Humektan - o co chodzi mojej skórze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 08:58   #1
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337

Humektan - o co chodzi mojej skórze?


Stosuje Brevoxyl, ktory bardzo przesusza mi buzię. Wszystkie kremy które dotychczas testowałam zapychaly i powodowały wypryski . Przetestowałam juz chyba caly asortyment aptek. Ostatnia deska ratunku wydawal sie mi Humektan. I co Znowu na policzkach pojawiaja się grudki i wypryski. .
Ktory skladnik Humektanu może to wywolywać? A może macie jakieś sposoby na nawilżenie buzi bez użycia kremu, bo chyba jeszcze dla mnie nie wyprodukowali. No ręce opadają
Bardzo dziękuję.
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:20   #2
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Humektan - o co chodzi mojej skórze?

Ojj to cięzko ... ja ratowałam skóre Humektanem jak uzywałam brevoxyl. Zresztą uwielbiam ten krem. Skóra moja jest cala w zaskórnikach ale mimo to nei zauwazyłam zeby humektan jakos bardziej sie do tego przyczyniał. Po kazdym umyciu twarzy wklepuje minimalnie kremu i skóra jest fajnie złagodzona.Mój ulubiony krem.Uzywam go juz z rok i na prawde chwale.Moja skóra najgorzej wyglądała keidy bałam sie nawilzaczy jak ognia,teraz jest duzo lepiej. Na Twoim miejscu spróbowałabym sie z nim jakis czas zaprzyjaźnić i dopiero wtedy zobaczyc czy wywołuje tragedie.Bo przy brevoxylu moja droga musisz nawilzac bo nie pociągniesz za długo.
Moja skóra jest wybitnie tłusta,wybitnie zaskórnikowa i wybitnie wrażliwa (moemntami bardzo czerwona) i co jakis tydzien ( nawet jak stosuje teraz Aknemycin który jest tłustą maścia i z reguły nie podraznia) musze na noc nałozyc sam humektan bo skóra zaczyna sie nieprzyjemnie zahcowywac jak tego nie zrobie.
Nie wiem co Ci poradzic.
pozdrawiam
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.