Wegańskie kosmetyki do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 17:35   #1
magneresestamor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Smile

Wegańskie kosmetyki do włosów


Cześć dziewczyny. Chciałam się zapytać, jakie znacie wegańskie kosmetyki do włosów i które Waszym zdaniem są godne polecenia? Wiem, że Alterra ma wegańskie kosmetyki, Isana chyba też nie testuje na zwierzętach, Ziaja i nie jestem pewna ale obiło mi się o uszy, że Green Pharmacy także jest bezpieczne dla wegan. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. Ostatnio zamówiłam również szampon wzmacniający Dr. Konpki. Jeśli testowałyście kosmetyki tej marki, to dajcie koniecznie znać, co o nich sądzicie.
magneresestamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 07:40   #2
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez magneresestamor Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałam się zapytać, jakie znacie wegańskie kosmetyki do włosów i które Waszym zdaniem są godne polecenia? Wiem, że Alterra ma wegańskie kosmetyki, Isana chyba też nie testuje na zwierzętach, Ziaja i nie jestem pewna ale obiło mi się o uszy, że Green Pharmacy także jest bezpieczne dla wegan. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. Ostatnio zamówiłam również szampon wzmacniający Dr. Konpki. Jeśli testowałyście kosmetyki tej marki, to dajcie koniecznie znać, co o nich sądzicie.
A to reszta (nie licząc względów moralnych oczywiście) nie jest bezpieczna dla wegan? Mordercze te kosmetyki
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 18:11   #3
azi98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Zzziajanna, tak wlasnie chodzi o kwestie moralne i etyczne. I tak te kosmetyki sa mordercze, dla zwierzat ktore przed zabiciem przechodza najgorsze tortury, wiec nie wiem czy to rzeczywiscie jest powod do zartow ? Jesli dla kogos jest to wspolczuje braku empatii w takim razie.

Edytowane przez azi98
Czas edycji: 2017-04-09 o 18:13
azi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 07:09   #4
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Nie jest mi brak empatii, bo również nie kupuję kosmetyków testowanych na zwierzętach. Nie poruszam kwestii samych kosmetyków - jeśli to zauważyłaś, ale zażartowałam z "czy są bezpieczne dla wegan". Ty mi współczujesz braku empatii, a ja Tobie braku poczucia humoru
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 07:25   #5
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Nie jest mi brak empatii, bo również nie kupuję kosmetyków testowanych na zwierzętach. Nie poruszam kwestii samych kosmetyków - jeśli to zauważyłaś, ale zażartowałam z "czy są bezpieczne dla wegan". Ty mi współczujesz braku empatii, a ja Tobie braku poczucia humoru
No rzeczywiście ale śmieszne, aż się idzie poplakac.
Coś takiego mogła napisać osoba mało bystra, kosmetyki niebezpieczne dla wegan hue hue, nie wiem gdzie tu to super poczucie humoru.

O alterra słyszałam już różne rzeczy raz ze jest a raz ze nie jest weganska bo kupuje półprodukty od firm testujacych i że jest częścią koncernu który testuje. Sama nie wiem jak do tego podchodzić.
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 08:10   #6
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Trafiłam ostatnio chyba przez Instagram Kasi Tusk na polską markę Clochee. Z tego, co pamiętam, to oni mają wegańskie kosmetyki.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 13:43   #7
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

duzo szamponow i odżywek od inoara jest vegańskich , mają też odrębną linię vegan. Do twarzy używam make me bio .
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-09, 11:48   #8
deli87
deli87
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Czy takie kosmetyki są skuteczne? Jak z siwymi włosami?
__________________
Zapisz
Zapisz
deli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 14:10   #9
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez deli87 Pokaż wiadomość
Czy takie kosmetyki są skuteczne? Jak z siwymi włosami?
Warto spróbować są to kosmetyki profesjonalne
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:27   #10
ZanetaL1990
Przyczajenie
 
Avatar ZanetaL1990
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Z tego co pamiętam to Paul Mitchell, trochę mało znana marka w Polsce, ale na świecie mega popularna,w ogóle nie testują na zwierzętach, a tak nawiasem mówiąc to kosmetyki świetne. I chyba Joico miało serię wege
ZanetaL1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 18:41   #11
ajax21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Ja sprowadzam z Lush Co prawda wysyłka może być bardzo droga (mam nadzieję że pewnego dnia zadomowią się też w Polsce), ale jeśli któraś z was będzie za granicą gdzie mają ten sklep (większość krajów Europejskich) to bardzo polecam szampony w formie "mydła", czyli które zamiast płynu są w kostkach
Używałam na razie takiego z miodem i z solą morską. Do miodu nie jestem aż tak przekonana ale ten z solą morską i wodorostami jest niesamowity. Mam bardzo duży problem z przetłuszczaniem włosów, wcześniej miałam też bardzo przesuszoną skórę głowy a jednocześnie łotojok udało mi się wyleczyć Timoteiem ale ten z kolei jeszcze bardziej przetłuszczał mi włosy, przestawiłam się na ten z solą morską i nie miałam lepszych włosów chyba od kilku lat Bardzo uspokoił mi skórę głowy, nie jest już zupełnie zaczerwieniona, brak suchych płatków skóry które miałam w czasie przesuszenia i czuć że jest też bardzo oczyszczona. Włosy też mniej się przetłuszczają.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...d-shampoo.html o to ten Cena jest wysoka ale jest też bardzo wydajny i myślę że naprawdę warto. Ten szampon jest też wegański Nie mogłam się przekonać do Lush ale naprawdę warto, szczególnie jeśli macie problemy z włosami i zwykłe szampony nie działają. Uwaga zawiera SLS! (albo SLES, dałabym głowę że na opakowaniu był SLES ale na stronie widnieje SLS). Myślę że dla osób które na co dzień używają bardzo delikatnych szamponów ten i tak sprawdziłby się świetnie jako oczyszczający
ajax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 14:13   #12
adziakf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 30
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

szkoda tylko,że większość tych kosmetyków dostępnych jest wyłacznie online
adziakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 10:23   #13
MariannaMan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

ja cały czas testuję przeróżne kremy. pojawia się mnóstwo opcji z CBD, ale mi one wsysuszają skórę co w zimę jest mocno nieprzyjemne.
Serie wegańskie AA są fajne i ładnie pachną. Alterra trochę za tłusta ale dobra na noc ( z całą pewnością ta firma jest łatwo dostępna w rossmannie i na bardzo przyzwoitym poziomie). Ja jeszcze idealnego na dzień i na noc nie znalazłam
MariannaMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 19:19   #14
nick_name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Wegańskie kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez SzaaachMat Pokaż wiadomość
Bardzo lubię i polecam markę René Furterer.
Tej marki w ogóle nie kojarzę. Powiesz coś więcej, czego konkretnie używasz?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ajax21 Pokaż wiadomość
Ja sprowadzam z Lush Co prawda wysyłka może być bardzo droga (mam nadzieję że pewnego dnia zadomowią się też w Polsce), ale jeśli któraś z was będzie za granicą gdzie mają ten sklep (większość krajów Europejskich) to bardzo polecam szampony w formie "mydła", czyli które zamiast płynu są w kostkach
Używałam na razie takiego z miodem i z solą morską. Do miodu nie jestem aż tak przekonana ale ten z solą morską i wodorostami jest niesamowity. Mam bardzo duży problem z przetłuszczaniem włosów, wcześniej miałam też bardzo przesuszoną skórę głowy a jednocześnie łotojok udało mi się wyleczyć Timoteiem ale ten z kolei jeszcze bardziej przetłuszczał mi włosy, przestawiłam się na ten z solą morską i nie miałam lepszych włosów chyba od kilku lat Bardzo uspokoił mi skórę głowy, nie jest już zupełnie zaczerwieniona, brak suchych płatków skóry które miałam w czasie przesuszenia i czuć że jest też bardzo oczyszczona. Włosy też mniej się przetłuszczają.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...d-shampoo.html o to ten Cena jest wysoka ale jest też bardzo wydajny i myślę że naprawdę warto. Ten szampon jest też wegański Nie mogłam się przekonać do Lush ale naprawdę warto, szczególnie jeśli macie problemy z włosami i zwykłe szampony nie działają. Uwaga zawiera SLS! (albo SLES, dałabym głowę że na opakowaniu był SLES ale na stronie widnieje SLS). Myślę że dla osób które na co dzień używają bardzo delikatnych szamponów ten i tak sprawdziłby się świetnie jako oczyszczający
O tej marce słyszałam dużo dobrego, ale jeszcze nie wypróbowałam. Muszę się w końcu zebrać
nick_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 20:19:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.