30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-24, 14:56   #541
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87109711]Tylko że ona nie zacznie, więc w sumie niepotrzebnie się kłócimy.[/QUOTE] Ja wierzę w motywacyjnego kopniaka od "magicznej" granicy 30 lat
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 15:23   #542
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Tak tylko pierwszym razem nieudanym naprawdę może sobie sprzedać traumę. U kobiet to jest bardziej zlozone. Każdy seksuolog Ci to powie.
W momencie kiedy zalezy ci na partnerze bardzo , bardzo i oczekiwania sa duze zaangazowanie moze byc przeszkoda. Ktos oczekuje ,ze to bedzie tak wspaniale ,ze gwiazdy spadna ,bo tyle czekaly i jest tylko pfff....i pytanie , juz???Moim zdaniem gloryfikowanie pierwszego razu to blad, przewaznie czy z ukochanym czy nie ,wcale nie jest fajny
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 15:27   #543
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
W momencie kiedy zalezy ci na partnerze bardzo , bardzo i oczekiwania sa duze zaangazowanie moze byc przeszkoda. Ktos oczekuje ,ze to bedzie tak wspaniale ,ze gwiazdy spadna ,bo tyle czekaly i jest tylko pfff....i pytanie , juz???Moim zdaniem gloryfikowanie pierwszego razu to blad, przewaznie czy z ukochanym czy nie ,wcale nie jest fajny
Mialam na myśli,zeby wybrać osobę która zapewni komfort i poczuce bezpieczeństwa i będzie patrzyl na to jak czuje się kobieta , dbal by było ok. Nie mowie tu o gwiazdach i fajerwerkach ale o normalnym facecie a nie jakiś dupku, co ma gdzies jej uczucia, bo on się swietnie bawi z niedoswiadczona.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-24 o 15:28
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 15:55   #544
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Mialam na myśli,zeby wybrać osobę która zapewni komfort i poczuce bezpieczeństwa i będzie patrzyl na to jak czuje się kobieta , dbal by było ok. Nie mowie tu o gwiazdach i fajerwerkach ale o normalnym facecie a nie jakiś dupku, co ma gdzies jej uczucia, bo on się swietnie bawi z niedoswiadczona.
Watpie , zeby to byla jaka korzysc dla niego ,ze niedoswiadczona . A na dupka zawsze mozna trafic , nawet w zwiazku moze sie okazac ze nim jest.
Dobrze ,zeby sie lubic , zeby byla chemia i zaufanie .
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 16:37   #545
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Watpie , zeby to byla jaka korzysc dla niego ,ze niedoswiadczona . A na dupka zawsze mozna trafic , nawet w zwiazku moze sie okazac ze nim jest.
Dobrze ,zeby sie lubic , zeby byla chemia i zaufanie .
Może się cieszyc ,ze jej pomaga i wprowadza ja w nowy swiat

Jasne,ze musi być zaufanie, sympatia i chemia.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 16:41   #546
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Może się cieszyc ,ze jej pomaga i wprowadza ja w nowy swiat
Dokładnie, jakby się dogadywali i dobrze ze sobą czuli to nie widzę problemu by jej pomógł. Nie każdy szuka od razu ognia na skok w bok i nara.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 17:03   #547
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87110000]Dokładnie, jakby się dogadywali i dobrze ze sobą czuli to nie widzę problemu by jej pomógł. Nie każdy szuka od razu ognia na skok w bok i nara.[/QUOTE]

Serio uważam ze to nawet dobry uczynek wprowadzić kogos w cos nowego, co może dawac radość...
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-24, 17:04   #548
Chicatimida89
Romantyczna
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 172
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87109406]A jak tam autorko idzie randkowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Hej Cóż, mam badoo i napisał do mnie koleś. Wydawał się kokretny i normalny. Wymieniliśmy się fb no i potem na dzień dobry pisze mi po tym jak napisałam zwykłe: Cześć. Co słychać?
- A nic. Szukam kobiety na stałe i to jeszcze z błędem ortograficznym... ehhh jakiś burak chyba.

No a jutro jestem po południu umówiona z jednym chłopakiem.
Wybieram się - wcale nie z desperackim nastawieniem - na to spotkanko. Niekoniecznie licząc na coś. Po prostu może być kolegą.
Pisałam z nim sporo w tygodniu. Wydaje się być w porządku, ale tutaj widzę bardziej koleżeństwo. To też na pewno bardzo mi się przyda by po przebywać trochę z płcią przeciwną i zobaczyć jak oni się zachowują i co myślą. Boję się że gość się mną rozczaruje bo pisał mi dużo komplementów, a ja na zdjęciach wychodzę lepiej niż na żywo...

galakty098 strasznie po mnie jeździsz, chociaż nie masz do tego prawa. Nie mam obowiązku stosować się do zaleceń osób, które tu piszą. Mogę je brać pod uwagę, analizować itd. ale na pewno nie będę się do niczego przymuszać.
Wysnułeś pewne wnioski na mój temat i trzymasz się ich jak jakiejś świętej prawdy.
Moje pisanie, a ja na żywo to są dwie różne kwestie.
Ewidentnie mamy różne podejście do życia i ani ja nie byłabym twoją Julią ani tym moim Romeo.

Jeśli chodzi o brak czasu to tak jest. Nie będę się tłumaczyć jak to u mnie wygląda z pracą, dojazdami itp bo nie muszę, a nawet Tobie nie chcę bo ty już swoje wiesz.
Czy zacznę czy nie robić coś ze sobą to moja sprawa i ani ja tego nie wiem ani Ty tym bardziej. Przestań pisać o tym co zrobię bo tego nie wie nikt, a Ty to już w ogóle. Takie wredne zapewnianie na pewno mnie w pozytywny sposób nie zmotywuje.

Desperatką nie jestem. Założyłam ten wątek w chwili zwątpienia. Miałam wtedy chandrę.
Moje obecne nastawienie jest takie: zacząć wychodzić, spotykać się na spokojnie, a nie jak wariat bo 40 lat nie mam tylko prawie 30 i stawiając na poznawanie facetów, rozeznanie w temacie, kumplowanie, a przy okazji, jeśli się zdarzy, miłość.

Nie jestem z tych, które swędzi, wiadomo co.
Ja seks łączę z miłością. Nie chodzi o żadne wierzenia. Jeśli się zakocham to to zrobię, jeśli nie... wątpię. Być może ulegnę fascynacji drugą osobą to wtedy tak.

Ja nie miałabym do siebie szacunku - mówię o swoich odczuciach, nie krytykuję innych - gdybym poszła do łóżka z kimś bez uczucia.

To tyle do Ciebie.

Czytam wszystko i jest tu ogrom ludzi - każdemu jestem z osobna wdzięczna - którzy mają odmienne podejście, osobowości i zasady. Wszystkie komentarze analizowałam i na ich podstawie udało mi się mniej więcej siebie określić.
Może nie mam doświadczenia w związkach, ale to nie znaczy, że nie wiem co mi się podoba, a co nie. Nie jestem desperatką, która na wszystko się zgodzi. Poza tym wydaje mi się, że każdy kolejny związek to nowe doświadczenie i ludzie się wtedy poznają i docierają.

Nie wszyscy na szczęście są tacy sami. Jedni nastawieni są na seks w związku, a inni doceniają delikatność i niewinność u kobiety.

Byłam na weselu z bardzo fajnym chłopakiem. Jakoś się nie ewakuował po tym jak się spotkaliśmy i potem na weselu.
Wiem, że tu chodziło o czysty "układ", ale bardzo fajnie się ze mną bawił na weselu i czułam się też zaopiekowana. Nie musiał się mną przejmować, a jednak w razie czego można było na niego liczyć...
Faktycznie, nie byłam w jego typie, ale jakoś kontaktu ze mną nie zerwał i w razie czego możemy się jeszcze kiedyś spotkać. Tak po prostu, bez żadnych podtekstów, więc pisanie, że nie mam żadnych szans bo mam kiepski charakter to też nadinterpretacja.

Nie wiem czemu przez jednych jestem tu źle rozumiana, a przez innych wręcz krytykowana i już dało się wyczuć, że NIE LUBIANA.

Jedni opierają swoje życie na seksie, a inni na uczuciu.
Jakoś wszyscy pomimo odmiennych zdań żyjemy na tym świecie jako normalni ludzie więc proszę niektóre osoby o więcej tolerancji albo jeśli to niemożliwe, zaprzestanie komentowania wątku.

Pouczanie nie jest dobre. Krytykowanie tym bardziej. Ale już wyrażanie swojego zdania i poglądów mile widziane - jeszcze bardziej poparte przykładami z życia

Edytowane przez Chicatimida89
Czas edycji: 2019-08-24 o 17:06
Chicatimida89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 17:53   #549
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Myśle, ze zbyt popadasz ze skrajności w skrajność.

Z brakiem dosiwadczenia związkowego zapewne chodziło o to, ze zwyczajnie uczymy się być w związku, stawiać swoje granice. Tyle wiemy o związkach, ile sprawdziliśmy na własnej skórze. Dowiadujemy się więcej o sobie, o tym co jest dla nas dopuszczalne, co zupełnie nie, co lubimy, czego nie.

Seksualność u siebie tez trzeba odkryć, poznać, nauczyć się jej, żeby się rozbudzić i czerpać z niej radość.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 18:02   #550
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Chicatimida89 Pokaż wiadomość

Nie wszyscy na szczęście są tacy sami. Jedni nastawieni są na seks w związku, a inni doceniają delikatność i niewinność u kobiety.

a
Oczywiście,ze nie i nawet sadze dla wielu to nie będzie stanowic problemu. Wierze,ze sa mezczyzni dojrzali co nie wychodzą z pozycji oceniania, tego nie ma , tego nie robila to 'cos z nia nie tak' ale wlasnie z zyczliwym podejściem i pozytywnym nastawieniem. Dojrzala osoba rozumie,ze ludzie maja problemy, blokady, nawet wartości zupełnie z innego swiata. Jakby nie było czasu nikt nie cofnie.
Oczywiście ze ktoś może docenic a raczej cieszyc się ze Cie może uszczesliwic bo seks to swietna sprawa i warto to poznac. Do tego tez trzeba dojrzalosci, a niepatrzenia na ludzi poprzez modę i ocenianie co jest wlasciwe.
Rob tak i myśl tak zebys ddazyla do własnych celów, na Twoim miejscu porozmawiałabym o tym terapeuta i oczywiście randkuj. czasem może to długo potrwać az trafisz na kogos odpowiedniego..ale to się samo nie stanie.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-24 o 18:03
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 18:05   #551
Chicatimida89
Romantyczna
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 172
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Myśle, ze zbyt popadasz ze skrajności w skrajność.

Z brakiem dosiwadczenia związkowego zapewne chodziło o to, ze zwyczajnie uczymy się być w związku, stawiać swoje granice. Tyle wiemy o związkach, ile sprawdziliśmy na własnej skórze. Dowiadujemy się więcej o sobie, o tym co jest dla nas dopuszczalne, co zupełnie nie, co lubimy, czego nie.

Seksualność u siebie tez trzeba odkryć, poznać, nauczyć się jej, żeby się rozbudzić i czerpać z niej radość.

Myślę, że z odpowiednim partnerem nie będę miała problemów z seksualnością. On ją we mnie rozbudzi. Poza tym ludzie są w związkach, potem w kolejnych i niekoniecznie w tych pierwszych poznają swoją seksualność. Dużo zależy od powodu bycia w związku z daną osobą (nie zawsze jest to uczucie) i dopasowania się w pewnych kwestiach, m.in intymnych. Jeden partner może eksperymentować mniej, a drugi więcej i wtedy poznajesz siebie jeszcze lepiej, a zwłaszcza swoje granice.
Chicatimida89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-24, 18:13   #552
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Chicatimida89 Pokaż wiadomość
Myślę, że z odpowiednim partnerem nie będę miała problemów z seksualnością. On ją we mnie rozbudzi. Poza tym ludzie są w związkach, potem w kolejnych i niekoniecznie w tych pierwszych poznają swoją seksualność. Dużo zależy od powodu bycia w związku z daną osobą (nie zawsze jest to uczucie) i dopasowania się w pewnych kwestiach, m.in intymnych. Jeden partner może eksperymentować mniej, a drugi więcej i wtedy poznajesz siebie jeszcze lepiej, a zwłaszcza swoje granice.
Nope, partner nic w tobie nie będzie rozbudzał. Jasne, może ci pomóc odkrywać co lubisz, poznawać seks, ale rozbudzenie jest w głowie. Twojej głowie. To taki moment, kiedy lubisz seks, czujesz się pewnie i jesteś świadoma swojego ciała. Wtedy już nie ma znaczenia z kim ten seks uprawiasz. Po prostu potrafisz się nim cieszyć niezależenie od okoliczności. Nawet jeśli w praktyce miałabyś go uprawiać tylko z jednym ukochanym facetem. Chodzi o taką mentalną wolność i radość.

Wiesz, mówi się, że najlepszy seks kobiety przeżywają po 30, ale tak naprawdę nie wiek tu jest istotny, a świadomość swojego ciała i wyzbycie się wstydu i zahamowań.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 18:19   #553
Chicatimida89
Romantyczna
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 172
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87110179]Nope, partner nic w tobie nie będzie rozbudzał. Jasne, może ci pomóc odkrywać co lubisz, poznawać seks, ale rozbudzenie jest w głowie. Twojej głowie. To taki moment, kiedy lubisz seks, czujesz się pewnie i jesteś świadoma swojego ciała. Wtedy już nie ma znaczenia z kim ten seks uprawiasz. Po prostu potrafisz się nim cieszyć niezależenie od okoliczności. Nawet jeśli w praktyce miałabyś go uprawiać tylko z jednym ukochanym facetem. Chodzi o taką mentalną wolność i radość.

Wiesz, mówi się, że najlepszy seks kobiety przeżywają po 30, ale tak naprawdę nie wiek tu jest istotny, a świadomość swojego ciała i wyzbycie się wstydu i zahamowań.[/QUOTE]


No właśnie mi o tą mentalność chodzi. Jeśli się zakocham, facet będzie mnie wtedy pociągał seksualnie, zaufam mu i zrobimy to. Nie będę się nad niczym zastanawiała bo będę pewna swoich uczuć i będę miała do niego zaufanie. Ja tak to widzę
Chicatimida89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 18:29   #554
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Chicatimida89 Pokaż wiadomość
No właśnie mi o tą mentalność chodzi. Jeśli się zakocham, facet będzie mnie wtedy pociągał seksualnie, zaufam mu i zrobimy to. Nie będę się nad niczym zastanawiała bo będę pewna swoich uczuć i będę miała do niego zaufanie. Ja tak to widzę
Jak dla mnie wciąż zbyt uzależniasz od faceta coś co zależy tylko i wyłącznie od ciebie, a w dłuższej perspektywie nie ma nawet z nim związku
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 19:10   #555
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Chicatimida89 Pokaż wiadomość
No właśnie mi o tą mentalność chodzi. Jeśli się zakocham, facet będzie mnie wtedy pociągał seksualnie, zaufam mu i zrobimy to. Nie będę się nad niczym zastanawiała bo będę pewna swoich uczuć i będę miała do niego zaufanie. Ja tak to widzę


Tak naprawdę to często początek długiej drogi
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 12:58   #556
DumbBlonde
Raczkowanie
 
Avatar DumbBlonde
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 81
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Według mnie niektórzy tutaj przesadzają. Mieszkam w Warszawie, mam wśrod swoich koleżanek normalne, aktywne dziewczyny i wiele z nich przeżylo swój pierwszy raz grubo po 20. urodzinach. Zaznaczę, że są wśród nich także osoby niewierzące, więc decyzja nie była związana z zachowaniem dziewictwa do ślubu.



Druga sprawa jest taka, że to że kobieta jest dziewicą nie musi oznaczać, że jest drewnem i nie zna swoich potrzeb Może mieć spore doświadczenie, ale bez penetracji A po trzecie, wszystko zależy od temperamentu i umiejętności... można mieć na koncie kilku partnerów i współżyć od dawna a byc w tym kiepskim
DumbBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 13:33   #557
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez DumbBlonde Pokaż wiadomość
Według mnie niektórzy tutaj przesadzają. Mieszkam w Warszawie, mam wśrod swoich koleżanek normalne, aktywne dziewczyny i wiele z nich przeżylo swój pierwszy raz grubo po 20. urodzinach. Zaznaczę, że są wśród nich także osoby niewierzące, więc decyzja nie była związana z zachowaniem dziewictwa do ślubu.
Wiele, czyli ile?
I ile to jest grubo po 20.? Na studiach? 26? 27? Bo to tez roznica, np. 26 a te 30-kilka lat.
Cytat:
Napisane przez DumbBlonde Pokaż wiadomość
Może mieć spore doświadczenie, ale bez penetracji
Przeciez u autorki tak nie jest, to co to za argument?
No i chyba wiekszosc rozumie slowo "dziewica" jako kobieta, ktora nie miala zadnych doswiadczen seksualnych, a nie tylko, ze nie bylo penetracji, ale poza tym to hulaj dusza.
Cytat:
Napisane przez DumbBlonde Pokaż wiadomość
A po trzecie, wszystko zależy od temperamentu i umiejętności...
A te umiejetnosci to niby jak sie zdobywa, samemu? No chyba nie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 13:56   #558
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez DumbBlonde Pokaż wiadomość
Według mnie niektórzy tutaj przesadzają. Mieszkam w Warszawie, mam wśrod swoich koleżanek normalne, aktywne dziewczyny i wiele z nich przeżylo swój pierwszy raz grubo po 20. urodzinach. Zaznaczę, że są wśród nich także osoby niewierzące, więc decyzja nie była związana z zachowaniem dziewictwa do ślubu.



Druga sprawa jest taka, że to że kobieta jest dziewicą nie musi oznaczać, że jest drewnem i nie zna swoich potrzeb Może mieć spore doświadczenie, ale bez penetracji A po trzecie, wszystko zależy od temperamentu i umiejętności... można mieć na koncie kilku partnerów i współżyć od dawna a byc w tym kiepskim
Przeczytałaś cały wątek? Autorka nawet w randkowaniu nie ma zbyt dużego doświadczenia, a w związkach i seksie w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 16:46   #559
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87111783]
No i chyba wiekszosc rozumie slowo "dziewica" jako kobieta, ktora nie miala zadnych doswiadczen seksualnych, a nie tylko, ze nie bylo penetracji, ale poza tym to hulaj dusza.
[/QUOTE]
No dokładnie, dla mnie to już podlatuje pod hipokryzje nazywanie się dziewicą jak już wszystko co się da poza penetracją dawno odhaczone, ale że dziewica bo nie było penetracji... jakaś totalna hipokryzja.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 16:51   #560
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
No dokładnie, dla mnie to już podlatuje pod hipokryzje nazywanie się dziewicą jak już wszystko co się da poza penetracją dawno odhaczone, ale że dziewica bo nie było penetracji... jakaś totalna hipokryzja.
Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87111783]Wiele, czyli ile?
I ile to jest grubo po 20.? Na studiach? 26? 27? Bo to tez roznica, np. 26 a te 30-kilka lat.


Przeciez u autorki tak nie jest, to co to za argument?
No i chyba wiekszosc rozumie slowo "dziewica" jako kobieta, ktora nie miala zadnych doswiadczen seksualnych, a nie tylko, ze nie bylo penetracji, ale poza tym to hulaj dusza.


A te umiejetnosci to niby jak sie zdobywa, samemu? No chyba nie.[/QUOTE]Według niektórych to z tymi umiejętnościami człowiek się rodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 16:55   #561
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
No dokładnie, dla mnie to już podlatuje pod hipokryzje nazywanie się dziewicą jak już wszystko co się da poza penetracją dawno odhaczone, ale że dziewica bo nie było penetracji... jakaś totalna hipokryzja.
no dobra ale jak facet pozna kobiete to w sumie może być doswiadczona we wszystkim ale i tak to jest cos nowego...
Roznie rozumie się dziewictwo, autorka niewątpliwie nia jest, bo nie ma zadnych doswiadczen, zadnego seksu nie uprawiala ani pieszczot

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87112298]Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Według niektórych to z tymi umiejętnościami człowiek się rodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Moim zdaniem seksu się uczy człowiek, własnych potrzeb itd.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 16:55   #562
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
no dobra ale jak facet pozna kobiete to w sumie może być doswiadczona we wszystkim ale i tak to jest cos nowego...
Roznie rozumie się dziewictwo, autorka niewątpliwie nia jest, bo nie ma zadnych doswiadczen, zadnego seksu nie uprawiala ani pieszczot
Ale mimo to nie jest już dziewicą

Autorka oczywiście nią niepodważalne jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 16:59   #563
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87112316]Ale mimo to nie jest już dziewicą

Autorka oczywiście nią niepodważalne jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie jest doswiadczona wtedy w penetracji...ale seksualność poznala.
No jest ciekawe czy chociaż się całowala. Zakladam ze tez nie..
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 22:58   #564
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Bedąc sama zapewne odwiedziłabym sex shop i zaopatrzyła się w fajne gadżety.Nic nie zastąpi czułośći i prawdziwego seksu ale w dobie tak rozwiniętego przemysłu erotycznego można się fajnie zabawić.
Dalej uważam, że to fatalna rada by zaczynać życie erotyczne z zabawkami, zamiast klasycznie z drugim człowiekiem.


Poza tym może autorka nie mieć pozytywnego stosunku do gadżetów.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:00   #565
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
Dalej uważam, że to fatalna rada by zaczynać życie erotyczne z zabawkami, zamiast klasycznie z drugim człowiekiem.


Poza tym może autorka nie mieć pozytywnego stosunku do gadżetów.


Akturat jest to często polecane przez seksuologów o terapeutów. Odkrywanie seksualności w bezpiecznym środowisku i pod kontrola.

Myśle, ze to często mężczyźni maja dziwny stosunek do zabawek.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:03   #566
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Akturat jest to często polecane przez seksuologów o terapeutów. Odkrywanie seksualności w bezpiecznym środowisku i pod kontrola.
No ja bym się złapał za głowę gdybym usłyszał do kobiety, że w ten sposób się rozdziewiczyła, ale nie neguje. Jedynie wyrażam własne zdanie.
A może po prostu to jednak faceci potrzebują więcej intymności w sypialni skoro to oni statystycznie mniej dochodzą z zabawkami.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:19   #567
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
No ja bym się złapał za głowę gdybym usłyszał do kobiety, że w ten sposób się rozdziewiczyła, ale nie neguje. Jedynie wyrażam własne zdanie.
A może po prostu to jednak faceci potrzebują więcej intymności w sypialni skoro to oni statystycznie mniej dochodzą z zabawkami.


Rozdziewiczyla? Zdajesz sobie sprawę, ze błona jest szczątkowa, to nie żadna folia, która się przebija?

Dziewica się przestaje być po kontakcie seksualnym z druga osoba.

Osoba, która odkrywała swoją seksualność z zabawkami wie, co sprawia jej przyjemność, wiec łatwiej jej nakierować partnera.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:21   #568
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Rozdziewiczyla? Zdajesz sobie sprawę, ze błona jest szczątkowa, to nie żadna folia, która się przebija?

Dziewica się przestaje być po kontakcie seksualnym z druga osoba.

Osoba, która odkrywała swoją seksualność z zabawkami wie, co sprawia jej przyjemność, wiec łatwiej jej nakierować partnera.


Poza tym wcale nie miałaby obowiązku cię informować o tym.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:23   #569
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87113533]



Poza tym wcale nie miałaby obowiązku cię informować o tym.[/QUOTE]



Właśnie, tez o tym pomyślałam.

Mężczyźni często upatrują w gadżetach „konkurencji”. A nie taka jest rola zabawek.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:37   #570
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Właśnie, tez o tym pomyślałam.

Mężczyźni często upatrują w gadżetach „konkurencji”. A nie taka jest rola zabawek.
Wg mnie ciężko się tak szybko znudzić partnerem by nie starczyło nam jego ciało plus ewentualnie asortyment, który znajdziemy w domu, ale co kto robi u siebie w sypialni to nie moja sprawa i nie wnikam, więc o ile nie zmusza mnie do używania to mi to wisi.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87113533]

Poza tym wcale nie miałaby obowiązku cię informować o tym.[/QUOTE]
W sumie to człowiek nie ma nic w obowiązku. Ale wg mnie tworzyć związek i w ogóle nie rozmawiać o swoich doświadczeniach seksualnych to nie ma sensu.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.