Chcę cos zmienic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 14:31   #1
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18

Chcę cos zmienic


Hej dziewczyny.
Bardzo chcialabym abyscie mi pomogły to i owo zmienic w swoim wygladzie. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i sugestie, jesli chodzi o styl ubierania (ubieram sie raczej na sportowo co przy mojej chłopięcej figurze raczej nie bardzo), makijaż (tu ciagle ekserymentuję) ,włosy, przy czym boba raczej bym zostawila ewentualnie jakaś fajna modyfikacja, no i ten kolor, juz chyba wszystkie kolory miałam na wlosach a w dalszym ciagu nie wiem co mi pasuje.
Oto wskazówki okreslajace mój typ
1. opalam sie najpierw na czerwono potem opalenizna jest złoto-brazowa.
2. oczy zielone z niezbyt ciemna oprawą, któtkimi rzęsami i okropmymi cieniami.
3 piegw brak
4. cera jasna, porcelanowa.
5. Naturalny kolor wlosów- już nawet nie pamiętam, raczej ciemny bląd, mysi, w dzieciństwie byly mlecznobiałe
6kolor ust jasny różowy
7. kolory stonowane, ale to chyba dlatego ze nie lubię rzucac się w oczy, chociaż kto wie jesli mi pomożecie i przejdę metamorfozę
To chyba na tyle. będę wdzięczna za symulacje komputerową bo jestem raczej wzrokowcem
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:57   #2
Lissie
Raczkowanie
 
Avatar Lissie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 188
Dot.: Chcę cos zmienic



co do fryzury, proponowałabym Ci, abyś przefarbowała się na czarno, ale żebyś miała pasemka w obecnym kolorze

makijaż: czarna kredka i czarny tusz. będzie super możesz też poeksperymentować z różnymi odcieniami czerwonych szminek
Lissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:43   #3
nicci
Raczkowanie
 
Avatar nicci
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 489
Dot.: Chcę cos zmienic

myślę,że bardziej pasowałby Ci taki lekko rudawy brąz

i mam takie pytanko: jaką farbą osiągnęłaś obecny kolorek? bo już od dawna usiłuję taki osiągnąć
nicci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 17:19   #4
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chcę cos zmienic

A mi sie Twoj kolorek i ciecie strasznie podoba! Moglby byc moze o ton jasniejszy, ale niekoniecznie - jest naprawde fajnie tak, jak jest! Ta postrzepiona grzyweczka jest rewelacyjna !

Co do makijazu - podkreslilabym oczeta w dziennej wersji smoky (kolor do wyboru). Ale dopiero po porzadnym ukryciu cieni.

Ciuchy - moja wizja wyglada nastepujaco:
Ciemne proste jeansy, bez udziwnien w postaci prazkow (jak te na zdjeciu), moga byc z przetarciami jesli lubisz (masz zgrabne nogi, a takie przetarcia przyciagaja uwage ). Zaloz do nich jakies fajne buty na obcasie (moze byc masywniejszy, moze byc szpilka), dobierz jakis fajny pasek (najlepiej jednokolorowy, jesli uznajesz to skorzany, z jakas ciekawa klamra) , do tego jakas koszulka (najlepiej prosty jednokolorowy, jasny t-shirt lub tank top) a na wierzch jakis luzacko-sportowy (ale nadal kobiecy) zakiet o kroju, ktory podkreslalby (robilby) wciecie w talii. Calosc przelamalabym jakims ciezkim wisiorem i brazaletkami, na szyje zarzucila "niedbale" szal lub chuste, do tego jakas duuuza torba i jest geeeeeeee Na luzie a jednoczesnie bardzo kobieco i modnie W sam raz na wiosne

A teraz niech doradzaja te, co sie znaja
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:46   #5
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

Dzięki dziewczyny za rady, choc w dalszym ciągu jestem otwrta na więcej propozycji

Jęsli chodzi o kolor moich wlosów, to ech, ostatnio daje im popalic. Właściwie jestem na etapie ich rozjaśniania więc kolor jaki mam obecnie to jeden z przystanków. W jaki sposób powstał? Najpierw kilka razy nalozyłam na wlosy Farbę z joanny plomienna iskra chyba nr 22, potem fryzjerka nałożyła mi jakis rudawy blond w celu rozjaśnienia i wyrównania koloru i jeszcze tego samego dnia walnęłam na nie jasna miedź z garnier bell color, chyba jakos tak, i powstało to co jest. Podkreslę że farbe nakładałam co tydzin

A, ach te cienie pod oczami, co ja nie próbuję z tym robic. testuję korektor po korektorze i jest w miare dobrze do godziny po nałozeniu a potem.... masakra, choc nakładam bazę, utrwalam makijaż pudrem transparentnym a to wszystko spływa. I owszem baaardzo podoba mi się smoky eys, ale po godzinie wyglądam jakbym skąpała się w basenie, wszystko jest pod oczami i dodatkowo podkreśla te cienie.
A jeszcze doszly worki bo córeczka nie bardzo daje mi sie wyspac

Propozycja ubrania baaardzo mi sie podoba, coś w moim stylu, dobrze bym się czuła, tylko ten pasek, chusta, wisior...mam problem z doborem tych dodatków.
No i może coś ze spudnicą, bo ja i tak w spodniach całe życie chodzę, a chyba od czasu do czasu powinnam założyc spudnicę. Ostatnio kupilam sobie bombkę, nie wiem czy mi pasuje, ale mi się podobała
Zreszto mam mnustwo ubrań które mialam na sobie tylko raz, bo ja tak cały czas te dżinsy i bawełniane koszulki.

Dziewczyny proszę o więcej propozycji dla całokształtu, do swiąt chciałabym odświeżyc fryzurę dlatego będę wdzieczna za pomysły, żeby nie strzelic gafy i nie żałowac
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:51   #6
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Chcę cos zmienic

Zapuść włosy i będzie ok,kolor super.
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:05   #7
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Chcę cos zmienic

"A, ach te cienie pod oczami, co ja nie próbuję z tym robic. testuję korektor po korektorze i jest w miare dobrze do godziny po nałozeniu a potem.... masakra, choc nakładam bazę, utrwalam makijaż pudrem transparentnym a to wszystko spływa. I owszem baaardzo podoba mi się smoky eys, ale po godzinie wyglądam jakbym skąpała się w basenie, wszystko jest pod oczami i dodatkowo podkreśla te cienie.
A jeszcze doszly worki bo córeczka nie bardzo daje mi sie wyspac"
na utrwalony makijaz jest bardzo dobry sposob - mianowicie baza pod cienie.
lumene, artdeco lub joko.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 19:12   #8
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chcę cos zmienic

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
na utrwalony makijaz jest bardzo dobry sposob - mianowicie baza pod cienie.
lumene, artdeco lub joko.
Ale pod oczy jej raczej nie nalozy

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

A poza tym autorka pisala, ze naklada bazy i utrwala jak moze a i tak wszystko splywa

Moze masz zle dobrane kosmetyki? Albo pielegnacje?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:43   #9
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

No tak bazy pod cienie nie nałozę pod oczy.

Nie wiem co to tego wyboru, a czym własciwie powinnam sie kierowac?
Używam różnych kosmetyków i nigdy nie bylo tak żebym nie miała tego problemu

A, o zapuszczeniu wlosów to raczej nie myslę. mialam juz dlugie wlosy i znając swoje przyzwyczajenia to bede je spinac byle jak i bedzie byle jak a ja chcę miec fajna fryzurkę. Tak wiec dluższych niz ponizej linii brody nie będzie. Chyba mam trójkatna twarz, a do takiej podobno dobry jest wlasnie bob tylko są różne warianty a ja nie iwem który moze byc dobry dla mnie, bo w dodatku mam dośc pociaglą twarz
Sorry że tak sie upieram przy ty bobie
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:27   #10
Pazurexe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 55
Dot.: Chcę cos zmienic

Bob ok, tylko ja bym albo rozjaśniła albo przyciemniła. Jeśli chodzi o makijaż to polecam Ci kosmetyki firmy Kryolan i gwarantuję, że nic Ci nie spłynie. Może nie są jakieś najtańsze ale są świetnej jakości )) Ja się zaopatruję w bielsku i jestem niezmiernie zadowolona.
Pazurexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:29   #11
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

Drogie wizażanki!
Dziękuję za wszelkie rady, nie mniej jednak zadam Wam kilka pytań, aby bardziej sprecyzowac o co mi chodzi. Zacznę od góry:
1. Włosy- jaka fryzura (choc tu juz dostałam kilka propozycji)? i jaki kolor?
2. Oczy- w jaki sposób malowac, aby podkreślic, a nie "podbic"dodatkowo,? jakimi kolorami?
3. Twarz- w jaki sposób modelowac? (prefeerowałabym puder brązujący bo z doborem różu to chyba sobie nie poradzę)
4. Jakie dekoldy do małego biustu? Jakie kolory?
5. jaki fason spodni, spudnic?
6. buty- jaki obcas? Masywny?, szpilka?, koturn?

Przepraszam jesli zbyt szablonowo,
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 11:33   #12
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

Dziewczyny, proszę doradźcie coś.
Widziałam na allegro fajny szalik, ale nie wiem jaki kolor mogłabym kupic
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:34   #13
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: Chcę cos zmienic

Hello Damona,
Sprawdzilam w mojej ksiazce kobiecych ksztaltow i wg. mnie jestes dzwonem. Przytocze ci charakterystyke dzwonu: male piersi i ramiona, waska talia, wydatne uda. Jest tez masywne siedzenie ale tego u ciebie nie widze
Zasady ubierania dla dzwonu : "Sylwetka dzwonu
Jesteś drobną kobietką ze szczupłą górą, wydatną pupą i masywnymi udami? To znaczy, że Twoja sylwetka przypomina kształtem dzwon. Powinnaś zawsze podkreślać zgrabną górę, odwracając uwagę od kłopotliwego dołu. Wybieraj wyraziste bluzki z falbanami zestawione z monochromatyczną ołówkową spódnicą.
Zawsze dobrym wyborem będzie czarna sukienka. Asymetryczna góra zwraca uwagę na Twoje ładne ramiona, spięcie w talii podkreśla jej szczupłość, a dzięki długości ukryjesz grubsze nogi.
Korzystna będzie suknia w jednolitym kolorze np. ostrej czerwieni. Duży dekolt i rozcięcie tajemniczo odsłonią nogi i biust, ale nie zdemaskują Twoich szerokich bioder i ud. " to ze strony look.tv
"Przykuwajacy oko naszyjnik to twoj sprzymierzeniec", "Nos tuniki do polowy uda", "Wywijany golf poszerza ramiona", "stozkowaty (nie masywny) obcas zrownowazy dolna polowe ciala, nada subtelnosci" "Nigdy nie nos zwezajacych sie spodni" to z ksiazki Trinny & Susannah

Poza tym wlosy koniecznie jasniejsze, moga byc rudawe
Fryzura nie pasuje do twojego ksztaltu twarzy (masz twarz owalna i taka grzywka oraz ulozenie wlosow jeszcze bardziej ja zaokraglaja).
Zrezygnowalabym z prostej na rzecz skosnej. Wlosy po bokach powinny fruwac wywijac sie na zewnatrz.

Dodatki: poprostu zacznij je nosic i eksperymentowac wybieraj to co lubisz
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:06   #14
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: Chcę cos zmienic

Dodaje jeszcze fotki z fryzurami o ktorych mowie.. niestety nie mam mozliwosci zeby je do ciebie dopasowac. Fotomontaz najlepiej tez robic na zdjeciu z odslonietym czolem....
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:31   #15
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

Olianna jesteś wielka

zupełanie inaczej sie postrzegalam. Po pierwsze myslalam,że jestem rożek, tylko te uda coś nietypowe (zreszto dziewczyny na innym forum to potwierdziły). Chociaz z tym dzwonem to też, bo ja mam grube uda, ale baaardzo wąskie biodra i byc moze tym się kierowałam w okresleniu swojego typu sylwetki. Np we wszystkich spodniach które mam muszę robic zaszewki na linii paska bo są za szerokie, a chcąc zmnieścic uda muszę takie kupowac. Marnie to wygląda
zreszto obawiam się że chyba nic nie znajdę w mojej garderobie odpowiedniego dla dzwonu, ale może to będzie pretekst żeby wybrac się w końcu na zakupybo ostatnio w ogóle się zaniedbałam, siedzę w domu z roczną córeczką i nie wielkie mam możliwosci żeby wyskoczyc na zakupy

Twarz, z tym owalem to tez mnie zaskoczyłaś. Myslalam że mam twarz trójkątną, bo mam wystajacą brodę, choc przyznam się szczerze że wiedziałam że z ta fryzurą jest nie tak, ale nie miałam inspiracji jak zmienic i tak noszę. Grzywka na skos chodzi mi od dwóch dni po głowie, więc skoro ja potwierdziłas napewno zetnę.(do fryzjera wybiram się tak za dwa tygodnie). Fryzurka pierwsza baaardzo mi się podoba, na pozostałe się raczej nie zdecyduję bo sa zbyt długie a jak wczesniej pisałam pewnie by mnie korciło żeby związac włosy i nie byloby żadnego efektu.
Kolor...ech, próbuję rozjasnic, ale to nie takie proste. Czy mam sioę posunac do radykalnego rozwiazania i potraktowac je rozjasniaczem???

W każdym bądź razie, baardzo dziękuję, napewno wezmę sobie do serca i glowy
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:47   #16
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

Dziewczyny, może ktoraś coś jeszcze dorzuci?
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:17   #17
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Chcę cos zmienic

Dimona masz piekny kolor włosów,moesz podac nazwe farby??
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:37   #18
dimona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę cos zmienic

Cytat:
Napisane przez SAH20 Pokaż wiadomość
Dimona masz piekny kolor włosów,moesz podac nazwe farby??
To w jaki sposób uzyskałam taki kolor pisałam wyżej, a nie mów mi teraz jaki on BYŁ piękny bo juz go nie mam i nie chce żałowac
dimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.