Tusz do rzes i jego zapach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-26, 09:52   #1
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360

Tusz do rzes i jego zapach?


Niedawno kupilam najnowszy tusz do rzes firmy L'oreal,ale tusz ten ma bardzo dziwny zapach i dosc nieprzyjemny.Ogolnie tusze nie pachna zbyt ladnie, ale ten jakos zwrocil na mnie uwage. Co to moze oznaczac?A moze on taki zapach juz ma?Co mam z nim zrobi? Zareklamowac go?Tusz jest nowy,ze sklepu.
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:15   #2
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Re: Tusz do rzes i jego zapach?

Double Extention? Ten dwukolorowy?
Też go mam, kupiłam na Allegro (cały czas wierzę, że mam oryginalny ) Mój jakoś specjalnie nie pachnie, ale pod nos go sobie nie podstawiam Sprawdź datę ważności jeśli gdziekolwiek jest, jeśli jest ważny, to reklamacji chyba Ci nie uznają w sklepie, możesz ewentualnie podjąć argument, że był źle przechowywany, kontakt z powietrzem (nie dokręcony czy coś) i że się zepsuł, jeśli tak faktycznie jest. Nie wiem tylko czy przy kontakcie z powietrzam to by raczej nie wyschnął. Tak czy inaczej znając obsługę w polskich sklepach... no niestety nawet przy zakupie zepsutego/przeterminowanego produktu raczej nie wierzę w odpowiednie z ich strony załatwienie tej sprawy. No i jeszcze paragon, jeśli masz i będziesz reklamować na pewno się przyda.

Pozdrawiam
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:22   #3
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Tusz do rzes i jego zapach?

tak,dokladnie ten sam Ja go pod nos nie potykalam,bo nawet nie musialam-zapch jest dosc silny,wiec dlatego mam watpliwosci fakt,nasze polskie realia w sklepie nie wroza nic dobrego,ale wywalic do kosza ponad 40 zl to mi sie nie usmiecha,a przy tym nie chcialabym stracic rzes od jego stosowania,w koncu tusz tez maa date waznosci,a ona po cos konkretnego jest
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.