Moja metamofroza:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 20:03   #31
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moja metamofroza:)

Wg mnie na zdjęciach dodanych późnej wyglądasz ślicznie, te pierwsze zdjęcia kojarzą mi się z tandetą i bezguściem... a naturalnie śliczna z Ciebie dziewczyna, szkoda to ukrywac pod różem i błyskotkami. Ja bym an Twoim miejscu strzeliła w jakiś ciemny blond naturalny o chłodnym odcieniu i zaczęła się malować w kolorach własnie brązu, śliwki... a jeśłi masz dużo różowych ciuchów to może wybierz się na zakupy i kup coś bardziej stonowanego? Chyba że bardzo lubisz taki cukierkowy styl i nie chcesz z niego rezygnować...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:06   #32
PaulinaStepniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moja metamofroza:)

bardzo dziękuję...zorientuję się w temacie. Postanowiłam zmianę
PaulinaStepniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:50   #33
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Moja metamofroza:)

Cytat:
Napisane przez lebiodka Pokaż wiadomość
SweetPea czyżbyś sugerowała jesień, bo ja właśnie waham się czy to wiosna czy jesień, ale na pewno ciepły typ?
Dlatego te krzykliwe (zimne!) róże i błękity tak się gryzą. No bo gdyby włosy były naturalne, to stawiałabym na wiosnę.
lebiodko droga.... a bo ja wiem, co to za pora roku...? Ja się kompletnie na tym nie znam. Sama parę miesięcy temu prosiłam o poradę na wizazu, bo nie mam pojęcia jakim jestem typem kolorystycznym (zresztą nadal nie wiem... podobno jestem jakimś tam rzadkim typem lata, ale i tak nadal nic mi się nie zgadza). Kolory dobieram na wyczucie.

Po prostu próbuję sobie wyobrazić Paulinę w różnych makijażach i jakoś tak intuicyjnie pasują mi do niej kolory ziemii... stonowane i ciepłe...

np. coś takiego (włosy na granicy ciemnego blondu i jasnego brązu, delikatne brazowo-oliwkowe cienie na powiekach i podkreślone, ale stonowane - absolutnie nie różowe - usta) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chan1.jpg (19,0 KB, 24 załadowań)
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:00   #34
PaulinaStepniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moja metamofroza:)

okey koniec z różowymi ustami, jednakże mam je małe a górnej wargi prawie nie ma stąd taka jasna pomadka...

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

dodaje zdjęcie mojego naturalnego koloru włosówznalazłam i może to pomoże czy wiosna czy jesień, dodam że często mam niebieskie sińce pod oczami ;P
PaulinaStepniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:01   #35
PaulinaStepniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moja metamofroza:)

Może to zdjęcie z naturalnym kolorem włosów pomoże czy wiosna czy jesień...pozdrawiam i czekam na opinie bo chciałabym wiedzieć o czym poczytać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosuy.jpg (105,0 KB, 64 załadowań)
PaulinaStepniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:58   #36
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Moja metamofroza:)

Jak dla mnie jesień, ale ja się nie zndam za bardzo :P

Moim zdaniem bardzo ładnie ci w ciemniejszych włosach jak na pierwych zdjęciach, taki cimny brąz.
We włosach które dodałaś niżej te bez makijazu, wyglądasz w tym kolorze jak szara myszka, tak bez wyrazu..
Ale postraałabym się tez zrezygnoać z różów na twarzy na rzecz innych kolorów
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:22   #37
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Moja metamofroza:)

Uff, Paulina ale ci się szykuje rewolucja szafowo-kosmetykowa.
Wklejam link o typie jesiennym:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=typ+jesienny
Dobrze by było mieć jakąś koleżankę w tym typie urody i wypróbować kilka makijaży... i się nam zaprezentować. Jeśli nie chcesz rezygnować z podkładu, to ten wydaje mi się nietrafiony. Ja dobieram podkład nanosząc go na linię żuchwy, rozcieram i porównuję z resztą twarzy i szyją. I oczywiście w świetle dziennym. Powinno nie widać różnicy, ewentualnie ciut jaśniejszy. Dla prób testowych może być sam puder transparentny. )
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 17:40   #38
PaulinaStepniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moja metamofroza:)

lebiodka i koleżanka wyżej jesteście pewne że jesień???w końcu całą szafę zmienię nie chcę potem i tego wyrzucać)
PaulinaStepniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:06   #39
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Moja metamofroza:)

Jeżeli chodzi o ciuchy - znajdź w domu jakiekolwiek inne tkaniny, w kolorystyce jesieni, poprzykładaj do twarzy i zobacz czy się nie gryzą.
A tak na marginesie czy mama jest podobna (kolorystycznie) do ciebie? Może jej ciuchy będą pomocne. Powoli, najpierw się upewnij. Pamiętaj o świetle dziennym. Możesz nam też się pokazać.
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:13   #40
PaulinaStepniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moja metamofroza:)

Mama cóż chyba raczej nie często się rumieni na różowo ma niebieskie oczy nie nie zupełnie inaczej ja mam kilkanaście brązowych pieprzyków. Czytałam o tej wiośnie i jesieni i myślę że mam typ mieszany może pokombinuje z tymi tkaninami ale ja się tylko w jaskrawym kolorach lubię dlatego trudno będzie mi się przestawićmoże powiesz mi czy http://www.snobka.pl/artykul/4355/makijaz_12_-_wiosenny ten makijaż pasowałby do mnie ...
PaulinaStepniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:07   #41
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Moja metamofroza:)

Paulina - mnie się bardzo ale to bardzo podobają Twoje naturalne wloski - i ten kolor i te naturalne fale.
Wiem, że o gustach się nie dyskutuje. Te ciemne, proste włosy z pierwszego zdjęcia też mają w tym wątku swoich zwolenników, ale ja jednak pozostanę przy swoim - na Twoim miejscu zrobiłabym wielki powrót do natury i "matki ziemi"
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:03   #42
PaulinaStepniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moja metamofroza:)

Sweet Pea ja nawet chciałabym wrócić do naturalnego aczkolwiek to niemożliwe musiałabym z 3lata nie farbować a zabieg dekoloryzacji bardzo niszczy włosy...często mam fale gdyż szkoda mi włosów, prostuję od "święta" dlatego chciałam to uwiecznić;p muszę zainwestować w jakąś odżywkę do włosów kręconych ale na kwc żadna nie ma bardzo dobrej oceny.....
PaulinaStepniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:12   #43
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Moja metamofroza:)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644 może zajrzyj tutaj?
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:02   #44
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Moja metamofroza:)

Cytat:
Napisane przez PaulinaStepniak Pokaż wiadomość
Sweet Pea ja nawet chciałabym wrócić do naturalnego aczkolwiek to niemożliwe musiałabym z 3lata nie farbować a zabieg dekoloryzacji bardzo niszczy włosy...często mam fale gdyż szkoda mi włosów, prostuję od "święta" dlatego chciałam to uwiecznić;p muszę zainwestować w jakąś odżywkę do włosów kręconych ale na kwc żadna nie ma bardzo dobrej oceny.....
jesli dobrze nawilzysz wlosy,wtedy same beda sie ladnie krecic
przy kreconych to wlasnie nawilzenie gra glowna role.
gdy sa przesuszone,robi sie z nich siano.
moge Ci polecic maske kallos mleczna,maske sleek line,lub wax.
poczytaj w KWC,zwlaszcza ta 2 ma swietne recenzje.
napewno cos wpadnie Ci w oko.
pozdrawiam, Paulina
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:25   #45
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Moja metamofroza:)

nosisz soczewki?
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:47   #46
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Moja metamofroza:)

Paulinko wydaje mi się, że twoje oczy dobrze by wyglądaly na tle cieni w kolorze wrzosu, oczywiście dopełnione jakimś jaśniejszym. Takim uniwersalnym kolorem będzie waniliowy ze zlocistymi drobinkami; można by wtedy wykorzystać twój cień rożowy i mieszając je (cienując) uzyskałabyś ciepły róż.
Podobno dobrze byłoby ci (ubranie) w kolorze oczu, czyli turkusowym, ale to tylko jeden z wielu kolorów ubrań
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.