Problemy z trądzikiem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 09:54   #1
chłopak:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4

Problemy z trądzikiem!


Witam wszystkie laski mam problem z trądizkiem, z twarzą, z szyją, z plecami, ramionami. Na twarzy mam same nowe wypryski i plamy czerwone a czoło ciągle sie tłuszczy. Stosowałem juz wiele kosmetyków, antybiotyków. Byłem u derma ale nic nie pomaga. Na początku niby jakis efekt jest ale z czasem znów to samo. Co polecacie? Co myślicie o serii kosmetyków VICHY??? Czy warto sie w to pakować? Derma powiedziała że to słabe kosmetyki. Pozdrawiam!
chłopak:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 12:17   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Problemy z trądzikiem!

jelsi chodzi o normaderm tojest przereklamowana ale niektorym pomaga jednak jest to mniejszosc, co do tradziku to polecam dermatologa i niech zapisze Ci retinoidy czy anntybiotyki, mozesz uzywac w domu benzacne ale za dnia , to co zapisze cCi derm na noc, albo acne derm. polecam watek na początku ktory przykleiłam problemy skónrne tam jest duzo moich i dziewczyn odpowiedzi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:30   #3
chłopak:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Wlasnie lecze sie u dermatologa i nie ma rezultatów no moze małe są. Te leki już miałem i nie pomogły. Może wymyslisz coś indywidualnie? Wiele czytałem na tym forum ale nic nie pomaga. Co myslisz o serii VICHY???
chłopak:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:40   #4
kluha
Przyczajenie
 
Avatar kluha
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z trądzikiem!

vichy normaderm, czyli do cery trądzikowej to jest coś najgorszego co moze \byc!
najlepiej isc do apteki i poprosic farmaceute o pomoc . mi osobiscie polecono kosmetyki firmy la roche posay i sa swietne. pozdrwai\wiam buziaki.
kluha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:47   #5
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Problemy z trądzikiem!

A czym jesteś leczony?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:22   #6
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Vichy to według mnie przereklamowane buble już lepiej wypróbuj Barwę lub Iwostin.tańsze i skuteczniejsze
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 12:17   #7
chłopak:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Farmaceuta poleca tylko żele i toniki ktore nic nie dają. Aktualnie stosuje TEEN DERM GEL ISISPHARMA FRANCE. Zapisał mi to dermatolog u którego sie lecze ale nie ma efektu. Przedtem miałem różne antybiotyki i efekty były małe ale na krótko. Niedługo mam następną wizyte i nie wiem czy wogóle iść? Czy może samemu sie leczyć? Ostatnio czytałem o tabletkach drozdżowych, że sa dobre na trądzik. Jakie jest wasze zdanie na ten temat???
chłopak:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 12:53   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Problemy z trądzikiem!

o tabletkach drozdziwych jest wiec poszukaj prosze , ale sa dobre z tym ze wysyp tez jest jak w przypadku retinoidów, wiec musiszz przygotowac sie na wiecej pryszczy , choc nie koniecznie , bio nei wszyscy tak mają (ale w większosci)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:18   #9
chłopak:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Emilia1 dziekx za odpowiedzi! (możesz podać swoje GG?) chciałbym pogadać!

Czyli co? po tych tabletkach bedzie jeszcze wiecej? dzisiaj je kupilem i biore. Może jakieś konkrety? Czym myć twarz? Czy to co mam zapisane jest dobre? Czy lepiej cos innego? Czym maskować wypryski i czerwone blizny? korektorem w sztyfcie? jakim? Może ktoś sie wypowie konkretnie co i jak??? Z góry dziekx!
chłopak:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:34   #10
mauyryś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Oczywiście, że maskowac, korektorem antybakteryjnym.
Poza tym musisz koniecznie chodzić do dobrej kosmetyczki na lecznicze oczyszczanie cery, nie rób tego w domu. Na sam trądzik, jaki i na powstałe blizny najlepsza będzie eksfoliacja kwasami AHA. Teraz mamy listopad, czyli w sam raz żeby rozpocząc cykl zabiegów. Powinno to być około 10 zabiegów w tygodniowych odstępach.

Co do dermatologa- doskonale Cię rozumiem. Sama miałam ten sam problem, leczyłam się antybiotykami, zewnętrznymi lekami złuszczającymi i nic. Także musisz przede wszystkim oczyszczać skórę u kosmetyczki, a co do lekarza - bedziemy rozmawiali na bierząco.

BOOM!
mauyryś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:06   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Cytat:
Na sam trądzik, jaki i na powstałe blizny najlepsza będzie eksfoliacja kwasami AHA. Teraz mamy listopad, czyli w sam raz żeby rozpocząc cykl zabiegów. Powinno to być około 10 zabiegów w tygodniowych odstępach.
z doswiadczenia wiem ze kuracje kwasami to jako dodatek do pelegnacji a nie tylko bazownianie na tym poza tym na tradzik to kwasy BHA , AHA w mniejszym stopniu juz. na przebarwienia tak samo , chociaz tu kwasy sa skuteczniejsze.


Cytat:
Czyli co? po tych tabletkach bedzie jeszcze wiecej? dzisiaj je kupilem i biore. Może jakieś konkrety? Czym myć twarz? Czy to co mam zapisane jest dobre? Czy lepiej cos innego? Czym maskować wypryski i czerwone blizny? korektorem w sztyfcie? jakim? Może ktoś sie wypowie konkretnie co i jak??? Z góry dziekx!
moze byc po drozdzach wysyp , jak najbadziej. zobacz w watek sproblemy skóne , kremy nie tylko na zime kosmetyki bez SLS , tam są propoycje bobrych zeli do twarzy. GG podam Ci na PW jesli do mnei napiszesz



jak maskowac to najłatwiej bedzie w sztyfcie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 15:27   #12
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Problemy z trądzikiem!

Cytat:
Napisane przez chłopak:) Pokaż wiadomość
Emilia1 dziekx za odpowiedzi! (możesz podać swoje GG?) chciałbym pogadać!

Czyli co? po tych tabletkach bedzie jeszcze wiecej? dzisiaj je kupilem i biore. Może jakieś konkrety? Czym myć twarz? Czy to co mam zapisane jest dobre? Czy lepiej cos innego? Czym maskować wypryski i czerwone blizny? korektorem w sztyfcie? jakim? Może ktoś sie wypowie konkretnie co i jak??? Z góry dziekx!
hej!wypryski i czerwone blizny najlepiej maskowac korektorem w sztyfcie(jest bardziej kryjący niz w płynie) w odcieniu zieleni...zieleń koryguje i "uspokaja" czerwień...zebys nie był całkiem zielony to po tym korektorze mozesz przykryć to cienką warstwą korektora o ton jasniejszego od twojej karnacji..powodzenia
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.