Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-27, 09:15   #4891
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Ja zaczęłam wczoraj pakować torbę do porodu. Ale nie skończyłam, a dziś jedziemy do rodziców, potem znajomi wpadają, więc przerwa.

U mnie pogoda nie ma wielkiego wpływu na pranie, bo mogę je wieszać na strychu, balkonu nie mam. Choć strych się bardziej nagrzewa przy upale więc coś tam szybciej schnie

A i te staniki do karmienia kupiłam, denerwowało mnie, że nieodhaczone na liście są

I też bym bardzo chciała dzieciaczka poniżej 4 kg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2019-07-27 o 09:16
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 09:54   #4892
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja akurat mam miejsce na dwie suszarki ale później zapewne bym korzystała z 1 i druga by mi zagracała pranie też mogę powiesić w piwnicy ale tam nie lubię bo teściowa też tamm wiesza a później komentuje np. moje majtki.. Porażka 🤦☠♀️🤦☠♀️
Ja wszystko wypiorę, włącznie z torbą to też wezmę się za pakowanie. Chyba, że wezmę taką walizkową nie wiem jaka lepsza..

Teściowa dziś do męża komentowała, że przybrałam.. Ma kolejny minus u mnie coraz bardziej mnie drażni. Niech spojrzy na swoje 100kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Ja bym chciała jeszcze jakiś usztywniany stanik nie za miliony monet.. Muszę się rozejrzeć. Te w lidlu chyba będą takie miękkie jak ostatnio? Nie widać w gazetce zbyt dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 11:24   #4893
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Brakuje mi jeszcze aptecznych rzeczy, wanienki, jakiegoś termometru i to chyba z grubsza wszystko jeszcze nad jakąś matą się zastanawiam

Oby nie przeskoczył 4kg! Niech nie daje matce na sam początek takiego wycisku

Ja nawet myślałam czy by nie dokupić drugiej suszarki podziel się tym patentem to może zaoszczędzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli generalnie pierdoły zostały i super
Zaczęłam rozwieszać normalnie, na linke w połowie ubranka i cyk spinaczem. I nagle się okazało, że ja mam pełną miskę jeszcze, pralka chodzi, a ja już zajęłam drugą suszarkę i spinaczy nie ma. Więc po prostu wszystko co miało zapięcie (odpadły mi bluzki i spodenki) zapinałam i heja Body na spinaczu wchodziły mi chyba 4 szt na lince, a na zapięciu 7 lub 8. Pajace koślawe bo zapinałam na nogawce, ale się wyprasuje
Ja wiem, że może to nie jest top genialnych wynalazków ostatnich lat, ale ja byłam z siebie mega dumna, bo nawet tż na to nie wpadł, a ja tak
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam wczoraj pakować torbę do porodu. Ale nie skończyłam, a dziś jedziemy do rodziców, potem znajomi wpadają, więc przerwa.

U mnie pogoda nie ma wielkiego wpływu na pranie, bo mogę je wieszać na strychu, balkonu nie mam. Choć strych się bardziej nagrzewa przy upale więc coś tam szybciej schnie

A i te staniki do karmienia kupiłam, denerwowało mnie, że nieodhaczone na liście są

I też bym bardzo chciała dzieciaczka poniżej 4 kg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Moja torba jest w trakcie od tygodnia i jakoś nie narzeka ;p Właśnie też mnie wkurzają te nieodhaczone, więc przestałam patrzeć
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja akurat mam miejsce na dwie suszarki ale później zapewne bym korzystała z 1 i druga by mi zagracała pranie też mogę powiesić w piwnicy ale tam nie lubię bo teściowa też tamm wiesza a później komentuje np. moje majtki.. Porażka 🤦♀️🤦♀️
Ja wszystko wypiorę, włącznie z torbą to też wezmę się za pakowanie. Chyba, że wezmę taką walizkową nie wiem jaka lepsza..

Teściowa dziś do męża komentowała, że przybrałam.. Ma kolejny minus u mnie coraz bardziej mnie drażni. Niech spojrzy na swoje 100kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Ja bym chciała jeszcze jakiś usztywniany stanik nie za miliony monet.. Muszę się rozejrzeć. Te w lidlu chyba będą takie miękkie jak ostatnio? Nie widać w gazetce zbyt dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam drugą suszarkę, ale to w sumie babci i czasem sobie pożyczamy

Jesteś w ciąży to normalne, że tyjesz. Ale wypominanie to tż za twoimi plecami to grrr! Ale bym była zła!

Ja za stanikiem najpierw do hm jadę, jak mi nie spasują to będę dalej szukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 11:30   #4894
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja akurat mam miejsce na dwie suszarki ale później zapewne bym korzystała z 1 i druga by mi zagracała pranie też mogę powiesić w piwnicy ale tam nie lubię bo teściowa też tamm wiesza a później komentuje np. moje majtki.. Porażka
Ja wszystko wypiorę, włącznie z torbą to też wezmę się za pakowanie. Chyba, że wezmę taką walizkową nie wiem jaka lepsza..

Teściowa dziś do męża komentowała, że przybrałam.. Ma kolejny minus u mnie coraz bardziej mnie drażni. Niech spojrzy na swoje 100kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Ja bym chciała jeszcze jakiś usztywniany stanik nie za miliony monet.. Muszę się rozejrzeć. Te w lidlu chyba będą takie miękkie jak ostatnio? Nie widać w gazetce zbyt dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba teraz skomentować majty teściowej... Co za teksty...
Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Czyli generalnie pierdoły zostały i super
Zaczęłam rozwieszać normalnie, na linke w połowie ubranka i cyk spinaczem. I nagle się okazało, że ja mam pełną miskę jeszcze, pralka chodzi, a ja już zajęłam drugą suszarkę i spinaczy nie ma. Więc po prostu wszystko co miało zapięcie (odpadły mi bluzki i spodenki) zapinałam i heja Body na spinaczu wchodziły mi chyba 4 szt na lince, a na zapięciu 7 lub 8. Pajace koślawe bo zapinałam na nogawce, ale się wyprasuje
Ja wiem, że może to nie jest top genialnych wynalazków ostatnich lat, ale ja byłam z siebie mega dumna, bo nawet tż na to nie wpadł, a ja tak Moja torba jest w trakcie od tygodnia i jakoś nie narzeka ;p Właśnie też mnie wkurzają te nieodhaczone, więc przestałam patrzeć Ja mam drugą suszarkę, ale to w sumie babci i czasem sobie pożyczamy

Jesteś w ciąży to normalne, że tyjesz. Ale wypominanie to tż za twoimi plecami to grrr! Ale bym była zła!

Ja za stanikiem najpierw do hm jadę, jak mi nie spasują to będę dalej szukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie w hm kupiłam. Poprzednio tam mierzyłam i kiepsko się w nich czułam, ale wczoraj chyba dorwałam inne modele i leżą elegancko, a i co nieco więcej też jeszcze zmieszczą.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 12:06   #4895
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Trzeba teraz skomentować majty teściowej... Co za teksty... Właśnie w hm kupiłam. Poprzednio tam mierzyłam i kiepsko się w nich czułam, ale wczoraj chyba dorwałam inne modele i leżą elegancko, a i co nieco więcej też jeszcze zmieszczą.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Kamila, o to, to! Idź do teścia pokomentować majtki teściowej I przy okazji możesz dorzucić coś o diecie

Viva, a jak cenowo takie staniki? Ja i tak czekam na sierpień i wtedy kupię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 12:57   #4896
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Kupiłam zestaw po 2 szt. jeden zestaw 99,99 zł.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 14:15   #4897
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Też mam taki zestaw

Kami, kreatywność przy wieszaniu prania level master!!! Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 15:32   #4898
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Kupiłam zestaw po 2 szt. jeden zestaw 99,99 zł.
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Też mam taki zestaw

Kami, kreatywność przy wieszaniu prania level master!!! Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to sobie popatrze
No kurczę, musiałam coś wykombinować, bo naprawdę już nie miałam na czym wieszać.. Ale body, które były zapinane w kroku to nawet nawet jakoś wyglądają

A u nas przeszła lekka burza, coś tam pada, ale jak mi było duszno tak jest ciągle. W ogóle w nocy strasznie wyzywałam. Balkon otwarty, zimno i wieje, a mnie nie dość, że super duszno w każdej pozycji to mała miała znowu szaloną noc. A już byłyśmy dogadane, że na jednym boku sobie tupie i robi co chce, ale na drugim to nie ma zmiłuj i ma być grzeczna Chyba jej się znudziło i rano ją wyzywałam, że jest małym gnomem, który nie słucha własnej matki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 16:17   #4899
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

No ja teściowej jak to się mówi namiotów nie komentuję. Mam trochę klasy co do tycia nawet nie komentuję..

Dziś też patrzyłam w hm staniki. Ale nie chciało mi się nawet mierzyć. No i ok 100 zł za 2 szt. Zobaczę te w lidlu co mają niedługo być

I kradnę pomysł na pranie. I nie będzie odgnieceń od tej linki jutro będzie gorąco to wstawię drugą pralkę jak wyschnie pierwsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 16:46   #4900
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Mi się ta stówka za te dwa stanikotopy z HM też średnio podobała, ale ponieważ przymiarka wypadła w moich oczach bardzo dobrze to się skusiłam.

Kami, moja mała też jest małą złośnicą - wierci się, wierci, mąż chce poczuć - spokój i cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 18:27   #4901
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Mi się ta stówka za te dwa stanikotopy z HM też średnio podobała, ale ponieważ przymiarka wypadła w moich oczach bardzo dobrze to się skusiłam.

Kami, moja mała też jest małą złośnicą - wierci się, wierci, mąż chce poczuć - spokój i cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest tak samo. Wierci się maluch jak szalony a tylko mąż się spojrzy czy przyłoży rękę i cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 18:43   #4902
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Nooo, a tak bym chciała, żeby mógł więcej tych momentów odczuć, kiedy mała się rozpycha w brzuchu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 18:50   #4903
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Oj to u mnie TŻ wiele razy poczuł, młody mnie nie oszczędza

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 18:58   #4904
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Hehe no moja jest może subtelniejsza hahahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Strasznie jestem ciekawa tego naszego maleństwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 23:06   #4905
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
No ja teściowej jak to się mówi namiotów nie komentuję. Mam trochę klasy co do tycia nawet nie komentuję..

Dziś też patrzyłam w hm staniki. Ale nie chciało mi się nawet mierzyć. No i ok 100 zł za 2 szt. Zobaczę te w lidlu co mają niedługo być

I kradnę pomysł na pranie. I nie będzie odgnieceń od tej linki jutro będzie gorąco to wstawię drugą pralkę jak wyschnie pierwsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak ci pójdzie rozwieszanie trwa dłużej, ale miejsca więcej
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Mi się ta stówka za te dwa stanikotopy z HM też średnio podobała, ale ponieważ przymiarka wypadła w moich oczach bardzo dobrze to się skusiłam.

Kami, moja mała też jest małą złośnicą - wierci się, wierci, mąż chce poczuć - spokój i cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak, u nas to samo.. Ja już nawet sms go wołam, żeby po cichu przyszedł, a i tak go ta mała franca zauważy i jest cicho, ledwo weźmie rękę i się zaczyna na nowo.
Ale faktycznie, czasem udaje mu się złapać te największe przeboje, szczególnie po prostu jak idziemy spać na łyżeczkę i ja się brzuchem przytule do jego pleców, hehe, tego jeszcze mała nie poznaje Kilka razy nawet go w ten sposób obudziłam Ale takie najciekawsze, najmocniejsze ruchy i tak go omijają i dziś był smutny, że dawno nic nie czuł..

W ogóle, dziś tż zaczął się zastanawiać, a co jeśli mała będzie płakać na jego widok? Wiecie, półroczna córka znajomych na każdy dłuższy mój widok płakała, a już jak brałam na ręce to ryk niesamowity. I on się teraz boi, że tak samo będzie z nim i małą. To możliwe? Bo ja mu mówiłam, że ona chyba będzie wiedziała, że jest jej tatą itd, ale kurcze sama przecież nie wiem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 07:05   #4906
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Wiesz, płacz dziecka to normalna rzecz, tak sygnalizuje potrzeby. Więc musimy od samego początku dbać o to, żeby bliskość, przytulanie i kolysanie dostarczane było przez oboje rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 10:57   #4907
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Wiesz, płacz dziecka to normalna rzecz, tak sygnalizuje potrzeby. Więc musimy od samego początku dbać o to, żeby bliskość, przytulanie i kolysanie dostarczane było przez oboje rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardziej chodzi o to, że on jej się nie spodoba z wyglądu i będzie się np go bać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 11:39   #4908
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi o to, że on jej się nie spodoba z wyglądu i będzie się np go bać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm, mi się wydaje, że to nie powinno mieć miejsc. Tzn. rozumuję następująco: noworodek jeszcze nie widzi za bardzo i to czym się kieruje to dotyk, zapach, głos. Więc jak dziecko będzie to znało/rozpoznawało i wiedziało, że te konkretne cechy znaczą miłość i bezpieczeństwo to jak mu się zacznie wzrok wyostrzać to nie odsunie się od tej osoby. Tak to sobie wymyśliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 14:16   #4909
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Hmmm, mi się wydaje, że to nie powinno mieć miejsc. Tzn. rozumuję następująco: noworodek jeszcze nie widzi za bardzo i to czym się kieruje to dotyk, zapach, głos. Więc jak dziecko będzie to znało/rozpoznawało i wiedziało, że te konkretne cechy znaczą miłość i bezpieczeństwo to jak mu się zacznie wzrok wyostrzać to nie odsunie się od tej osoby. Tak to sobie wymyśliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi to bardzo sensownie, przekonałaś mnie
Jak się dziś czujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 15:53   #4910
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Noo, ja to głównie kanapuję (powinni dodać do słownika języka polskiego słowo kanapować hahah), więc niespecjalnie mi coś dokucza, oprócz tego, że chętnie bym coś robiła w ruchu a wskazany odpoczynek hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 17:16   #4911
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja jeszcze jakieś 2 tyg będę pracować potem zwolnienie i najchętniej po tygodniu odpoczynku bym urodziła mam nadzieję że syn będzie miał podobne plany co ja bo już trochę czuje się jak beczka ciężko mi się podnieść łóżka a przy upałach moje nogi wyglądają jak parówki nie wiadomo gdzie są kostki a gdzie kolana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:02   #4912
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Kami Twój paten na wieszanie ciuszków przetestowany! Polecam bardzo jutro ciąg dalszy prania a jak się ochłodzi to zacznę pasować

Pierwszy dzień upałów a ja mam już dość dobrze, że od śr ma być chlodniej.

Mój maluch to chyba nawet wie kiedy patrzymy na brzuch. Bo tak to wywija w najlepsze a jak spojrzę to nagle spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze jakieś 2 tyg będę pracować potem zwolnienie i najchętniej po tygodniu odpoczynku bym urodziła mam nadzieję że syn będzie miał podobne plany co ja bo już trochę czuje się jak beczka ciężko mi się podnieść łóżka a przy upałach moje nogi wyglądają jak parówki nie wiadomo gdzie są kostki a gdzie kolana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam, że jeszcze pracujesz ja bym nie dała rady..

I współczuję opuchlizny nóg.. Mnie jak narazie to omija za to trzyma mnie ciągły głód..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 01:15   #4913
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Noo, ja to głównie kanapuję (powinni dodać do słownika języka polskiego słowo kanapować hahah), więc niespecjalnie mi coś dokucza, oprócz tego, że chętnie bym coś robiła w ruchu a wskazany odpoczynek hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty to się moja droga nawet nie wychylaj do robienia czegokolwiek, leż i pachnij
Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze jakieś 2 tyg będę pracować potem zwolnienie i najchętniej po tygodniu odpoczynku bym urodziła mam nadzieję że syn będzie miał podobne plany co ja bo już trochę czuje się jak beczka ciężko mi się podnieść łóżka a przy upałach moje nogi wyglądają jak parówki nie wiadomo gdzie są kostki a gdzie kolana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boże, ja mam dni, że nie mogę ruszyć się, a gdzie tam jeszcze pracować
Ja niestety też puchnę i to coraz bardziej
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Kami Twój paten na wieszanie ciuszków przetestowany! Polecam bardzo jutro ciąg dalszy prania a jak się ochłodzi to zacznę pasować

Pierwszy dzień upałów a ja mam już dość dobrze, że od śr ma być chlodniej.

Mój maluch to chyba nawet wie kiedy patrzymy na brzuch. Bo tak to wywija w najlepsze a jak spojrzę to nagle spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Podziwiam, że jeszcze pracujesz ja bym nie dała rady..

I współczuję opuchlizny nóg.. Mnie jak narazie to omija za to trzyma mnie ciągły głód..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aa skoro się podoba to się cieszę
Moja na wzrok jeszcze nie reaguje, ale wyłapuje, kto akurat trzyma rękę na brzuchu
Ja miałam dziś dzień narzekania i ogólnego wkurzenia, wszystko mnie doprowadzało do złości i jestem świadoma, że większość to totalne bzdury i byłam niesprawiedliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:22   #4914
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Mój maluch to chyba nawet wie kiedy patrzymy na brzuch. Bo tak to wywija w najlepsze a jak spojrzę to nagle spokój

za to trzyma mnie ciągły głód..
Albo jak się komórkę wyciągnie, żeby nakręcić falujący brzuch, to też spokój się nagle robi haha

O, mój apetyt też jest większy niż kiedyś. No ale co zrobić. Zapotrzebowanie kaloryczne wzrosło i tyle

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ty to się moja droga nawet nie wychylaj do robienia czegokolwiek, leż i pachnij
Tak jest!
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:43   #4915
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Albo jak się komórkę wyciągnie, żeby nakręcić falujący brzuch, to też spokój się nagle robi haha

O, mój apetyt też jest większy niż kiedyś. No ale co zrobić. Zapotrzebowanie kaloryczne wzrosło i tyle

Tak jest!
Telefon można trzymać, ale aparatu nie można włączyć, sprawdzone wiele razy

Jest mi gorąco, źle i duszno, więc dziś mam na wszystkich wywalone i chodzę po domu w szortach i górze od bikini

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:07   #4916
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Jest mi gorąco, źle i duszno, więc dziś mam na wszystkich wywalone i chodzę po domu w szortach i górze od bikini
To witam w klubie, ja mam sukienkę na cienkich ramiączkach, która nie do końca zakrywa mi pośladki, ale mam to w nosie. W mieszkaniu tylko TŻ i kot

Wczoraj chyba czułam maleńkie skurcze. 3 dokładniej. Jak powiedziałam o tym TŻ-owi to był przerażony
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:01   #4917
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ciekawe czy bym umiała teraz rozpoznać skurcze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:14   #4918
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ciekawe czy bym umiała teraz rozpoznać skurcze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego napisałam "chyba" To było podobne do bólu miesiączkowego, tylko bardzo delikatne.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:26   #4919
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam "chyba" To było podobne do bólu miesiączkowego, tylko bardzo delikatne.
Ja mam na pewno spinanie brzucha.
I ostatnio jednego przepowiadacza miałam, opis mi idealnie pasował, więc zakładam, że to było to.

Mierzę się co tydzień. W tydzień teraz +2cm, a łącznie w miesiąc +9cm. Mam się cieszyć, że młoda rośnie czy być przerażona, że jeszcze sporo to porodu, a ja już taka wielka jestem?

Viva, ja pod szortami nawet majtek nie mam, bo raz, że w momencie mnie piecze, a dwa, dupsko się poci strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:27   #4920
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

W sumie to zdarzyło mi się czuć coś na kształt bólu miesiaczkowego, ale nie miało to jakieś powtarzalności. W sensie raz coś zabolało i przestało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.