Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 21:42   #871
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam mam takie pytanie ...?? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do tej szkoły we Wrocławiu http://www.wizazlux.pl/. Bardzo mi się ona z tego co czytam ... tak sobie myślę, że chciała bym rozpocząć tam naukę od września ale chyba nie dam rady z kasą na ten wrzesień (kurcze może uda mi się na luty bo już o niczym innym nie myślę tylko o tej szkole )

Zastanawiam się czego pytają na takiej rozmowie i czy jest czego się bać . Ciekawe też czy ktoś się nie dostaje bo nie przeszedł rozmowy .

A tak na marginesie, jeśli można spytać ile macie lat dziewczyny które będziecie chodzić do tej szkoły ?? Chyba przedział wiekowy jest szeroki ...

Pozdrawiam
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 22:09   #872
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja bede miec w październiku 21
A szkola jest baaaaaardzo fajna! Idź do Niej Wszystkie poznamy sie we wrzesniu Juz nie moge sie doczekac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 00:46   #873
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanie ...?? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do tej szkoły we Wrocławiu http://www.wizazlux.pl/. Bardzo mi się ona z tego co czytam ... tak sobie myślę, że chciała bym rozpocząć tam naukę od września ale chyba nie dam rady z kasą na ten wrzesień (kurcze może uda mi się na luty bo już o niczym innym nie myślę tylko o tej szkole )

Zastanawiam się czego pytają na takiej rozmowie i czy jest czego się bać . Ciekawe też czy ktoś się nie dostaje bo nie przeszedł rozmowy .

A tak na marginesie, jeśli można spytać ile macie lat dziewczyny które będziecie chodzić do tej szkoły ?? Chyba przedział wiekowy jest szeroki ...

Pozdrawiam
już mówiłyśmy o tym jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 09:01   #874
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
już mówiłyśmy o tym jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.
to przepraszam ale udało mi się tylko znaleźć to, że nie ma co się martwić że ktoś jest np "puszysty" bo na to na rozmowie nie patrzą ...ale o co pytają to nie dojrzałam .

Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 10:23   #875
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
to przepraszam ale udało mi się tylko znaleźć to, że nie ma co się martwić że ktoś jest np "puszysty" bo na to na rozmowie nie patrzą ...ale o co pytają to nie dojrzałam .

Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi
no to było kilka postów temu, więc warto przeczytac cały wątek, bo już od dawna piszemy na temat tej szkoły.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 15:47   #876
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

wracając do rozmowy kwalifikacyjnej to albo jestem ślepa albo nie wiem przeczytałam wszytko, przeszukałam wątek i nic na temat pytań na rozmowie nie znalazłam. No trudno
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 17:03   #877
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
wracając do rozmowy kwalifikacyjnej to albo jestem ślepa albo nie wiem przeczytałam wszytko, przeszukałam wątek i nic na temat pytań na rozmowie nie znalazłam. No trudno

-------->


Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
raczej chyba tylko ukonczone liceum trzeba miec. bo moja kumpela nie ma zdanej matury, a jest w tej szkole. i jesli macie miec dopiero mature to mozecie wyslac formularz, bo w sumie szkole juz skonczona macie.
wpisowe to ja dopiero po rozmowie kwalifikacyjnej wplacałam. bo musze wiedziec, czy sie dostalam, nie?
co do rozmowy, to sie nie bojcie. babki chcą sprawdzic jakimi jestescie osobami. czy interesujecie sie tym, co jest w profilu szkoly, ktore chca nauczyc sie czegos tylko dla siebie, a ktore dla zawodu. no i na jakie os. wyglądacie-czy da sie z Wami wspolpracowac, czy moze jestescie konfliktowe, albo w ogole nie zainteresowane tematem.
aha, a na rozmowe nie wchodzi sie pojedynczo, tylko wszystkie, ktore są danego dnia. przynajmniej u mnie tak było.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 19:14   #878
anciam87
Raczkowanie
 
Avatar anciam87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 155
Question Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

cześć dziewczynki
właśnie wypełniłam formularz, i już chciałam robić przelew, ale zobaczyłam co napisała AGATkA_eSZ, wpłaciłaś pieniązki dopiero po rozmowie bo nie wiedziałaś czy sie dostaniesz, ale przeciez to opłata rekrutacyjna? czyli każdy kto wypełnia formularz musi zapłacić?? czy nie mam racji?przecież na kazdych studiach płaci się za rekrutację... nie wiem co mam teraz zrobić?
anciam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 19:16   #879
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez anciam87 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
właśnie wypełniłam formularz, i już chciałam robić przelew, ale zobaczyłam co napisała AGATkA_eSZ, wpłaciłaś pieniązki dopiero po rozmowie bo nie wiedziałaś czy sie dostaniesz, ale przeciez to opłata rekrutacyjna? czyli każdy kto wypełnia formularz musi zapłacić?? czy nie mam racji?przecież na kazdych studiach płaci się za rekrutację... nie wiem co mam teraz zrobić?
Nie, nie musisz od razu wplacac pieniedzy. Najpierw idź na rozmowe kwalifikacyjna i pieniazki wplac dopiero, jak bedziesz wiedziec ze sie dostalas
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:44   #880
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
-------->
upssss to chyba jednak jestem ślepa . Dziękuję, że pofatygowałaś sie wkleić wypowiedź ... teraz już mniej więcej wiem co i jak.
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:58   #881
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Nie, nie musisz od razu wplacac pieniedzy. Najpierw idź na rozmowe kwalifikacyjna i pieniazki wplac dopiero, jak bedziesz wiedziec ze sie dostalas
dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
upssss to chyba jednak jestem ślepa . Dziękuję, że pofatygowałaś sie wkleić wypowiedź ... teraz już mniej więcej wiem co i jak.
nie ma sprawy a poszukałam wypowiedzi, a nie pisałam o tym drugi raz, bo wlasnie o wiekszosci rzeczy juz tu pisałam. wiec jak poczytasz cały watek, to wszystkiego sie dowiesz. a jakby cos jednak było nie jasne, albo nie pisałam o tym, to pytaj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 12:32   #882
vega19
Raczkowanie
 
Avatar vega19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

witam

zamierzam się wybrać także do szkoły wizażu i przeczytałam już tyle wątków że sama nie wiem co wybrać . Niestety nie ma jednogłośnych opinii na temat szkół w warszawie
myślałam żeby iść do szkoły kozłowskiej i chyba na tym przystane chociaż mogły by się wypowiedzieć więcej dziewczyny które tam chodziły jakoś niedawno i mają jakąś świeżą opinie na jej temat

czekam na jakieś odpowiedzi
vega19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:41   #883
kolokolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Centrum Nauki Żak

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
a ja się bardzo na nich zawiodłam. Od tego semestru zapisałam sie do studium kosmetycznego. Złożyłam dokumenty, wpłaciłam rate. Niestety nie otworzyli roku, bo mieli za mało osób. Ok ja wszystko rozumiem,że byłoby to dla nich nierentowne, tylko o takich rzeczach powiadamia się znacznie wcześniej, a nie 2 tygodnie po tym jak powinien rozpocząć się semestr. Przecież znacznie wcześniej doskonale wiedzieli , że nie otworzą semestru i zwlekali z powiadomieniem o tym, dzięki czemu jestem pół roku w plecy, bo w innych szkołach już skończył sie nabór. Poza tym od 3 tygodni czekam na zwrot pieniędzy.
To sobie jeszcze poczekasz, super dyrektor do spraw finansowych nie jest chyba zbyt lotny i duzo czasu mu zajmuje podjęcie decyzji, oni lubią wysyłać windykację i straszyć sądem ale tylko w swoim interesie, jeśli chodzi o uczniów mają ich raczej totalnie w du.... Szkoły nie masz co żałować, bo jest beznadziejna i bez poziomu. pozdrawiam i życzę
powodzenia.
kolokolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 07:58   #884
bahibbak
Przyczajenie
 
Avatar bahibbak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ostrołeka
Wiadomości: 15
GG do bahibbak
Dot.: Kurs wizażu- gdzie, za ile?

Ja skończyłam kurs w select ( warszawa, al. Krakowska)

jestem zadowolona.

Minus to że malowalismy na sobie, nie było modelek.


Polecam.


W połowie lipca ide na indywidualny kurs wizażu w języku angielskim ( kraków , francuska szkoła makijazu profesjonalnego), jak skończe to dam znać jak było.
__________________

BAHIBBAK
bahibbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:06   #885
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Centrum Nauki Żak

do ZAKa chodził mój znajomy. Nie na wiżaż,ale chcę napisać o samej szkole narazie. No więc chodził sobie pół roku i na początku kolejnego semestru jedzie sobie na zajęcia a tam zajęć nie ma. Zlikwidowali ich kierunek bo kilka osób zrezygnowała i uznali ze im się to nie będzi eopłacać. Noby zgodnie z umową mieli prawo. Ale mogli chociaż poinformować tych, którzy zostali, a było ich sporo a nie czekać aż znowu przyjadą na zajęcia i dopiero tam powiedzieć.

A co do samego wizażu ponoć nie jest na wysokim poziomie. Ale sama nie sprawdziłam wiec nie wiem
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 19:24   #886
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wątki nt. szkół wizażu łączę ze zbiorczym wątkiem na ten temat. Równocześnie przypominam, że należy korzystać z wyszukiwarki przed założeniem nowego wątku!

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:35   #887
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Kurs wizażu- gdzie, za ile?

Cytat:
Napisane przez bahibbak Pokaż wiadomość
Ja skończyłam kurs w select ( warszawa, al. Krakowska)

jestem zadowolona.

Minus to że malowalismy na sobie, nie było modelek.


Polecam.


W połowie lipca ide na indywidualny kurs wizażu w języku angielskim ( kraków , francuska szkoła makijazu profesjonalnego), jak skończe to dam znać jak było.
a nie było mozliwosci przychodzic ze swoimi modelkami? my malowalysmy na ogol na sobie, ale moglysmy przychodzic ze swoimi.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:31   #888
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Szkoła Makijażu i Stylizacji VISAGE białystok

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
Witam Przeszukałam forum i nigdzie nie znalazłam wątku na temat szkoły makijazu i stylizacji VISAGE w Białymstoku Czy ktoś z was ma jakieś doswiadczenia z ta szkoła ? Ciekawia mnie opinie osob postronnych, czesne troche kosztuje a nie chciałabym wyrzucic pieniedzy w błoto Czekam na Wasze opinie i wzkazówki Pozdrawiam
Zbiorczy wątek nt. szkół wizażu już istnieje, dlatego też na przyszłość, przed założeniem kolejnego, proszę przeszukać archiwum.

Łączę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:38   #889
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Potrzebna informacja

Cytat:
Napisane przez monia5761 Pokaż wiadomość
Hejka! mam takie pytanko, czy wiecie coś na temat kursów prowadzonych przez Europejską Szkołę stylizacji "SELECT" w wawie?
Zbiorczy wątek nt. szkół wizażu już istnieje, dlatego też na przyszłość, przed założeniem kolejnego, proszę przeszukać archiwum.

Łączę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 20:00   #890
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

no to pierwsze spotkanko ma być ponoc po pierwszym tygodniu września
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:26   #891
bahibbak
Przyczajenie
 
Avatar bahibbak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ostrołeka
Wiadomości: 15
GG do bahibbak
Dot.: Kurs wizażu- gdzie, za ile?

Zgadza sie, była mozliwosc przyprowadzenia własnych modelek. Grupa liczyła 6 osób. I jezeli chciałam przyprowadzic modelke, musiałam przyprowadzic druga.pracowalismy w parach. Czasami przychaodziły ,,starsze panie, dojrzałe."
__________________

BAHIBBAK
bahibbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:30   #892
bahibbak
Przyczajenie
 
Avatar bahibbak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ostrołeka
Wiadomości: 15
GG do bahibbak
Dot.: Kurs wizażu- gdzie, za ile?

Cena kursu w select to 1700 zł
__________________

BAHIBBAK
bahibbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:57   #893
wioletka3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Wiadomości: 4
GG do wioletka3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja w tym roku chcialabym isc do szkoly wizazu i stylizacji... jednak przed tym w wakacje chce ukonczyc jakis kurs w tym kierunku zeby nie pojsc tam "ciemna" jak uwazacie czy to jest dobry pomysl? jakies rady? gdzie najlepiej wybrac sie do szkoly (chodzi mi o roczna) ? gdzie ukonczyc kurs? chodzi mi o warszawe.
wioletka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:09   #894
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez wioletka3 Pokaż wiadomość
ja w tym roku chcialabym isc do szkoly wizazu i stylizacji... jednak przed tym w wakacje chce ukonczyc jakis kurs w tym kierunku zeby nie pojsc tam "ciemna" jak uwazacie czy to jest dobry pomysl? jakies rady? gdzie najlepiej wybrac sie do szkoly (chodzi mi o roczna) ? gdzie ukonczyc kurs? chodzi mi o warszawe.
ja myślę, że to nie ma sensu. do takich szkół idą w większości osoby, które dopiero chcą się nauczyć robić to profesjonalnie. nie będziesz w tyle
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:15   #895
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja uważam dokładnie tak samo jak Agatka
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 14:51   #896
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja ponieważ szkoły wizazu nie planuje, wybieram sie w sierpniu z koleżanką na kurs do Beuty art w Krakowie. Po pobieznym przeczytaniu tego watku mysle ze to niezly wybór Ma ktoś jakieś negatywne wrażenia odnośnie tej szkoły?
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:09   #897
madzinamalina
Przyczajenie
 
Avatar madzinamalina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Szkoła beautyart w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez paulina85 Pokaż wiadomość
odświerzam wątek interesują mnie opinie na temat tej szkoły
ja również odświeżam bardzo interesuje mnie ta szkoła i baaardzo mi zależy zdobyć jakieś konkretne informacje na jej temat od osoby która miała z nią do czynienia jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedz pozdrawiam
__________________

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 22:06   #898
zabx88
Raczkowanie
 
Avatar zabx88
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Poznanskie studium kosmetyczne -dylemat

dlugo i namietnie przeszukiwalam forum w poszukiwaniu informacji na temat studium ksmetycznego SOP [stowarzyszenie oswiatowcow polskich] w Poznaniu
generalnie jakie sa tam warunki nauki-szczegolnie zajec praktycznych itp itd. prosze kogos zorientowanego o rade!

mysle o wyborze studium i wybor padl pomiedzy studium anieli goc a wlasnie sop-em.
widze na forum wiele pozytywnych komentarzy na temat szkoly Gocowej ,a o studium sopa nic takze nie moge rozwazyc wszystkich za i przeciw.
szkoly praktycznie maja takie same ceny za miesiac nauki-Gocowa minimalnie drozsza , ale takze wymagana jest u niej wyprawka za 400zl na ktora troche szkoda mi kasy

wypowiadajcie sie dzieczyny co mam wybrac!
prosze o jak nawiecej opinii na temat tego nieszczesnego SoPu
zabx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 00:43   #899
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Poznanskie studium kosmetyczne -dylemat

Z chęcią bym Ci doradziła, ale niestety nie wiem nic o tym studium kosmetycznym SOP ! Ja chodziłam do Gocowej, ale do wyższej i byłam bardzo zadowolona! Znam dziewczynę, która także tam chodziła do policealnej i też sobie chwaliła (aż do takiego stopnia, że po skończeniu 2 lat policealnych poszła jeszcze na licencjackie )! Rozumiem, że szkoda Ci tych 400 zł. na wyprawkę, ale teraz to chyba każda ze szkół ma takie wymagania?! Ja płaciłam kiedyś 500 zł.!
I wydaje mi się jednak, że Gocowa cieszy się powodzeniem w Poznaniu !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 00:56   #900
zabx88
Raczkowanie
 
Avatar zabx88
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Poznanskie studium kosmetyczne -dylemat

hmm wlasnie wydaje mi sie podejrzane ze nikt nie slyszal o tatmej szkole a o Gocowej jednak duzo sie czyta moze to jakis przekret jest ?? chociaz strona internetowa tego studim SOp-u wyglada porzadnie

a mozesz mi powiedziec, jak duzo jest materialu do opanowania i jaki jest jego poziom trudnosci? czytalam ze na studiach wyzszych u Anieli jest dosc trudno,czy ten sam poziom jest na studium czy jednak traktuja tam ludzi troche bardziej na luzie?
nie to zebym sie lenila ale jestem takze studentka dziennych na uniwersytecie i musze ustalic sobie jakis plan dzialania , nie chcem by cos bylo kosztem czegos.
zabx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.