Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-25, 14:43   #1561
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kasia140220 Pokaż wiadomość
Nie pękła ani nie zsunęła się bo przy wyciąganiu zawsze ją przytrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to nie masz czym się denerwować. Zatrucia czy infekcje pokarmowe się zdarzają. Mdłości i wymioty nie są objawem wyłącznie ciąży.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 14:44   #1562
Kasia140220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Jeśli prezerwatywa nie pękła to plemniki nie dostały się do jajowodów żeby zapłodnić jajeczko
Nie masz żadnych objawów ciąży
Skąd u Ciebie ten stres ??
Wydaje mi się że to chyba zbyt mocny strach przed ciążą i potrzebne jest leczenie tego bo można się wykończyć z tego stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia140220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 14:46   #1563
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kasia140220 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że to chyba zbyt mocny strach przed ciążą i potrzebne jest leczenie tego bo można się wykończyć z tego stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może warto udać się na wizytę do seksuologa i porozmawiać o strachu przed ciążą
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 14:46   #1564
Kasia140220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88601681]No to nie masz czym się denerwować. Zatrucia czy infekcje pokarmowe się zdarzają. Mdłości i wymioty nie są objawem wyłącznie ciąży.[/QUOTE]Tymbardziej chyba nie ma czym się martwić bo to tylko jednorazowy incydent wymiotu, a przy okazji teraz dni płodne miałam to tymbardziej czuję czasem jakiś ból bardzo lekki ale to zawsze tak miałam moja mama też tak ma i ja genetycznie pewnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia140220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 14:49   #1565
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kasia140220 Pokaż wiadomość
Tymbardziej chyba nie ma czym się martwić bo to tylko jednorazowy incydent wymiotu, a przy okazji teraz dni płodne miałam to tymbardziej czuję czasem jakiś ból bardzo lekki ale to zawsze tak miałam moja mama też tak ma i ja genetycznie pewnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kłucie czy drażliwość jajników, a nawet lekkie plamienie w okolicach owulacji mogą się zdarzyć. W końcu owuluje tam pęcherzyk. Nie ma to żadnego związku z ewentualną ciążą. Jeśli jednak coś cię niepokoi na dłuższą metę to zawsze warto skonsultować się z ginekologiem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 16:19   #1566
Kasia140220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88601708]Kłucie czy drażliwość jajników, a nawet lekkie plamienie w okolicach owulacji mogą się zdarzyć. W końcu owuluje tam pęcherzyk. Nie ma to żadnego związku z ewentualną ciążą. Jeśli jednak coś cię niepokoi na dłuższą metę to zawsze warto skonsultować się z ginekologiem.[/QUOTE]Tak, mam zamiar zapisać się do swojej ginekolog za tydzień bo miała teraz dłuższą przerwę i nie przyjmowała. Jestem młoda i nie chcę chodzić po innych ginekologach żeby czasem się nie zrazić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Może warto udać się na wizytę do seksuologa i porozmawiać o strachu przed ciążą
Chyba to mi pozostaje.. Bo przez ten stres jak mi się okres spóźni to wtedy zawału dostanę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia140220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 14:21   #1567
arancja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Czy warto wziąć tabletkę po?

Hej,

Wczoraj przed godziną 21 uprawiałam seks z moim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, jednak kiedy doszedł we mnie odczekał jeszcze około minuty i po wyciągnięciu penisa okazało się, że prezerwatywa się zsunęła. Nie została ona głęboko, lecz była przy samym wejściu do pochwy. Sprawdziliśmy, że sperma znajdowała się w zbiorniczku prezerwatywy. Nie jestem pewna, czy coś mogło się z prezerwatywy "wylać".. Byłam wczoraj w 7 dniu cyklu (dzień wcześniej skończyła mi się miesiączka), jednak ostatnie moje cykle nie są zbyt regularne (ostatnie 3 miesiące: 25 dni, 29 dni, 24 dni). Aplikacja kalendarzyka pokazuje mi, że dziś już mam dni płodne, jednak nie czuje aby tak było, gdyż praktycznie w ogóle nie mam śluzu. Zakupiłam już tabletkę 72 godziny po, lecz zastanawiam się czy jest sens ją brać? Logika podpowiada mi, że ryzyko ciąży jest małe, ale już sama nie wiem. Obawiam się rozregulowania gospodarki hormonalnej po tej tabletce. Proszę o poradę.
arancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-28, 15:05   #1568
Ollga095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Preejakulat a ciąża

Hej dziewczyny, mam pytanie na które w internecie ciężko szukać odpowiedzi że względu na różne opinie. Odkąd pamiętam miałam nieregularne cykle, raz były one książkowe innym razem spóźniający się okres po 3, 4 tygodnie. 3 lata temu po wizycie u ginekologa otrzymałam luteinę na uregulowanie cyklu. Jakiś czas temu przeszłam mocne zapalenie pęcherza i dróg moczowych (ponad 50 zjedzonych tabletkę furaginy i innych na stany zapalne, przepisane przez lekarza). Po tym okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Jest kolejny cykl, dziś powinnam dostać okres ale go nie ma. W przeddzień spodziewanej owulacji współżyłam z partnerem, użyliśmy prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła. Przed wytryskiem wyszedł na zewnątrz. Jednak zastanawiam się czy podczas gry wstępnej preejakulat mógł dostać się do pochwy i mogłam zajść w ciążę. Od kilku dni czuje ból podbrzusza i parcie na pęcherz a moja szyjka jest sucha ,średnio wysoko i delikatnie wchodzi do niej czubek palca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ollga095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 17:29   #1569
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy warto wziąć tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez arancja Pokaż wiadomość
Hej,

Wczoraj przed godziną 21 uprawiałam seks z moim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, jednak kiedy doszedł we mnie odczekał jeszcze około minuty i po wyciągnięciu penisa okazało się, że prezerwatywa się zsunęła. Nie została ona głęboko, lecz była przy samym wejściu do pochwy. Sprawdziliśmy, że sperma znajdowała się w zbiorniczku prezerwatywy. Nie jestem pewna, czy coś mogło się z prezerwatywy "wylać".. Byłam wczoraj w 7 dniu cyklu (dzień wcześniej skończyła mi się miesiączka), jednak ostatnie moje cykle nie są zbyt regularne (ostatnie 3 miesiące: 25 dni, 29 dni, 24 dni). Aplikacja kalendarzyka pokazuje mi, że dziś już mam dni płodne, jednak nie czuje aby tak było, gdyż praktycznie w ogóle nie mam śluzu. Zakupiłam już tabletkę 72 godziny po, lecz zastanawiam się czy jest sens ją brać? Logika podpowiada mi, że ryzyko ciąży jest małe, ale już sama nie wiem. Obawiam się rozregulowania gospodarki hormonalnej po tej tabletce. Proszę o poradę.
Byłam w takiej sytuacji i nie zdecydowałam się na tabletkę po. Wszystko zależy od Ciebie . Jeśli ma Ci to dać spokój, to dlaczego nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ollga095 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie na które w internecie ciężko szukać odpowiedzi że względu na różne opinie. Odkąd pamiętam miałam nieregularne cykle, raz były one książkowe innym razem spóźniający się okres po 3, 4 tygodnie. 3 lata temu po wizycie u ginekologa otrzymałam luteinę na uregulowanie cyklu. Jakiś czas temu przeszłam mocne zapalenie pęcherza i dróg moczowych (ponad 50 zjedzonych tabletkę furaginy i innych na stany zapalne, przepisane przez lekarza). Po tym okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Jest kolejny cykl, dziś powinnam dostać okres ale go nie ma. W przeddzień spodziewanej owulacji współżyłam z partnerem, użyliśmy prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła. Przed wytryskiem wyszedł na zewnątrz. Jednak zastanawiam się czy podczas gry wstępnej preejakulat mógł dostać się do pochwy i mogłam zajść w ciążę. Od kilku dni czuje ból podbrzusza i parcie na pęcherz a moja szyjka jest sucha ,średnio wysoko i delikatnie wchodzi do niej czubek palca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Nie wierzę, że ktoś zajdzie w ciążę z przeniesionego preejakulatu. Czekaj cierpliwie na okres. Dzisiejszy dzień się jeszcze nie skończył, a poza tym organizm to nie zegarek. Jeśli poprzedni cykl był rozregulowany, to ten tez może być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 20:27   #1570
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy warto wziąć tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez arancja Pokaż wiadomość
Hej,

Wczoraj przed godziną 21 uprawiałam seks z moim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, jednak kiedy doszedł we mnie odczekał jeszcze około minuty i po wyciągnięciu penisa okazało się, że prezerwatywa się zsunęła. Nie została ona głęboko, lecz była przy samym wejściu do pochwy. Sprawdziliśmy, że sperma znajdowała się w zbiorniczku prezerwatywy. Nie jestem pewna, czy coś mogło się z prezerwatywy "wylać".. Byłam wczoraj w 7 dniu cyklu (dzień wcześniej skończyła mi się miesiączka), jednak ostatnie moje cykle nie są zbyt regularne (ostatnie 3 miesiące: 25 dni, 29 dni, 24 dni). Aplikacja kalendarzyka pokazuje mi, że dziś już mam dni płodne, jednak nie czuje aby tak było, gdyż praktycznie w ogóle nie mam śluzu. Zakupiłam już tabletkę 72 godziny po, lecz zastanawiam się czy jest sens ją brać? Logika podpowiada mi, że ryzyko ciąży jest małe, ale już sama nie wiem. Obawiam się rozregulowania gospodarki hormonalnej po tej tabletce. Proszę o poradę.
Mialam taka sytuację kiedyś i nic się nie stało. Ja bym nie brała tabletki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 21:23   #1571
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Preejakulat a ciąża

Cytat:
Napisane przez Ollga095 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie na które w internecie ciężko szukać odpowiedzi że względu na różne opinie. Odkąd pamiętam miałam nieregularne cykle, raz były one książkowe innym razem spóźniający się okres po 3, 4 tygodnie. 3 lata temu po wizycie u ginekologa otrzymałam luteinę na uregulowanie cyklu. Jakiś czas temu przeszłam mocne zapalenie pęcherza i dróg moczowych (ponad 50 zjedzonych tabletkę furaginy i innych na stany zapalne, przepisane przez lekarza). Po tym okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Jest kolejny cykl, dziś powinnam dostać okres ale go nie ma. W przeddzień spodziewanej owulacji współżyłam z partnerem, użyliśmy prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła. Przed wytryskiem wyszedł na zewnątrz. Jednak zastanawiam się czy podczas gry wstępnej preejakulat mógł dostać się do pochwy i mogłam zajść w ciążę. Od kilku dni czuje ból podbrzusza i parcie na pęcherz a moja szyjka jest sucha ,średnio wysoko i delikatnie wchodzi do niej czubek palca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Może to być ponowne zapalenie pęcherza. Ja tak miałam, że zapalenia ciągle wracały, mimo wizyt u lekarza, antybiotyków i wszystkiego
Ciąża tu praktycznie niemożliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-31, 17:43   #1572
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Kochałam się z chłopakiem dzień po miesiączce i niestety pękła gumka, którą zauważyliśmy dopiero po wszystkim. Był to 8 dzień cyklu, moje cykle trwają średnio 32-36 dni, a ostatni trwał aż 54, także mam strasznie nieregularne. Od 20 dnia cyklu bolą mnie piersi bez przerwy. Pierwszy raz tak mam, czytałam, że to normalne poczas owulacji jednak niepokoje się, że może być to ciąża..
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 18:02   #1573
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Eaveyv Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem dzień po miesiączce i niestety pękła gumka, którą zauważyliśmy dopiero po wszystkim. Był to 8 dzień cyklu, moje cykle trwają średnio 32-36 dni, a ostatni trwał aż 54, także mam strasznie nieregularne. Od 20 dnia cyklu bolą mnie piersi bez przerwy. Pierwszy raz tak mam, czytałam, że to normalne poczas owulacji jednak niepokoje się, że może być to ciąża..
Na ciążę małe szanse. Zrób test dla pewności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 19:23   #1574
turin12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej,

chłopak doszedł w stosunku oralnym, po czym wytarliśmy spermę chusteczkami. Leżeliśmy ok. 12 minut po czym on dotknął palcem moich warg sromowych bo przez przypadek się zapomnieliśmy. Byłam w 4 dniu cyklu, miałam już bardzo skąpy okres. Jak tylko się zorientowaliśmy, że nie umyliśmy rąk, szybko przestaliśmy. Na początku byłam spokojna, bo pomyślałam, że nie ma szans na ciążę, bo po pierwsze twierdził, że ta ręka nie miała kontaktu ze spermą, a dwa że to tylko wargi sromowe i plemniki na pewno już nie żyły, poza tym i tak pewnie już je wtarł w łóżko.
No ale. Jestem aktualnie w 15 dniu cyklu, moje cykle są raczej regularne, trwają ok. 30-31 dni i tak jak kalendarzyk mi pokazuje, tak często czuję, że owulacja jest właśnie w tym momencie. Ostatnio właśnie czułam ból prawego jajnika, zazwyczaj akurat czuję ból lewego, ale to nieważne, stwierdziłam, że to ok bo mam owulację i to normalne.
Jednak dzisiaj jak wyszłam na zakupy złapał mnie nagły i mocny ból podbrzusza. Wydawał się taki, jaki mam czasem tydzień przed miesiączką. Aż się przestraszyłam. Trzymał mnie około kilku minut, potem przeszedł i póki co nie wrócił. Od kilku dni non stop przelewa mi się coś w brzuchu i ciągle chce mi się spać (zazwyczaj tego nie doświadczam, jestem rannym ptaszkiem). Dwa dni temu było mi trochę niedobrze, ale stwierdziłam, że zaszkodziło mi jedzenie.
Oczywiście na wszystkich cudownych stronach są to objawy ciąży.

I dziewczyny, ja wiem... Nie ma ciąży z palca, ale jednak zawsze dyskutuje się w tematyce preejakulatu, a tu mogła być faktyczna sperma, z tym że odleżana już przez 10 min. Normalnie bym się tym nie przejmowała, ale ten ból brzucha mnie dość zestresował, chyba że to był ból owulacyjny, ale jego bardziej zawsze czuję jako kłucie po konkretnej stronie brzucha.

Umówię się do lekarza w tej sprawie, ale myślicie, że powinnam już się martwić? Domyślam się, że chyba 11 dni po fakcie jeszcze nie ma co robić testu ciążowego?
turin12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 19:37   #1575
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez turin12 Pokaż wiadomość
Hej,

chłopak doszedł w stosunku oralnym, po czym wytarliśmy spermę chusteczkami. Leżeliśmy ok. 12 minut po czym on dotknął palcem moich warg sromowych bo przez przypadek się zapomnieliśmy. Byłam w 4 dniu cyklu, miałam już bardzo skąpy okres. Jak tylko się zorientowaliśmy, że nie umyliśmy rąk, szybko przestaliśmy. Na początku byłam spokojna, bo pomyślałam, że nie ma szans na ciążę, bo po pierwsze twierdził, że ta ręka nie miała kontaktu ze spermą, a dwa że to tylko wargi sromowe i plemniki na pewno już nie żyły, poza tym i tak pewnie już je wtarł w łóżko.
No ale. Jestem aktualnie w 15 dniu cyklu, moje cykle są raczej regularne, trwają ok. 30-31 dni i tak jak kalendarzyk mi pokazuje, tak często czuję, że owulacja jest właśnie w tym momencie. Ostatnio właśnie czułam ból prawego jajnika, zazwyczaj akurat czuję ból lewego, ale to nieważne, stwierdziłam, że to ok bo mam owulację i to normalne.
Jednak dzisiaj jak wyszłam na zakupy złapał mnie nagły i mocny ból podbrzusza. Wydawał się taki, jaki mam czasem tydzień przed miesiączką. Aż się przestraszyłam. Trzymał mnie około kilku minut, potem przeszedł i póki co nie wrócił. Od kilku dni non stop przelewa mi się coś w brzuchu i ciągle chce mi się spać (zazwyczaj tego nie doświadczam, jestem rannym ptaszkiem). Dwa dni temu było mi trochę niedobrze, ale stwierdziłam, że zaszkodziło mi jedzenie.
Oczywiście na wszystkich cudownych stronach są to objawy ciąży.

I dziewczyny, ja wiem... Nie ma ciąży z palca, ale jednak zawsze dyskutuje się w tematyce preejakulatu, a tu mogła być faktyczna sperma, z tym że odleżana już przez 10 min. Normalnie bym się tym nie przejmowała, ale ten ból brzucha mnie dość zestresował, chyba że to był ból owulacyjny, ale jego bardziej zawsze czuję jako kłucie po konkretnej stronie brzucha.

Umówię się do lekarza w tej sprawie, ale myślicie, że powinnam już się martwić? Domyślam się, że chyba 11 dni po fakcie jeszcze nie ma co robić testu ciążowego?
W ogóle nie ma co robić testu. Nie ma mowy o ciąży skoro był stosunek oralny, a nie dopochwowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 19:37   #1576
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez turin12 Pokaż wiadomość
Hej,

chłopak doszedł w stosunku oralnym, po czym wytarliśmy spermę chusteczkami. Leżeliśmy ok. 12 minut po czym on dotknął palcem moich warg sromowych bo przez przypadek się zapomnieliśmy. Byłam w 4 dniu cyklu, miałam już bardzo skąpy okres. Jak tylko się zorientowaliśmy, że nie umyliśmy rąk, szybko przestaliśmy. Na początku byłam spokojna, bo pomyślałam, że nie ma szans na ciążę, bo po pierwsze twierdził, że ta ręka nie miała kontaktu ze spermą, a dwa że to tylko wargi sromowe i plemniki na pewno już nie żyły, poza tym i tak pewnie już je wtarł w łóżko.
No ale. Jestem aktualnie w 15 dniu cyklu, moje cykle są raczej regularne, trwają ok. 30-31 dni i tak jak kalendarzyk mi pokazuje, tak często czuję, że owulacja jest właśnie w tym momencie. Ostatnio właśnie czułam ból prawego jajnika, zazwyczaj akurat czuję ból lewego, ale to nieważne, stwierdziłam, że to ok bo mam owulację i to normalne.
Jednak dzisiaj jak wyszłam na zakupy złapał mnie nagły i mocny ból podbrzusza. Wydawał się taki, jaki mam czasem tydzień przed miesiączką. Aż się przestraszyłam. Trzymał mnie około kilku minut, potem przeszedł i póki co nie wrócił. Od kilku dni non stop przelewa mi się coś w brzuchu i ciągle chce mi się spać (zazwyczaj tego nie doświadczam, jestem rannym ptaszkiem). Dwa dni temu było mi trochę niedobrze, ale stwierdziłam, że zaszkodziło mi jedzenie.
Oczywiście na wszystkich cudownych stronach są to objawy ciąży.

I dziewczyny, ja wiem... Nie ma ciąży z palca, ale jednak zawsze dyskutuje się w tematyce preejakulatu, a tu mogła być faktyczna sperma, z tym że odleżana już przez 10 min. Normalnie bym się tym nie przejmowała, ale ten ból brzucha mnie dość zestresował, chyba że to był ból owulacyjny, ale jego bardziej zawsze czuję jako kłucie po konkretnej stronie brzucha.

Umówię się do lekarza w tej sprawie, ale myślicie, że powinnam już się martwić? Domyślam się, że chyba 11 dni po fakcie jeszcze nie ma co robić testu ciążowego?
Nie masz czym się martwić. Raz, że byłaś naprawdę na samym początku cyklu. Dwa, do zapłodnienia trzeba by było przenieść spermę do pochwy. Myślę, że opisane przez ciebie objawy to ból owulacyjny albo inne problemy gastryczne.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 19:43   #1577
turin12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88628226]Nie masz czym się martwić. Raz, że byłaś naprawdę na samym początku cyklu. Dwa, do zapłodnienia trzeba by było przenieść spermę do pochwy. Myślę, że opisane przez ciebie objawy to ból owulacyjny albo inne problemy gastryczne.[/QUOTE]

Dzięki wielkie za rozwianie wątpliwości
Jesteście świetne dziewczyny, ale myślę, że wiecie, ile wsparcia dajecie młodym dziewczynom!
turin12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 08:34   #1578
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez turin12 Pokaż wiadomość
Hej,

chłopak doszedł w stosunku oralnym, po czym wytarliśmy spermę chusteczkami. Leżeliśmy ok. 12 minut po czym on dotknął palcem moich warg sromowych bo przez przypadek się zapomnieliśmy. Byłam w 4 dniu cyklu, miałam już bardzo skąpy okres. Jak tylko się zorientowaliśmy, że nie umyliśmy rąk, szybko przestaliśmy. Na początku byłam spokojna, bo pomyślałam, że nie ma szans na ciążę, bo po pierwsze twierdził, że ta ręka nie miała kontaktu ze spermą, a dwa że to tylko wargi sromowe i plemniki na pewno już nie żyły, poza tym i tak pewnie już je wtarł w łóżko.
No ale. Jestem aktualnie w 15 dniu cyklu, moje cykle są raczej regularne, trwają ok. 30-31 dni i tak jak kalendarzyk mi pokazuje, tak często czuję, że owulacja jest właśnie w tym momencie. Ostatnio właśnie czułam ból prawego jajnika, zazwyczaj akurat czuję ból lewego, ale to nieważne, stwierdziłam, że to ok bo mam owulację i to normalne.
Jednak dzisiaj jak wyszłam na zakupy złapał mnie nagły i mocny ból podbrzusza. Wydawał się taki, jaki mam czasem tydzień przed miesiączką. Aż się przestraszyłam. Trzymał mnie około kilku minut, potem przeszedł i póki co nie wrócił. Od kilku dni non stop przelewa mi się coś w brzuchu i ciągle chce mi się spać (zazwyczaj tego nie doświadczam, jestem rannym ptaszkiem). Dwa dni temu było mi trochę niedobrze, ale stwierdziłam, że zaszkodziło mi jedzenie.
Oczywiście na wszystkich cudownych stronach są to objawy ciąży.

I dziewczyny, ja wiem... Nie ma ciąży z palca, ale jednak zawsze dyskutuje się w tematyce preejakulatu, a tu mogła być faktyczna sperma, z tym że odleżana już przez 10 min. Normalnie bym się tym nie przejmowała, ale ten ból brzucha mnie dość zestresował, chyba że to był ból owulacyjny, ale jego bardziej zawsze czuję jako kłucie po konkretnej stronie brzucha.

Umówię się do lekarza w tej sprawie, ale myślicie, że powinnam już się martwić? Domyślam się, że chyba 11 dni po fakcie jeszcze nie ma co robić testu ciążowego?
Ciąża jest niemożliwa. Plemniki poza odpowiednimi dla nich warunkami nie żyją długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 20:29   #1579
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej Już schizowałam Wam tutaj, ale dzisiaj przychodzę z ostatecznym pytaniem. Uprawiałam seks na początku marca, z zabezpieczeniem, z którym nic się nie stało (przynajmniej tak myślę, nic nie zauważyliśmy) i bez końca w środku i później 20 marca też taka sama sytuacja. Robiłam test 10 dni po stosunku, wyszedł negatywny. Powtórzyłam w 36 dniu cyklu, wyszedł znowu negatywny i dostałam okres, ale dość skąpy. Trwał 4 dni. 7 kwietnia byłam u ginekologa, miałam robione usg dopochwowo i gin powiedziała, że jestem po owulacji, w 2 fazie cyklu. z tym, że ja byłam w 12 dniu cyklu wtedy, a mi zazwyczaj owulacja wypadała jakoś w 20 dc albo później. Czy to możliwe, żeby lekarz nie zauważył ciąży? i żeby na usg pomylić ciążę z 2 fazą cyklu? Wiem, że to dość absurdalnie brzmi, ale chcę się tylko upewnić...
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 20:56   #1580
Young_blood
Przyczajenie
 
Avatar Young_blood
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Hej Już schizowałam Wam tutaj, ale dzisiaj przychodzę z ostatecznym pytaniem. Uprawiałam seks na początku marca, z zabezpieczeniem, z którym nic się nie stało (przynajmniej tak myślę, nic nie zauważyliśmy) i bez końca w środku i później 20 marca też taka sama sytuacja. Robiłam test 10 dni po stosunku, wyszedł negatywny. Powtórzyłam w 36 dniu cyklu, wyszedł znowu negatywny i dostałam okres, ale dość skąpy. Trwał 4 dni. 7 kwietnia byłam u ginekologa, miałam robione usg dopochwowo i gin powiedziała, że jestem po owulacji, w 2 fazie cyklu. z tym, że ja byłam w 12 dniu cyklu wtedy, a mi zazwyczaj owulacja wypadała jakoś w 20 dc albo później. Czy to możliwe, żeby lekarz nie zauważył ciąży? i żeby na usg pomylić ciążę z 2 fazą cyklu? Wiem, że to dość absurdalnie brzmi, ale chcę się tylko upewnić...
To nie możliwe abyś była w ciąży, lekarz na pewno by to zauważył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Young_blood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:50   #1581
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Hej Już schizowałam Wam tutaj, ale dzisiaj przychodzę z ostatecznym pytaniem. Uprawiałam seks na początku marca, z zabezpieczeniem, z którym nic się nie stało (przynajmniej tak myślę, nic nie zauważyliśmy) i bez końca w środku i później 20 marca też taka sama sytuacja. Robiłam test 10 dni po stosunku, wyszedł negatywny. Powtórzyłam w 36 dniu cyklu, wyszedł znowu negatywny i dostałam okres, ale dość skąpy. Trwał 4 dni. 7 kwietnia byłam u ginekologa, miałam robione usg dopochwowo i gin powiedziała, że jestem po owulacji, w 2 fazie cyklu. z tym, że ja byłam w 12 dniu cyklu wtedy, a mi zazwyczaj owulacja wypadała jakoś w 20 dc albo później. Czy to możliwe, żeby lekarz nie zauważył ciąży? i żeby na usg pomylić ciążę z 2 fazą cyklu? Wiem, że to dość absurdalnie brzmi, ale chcę się tylko upewnić...
Z tego co piszesz ostatni stosunek miałaś 20.03. Robienie testu 10 dni po stosunku to za wcześnie. Późniejszy test jest wiarygodny. Miałaś też okres.
Czy takie długi cykle 36 dni to u ciebie normalna sytuacja. Zwykle cykle są krótsze.
Organizmy to nie maszyna więc owulacja zwłaszcza w tak długich cyklach nie koniecznie wypadnie w ten dzień co przewidujesz. Na podstawie badania lekarz jest w stanie stwierdzić w której fazie cyklu jesteś.
Lekarz może zaobserwować ciążę około 6 tygodnia od zapłodnienia chyba że ma nowoczesny sprzęt to pewnie wyłapie 5 tydzień.
Z twojego opisu nie ma szans abyś była w ciąży
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 21:30   #1582
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

ostatnio miałam cykl 35 dni, ostatnio 36, czasami mam 28 ale zazwyczaj jednak powyżej 30 dni i lekarz mówiła ze to normalne

boje się ze mogła nie widzieć czegoś i ze mogę być w ciąży... panikuje tak bo to był mój pierwszy raz i jakoś nie ufam prezerwatywom. teraz mam już tabletki ale boje się ze już nie dostanę okresu..
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 21:46   #1583
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
ostatnio miałam cykl 35 dni, ostatnio 36, czasami mam 28 ale zazwyczaj jednak powyżej 30 dni i lekarz mówiła ze to normalne

boje się ze mogła nie widzieć czegoś i ze mogę być w ciąży... panikuje tak bo to był mój pierwszy raz i jakoś nie ufam prezerwatywom. teraz mam już tabletki ale boje się ze już nie dostanę okresu..
Jak dopiero zaczęłaś brać tabletki to nic dziwnego, że poziom hormonów i cykl musi ci się jeszcze unormować. Przy niektórej antykoncepcji hormonalnej krwawienie może nie występować w ogóle.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 21:49   #1584
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

jeszcze nie biorę tabletek. czekam na okres żeby zacząć brać od pierwszego dnia cyklu
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:40   #1585
virelei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny zaczynam trochę schizowac.
Zgubiłam tabletki w trakcie pierwszego tygodnia, a nie mam możliwości, żeby kupić takie same tutaj (UK). Miałam wczoraj rano niezabezpieczony stosunek, ale mój chłopak nie skończył we mnie(Jednakże głowy sobie nie dam uciąć, ze kompletnie nic nie wypłynęło...). Wczoraj wieczorem wzięłam planowa tabletkę(trzecia w blistrze) ale niestety dziś Zgubiłam torebkę z reszta... mam inne tabletki przepisane przez lekarza, ale z innymi hormonami, wiec myślałam, żeby odczekać aż dojdą mi moje tabletki z polski i zrobić długa przerwę... w takiej sytuacji mam pytańie czy jest ryzyko ciąży? Oczywiście od teraz będziemy zabezpieczać się prezerwatywa.
Czy wzięlibyście inne tabletki w środku tego cyklu czy zaczekać na moje?
Dzwońilam do lekarza, ale to była najgorsza konsultacja w życiu i nie powiedział mi nic oprócz tego, żeby się zabezpieczać teraz jak zmieńiam tabletki, ale żadnej porady ani nic...
virelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 10:15   #1586
Olaolax24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, okres powinnam dostać wczoraj. Uprawialam seks w prezerwatywie w zeszły piątek. Myślicie, że test po 8 dniach i po dniu spodziewanej miesiączki ma sens czy czekać jeszcze? Zaczęłam lekko świrować 0oniewaz zazwyczaj odczuwam w podbrzuszu ten czas przed okresem a Ty razem nic
Olaolax24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 10:37   #1587
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Olaolax24 Pokaż wiadomość
Hej, okres powinnam dostać wczoraj. Uprawialam seks w prezerwatywie w zeszły piątek. Myślicie, że test po 8 dniach i po dniu spodziewanej miesiączki ma sens czy czekać jeszcze? Zaczęłam lekko świrować 0oniewaz zazwyczaj odczuwam w podbrzuszu ten czas przed okresem a Ty razem nic
Skoro stosunek był zabezpieczony prezerwatywą to nie masz czym się martwić. Okres może się spóźnić. Organizm to nie komputer. Do 14 dni spóźnienia mieści się w granicach normy. Testu (zwłaszcza takiego z moczu) nie ma sensu robić wcześniej niż po 10 dniach od stosunku, gdzie potencjalnie mogło dojść do zapłodnienia. Test z krwi są odrobine czulsze, ale wciąż beta hCG wydzielać zaczyna się dopiero po implantacji, która ma miejsce ok. 8 dni od zapłodnienia.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2021-04-24 o 10:39
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 10:10   #1588
zozol041204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Ciąża a wzajemna masturbacja

Hej, masowałam chłopakowi penisa przez bokserki i doszedł w bieliznę , ja miałam na sobie bieliznę i spodnie i on też mnie masturbował, ale chciałam spytać czy jest możliwość że zaszłam w ciążę bo jakimś cudem dotknęłam spermy, a następnie w domu np. podczas masturbacji wprowadziłam plemniki do pochwy . Dodam że od niego do mnie jest jakoś pół godziny drogi jazdy autem. Okres spóźnia mi się 5 dni ( nigdy tak długo się nie spóźniał ) , i nie wiem czy to przez stres, przez powrót do treningów czy może faktycznie jest szansa na to że jestem w ciąży?
zozol041204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 10:22   #1589
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ciąża a wzajemna masturbacja

Cytat:
Napisane przez zozol041204 Pokaż wiadomość
Hej, masowałam chłopakowi penisa przez bokserki i doszedł w bieliznę , ja miałam na sobie bieliznę i spodnie i on też mnie masturbował, ale chciałam spytać czy jest możliwość że zaszłam w ciążę bo jakimś cudem dotknęłam spermy, a następnie w domu np. podczas masturbacji wprowadziłam plemniki do pochwy . Dodam że od niego do mnie jest jakoś pół godziny drogi jazdy autem. Okres spóźnia mi się 5 dni ( nigdy tak długo się nie spóźniał ) , i nie wiem czy to przez stres, przez powrót do treningów czy może faktycznie jest szansa na to że jestem w ciąży?
Nie ma możliwości zajść w opisy sposób w ciążę, ale jak się bardzo denerwujesz, a okres się spóźnia to możesz dla uspokojenia wykonać test ciążowy. Prawdopodobne, że przyczyną spóźnienia jest stres czy wysiłek fizyczny.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 14:32   #1590
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

chciałabym się dowiedzieć jakie mam szanse na to, ze doszło do zapłodnienia i czy w ogóle mam się czym martwić, jeśli wczoraj zaczęłam drugi rządek tabletek vibin mini, z pierwszego opakowania, nigdy wcześniej nie przyjmowałam antykoncepcji hormonalnej. zaczęłam je brać w 1 dniu okresu, a przy 5, 6 i 7 tabletce uprawiałam seks z chłopakiem, który dodatkowo zabezpieczył się prezerwatywa. nie było wytrysku we mnie, ale 5 tabletkę przyjęłam w 5 dzień okresu, niby końcówka, ale jeszcze trochę krwi było i gdy chłopak ściągnął prezerwatywę to na członku była moja krew, jakby prezerwatywa się przetarła (chociaż nie wiem czy on sam się nie ubrudził tam, ale załóżmy, ze się przetarła). nie miałam biegunek ani wymiotów, codziennie przyjmowałam tabletkę o tej samej godzinie, co do minuty, nie brałam antybiotyków jedynie furaginę jednorazowo na bolący pęcherz i piłam alkohol ale z tego co wyczytałam to ani furagina ani alkohol nie mają wpływu na antykoncepcję. uważałam tez z wit C. przeszłam na tabletki ze względu na to, ze nie ufałam prezerwatywom i myślałam, ze dzięki temu będę spokojniejsza, a tu nadal stres 🤦🏼☠♀️

nie wiem czy to istotne, ale zawsze przed okresem bolą mnie piersi po bokach i są nabrzmiałe i obolałe, a wraz z rozpoczęciem przyjmowania antykoncepcji ten ból stał się ciągły. dzisiaj 9 dzień cyklu, a piersi nadal mnie bolą, może tak być przy początku przyjmowania tabletek? z góry dziękuje za odpowiedzi
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.