Zakupy na Vinted - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-04-01, 20:55   #871
Misia452
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
Czekam na moment, gdy przez vinted będzie można wysyłać paczkę przez aplikację inpostu.... Nie mam drukarki i za każdym razem zapylam 30 minut w jedną stronę by wydrukować jedną kartkę....
Można przecież nadawać bez etykiety w paczkomacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2021-04-01, 20:56   #872
kopnienta
nie kopniĘta

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Można przecież nadawać bez etykiety w paczkomacie

Ale trzeba mieć etykietę z vinted z ichnim kodem pewnie, żeby wysyłka była po ichnich cenach.

kopnienta jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 20:59   #873
Misia452
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Pokaż wiadomość
Ale trzeba mieć etykietę z vinted z ichnim kodem pewnie, żeby wysyłka była po ichnich cenach.

Aha to nie wiedziałam. Ja w sumie nie wysyłam przez kup teraz tylko umawiam się tak, że zainteresowana przesyła mi kasę na konto i tyle.

Stary 2021-04-02, 07:00   #874
beatiska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
Czekam na moment, gdy przez vinted będzie można wysyłać paczkę przez aplikację inpostu.... Nie mam drukarki i za każdym razem zapylam 30 minut w jedną stronę by wydrukować jedną kartkę....
Ja teeeezzzz na to czekam!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 15:08   #875
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Przeglądałam rzeczy do domu... Szkoda, że brak podziału na jakiekolwiek kategorie, mieszają się z ciuchami no i Grażyny biznesu wystawiają ze 100% marżą dla siebie produkty, które bez łaski są obecnie w sklepach tak "luksusowych" jak Home&You czy Pepco Rzuciło mi się też w oczy sporo zmęczonych życiem ozdobnych poszewek 10zl drożej niż nowe w sklepie

Poszła mi dziś jedna droższa sukienka, na której i tak tracę sporo, wystawiłam ją za 1/3 ceny z metki, ale cieszę się, że te droższe rzeczy też znajdują chętnych, bo mam kilka takich wtop zakupowych z grudnia, że hej

Mam do odbioru sześć paczek
SPRZEDAM
Dwie torebki Armani na łańcuszku do noszenia na długim lub podwójnym pasku- czerwona i koralowa. Baleriny Tory Burch Chelsea Cap 5,5 czarne.

Ta reklama pokazywana jest pod 5 620 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Pani_Robot jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:49   #876
NocnaWiedma
Zakorzenienie

Jestem zachwycona spódniczką, która dziś przyszła .
Czekam na ostatnią paczkę. Podejrzewam, że będzie w środę.
Stary 2021-04-02, 21:53   #877
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Ja się porozpakowywałam... Spódniczka - tania - 21zł z zamszu ma lekkie zafarbowanie z drugiego z kolorów, takie zatarte z ciemnego na jasny, ale nie było na V drugiej sztuki, lezy cudnie. Zostawiam, kupię gąbkę do zamszu. Druga - napisałam, ze jest problem, przyszła w stanie idealnym, ale w komplecie powinien być pasek, a nie ma... Dopasowałam do niej chyba lepiej wygladajacy niz oryginalny ze swojej szafy. Bluzka, nówka z metką z P&C, jednak butelkowa zieleń okazała się ciemnym, morskim turkusem. Spoko, oba kolory są z mojej palety, nawet ten co przyszedł bardziej. Cudnie gra z musztardową mini bez paska. Kolejna spódnica, bardzo retro, nie wiem czy ją ugram, ale w stanie idealnym. Ostatnia śliczna, też retro, ale ledwo mi tyłek zasłania. Jest odrobine za mała. Stan idealny, spróbuję odsprzedać.
SPRZEDAM
Dwie torebki Armani na łańcuszku do noszenia na długim lub podwójnym pasku- czerwona i koralowa. Baleriny Tory Burch Chelsea Cap 5,5 czarne.

Ta reklama pokazywana jest pod 5 620 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2021-04-06, 08:39   #878
AAAnka
Zadomowienie

A ja ostatnio zaliczyłam wtopy .Szukałam takich chinosów z Croppa (Chillin), kupiłam z 10 lat temu, ale kupowałam będąc w ciąży i kupiłam M, bardzo je lubię, mają super krój i fajny materiał, ale lecą mi z pupy ... Długo szukałam S aby była w dobrym stanie.No i znalazłam, miały być w stanie idealnym, kupiłam ...i przyszła zszargana M-ka , nosz kuźwaI na dodatek tego samego dnia odbierałam dwie paczki, też z beżowymi spodniami,wyskoczyła mi na apce info że paczka odebrana "bla, bla" i myslałam że klikam "wszystko ok" do tych drugich spodni, a tu wtopa .Potwierdziałm że wszystko jest ok właśnie w tych , które nie są ok. No mój błąd, ślepota i roztargnienie.Ale napisałam do niej czemu wysłała M skoro pisała S i to w takim stanie...Po fakcie i wystawionym pozytywnym komentarzu juz sie nie odezwała...No i kolejny ciuch do śmieci...Teraz już patrzę na to co klikam.Kolejny zakup; znalazłam spodnie na Vinted , kupiłam od tej samej laski na OLX jak jeszcze była przesyłka za 1zł.Napisała że właśnie wysłała.A informacji zero.Na Vinted mnie zablokowała, więc już się zaniepokoiłam..A z olx po trzech dniach informacja że nic nie wysłała i zwracają kasę.Na pocieszenie przyszły super białe legginsowe narciarskie spodnie softshellowe Dare 2B bez metki-stan igła-za całe 55zł
Stary 2021-04-06, 09:41   #879
KlaudiaCz5
Przyczajenie

Kupuje i w Second Handach i na Vinted. Bardzo często można znaleźć prawie niezniszczone ubrania, czasami nawet nowe - a w korzystnych cenach!
KlaudiaCz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 18:23   #880
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Mój pierwszy zakup to była straszna wtopa, bo wzięłam za pewnik "stan idealny", ale na szczęście dziewczyna oddała pieniądze, a kurtkę zwróciłam. Przy okazji źle zgłosiłam problem i przelali jej pieniądze, więc mogłam liczyć tylko na uczciwość.

U mnie sprzedaże stanęły, co znaczy, że albo dziewczyny czekają na 10. na wypłaty, albo muszę wystawić nowe rzeczy. Trochę się po tym wszystkim, co przeczytałam obawiam sprzedawać kosmetyki... Wystawiłam póki co na Allegro i pewnie wrzucę też na OLX. Gdyby to były rzeczy po 10-15zl, to bym się nie szczypała, ale mam te droższe, niektóre znacznie droższe.

Odebrałam cztery przesyłki. Doszedł pasek, którego zapomniano dołączyć do poprzedniej spódniczki, zamszowa kurtka zgodna z opisem, spódniczka nowa, druga też chyba nowa, ale... wydaje mi się, że nie ten rozmiar, który kupiłam... No jednak nie, wszystko się zgadza, to ja źle kliknęłam. Muszę zwęzić w pasie.

Reasumując jestem nadal bardzo zadowolona. Wczoraj i dziś kliknęłam kolejne pięć rzeczy
SPRZEDAM

Stary 2021-04-08, 21:25   #881
new_me
Zadomowienie

u mnie tez sprzedaz stanela, moze rzeczywiscie to wina tego ze jest przed 10

Dziewczyny oplaca sie wystawiac meskie rzeczy? Jest na nie na Vinted popyt?

Miałam mega irytujaca sytuacje. Dziewczyna kupiła kurtke, za jakis czas sie rozmyslila - niby nie mialaby jak odebrac przesylki... wystawilam ja raz jeszcze. Po kilku dniach napisala ze teraz juz sie zdecydowala i ja jednak kupi, kilka wiadomosci z informacja ze teraz bedzie mogla odebrac paczke - wszystko o 5 rano - powiadomienia mnie rozbudziły i po chwili znow, jednak sie rozmyslilam i nie kupie i znowu musialam wystawiac kurtke chociaz za 1 i 2 razem kilka osob tez bylo zainteresowanych...

new_me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 11:01   #882
AAAnka
Zadomowienie

Mnie śmieszą sugerowane ceny przy wystawianiu rzeczy:wystawiałam za 270zł nowe spodnie z metkami Revolution Race kupione za ponad 400zł a sugerują mi cene 30-40zł, nową z metkami kurtkę IcePeak 20-30zł(!) a na reklamach używana maskotka wystawiona za 50zł(!)Cóż za dziwna ta ich bajka!!!Ogólnie zaczynam sie irytować jako kupująca tymi opłatami dodatkowymi....Chyba wolę sprzedawać
Stary 2021-04-09, 11:30   #883
Asiuchal
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość

Miałam mega irytujaca sytuacje. Dziewczyna kupiła kurtke, za jakis czas sie rozmyslila - niby nie mialaby jak odebrac przesylki... wystawilam ja raz jeszcze. Po kilku dniach napisala ze teraz juz sie zdecydowala i ja jednak kupi, kilka wiadomosci z informacja ze teraz bedzie mogla odebrac paczke - wszystko o 5 rano - powiadomienia mnie rozbudziły i po chwili znow, jednak sie rozmyslilam i nie kupie i znowu musialam wystawiac kurtke chociaz za 1 i 2 razem kilka osob tez bylo zainteresowanych...

Oczywiście, ze się opłaca. Sprzedałam tam tez dużo gadżetów urodowych, kosmetyków.... Generalnie wszystko co mi zbywa tam wystawiam i większości rzeczy mi się sprzedaje. Jak ma leżeć i się kurzyć to wole puścić dalej. Dawniej jak w czymś nie chodziłam to wyrzucałam do kontenera. Później moje ciuchy potrafiłam znaleść w lumpeksach, a niby ubranka miały iść do potrzebujacych.... Tak przynajmniej rozumiałam ideę kontenerów. Natomiast Allegro to czyste złodziejstwo. Ostatnio wystawiłam tam perfumy i zapłaciłam 12zl prowizji! Kiedyś prowizje od aukcji były symboliczne, wręcz groszowe. Teraz naliczają sobie nawet prowizje od kosztów wysyłki, toż to o pomstę do nieba woła... Nic więcej tam już nie wystawie. Co do olx to niestety przejechałam się tak kilka razy, kupujący ma bardzo słaba ochronę. W wielu przypadkach musiałam wierzyć na słowo i kilka osób mnie oszukało. Wpłaciłam pieniądze i ślad po sprzedającym ginął. Ani towaru, ani pieniędzy :-/ Jak napisałam do administracji serwisu to kazali mi się albo dogadać ze sprzedawca albo zgłosić sprawę na policję...
Asiuchal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 15:08   #884
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Mnie śmieszą sugerowane ceny przy wystawianiu rzeczy:wystawiałam za 270zł nowe spodnie z metkami Revolution Race kupione za ponad 400zł a sugerują mi cene 30-40zł, nową z metkami kurtkę IcePeak 20-30zł(!) a na reklamach używana maskotka wystawiona za 50zł(!)Cóż za dziwna ta ich bajka!!!Ogólnie zaczynam sie irytować jako kupująca tymi opłatami dodatkowymi....Chyba wolę sprzedawać
Ja niestety widzę, że w dobie sprzedawania rzeczy z lumpeksów ubrania w takich cenach się nie sprzedają. Sukienki kupione za 370zł dwa miesiące temu i wystawione nowe z metkami za 120zł to nadal dla ludzi za drogo, bo ktoś identyczną znajdzie w lumpeksie za 2zł i wystawi za 40... Kupi je tylko ktoś, kto będzie szukał dokładnie tej sukienki, bo przegapił w sklepie i mu się przypomniało, że musi ją mieć. Tak samo markowe jeansy. Powrzucałam za 1/3-1/4 ceny, którą sama zapłaciłam, ale to nadal ok 100zł i wiszą. Sama kupiłam nówki z metkami Pepe Jeans Pimlico za 25zł, bo właśnie ktoś je wyhaczył w lumpeksie i sam kupił za grosze, a na Zalando są w granicach 180zł po przecenie z 300zł. Sprzedają się najlepiej rzeczy właśnie do 40zł dlatego rozważam zaprzestanie kupowania w sklepach, bo później taki ciuch traci 80% wartości i można go sobie pociąć na ściereczki zapijając przy tym meliskę (duży kubek meliski)

Sama kupiłam sporo nowych lub w stanie idealnym - góra 2-3 razy założonych rzeczy, w tym skórzanych za które płaciłam średnio po 30zł... Fakt, interesują mnie ciuchy głównie sprzed 9-10 lat i klaszczę uszami jak ktoś tyle czasu gdzieś w czelusciach szafy czy strychu przechowuje nowe, nietrafione zakupy, ale za zamszowe ramoneski z obecnych kolekcji płaciłam np po 100zł, a na Zalando są od 260 do 500, w zależności od promocji i konkretnego koloru. Kurtki z 2012r, które kosztowały 399zł jeśli mnie pamięć nie myli kupiłam po 50zł już z wysyłką. Nie miałam pojęcia, że można się tak tanio ubrać. Wiadomo, ciuchy nowsze kosztują więcej, ale nadal to są śmieszne pieniądze w stosunku do cen w sklepach.

Za to widzę, że to, co powrzucałam do kontenerów jako zbyt zużyte by poszło po 20-30zł i to całkiem szybko. Np buty. Wielu rzeczom musiałam poobniżać ceny, żeby w ogóle się ktoś zainteresował.
SPRZEDAM

Stary 2021-04-09, 15:18   #885
Morticia_Addams
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
I od razu czerwona lampka bo coś musi być nie tak.

Ja ogólnie mocno podejrzliwa jestem i jak coś mnie zainteresuje ale jest np tylko jedno zdjęcie to często proszę o dodatkowe na PW co kończy się tym że dostaje fotki z dziwnej perspektywy, rozmazane itp. i już wiem żeby tego nie kupować bo się natne.
Niekoniecznie coś musi być nie tak, jeśli ktoś nie wysyła metki.
Mam masę ubrań na sprzedaż, ale rzadko która ma metkę ze składem, bo zawsze je wypruwam. Mam BARDZO wrażliwą skórę, więc mąż zawsze wypruwa mi te "czasopisma" (nazywa je tak, bo często jest to prawdziwy plik). Raczej trudno by mi było zbierać te wszystkie metki "na wszelki wypadek" i jeszcze odnotować która była którego ubrania
Metki ze składem mam najczęściej w ubraniach, które kupiłam, ale nie zdążyłam założyć i je sprzedaję.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość

1. Tak - sprzedałam przez Vinted kilka par męskich butów i spodnie. Najczęściej partnerki szukają dla swojego partnera

2. Też miałam taką dziewczynę, która przez 2 miesiące kupowała/rezygnowała/kupowała/rezygnowała letnią sukienkę. Irytujące strasznie, zwłaszcza jeśli odmówiło się komuś innemu, kto pewnie okazałby się bardziej solidny i sukienka byłaby dawno sprzedana.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Mnie śmieszą sugerowane ceny przy wystawianiu rzeczy:wystawiałam za 270zł nowe spodnie z metkami Revolution Race kupione za ponad 400zł a sugerują mi cene 30-40zł ...
Sugerowanie to jedno, ale dziewczyny targujące się o cenę nowych rzeczy, które chcą je kupić za grosze, a same sprzedają używane i z wadami za większe pieniądze.
I oczywiście - obowiązkowa obraza jeśli odmówię sprzedania za tyle ile one chcą - rzucenie na koniec - no ciekawe kto ci to kupi za tyle.
Zawsze mam ochotę napisać - nie twój problem...
Morticia_Addams jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 15:59   #886
Fenenna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Niekoniecznie coś musi być nie tak, jeśli ktoś nie wysyła metki.
Mam masę ubrań na sprzedaż, ale rzadko która ma metkę ze składem, bo zawsze je wypruwam. Mam BARDZO wrażliwą skórę, więc mąż zawsze wypruwa mi te "czasopisma" (nazywa je tak, bo często jest to prawdziwy plik). Raczej trudno by mi było zbierać te wszystkie metki "na wszelki wypadek" i jeszcze odnotować która była którego ubrania
Metki ze składem mam najczęściej w ubraniach, które kupiłam, ale nie zdążyłam założyć i je sprzedaję.
O tym że ktoś wyciął nie pomyślałam Może jestem już tak przewrażliwiona że wszędzie węszę podstęp
Fenenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 16:00   #887
Iwona 25
Zakorzenienie

sub
Iwona 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 16:44   #888
Zuzixxx97
Przyczajenie

Raz kupiłam kurteczkę, obyło się bez żadnych problemów. Mam bardzo dużo ubrań w szafie, których już nie noszę, a są w super stanie. Chciałabym je sprzedać na Vinted, jednak obawiam się, że będzie z tym trochę dużo roboty i nie znajdę a to czasu w ciągu dnia. Ile wam zajmuje to czasu mniej więcej? Nadawnie paczki itd.
Zuzixxx97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 17:08   #889
NocnaWiedma
Zakorzenienie

Ja rzeczy bez metek ze składem nie kupuje. O wymiary nie dopytuję, ale o skład mi się zdarza.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuzixxx97 Pokaż wiadomość
Raz kupiłam kurteczkę, obyło się bez żadnych problemów. Mam bardzo dużo ubrań w szafie, których już nie noszę, a są w super stanie. Chciałabym je sprzedać na Vinted, jednak obawiam się, że będzie z tym trochę dużo roboty i nie znajdę a to czasu w ciągu dnia. Ile wam zajmuje to czasu mniej więcej? Nadawnie paczki itd.
Nie jest czasochłonne. Zarówno kiosk, paczkomat jak i pocztę mam blisko, a na miejscu tylko jest skanowany kod z etykiety i tyle.

Stary 2021-04-09, 17:51   #890
Fenenna
Zadomowienie

Cytat:
Nadanie paczki nie zajmuje dużo czasu, paczkomat czy ruch to kilka sekund (z poczty nie korzystam). Najwięcej czasu zajmuje samo wystawienie czy odpowiadanie na wiadomości jeśli coś jest niewidoczne/niejasne
Zrób wyraźne zdjęcia, napisz w opisie podstawowe wymiary, w przypadku butów dodaj zdjęcie podeszwy, zaznacz ewentualne wady żeby nie powtarzać się w wiadomościach
Fenenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 17:54   #891
Natuś-77
Zakorzenienie

Cytat:
Najwięcej roboty jest ze zrobieniem dobrych zdjęć i wrzuceniem ich z porządnym opisem do aplikacji. Tu jest roboty multum, zwłaszcza jak masz 30-40 ciuchów. Trzeba to obfotografować z każdej strony i w dbrym świetle.
Reszta to już pikuś. Biorę ciuch z pudła, pakuję, drukuje etykietę, idę do paczkomatu, który mam pod domem. Zajmuje to 15-20 min max.

Stary 2021-04-09, 18:13   #892
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Ja też wycinam metki i czasem nie jestem w stanie podać składu, bo nie każdy pamiętam. Jak coś jest 100% bawełna, wiskoza itp to rozpoznam, ale mieszanek nie. W sumie nikt, kto kupił mnie jeszcze o metkę nie pytał. Dwa razy w życiu zostałam zapytana i osoba nie kupiła (raz miałam nieodparte wrażenie, że jakieś dziecko się bawi po prostu, bo pytania były coraz bardziej idiotyczne i nie prowadziły donikąd).
Jak coś kupuję, to staram się tylko unikać wiskozy z elastanem, bo lepiej na mnie lezy sztywniejsza bawełna. Szczególnie w przypadku sukienek taka mieszanka nie jest fajna, bo zbyt cienka i lejąca - wszystko się odznacza.
Natomiast sztuczne dodatki do 30% mogą pozytywnie wpływać na schnięcie, wodoszczelność, czy trwałość ubrań, ale to chyba każdy kto się interesuje składami wie.

Jeśli chodzi o wysyłki to zanoszę do Ruchu i Paczkomatu podczas spaceru z psami. Pakowanie to chwila. Najwięcej czasu zajmuje focenie i odpowiadanie na pytania o wymiary (ale tych pytań jest raczej niewiele).

A taki dzień na zdjęcia robię raz na dwa tygodnie, czyli dwa dni pracy w mcu w zasadzie...

Yay, w końcu cokolwiek się w tym mcu sprzedało, do tego zimowa kurtka i droga sukienka Bardzo mi zależy na wyprzedaniu dużych rzeczy, bo nie mam gdzie tego trzymać, a w miejsce trzech zimowych okryć wierzchnich schowam ze 30 innych ciuchów. Odkąd pościągałam wszystko z pawlaczy, to mieszkam jak w magazynie

Odebrałam paczki. Wszystko niby ok, ale jedna spódnica, nowa, ma jakby ślady od wieszaka motylka (plamki), nie wiem czy to się spierze. Nie jest to rdza, tylko jakby zeszła z niego szara guma
I już wiem, że lepiej kupować kroje, których jest się pewnym, bo spódnice z koła a'la lata 50. to jednak nie moja bajka. Pięknie uszyte, ale jednak nie lubię jak coś mi odstaje i nie mieszczę się w drzwi.
SPRZEDAM

Stary 2021-04-09, 18:30   #893
Iwona 25
Zakorzenienie

dziewczyny za ile wystawić czerwone skórzane szpilki? kupiłam za 190zł? użyte 2x? Polska firma,nie sieciówkowe, stan idealny, nawet nie rozchodzone
mam delikatne stopy, wszystko mnie obciera nawet adidasy dopóki nie dopasuję nogi
Stary 2021-04-09, 19:13   #894
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
dziewczyny za ile wystawić czerwone skórzane szpilki? kupiłam za 190zł? użyte 2x? Polska firma,nie sieciówkowe, stan idealny, nawet nie rozchodzone
mam delikatne stopy, wszystko mnie obciera nawet adidasy dopóki nie dopasuję nogi
Ja wystawiam za ewentualnie większą cenę i kiedy nie ma zainteresowania obniżam. Swoje nowe z eko zamszu Tamaris wystawiłam za 90, kupiłam za 150, cena regularna coś koło 200 i zero chetnych, ale mam stopę 35, a buty są w kolorze fuksji. Może Tobie przy skórze i bardziej uniwersalnym kolorze pójdzie lepiej. Baleriny również eko zamsz w sklepie są za 249, ja kupiłam za 130 na jakiejś super % z dodatkowym kodem i sprzedały się za 85, nowe. Ale np raz założone sneakersy wystawione za 35% ceny sklepowej wiszą, bo to nadal stówa.
SPRZEDAM

Stary 2021-04-09, 20:07   #895
Iwona 25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja wystawiam za ewentualnie większą cenę i kiedy nie ma zainteresowania obniżam. Swoje nowe z eko zamszu Tamaris wystawiłam za 90, kupiłam za 150, cena regularna coś koło 200 i zero chetnych, ale mam stopę 35, a buty są w kolorze fuksji. Może Tobie przy skórze i bardziej uniwersalnym kolorze pójdzie lepiej. Baleriny również eko zamsz w sklepie są za 249, ja kupiłam za 130 na jakiejś super % z dodatkowym kodem i sprzedały się za 85, nowe. Ale np raz założone sneakersy wystawione za 35% ceny sklepowej wiszą, bo to nadal stówa.
hmm, ja słyszałam,że jak pójdzie za 30% ceny to dobrze już
Stary 2021-04-10, 14:56   #896
Adamek2501
Przyczajenie

Jak dużo udaje wam się sprzedawać na vinted? Zazwyczaj jak wystawiam produkty za 20-25 pln to uda się coś sprzedać, rzadko coś powyżej 50 pln udaje mi się sprzedawać.
Stary 2021-04-10, 16:09   #897
marynka42
Zakorzenienie

Właśnie dostałam taką wiadomość:

Cześć machen42,

ostatnio dużo działasz na Vinted – to wspaniale!

Zbliżasz się do swojego pułapu płatności, więc musimy sprawdzić kilka rzeczy.

↪ Żeby móc dalej kupować i sprzedawać na Vinted, potwierdź swoją tożsamość tutaj:

https://www.vinted.pl/e/payments_identity

ⓘ Możesz mieć pewność, że dokonujemy wszelkich starań, by twoje dane były w pełni bezpieczne, a nasza społeczność opierała się na zaufaniu.

Więcej dowiesz się tutaj: https://www.vinted.pl/help/111

Wszystkiego dobrego,

Zespół Vinted

Czy któraś z Was wysyłała już skan swojego dowodu? Średnio mi się to uśmiecha.
marynka42 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 16:21   #898
Asiuchal
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wysyłała już skan swojego dowodu? Średnio mi się to uśmiecha.
Ja nic nigdy nie wysyłałam.
Asiuchal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 16:42   #899
gabi1234
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adamek2501 Pokaż wiadomość
Jak dużo udaje wam się sprzedawać na vinted? Zazwyczaj jak wystawiam produkty za 20-25 pln to uda się coś sprzedać, rzadko coś powyżej 50 pln udaje mi się sprzedawać.
mi ostatnio nic nie idzie a mam tanio wystawione rzeczy - w zasadzie sama zara
Stary 2021-04-10, 16:58   #900
NocnaWiedma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mi ostatnio nic nie idzie a mam tanio wystawione rzeczy - w zasadzie sama zara
Mam podobne wrażenia. W tamtym roku wystawiałam trochę drożej. Wszystko mi się sprzedawało kilka dni po wystawieniu. W styczniu/ na początku lutego wszystko też mi ładnie schodziło chociaż za niższe ceny wystawiałam. Od jakiegoś czasu już bardzo pojedyncze rzeczy.

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-04-10 o 17:05
NocnaWiedma jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#vinted

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości