Związek z zawodowym żołnierzem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 12:59   #1
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108

Związek z zawodowym żołnierzem


.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:20
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:08   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

eeeee, ja jestem w związku z żołnierzem i to starym wyjadaczem. Owszem, ma pewne przyzwyczajenia wyniesione z pracy, ale bez przesady, nie robię niczego pod przymusem a jak mi się coś nie podoba to mówię. Ty nie posiadasz organu gębowego żeby przekazać werbalnie komunikat?? Jak cię zmusił do pojechania tam gdzie nie chciałaś??
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:28   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem od prawie 2 lat w związku z zawodowym żołnierzem. Wiem, że człowieka nie powinno oceniac się po zawodzie jaki wykonuje. Myślę, ze jestesmy dobraną parą i dobrze nam sie uklada i jestesmy szczesliwi. Ale coraz częściej zaczynam dostrzegac fakt, ze mój facet jest władczy. Zdecydowanie częściej, to ja ulegam i się podporządkowuje. Dla przykładu taka sytuacja, brat mojego faceta i jego dziewczyna chcieli pojechac z nami na wakacje. Z początku się zgodziłam, ale po przemyśleniu sprawy oznajmiłam mojemu facetowi, że jednak wolałabym abyśmy pojechali sami, poniewaz chcialabym spedzic ten czas tylko z nim, bo rzadko się widujemy tzn.tylko w weekendy (brat mojego faceta i jego dziewczyna mieszkają razem), a poza tym ze względów rodzinnych nie odpowiadała mi data tego wyjazdu. Odwrotu już nie było niestety, chociaż nic jeszcze w tym momencie nie zostało zamówione. Dopiero za 2 dni brat faceta zrobil rezerwacje i wplacil rzekomo zaliczke. Tak czy inaczej ja nie miałam już nic do powiedzenia. Uległam, pojechalismy wspolnie na te wakacje. Okazalo sie, ze mamy wspolna kwatere. Jeden klucz, dwa pokoje złączone razem, przejście z pokoju do pokoju, my dostalismy pokoj dziecinny w ktorym byly dwa oddzielne lozka, jedna łazienka, zero intymności. Jeszcze w dzien odjazdu, wówczas gdy musielismy oddac klucz od kwatery do godziny 9.00, dziewczyna brata mojego faceta poszła sobie na plaże, bo kuzyn do niej przyjechał. Oddaliśmy klucz, a ja z moim facetem musiałam czekac 4h za nimi. My nie chcieliśmy pójsc tego dnia na plaze, poniewaz nie mielismy warunkow, aby pozniej wziasc prysznic i obmyc sie z piachu, a czekala nas dluga podroz. Dodam, ze jechalismy samochodem mojego faceta.
Może ktoś się wypowie obiektywnie?
Ja tu nie widze wladczego charakteru twojego chlopaka a olewanie twojego zdania. Do reszty sie podporządkowal jak niemy goląb
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:28   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem od prawie 2 lat w związku z zawodowym żołnierzem. Wiem, że człowieka nie powinno oceniac się po zawodzie jaki wykonuje. Myślę, ze jestesmy dobraną parą i dobrze nam sie uklada i jestesmy szczesliwi. Ale coraz częściej zaczynam dostrzegac fakt, ze mój facet jest władczy. Zdecydowanie częściej, to ja ulegam i się podporządkowuje. Dla przykładu taka sytuacja, brat mojego faceta i jego dziewczyna chcieli pojechac z nami na wakacje. Z początku się zgodziłam, ale po przemyśleniu sprawy oznajmiłam mojemu facetowi, że jednak wolałabym abyśmy pojechali sami, poniewaz chcialabym spedzic ten czas tylko z nim, bo rzadko się widujemy tzn.tylko w weekendy (brat mojego faceta i jego dziewczyna mieszkają razem), a poza tym ze względów rodzinnych nie odpowiadała mi data tego wyjazdu. Odwrotu już nie było niestety, chociaż nic jeszcze w tym momencie nie zostało zamówione. Dopiero za 2 dni brat faceta zrobil rezerwacje i wplacil rzekomo zaliczke. Tak czy inaczej ja nie miałam już nic do powiedzenia. Uległam, pojechalismy wspolnie na te wakacje. Okazalo sie, ze mamy wspolna kwatere. Jeden klucz, dwa pokoje złączone razem, przejście z pokoju do pokoju, my dostalismy pokoj dziecinny w ktorym byly dwa oddzielne lozka, jedna łazienka, zero intymności. Jeszcze w dzien odjazdu, wówczas gdy musielismy oddac klucz od kwatery do godziny 9.00, dziewczyna brata mojego faceta poszła sobie na plaże, bo kuzyn do niej przyjechał. Oddaliśmy klucz, a ja z moim facetem musiałam czekac 4h za nimi. My nie chcieliśmy pójsc tego dnia na plaze, poniewaz nie mielismy warunkow, aby pozniej wziasc prysznic i obmyc sie z piachu, a czekala nas dluga podroz. Dodam, ze jechalismy samochodem mojego faceta.
Może ktoś się wypowie obiektywnie?
to nie jest kwestia zawodu tylko nieliczenia się z twoim zdaniem i twoim brakiem asertywności. jak ja się spotykałam z wojskowym to ja byłam stroną dominującą.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:52   #5
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:20
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:54   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

twój facet ma w d.pie twoje potrzeby i odczucia. To nie ma nic wspólnego z byciem żołnierzem, za to dużo wspólnego z byciem niedojrzałym dupkiem. Chyba za krótko jest w tym wojsku bo bycie dupkiem to szybko powinni mu ukrócić w jednostce.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:56   #7
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
W tym związku, on jest strona dominującą. Myślę, że bał się sprzeciwic bratu, swojej matce. To prawda, że facet nie zmusił mnie do wyjazdu na wakacje, ale nie liczył się z moim zdaniem absolutnie. W dzień wyjazdu musieliśmy czekac, aż dziewczyna brata faceta z jego bratem wróci z plaży. Powiedział mi , że nie chciał się sprzeciwic bo ona by sie obrazila, ale co ja wtedy czulam czekajac 4h to juz to nie mialo jak widac zadnego znaczenia.
No bo cie olewa nie powiem czym. I nie ma znaczenia ze jest zolnierzem. Moglby byc sprzedawca w sklepie miesnym. Taki juz jest w stosunku do ciebie. I nie rozumiem dlaczego sie na to godzisz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 14:08   #8
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:20
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 14:23   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
W tym związku, on jest strona dominującą. Myślę, że bał się sprzeciwic bratu, swojej matce. To prawda, że facet nie zmusił mnie do wyjazdu na wakacje, ale nie liczył się z moim zdaniem absolutnie. W dzień wyjazdu musieliśmy czekac, aż dziewczyna brata faceta z jego bratem wróci z plaży. Powiedział mi , że nie chciał się sprzeciwic bo ona by sie obrazila, ale co ja wtedy czulam czekajac 4h to juz to nie mialo jak widac zadnego znaczenia.
nie razi cię to, że woli, żeby obcej babie było dobrze niż własnej kobiecie? wygląda tak, jakbyś była najmniej istotnym elementem jego życia. przykre to trochę, ale cóż - masz to, na co sobie pozwalasz.

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
Miał jeszcze do mnie pretensje, że nie odpowiadały mi warunki, dziwił się że jestem niezadowolona i chodzę wkurzona. To że spaliśmy na jednym małym dziecinnym łóżku na poddaszu, przy wspólnej łazience, wspólnym kluczu, spędzając non stop czas z jego bratem i przyszłą bratową, uwzględniając zero intymności i krępacje, to wszystko w jego oczach absolutnie nie powinno mi przeszkadzac i nie rozumiał powodu mojej irytacji. Gdy tylko zobaczyłam warunki w jakich spędzimy te wakacje, od razu oświadczyłam mu, że wracam do domu, ale uprosił mnie i zostałam.
może gdybyś wróciła to cokolwiek by do niego dotarło....

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

btw. powiedziałaś mu wprost, co ci nie pasuje?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 14:24   #10
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

yyy a dlaczego non stop byliście razem? Nie zrobiliście sobie dłuuuugiego spaceru tylko we dwoje? Oglądania zachodu słońca tylko we dwoje? Nawet się nie bzyknęliście na urlopie? Jak para jest zgrana to wszystko da się zrobić nawet na wakacjach ze znajomymi. To że z nimi pojechaliście to nie znaczy że non stop musicie się pilnować.

A kwestia ustalania wspólnych planów w ogóle u was jest dziwna. Skoro masz inne zdanie to szukacie kompromisu. I fakt on tego nie zrobił ale Ty mu na to pozwoliłaś bo w końcu pojechałaś z jego bratem - choć nie chciałaś
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 14:37   #11
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:21
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 14:43   #12
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

To już wiemy, że on ma cię w nosie. Pytanie teraz co Ty zamierzasz z tym zrobić?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:03   #13
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Nie wiem, teraz jest już po czasie, nie wiem czy powinnam wracac do tej sytuacji
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:09   #14
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
Nie wiem, teraz jest już po czasie, nie wiem czy powinnam wracac do tej sytuacji
Zastanów się czy w innych ważnych sytuacjach dla Ciebie było podobnie. Jeśli tak to pomyśl czy Ci to odpowiada...
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:15   #15
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Moze sie myle, ale odnosze wrazenie, ze Ty jestes marudna i ciezko Ci dogodzic i odnosze sie do fragmentu, gdzie opisujesz wasz pobyt tam.
Jak wygladala sytuacja od strony finansowej? Bo narzekasz, ze mieliscie slabe warunki, zero intymnosci, ale za to na wakacjach trzeba zaplacic. Nie dostaniesz malzenskiego loza za ta sama cene, co osobne lozka. Wiec chyba z gory, jadac tam(bo mieliscie zarezerwowane) domyslalas sie jakie beda warunki, czy nie?
Ponadto, nie uwazam, ze facet jest wladczy i nie liczy sie z Twoim zdaniem, bo na moje to Ty nie potrafisz zakomunikowac swoich potrzeb. Czy zaproponowalas mu jakis inny sposob spedzenia razem czasu? Wystarczyloby powiedziec ''Sluchaj, fajnie, ze jestesmy z nimi, ale wieczorem chce isc tylko z Toba na romantyczny spacer''.

Edytowane przez provoge
Czas edycji: 2014-07-28 o 15:16
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:43   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
To już wiemy, że on ma cię w nosie. Pytanie teraz co Ty zamierzasz z tym zrobić?
znając wizaż...




nic
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:47   #17
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

oonaa19

Napisz coś więcej.
Jak Wam się układa? Na czym polega jego nieliczenie się z Twoim zdaniem itp.

Myślę,że zawód Twojego faceta nie ma tutaj nic do rzeczy. Dużo zależy od samego człowieka.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:50   #18
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:21
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 17:42   #19
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

No niestety twój facet ma najwidoczniej gdzieś daleko twoje potrzeby. Zawsze tak macie, że on musi postawić na swoim? Jeżeli tak to nie ma się co dziwić, że wasze wakacje wygladały tak a nie inaczej. Powiedz mu o wszystkim szczerze zobaczysz jak zareaguje.
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 18:39   #20
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Mnie dziwi takie nadskakiwanie bratu i bratowej - olewanie Ciebie wyglada na konsekwencje powyzszego. Tylko z czego to wynika? Brat jest starszy?

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 19:00   #21
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:21
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 20:40   #22
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Też mi się widzi, że zachowanie faceta niewiele ma wspólnego z wykonywanym zawodem, a więcej z wychowaniem i komunikacją w związku.

Zresztą mam wrażenie, Autorko, że jesteś trochę między młotem a kowadłem. Z jednej strony niby chcesz postawić na swoim, wyrażasz w mniej lub bardziej jasny sposób swoje życzenia, a z drugiej gdzieś tam ulegasz, podkulasz ogon, poświęcasz się i wychodzi na to, że jesteś marudą. Bo albo się nie godzisz na wyjazd, albo jedziesz i starasz się tak ułożyć sobie plan wakacji, żeby spędzić z facetem jak najwięcej czasu sam na sam - spacery, wyjście do knajpki, jakiś wyjazd do pobliskiej miejscowości tylko we dwoje (w końcu jechaliście autem Twojego TŻta, więc problemu z transportem by nie było). Skoro facet wiedział, że zależy Ci głównie na spędzeniu czasu z nim, a nie również jego bratem, chyba nie powinno być wielkich problemów z tym, żeby zgodził się na chwile prywatności bez niepotrzebnej obstawy.

Poza tym, nigdy - przenigdy, nie pojechałabym do hotelu/pensjonatu, którego wcześniej bym nie sprawdziła i nie dowiedziała się jak wyglądają pokoje oraz węzeł sanitarny. Nie wiem czy miałaś możliwość dowiedzenia się, jak wyglądają warunki mieszkaniowe, ale myślę, że przed wyjazdem należy wszystko sprawdzić, nawet zadzwonić do tego hotelu i konkretnie wypytać o pokój. Wtedy nie ma zawodu i przykrych niespodzianek.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 21:04   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

No tak sobie tłumacz, że to kwestia zawodu.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 21:06   #24
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
provoge ja nie robiłam rezerwacji, tylko brat mojego faceta. Kwestia finansowa jest bez znaczenia, ponieważ rok temu będąc sama z TZ na wakacjach za pokój zapłaciliśmy mniej niż w tym roku. Na wakacje odkładałam przez pół roku, ze stypendium na studiach i pracując dorywczo i gdybym nie miała pieniędzy nie pojechałabym na żadne wakacje. Nie zależało mi na małżeńskim łożu tak jak to ujęłaś, a jedynie na odrobinie intymności, oddzielnym wejściu do pokoju i osobnej łazience, a było to tak, że mieszkaliśmy na poddaszu w ciasnym pokoiku dziecięcym i cena nie była adekwatna do warunków tam panujących, dla przykładu nie mogliśmy na długo wyjsc sami, bo klucze były jedne. Jasno zakomunikowałam swojemu facetowi, przed tym jak brat mojego faceta zrobił rezerwacje, że chce żebyśmy pojechali sami. Wydaje mi się, że miałam prawo zmienic zdanie i zakomunikowac, że chce pojechac na te wakacje tylko z nim, ponieważ widujemy się tylko w weekendy, bo on pracuje i mieszka na co dzień w innym mieście odległym od mojego o 100km, więc chciałam żeby te dni były tylko nasze, a poza tym z powodów rodzinnych nie odpowiadał mi termin wyjazdu, ponieważ niespodziewanie akurat w tym terminie musiał wyjechac za granice na długie miesiące ktoś bardzo mi bliski. Brat mojego faceta i bratowa mieli w pokoju telewizor, był balkon i normalne ''małżeńskie łoże'', bo to były dwa pokoiki złączone. My mieliśmy ten dla dzieci, oni ten dla dorosłych.
Ten Twój facet to chyba może być władczy tylko w stosunku do Ciebie - gdyby mnie mój starszy brat urządził takie wakacje, od razu powiedziałabym, żeby nie robił sobie jaj i poszukał normalnych pokoi dla wszystkich (już pomijając fakt, że mój brat ma jakieś wrodzone poczucie obciachu i nie dopuściłby do takiej sytuacji). To samo z sytuacją z czekaniem, aż jaśnie państwo wybawią się nad wodą. Słaby z charakteru tłamsi kogoś jeszcze słabszego, czyli Ciebie ;]
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 21:24   #25
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:22
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 21:28   #26
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Na pewno nie ma. lepiej się zastanów dlaczego boisz się mieć własne zdanie i dbać o swoje własne potrzeby.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 22:01   #27
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Cytat:
Napisane przez oonaa19 Pokaż wiadomość
carpediem postępuje dokładnie tak jak mówisz, ulegam i się poświęcam, a później jest mi przykro.
Dziewczyny zostawmy już kwestie zawodu jaki wykonuje, byc moze naprawde to nie ma zadnego powiazania.
I niestety sama sobie tym szkodzisz. Raz, drugi się nie ugniesz, nie zgodzisz na "mniejsze zło", szczerze porozmawiasz i dasz do zrozumienia dlaczego chcesz tak, a nie inaczej, a MOŻE facet zrozumie, że też masz głos w związku i zacznie go wreszcie zauważać. Bo póki co wszyscy mieliście wakacje, ale poniekąd sprawiłaś, że były one udane dla pozostałej trójki, a nie dla Ciebie. Trzeba być trochę egoistą i też pomyśleć o swoich oczekiwaniach.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 23:11   #28
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

Autorko, sądząc po ilości wątków, które założyłaś od początku swojego związku i po ich treści, myślę, że chyba trochę się w tym związku męczysz, dajesz sobie wejść na głowę, facet Cie nie szanuje a Ty myślisz, że to przez jego zawód Od początku coś Ci nie pasuje, ale tkwisz w tej relacji. A to odległość, rzekome skąpstwo a teraz jego zawód. Sama zobacz, że po miesiącu bycia w związku napisałaś już wątek o odległości, która niszczy związek Wiele rzeczy Ci się nie widzi, ale w tym trwasz. Po co ?
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 08:26   #29
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

W tym związku najprawdopodobniej jest zachwiana równowaga i to chłopak autorki "jest górą". Na moje "oko" ona zachowuje się tak jakby gdzieś w środku bala się że on ją zostawi jak tylko zasygnalizuje mu bardziej stanowczo swoje potrzeby.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Na pewno nie ma. lepiej się zastanów dlaczego boisz się mieć własne zdanie i dbać o swoje własne potrzeby.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 08:35   #30
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Związek z zawodowym żołnierzem

A dlaczego Wy wylądowaliście na cały wyjazd w dziecięcym pokoju? Nie mogliście się zamienić po połowie czasu pobytu?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.