Podkład jaki????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 12:00   #1
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Unhappy

Podkład jaki?????????


chciałam sobie kupić chociażby na allegro nowy podkład do twarzy ale oczywiście najpierw przeczytałam wasze opinie na ich temat w katalogu recenzji i mam teraz ogromny misz masz w głowie bo sama nie wiem jaki potrzebuję , mam cerę mieszaną ale jak zauważyłam nie mogę mieć podkładu matującego bo zaraz wychodzą mi na twarzy suche miejsca które widać w postaci złuszczających się miejsc ,i jak wiadomo wygląda to ohydnie , przeglądałam shiseido, lancoma max factora ....i sama nie wiem ..........który by nawilżał i za razem ślicznie pokrywał niedoskonałości cery??? na co zwrócić uwagę przy wyborze??? a może polecicie mi knonkretną
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 13:26   #2
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Podkład jaki?????????

hello ja tez mam cere miszana i powiem ci szczerze ze nie uzywam na codzien podkladow i maluje sie dosc delikatnie ale jak juz cos to moge ci polecic fluid ktory sama uzywam. jest to fluid matujacy dr. irena eris (nr.12 -naturalny). jest naprawde swietni nie wysusza skory a co najwazniejsze dlugo sie utrzymuje i dobrze kryje ale jest naprawde naturalny: wiec polecam go. pozdrawiam pa
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 13:47   #3
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Podkład jaki?????????

Ja Ci całego serca polecam podkład, który jest teraz dla mnie idealny (także mam cerę mieszaną w polotach tłustą) - Isa Dora Hydrasense. Stopień krycia zależy od ilości nałożonych warstw - nie tworzy maski. Jest lekki, ale pięknie wyglada.
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.