Fryzjer w Rzeszowie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 20:57   #331
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Hej dziewczyny.
Po głębokim (kilkumiesięcznym ) namyśle: co by tu zrobić z moimi lokami? i przeczytaniu tego wątku od deski do deski zdecydowałam się umówić na wizytę do pana Damiana i mam nadzieję, że się nie zawiodę!

Bardzo lubiłam moją obecną fryzurę, ale niestety od jakiegoś czasu masowo (!!) wypadają mi włosy, są osłabione, no i końcówki się rozdwajają... Poza tym mam wysokie czoło i biorę pod uwagę stworzenie jakiejś grzywki na mojej głowie
Coraz ciężej jest mi je "jakoś" ułożyć, kręcone włosy mają to do siebie, że wymagają dużo czasu i poświęcenia.

Postaram się jak najszybciej umówić na wizytę, a potem oczywiście zdam wam relację. Pozdrawiam.

Coś mi się kliknęło źle...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-30 o 21:42 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:37   #332
tyneczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Coś mi się kliknęło źle...
hmmm a co oznacza ten jakiś cytat po angielsku ?? bo nie znam dobrze... prosze przetłumacz
tyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:59   #333
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez tyneczka89 Pokaż wiadomość
hmmm a co oznacza ten jakiś cytat po angielsku ?? bo nie znam dobrze... prosze przetłumacz
Chodzi Ci o mój podpis ?
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:02   #334
tyneczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o mój podpis ?
no tak :P:P
mogłabym skopiowac tylko że po polsku bym chciałą znac :P:P tyzn skopiowac prywatniue :P:P
tyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:06   #335
tyneczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o mój podpis ?
tak :P czy moge skopiowac do prywatnego celu??? tylko bym chciała znac tresc po polsku :P:P:P
tyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:59   #336
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Tak trochę poza tematem, ale może mi ktoś opisać jak wygląda pan Damian?;P w mojej rodzinnej miejscowości był fryzjer o takim właśnie imieniu, ciął rewelacyjnie, aż któregoś razu okazało się, że wyjechał do Rzeszowa. Ciekawa jestem czy to ten sam pan Damian bo jeśli tak to biegnę się do niego zapisać
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 20:30   #337
Marta72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czy ktoś mi może powiedzieć jak nazywa się fryzjerka w salonie Diuna, taka wysoka dobrze zbudowana kobieta, blondynka. Nie wiem czy Ela czy jakoś inaczej ????
Marta72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 17:04   #338
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Tak trochę poza tematem, ale może mi ktoś opisać jak wygląda pan Damian?;P w mojej rodzinnej miejscowości był fryzjer o takim właśnie imieniu, ciął rewelacyjnie, aż któregoś razu okazało się, że wyjechał do Rzeszowa. Ciekawa jestem czy to ten sam pan Damian bo jeśli tak to biegnę się do niego zapisać
hmm, nie ma z wygladu nic takiego charakterystycznego. Ciemne krótkie włosy, po 30stce chyba, raczej wysoki, nie gruby, nie chudy bardzo miły
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 06:39   #339
fresska
Przyczajenie
 
Avatar fresska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc Dziewczyny

mam prosbe...kiedys byłam zadowoloną klientką salonu camille albane xxxx, a dokładnie pani sylwi. obecnie widze ze salon jest zlikwidowany. czy moze któras wie gdzie może przeniosły się fryzjerki z tego salonu? a dokładnie gdzie teraz można spotkac panią Sylwie?
moze jednak ktos wie.....?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-07 o 20:24 Powód: edytwnie nazwy ulicy
fresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 23:07   #340
natanea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Tak Naprwde To Najlepszy Fryzjer To Byl Przemek Peszko W Lancucie.teraz Od Roku Jest W Londynie I Z Tego Co Wiem Szkoli Sie U Najlepszych Ale Po Co Mu To Bylo Skoro On Sam Byl Najlepszym Fryzjerem Z Jakim Mialam Do Czynienia To Raczej On Mogl Ich Szkolic.z Tego Co Slyszalam To Wraca Na Jesien I Otworzy Znowu Salon W Lancucie.super!!!!!bo Naprwde Nie Ma Kogos Drugiego Jak On.!!!!same Sie Przekonajcie.oto Jego Nr Komorki Aktualny Od Lat.pozdrawiam.aha Wtedy Gdy Mial Salon Trzeba Bylo Do Niego Czekac Miesiac Lub Dwa Na Termin Pomimo Tego Ze Pracowal Baaaaardzo Dlugo.czesc

tak masz racje.przemek to byl super fryzjer,a teraz po tym jak wyjechal do londynu mysle ze jest jeszcze lepszy.dowiedzialam sie ze wraca[podobno] cale szczescie bo nikt tak nie potrafil robic wlosow jak on. i jeszcze cos ,teraz gdy byl w kraju to scinal mnie 3 razy.REWELA! nikt tak nie scina jak on,sama sie przekonasz gdy zetnie ci wlosy kiedys jeszcze. lubie tez jego zwariowany sposob bycia.e,tam. a kto tego przemka nie lubial????wszyscy,wszystk ie ktore do niego chodzily uwielbialysmy ta atmosfere jakiej nigdzie indziej w salonie nie ma.lepiej niech wroci i otworzy ten salon znowu.

Cytat:
Napisane przez magda20 Pokaż wiadomość
Jeanette , ja od początku jak Przemek ma swój salon do niego chodze, ale zdecydowanie lepiej mu wychodzi koloryzacja niż strzyżenie, nigdy mnie nie oszpecił hihi ale nie zawsze byłam super zadowolona
sprawdz prosze jak przemek teraz scina gdy bedzie w polsce zadzwon do niego na komorke i sie umow.kolory zawsze robil ekstra ale teraz strzyze jak nikt.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-09 o 23:39 Powód: post pod postami
natanea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 23:29   #341
natanea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Cytat:
Napisane przez Rosie Pokaż wiadomość
Czesc Rzeszowianki i Rzeszowianie!
Fajnie spotkac ;] kogos z tego samego miasta. Ja polecam Mariusa z Galerii Grafiki, jest naprawde niezly i odwazny...ale i sie ceni. Obciecie + modelowanie to koszt ok.60zl. Natknelam sie na niego po powrocie z zagranicy, wtdy stwierdzilam ze najwyzszy czas cos w sobie zmienic...cale zycie mialam dlugie wlosy i zawsze sie balam eksperymentow. To co ten gosc zrobil....ach, jak tylko odloze!
z tym Mariusem to chyba jakis zart...on byl meskim fryzjerem a dopiero potem zaczal strzyc kobiety poza tym to nie jest fryzjer-artysta tylko fryzjer-biznessmen, ato jest duuuuza roznica. zauwazylas ze on zawsze jest lepki,jakby niedomyty i nadety,zawsze mowi zle o wszystkich,niekoniecznie fryzjerach ale ogolnie o ludziach,bezczelny i nudny. to jest nie tylko moje zdanie ale takze innych moich kolezanek w sumie bylo nas u niego z czystej ciekawosci siedem! i zadna z nas nie byla zachwycona.to jest chyba jakis narcyz tylko ani tak nie wyglada ani nie pachnie.ODRADZAMY!!!!!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
ja Dzis Bylam U Fryzjera I Totalna Porazka..... Taak Mnie Obciela Ze Teraz Bede Musiala Czekac Kilka Lat Zeby Mi Wlosy Odrosly
Zapamietaj Nr Do Przemka Naj Fryzjera Jakiego Znam.Teraz Jest W Londynie Ale Wraca Na Jesien.on Jest Naj Naj,a Do Tego Bardzo Sympatyczny I Zawsze Super Doradza,to Prawdziwy Stylista,ktory Dobiera Fryzuty Do Ciebie Jako Calosci.polecam.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
taaa bede czekac z 2 lata a ile zaplacilas u rafala?
no wlsanie ile zaplacilas? pewnie 60 zl lub 70. pozdr

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-09 o 23:52 Powód: post pod postami
natanea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 23:42   #342
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

natanea-po co wyciagasz watki z 2006 roku????Pachnie mi tu reklama,ze tak bardzo go polecasz,w kazdym watku.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 00:05   #343
natanea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
natanea-po co wyciagasz watki z 2006 roku????Pachnie mi tu reklama,ze tak bardzo go polecasz,w kazdym watku.
czesc.wyjasnie po krotce.moze mi nie uwierzysz ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowalam.znalazlam watki wlasnie dotyczace tego przemka.on mial wczesniej salon w lancucie na pl.sobieskiego o czym wczesniej pisaly dziewczyny.bylam i jestem jego wierna klientka. on nie potrzebuje reklamy bo jak dobrze przeczytasz to zauwazysz ze on teraz nie ma salonu bo pracuje w londynie,ale przyjezdza od czasu do czasu do polski i jesli komus sie uda to jezdzi do domu i robi wlosy.gdybys mogla poznac przemka osobiscie to zrozumialabys ze jest inny niz reszta i niezwykly.spokojnie,nie jestem w nim zakochana,bo on do szalenstwa kocha swoja zone i dzieci.ale nie powiem ze nie jest z niego kuszace ciastko. a tak poza tym jak kiedys on zrobi ci wlosy to sie tez od niego uzaleznisz jak reszta dziewczyn. pisze o nim bo dostalam cynk ze przyjezdza do polski pod koniec czerwca tylko nie wiem na jak dlugo.moze jest wielu wspanialych fryzjerow i fryzjerek ale przemek peszko jest tylko jeden. nie wiem czy to jest reklama jego osoby,ale przeciez wszystkie posty o innych fryzjerach mozna podciagnac pod reklamowanie ich wiec nie pisz tak.pozdrawiam cie cieplo.musze sie do niego dostac!!!
natanea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:13   #344
arija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

tak troszeczke z innej beczki, poszukuje pilnie kosmetyczki, a konkretnie chodzi mi o regulację brwi, widze ze dobrze sie orientujecie w kwestiach salonow fryzjerskich to i moze kosmetyczne podpowiecie

to moze wejdz na forum kosmetyczne?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-07 o 20:25
arija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:44   #345
zabbing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam dziewczyny!
jesli chodzi o salon, ktory moge polecic to jest to zdecydowanie VOGUE naxxxx xxx. fajna obsluga, mila atmosfera no i rafał, ktory zmienil moja fryzurke nie do ponzania, wlosy ukladaly sie same a przede wszystkim mam fryzure, jakiej jeszcze nie widzialam nigdzie i to mi sie bardzo podoba, niedlugo musze sie do niego wybrca bo wlosy juz mi odrosly... ale mam inne pytanie: czy ktoras z Was orientuje sie jak jest z farbowaniem w VOGUE? albo mozecie polecic mi jakis inny salon?
mam wlosy blond, w sumie takie karmelowe blod, lekki odrsot..chcialam je lekko przyciemnic na ciemniejszy karmelowy, bez rudego no i dodac refleksy czekoladwe, moze jakas grzywka czekoladowa..ogolnie cos innego...co mi poradzicie'?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-18 o 18:31 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
zabbing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:43   #346
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Bez cienia wahania mogę polecić ci salon VOGUE na xxxxxx bardzo profesjonalne farbowanie, wspaniale farby nie spłukują się tak szybko jak pozostałe. Przez cały czas utrzymuje się na włoska fajniutki połysk co jest zaleta Ferwidola- to jest odmiana farb tylko bez jakiegoś chemicznego składnika. Ja tez jestem blondynka korzystam z usług tego salonu od ponad roku i jestem bardzo zadowolona, maja bardzo ładne odcienie blond. Sama byłaś wiec wiesz jaka klasa jest tego salonu nie ma co więcej dodawać. Ja na pewno nie zmienię salonu żeby mnie ktoś prosił. Życzę milo spędzonych chwil w salonie VOGUE.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-19 o 17:28 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:18   #347
zabbing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hasska dziekuje Ci bardzo za rade, wlasnie zastanawiam sie czy sprobowac z farbowaniem tam, zwlaszcza ze wyjedzam za granice na troche i zalezy mi zeby na wlosach kolor utrzymywal sie dluzej, a tam na pewno farba nie splukuje sie tak szybko..sama wiesz, bo farbujesz tak swoje wloski wiec wiesz tylko mam jeszcze pytanie...mam wlosy, hym mozna powiedziec sredniej dlugosci...jak sadzisz ile moze zpalacic za farbowanie? bo za sciecie to wiem, place 50zl..a jaka cena jest z farbowaniem? Ile Ty placisz?
zabbing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:12   #348
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a gdzie sie znajduje salon vogue?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 07:10   #349
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Salon Vogue xxxxxxxxxsalon tn znajduje sie w lokalu bloku xxxxxxx blok ten jest bardzo latwo dostrzec bo jest bardzo wysoki ok 10 pietrowy. Zawsze mozna zadzwonic i sie dokladnie dopytac.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-24 o 09:33 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 16:48   #350
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Jeśli ktoś potrzebuje namiary na salon Vogue proszę pytać odpowiem w prywatnej wiadomości, właśnie sie dowiedziałam ze nie można tego robić na forum. Wrazi potrzeby służę pomocą.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:59   #351
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hasska
ta zasada dziala juz od 1 maja 2008...
nie piszemy postow pod postami ..to rowniez jeden z punktow regulaminu
prosze sie zapoznac z regulaminem , jest to jeden z warunkow uzytkowania Forum
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 04:31   #352
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

[quote=myszka8425;7976866]a gdzie sie znajduje salon vogue?[/quote
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-30 o 22:12 Powód: edycja nazw ulic
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 00:18   #353
Kremka
Raczkowanie
 
Avatar Kremka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 48
GG do Kremka
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witajcie dziewczyny Czy wiecie moze czy pan Damian nadal pracuje w Vogue bo wracam do Polaki i chcialam sie do niego wybrac skoro juz tak zachwalacie ??
Kremka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:27   #354
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Kremka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Czy wiecie moze czy pan Damian nadal pracuje w Vogue bo wracam do Polaki i chcialam sie do niego wybrac skoro juz tak zachwalacie ??
nie, otworzyl swoj wlasny zaklad. Niestety nie moge tu podac adresu bo nie wolno. Ja juz 3 raz sie do niego wybieram

ale istnieje taka opcja jak PV.... i nic nie stoi na przeszkodzie , abys z niej skorzystala

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-07 o 20:27
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:01   #355
Kremka
Raczkowanie
 
Avatar Kremka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 48
GG do Kremka
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dzieki juz wiem co i jak
Kremka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:40   #356
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Kiedyś byłam w salonie Vogue na .,............. Wyszłam stamtąd bardzo zadowolona. Teraz znowu wybieram się do fryzjera i chyba skorzystam z waszych rad i zapiszę się do p. Damiana. Mam nadzieję, że zrobi coś fajnego z moimi włosami

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-23 o 11:57 Powód: nie podajemy nazw ulic i nr tel na forum/ można to zrobić w PW
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:27   #357
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Byłam 3 tygodnie temu u pana Damiana i jestem bardzo zadowolona, tylko niestety od ponad roku mam problem z wypadaniem włosów i z tym to już nie wiem co zrobić Myślałam, że ścięcie pomoże, bo przed tym moje włosy były bardzo zniszczone i zmęczone, a tak czy tak są bardzo kłopotliwe (kręcone i bardzo delikatne).
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 08:11   #358
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Byłam 3 tygodnie temu u pana Damiana i jestem bardzo zadowolona, tylko niestety od ponad roku mam problem z wypadaniem włosów i z tym to już nie wiem co zrobić Myślałam, że ścięcie pomoże, bo przed tym moje włosy były bardzo zniszczone i zmęczone, a tak czy tak są bardzo kłopotliwe (kręcone i bardzo delikatne).
Czytałam gdzieś, że na wypadające włosy bardzo dobra jest maseczka Wax, używa jej się chyba na skórę głowy. Kosztuje ok. 20 zł i można ją kupić w aptece.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:52   #359
Beti 30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: dobru fryzjer-rzeszów

Polecam Vogue i p. Małgosię - b.mila i sympatyczna osóbka, tnie włosy wg życzenia, potrafi doradzić, jest bardzo dokładna...Super...a i ceny przystępne: strzyżenie 40-50 zł.
Polecam też p. Agnieszkę z The Stylist równie miła i profesionalna osoba... ale tutaj ceny za strzyżenie wahaja sie od 70- 80zł
Beti 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:41   #360
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czy mogłaby mi któraś z Was wysłać PW telefon do pana Damiana i adres jego salonu? Bo chcę dziś do niego zadzwonić i umówić się na poniedziałek. Bardzo proszę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.