~~ Glamorous Smokey Eyes ~~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 21:49   #1
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847

~~ Glamorous Smokey Eyes ~~


Mój pierwszy makijaż, robione kilkanaście minut temu, troche w pośpiechu Celem było uzyskanie efektu smokey eyes, ale z akcentem glamorous - czyli troszkę błysku zdjecia robione w sztucznym świetle, telefonem komórkowym, dlatego z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć. W rzeczywistości makijaż był o wiele ciemniejszy

Kosmetyki, które użyłam to:
- czarny i szary cień do powiek - HEAN MEGA COLOUR
- niebiesko - srebrny eyeliner - ESSENCE
- tusz do rzęs - ESSENCE
- błyszczyk do ust - SENSIQUE
- podkład matujący - SENSIQUE
- czarna kredka do oczu
- róż (nie wiem jakiej firmy, bo mam go z Anglii)
Proszę bardzo po mnie nie jechać, to mój pierwszy make up

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eye3.jpg (52,2 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eye8.jpg (36,7 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eye6.jpg (62,9 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eye7.jpg (28,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eye5.jpg (57,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eye2.jpg (33,6 KB, 171 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:03   #2
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Witaj na MM! Kolorki sa niezle, ale cieniowanie mi sie nie podoba. Na dolnej powiece za duzo cienia, a na gornej cien jest za bardzo wyciagniety na bok zamiast do gory.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:09   #3
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Efekt glamorous uzyskany najpierw napiszę co mi się podoba: więc kształt oczu dobór kolorów cieni, cieniowanie nawet nawet ale widać, że się spieszyłaś, bo widzę niedociągnięcia, w kilku miejscach koło oka-mam wrażenie że dotknęłaś się paluszkiem ubrudznym cieniem usta booooskie takie apetyczne co to dokładnie za błyszczyk,ile kosztuje?Cera też niczego sobie i obrysowanie oka-super!
a teraz co mi się nie podoba: rzęsy bardzo posklejane,poplatane, proszę staranniej tuszować rzęsy !!!! TO ROZKAZ!
Szkoda, że na zdjęciach nie widać modelowania twarzy.

Ogólnie fajny makijaż ale proszę o ulepszoną wersję
Przy okazji: dziękuję za przemiłe komentarze do moich prac
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:09   #4
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

No cóż, widać że robiony w pośpiechu. NIe podoba mi się ponieważ jest zrobiony mało starannie. Za dużo ciemnego na dolnych powiekach a za mało na górnych. Powinien być wyciągnięty bardziej do góry, nie na boki (tak jak to zauważyła fruity)
No i rzęsy do poprawki. Wyglądają trochę jakby były pociągnięte wysychającym tuszem.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:27   #5
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Masz bardzo ładny kształt oczu! Podoba mi się rozlożenie cieni, te błyski w kącikach sa super. Miejscami widać niestaranność, ale ogolnie bardzo fajny makijaż. Tylko do takich błyszczących oczu ja bym raczej widziała matowe usta.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:30   #6
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Efekt glamorous uzyskany najpierw napiszę co mi się podoba: więc kształt oczu dobór kolorów cieni, cieniowanie nawet nawet ale widać, że się spieszyłaś, bo widzę niedociągnięcia, w kilku miejscach koło oka-mam wrażenie że dotknęłaś się paluszkiem ubrudznym cieniem usta booooskie takie apetyczne co to dokładnie za błyszczyk,ile kosztuje?Cera też niczego sobie i obrysowanie oka-super!
a teraz co mi się nie podoba: rzęsy bardzo posklejane,poplatane, proszę staranniej tuszować rzęsy !!!! TO ROZKAZ!
Szkoda, że na zdjęciach nie widać modelowania twarzy.

Ogólnie fajny makijaż ale proszę o ulepszoną wersję
Przy okazji: dziękuję za przemiłe komentarze do moich prac
Rzęsy brzydkie bo za dużo tuszu na nie zaaplikowałam i sie posklejały. Bardzo możliwe, że gdzies sie ubrudziłam palcem, hehe ten makijaż zrobiłam w rekordowym tempie... ok 5 minut bardzo dziękuję za pochlebstwa, a jeszcze bardziej za cenne wskazówki jeśli chodzi o błyszczyk, to niestety nie wiem jaki ma numer bo kupiłam go jakiś czas temu i sie starł, kosztował 6,99 zł taki jasny róż moze jutro wstawie wersję polepszoną nie masz za co dziekować, poprostu masz superaśne makijaże

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Witaj na MM! Kolorki sa niezle, ale cieniowanie mi sie nie podoba. Na dolnej powiece za duzo cienia, a na gornej cien jest za bardzo wyciagniety na bok zamiast do gory.
Dziękuję bardzo za miłe powitanie Oczywiście zgadzam sie z Tobą... zabraklo podciągnięcia do góry, ale takie max rozciągnięcie w bok było celowe


Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
No cóż, widać że robiony w pośpiechu. NIe podoba mi się ponieważ jest zrobiony mało starannie. Za dużo ciemnego na dolnych powiekach a za mało na górnych. Powinien być wyciągnięty bardziej do góry, nie na boki (tak jak to zauważyła fruity)
No i rzęsy do poprawki. Wyglądają trochę jakby były pociągnięte wysychającym tuszem.
Brak staranności można mi zarzucić hmm... no tak, górna powieka wygląda troche ubogo przy dolnej Dziękuję za komentarz i cenne wskazówki
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 23:40   #7
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

za ciężki dół
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 08:39   #8
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
No cóż, widać że robiony w pośpiechu. NIe podoba mi się ponieważ jest zrobiony mało starannie. Za dużo ciemnego na dolnych powiekach a za mało na górnych. Powinien być wyciągnięty bardziej do góry, nie na boki (tak jak to zauważyła fruity)
No i rzęsy do poprawki. Wyglądają trochę jakby były pociągnięte wysychającym tuszem.
Podpisuje sie pod wypowiedzia madie.
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:22   #9
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Oj nie podoba mi się. Lubię ciemne, mocne i błyszczące makijaże, ale ten jest naprawdę wykonany niestarannie. Jak już zauważyły dziewczyny, dolna powieka za ciężka. Tusz posklejał rzęsy. Czekamy na staranniejszą wersję Twojego błyszczącego przydymionego, bo pomysł ciekawy.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:26   #10
Wrona6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Dobry pomysł, ale nad wykonaniem musisz jeszcze troszkę popracować Do dzieła i czekamy na ulepszone wersje
Wrona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:34   #11
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Mysle ze jak troszke ulepszysz bedzie super to juz teraz wiem dlaczego Hotowa dziewzyna z Ciebiepozdr.
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 09:50   #12
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

jestem w szoku bo mamy prawie identyczne brwi

tak w ogóle to zanim wstawisz jakieś zdjęcia, cyknij sobie fotkę jak skończysz robić makijaż i zobacz czy wszystko jest ok. Bo niestety na zdjęciu wszystkie mankamenty wychodzą czasem wydaje się nam, ze jest w porządku a na zdj widać każde niedociągnięcie Można wtedy, jesli prezentujesz makijaż tylko na potrzeby MM, dodać więcej różu, żeby było go choć trochę widać
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:53   #13
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Usta - super hruper Kształt oczu - miodzio...Szkoda, że tak mało starannie, że tak w pośpiechu, bo wszystko to odbiło się niestety na makijażu. Jak będziesz miała troszkę więcej czasu, czy mogłabyś coś dodać? Np. jeszcze raz ten makijaż...Wykorzystałaś tutaj piękną kolorystykę poza tym...
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 10:15   #14
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Oj nie podoba mi się. Lubię ciemne, mocne i błyszczące makijaże, ale ten jest naprawdę wykonany niestarannie. Jak już zauważyły dziewczyny, dolna powieka za ciężka. Tusz posklejał rzęsy. Czekamy na staranniejszą wersję Twojego błyszczącego przydymionego, bo pomysł ciekawy.
Dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez Wrona6 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, ale nad wykonaniem musisz jeszcze troszkę popracować Do dzieła i czekamy na ulepszone wersje
Dziękuję hehe

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
Mysle ze jak troszke ulepszysz bedzie super to juz teraz wiem dlaczego Hotowa dziewzyna z Ciebiepozdr.
Dzięki Olivia, dzięki

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
jestem w szoku bo mamy prawie identyczne brwi

tak w ogóle to zanim wstawisz jakieś zdjęcia, cyknij sobie fotkę jak skończysz robić makijaż i zobacz czy wszystko jest ok. Bo niestety na zdjęciu wszystkie mankamenty wychodzą czasem wydaje się nam, ze jest w porządku a na zdj widać każde niedociągnięcie Można wtedy, jesli prezentujesz makijaż tylko na potrzeby MM, dodać więcej różu, żeby było go choć trochę widać
Moje brwi mi sie nie podobają, nigdy nie byłam u kosmetyczki i sama je wyrywam, dlatego kształt pozostawia wiele do życzenia może któregoś dnia sie przejde dziękuję za komentarz

Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Usta - super hruper Kształt oczu - miodzio...Szkoda, że tak mało starannie, że tak w pośpiechu, bo wszystko to odbiło się niestety na makijażu. Jak będziesz miała troszkę więcej czasu, czy mogłabyś coś dodać? Np. jeszcze raz ten makijaż...Wykorzystałaś tutaj piękną kolorystykę poza tym...
dziękuję bardzo Kochane nie wiem co Wy widzicie ciekawego w kształcie moich oczu, ale dziękuję, że Wam sie podobają... to bardzo miłe

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
za ciężki dół
Zgadzam sie, teraz to widze, wcześniej jakoś nie zwróciłam uwagi. Dziękuję za komentarz

I do wszystkich zainteresowanych kobitek... Obiecuję poprawę i postaram się w najbliższej przyszłości wykonać super starannie makijaż, bez pośpiechu, ze wszelkimi poprawkami jakie mi doradziłyście dziękuję wszystkim
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 14:10   #15
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ~~ Glamorous Smokey Eyes ~~

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
No cóż, widać że robiony w pośpiechu. NIe podoba mi się ponieważ jest zrobiony mało starannie. Za dużo ciemnego na dolnych powiekach a za mało na górnych. Powinien być wyciągnięty bardziej do góry, nie na boki (tak jak to zauważyła fruity)
No i rzęsy do poprawki. Wyglądają trochę jakby były pociągnięte wysychającym tuszem.
zgadzam sie niestety nie przypadl mi do gustu.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.