maju składać podania. Kurs jest bardzo elastyczny, wszystko zależy od uczestniczek, można robić przerwę wakacyjną - lipiec/sierpień lub skończyć kurs w trakcie wakacji. Babeczka z którą rozmawiałam (b. miła) ostrzegała jednak, że wcale nie jest miło, łatwo i przyjemnie, trzeba się dużo napracować, są zadania domowe, projekty itd. Wielu dziewczynom to nie odpowiada Ja mam zamiar zacząć od września, więc z kilkoma Wizażankami się na pewno spotkam
Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A mialam wlasnie tam dzwonic i sie pytac czy to sie zaczyna od wrzesnia czy od października ... Ale to juz wszystko jasne..

Agatka moze powiesz jak tam wyglada wlasnie z nauką z zadaniami domowymi, jakies egzaminy czy cos ?
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No wlasnie... Jakie to np. zadania domowe? Jak to wyglada i w ogole?
Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Może jakieś projekty do narysowania, propozycje makijaży dla danego typu urody itd.
Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Agatka napisz coś o zadaniach domowych Bo jestem ciekawa
co do rozpoczęcia zajęć, to róznie z tym bywa. ja zaczynałam jakoś pod koniec wrzesnia. wiec raczej coś w tych dniach.
a co do zadań domowych, to:
WIZAZ:
-mamy wycinać z gazet makijaże i zbierać do segregatora. będzie to pomocne dla nas na zajeciach, aby czyms sie zainspirowac, albo np do projektowania makijazu na gale, na których bedziemy malować. bo ogolnie te nasze biory pozniej w szkole lezą i mozna do nich cos donosic. troche lipa, ze nie ma sie tego w domu. 'le moze nauczycielki wychodza z założenia, że nie bedzie nam sie chcialo tego tachac i pozniej na zajeciach nie bedziemy niczego miec.
-miałysmy zebrac wycinki z gazet i ulozyc sobie 'portfolio' ze stylem klasycznym, bądz trendy. to jesli chodzi o ubrania.
-kiedy cwiczylysmy kreske, musialysmy przychodzic na zajecia z kreska na oku i to było oceniane, czy ktos ma czy nie ma. bo chodzi o to, zebysmy to cwiczyly nawet na sobie
-kiedys mialysmy kartkowke nawet. 'le to nie na ocene. babka chciala sie dowiedziec co zapamietalysmy z teorii

STYLIZACJA
-prawie na kazdych zajeciach mamy zadane zrobic stylizacje na nastepne. koles kazdej zadaje jakis temat. jesli chodzi o mnie to raz to był Dior meski [trza było zrobic stylizacje inspirowana reklamami tej firmy. do jakiego faceta sa skierowane produkty, itp], historia converse'a, cos kontrowersyjnego, a teraz np stylizacja na lalke barbie [albo kena].
-na nastepnych zajeciach idziemy do Pasazu cala ekipa ze stylista i bedziemy ubierac jakas typke. czyli zajecia praktyczne takze są.

jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze. jesli chodzi o te niektore dziewczyny, ktorym zadania domowe nie odpowiadaja, to rzeczywiscie są takie, którym sie nie chce robic. i niektore przychodza raz na miesiac. nie wiem po co traca kase, bo zeby sie cos nauczyc, to trza chodzic do szkoly i praktykowac. bo tu same notatki nie wystarcza. ja na wlasnym przykladzie moge powiedziec, ze duzo sie nauczylam, bo chodze na zajecia, na praktyki i poza szkola takze praktykuje. takze pod wzgledem nauki szkola na prawde dużo daje.

aha, egzaminy. w połowie połrocza jest egzamin ze stylizacji i kosmetologii. przyprowadza sie swoje modelki i pracuje sie w grupach ok 3 osobowych. ocenia figure, proporcjonalnosc, analize kolorystyczna robi, jaka ma cere, jakbysmy ją ubrały, itp.

a na koniec roku jest egzamin ze stylizacji i wizazu. ze stylizacji robi sie projekt i przychodzi z osoba tak ubrana. poza tym pisze sie prace dyplomowa z wybranego przez styliste tematu. a co do wizazu, to pewnie sie maluje modelke na miejscu, 'le tak szczerze, to nie mam pojecia jeszcze
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:55   #539
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoly< Kursy Wizazu I Stylizacji

Aguś kochana jestes Duzo sie dzieki Tobie dowiedzialam Juz nie moge sie doczekac az zaczne sie uczyc w tej szkole, na pewno bedzie super!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 08:33   #540
M-adeleine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: szkoła wizażu

Cytat:
Napisane przez swinkitrzy3 Pokaż wiadomość
Chcialabym sie wypowiedziec o szkole Kozłowska Visage i ostrzec wszystkie potencjalne sluchaczki przed NIEPROFESJONALNA SZKOLA WIZAZU I STYLIZACJI KOZLOWSKA VISAGE.

Czego oczekujecie po takiej szkole?
Duzej ilosci zajec teoretycznych i praktycznych, prowadzonych przez profesjonalnych wykladowcow? wielu przydatnych informacji, wielu nowych technik, doskonalych kosmetykow w ilosci proporcjonalnej do liczby uczacych się? przyjaznej atmosfery, szacunku do waszej osoby i obiektywizmu? zyczliwosci i mozliwosci rozwijania waszej pasji? rownego traktowania sluchaczy? wykladowcow odpowoadajacych na wszystkie wasze pytania, zawsze skorych do pomocy? pochwaly waszego zaangazowania? spelniania obietnic, wywiązywania sie ze zobowiazan zawartych na pieknej stronie internetowej?

TEGO W TEJ SZKOLE NA PEWNO NIE DOSWIADCZYCIE
Wlascicielka tej szkoly, pani K.....atarzyna K-K, dala nam jedynie odczuc, ze jedyne co sie dla niej liczy, to wplacane co miesiac w terminie czesne, a nie chec przekazania wiedzy (ktora na pewno posiada) i umiejetnosci. Zapraszamy na elegancka strone szkoy wizazu i stylizacji p.Kozlowskiej, ale ni liczcie ze to co na niej przeczytacie, ma (poza wyspkoscia czesnego) jakikolwiek zwiazek z rzeczywistoscia.
Atmosfera w szkole jest fatalna, sluchacz ma wrazenie ze przeszkadza dyrekcji i wykladowcom i wciaz slyszy, ze ma zbyt wysokie wymagania i zbyt roszczeniowa postawe, jak za te prawie 500 zlotych miesiecznie.
Zdecydowanie odradzam wybor tej szkoly, nie jest waszych pieniedzy i czasu, a takze nerwow - bo tych mozna stracic tam duzo...
No coz wstyd sie przyznac ale musze powtwierdzic powyzsza opinie. Pisalam juz w tym watku kiedys, zachwalajac ta szkole, ale niestety wtedy to byl poczatek mojej tam nauki a teraz wszystko wyglada juz zupelnie inaczej. Odwoluje wszystkie pochlebne slowa ktore o tej szkole kiedykolwiek napisalam i podobnie jak przedmowczyni (rozumiem ze tez mialas nieszczescie sie tam uczyc) uznalam ze nie bede uczciwa jesli nie odradze tej szkoly innym dziewczynom, zastanawiajacym sie nad wyborem.

Powiem szczerze, z wielkim rozczarowaniem i smutkiem, chyba nie istnieje idealna szkola makijazu w Polsce, a moze tylko w warszawie sytuacja wyglada tak kiepsko...
__________________
Magda
M-adeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.