która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-05, 16:46   #31
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Lexie, Sylwiasta, Mosticchio, Łasiczka -> dzięki za rady
Puchatkowa - życzę i sobie i Tobie udanego użytkowania różu L'Oreal
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:24   #32
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Smile Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

dziewczyny mam pytanie który z różów Loreala pasuje do bladej cery,niebieskich oczu aha i jestem szatynką skłaniająca sie lekko w bląd czyli zima ....chyba.wyslalabym zdjecie ale jakos nie chce sie wrzucic.postanowilam ze uzbieram te 40zl i kupie sobie cos porzadnego.aha czy moglybyscie zamiescic swoje buzie z tym różem.....???:rolle yes:
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 08:08   #33
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

dziewczyny czy ma ktoras linka do kolorwoki tych rozy ??? aha ten kolorek lexie sorki ze tak pozno to bronze metalic bodajze ale nie jestem pewna bo ise nazwa troche starla
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 11:35   #34
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Odswieze watek-wlasnie zakupilam roz do policzkow Blush Delice (a raczej troche wczesniejszy w tym roku Mikolaj mi go przyniosl ).Mam kolorek 07-golden apricote i jest B.O.S.K.I!!!!Do tej pory uzywalam rozy Bourjois ale glownie dlatego ze maja duzo kolorkow,ale teraz widze ze zostane przy Lorealu.Po pierwsze-cudownie pachnie przy nakladaniu Po drugie super sie rozprowadza-jest bardziej miekki i delikatniejszy niz Bourjois-delikatniej wyglada na twarzy,ja z B.uzywalam brazowych kolorkow i troche za mocno sie odznaczaly,trudniej bylo je rozprowadzic.Ten kolorek wyglada na buzi super-w sklepie mialam troche watpliwosci bo na rece wygladal dosc ciemno.Na buzi okazal sie delikatny,twarz mam slicznie rozswietlona chociaz drobinek nie widzeAle widocznie musza byc Zobaczymy jak bedzie z trwaloscia-jak sie ladnie spisze to za pare dni wystawie mu maxa na KWCAle jak narazie zdecydowanie polecem!!!Kolorek naprawde piekny
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 13:27   #35
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

To i ja sie przyznam - ja wczoraj tez zakupilam roz L'oreala Blush Delice w kolorze 05 candy cane pink jeszcze nie testowalam go, ale bardzo sie ciesze z tego zakupu i mam nadzieje, ze bede zadowolona z uzytkowania rozu L'oreala tak jak inne wizazanki ktore juz go uzywaja
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 15:17   #36
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Cytat:
Napisane przez maja_s
dziewczyny czy ma ktoras linka do kolorwoki tych rozy ??? aha ten kolorek lexie sorki ze tak pozno to bronze metalic bodajze ale nie jestem pewna bo ise nazwa troche starla
Znalazłam na stronie lorealparisusa, ale nie wszystkie kolorki się pokrywaja z naszymi.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 17:00   #37
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Witajcie Ja z kolei jestem bardziej zadowolona z Bourjois, mam 95 Rose de jaspe,który nadaje bardzo naturalny wygląd, no i najważniejsze że trzyma się cały dzień praktycznie, czego nie można powiedzieć o Lorealu, który po kilku godzinach wyparowuje (mam niedostępną już 13 Bronze Magnetic, wyjątkowo udany odcień) . Druga sprawa to wybór kolorów, tutaj Loreal niestety przegrywa zdecydowanie. Podsumowując:stawiam na Bourjois
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 17:38   #38
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

A ja mam takie pytanie do Emigrantek-czy numeracja Blush Deliceów w Europie pokrywa sie z naszą? Złozyłam zamówienie na nr 2 i teraz nie wiem czy mi przyjdzie to, co chcę.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 18:00   #39
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

dziękuje kroliczko za kolorki niestety nie za bardzo do mnie pasuja :/
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 08:21   #40
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Cytat:
Napisane przez maja_s
dziękuje kroliczko za kolorki niestety nie za bardzo do mnie pasuja :/
Nie ma sprawy. Najlepiej zobaczyć kolorki na żywo i samemu przetestować. Ja mam strawberry tart-w realu wygląda o wiele ładniej i jest bardzo delikatny.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 08:31   #41
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

nie dalej jak 2 tyg tymu si eid tym samym zastanawialam. bylam prawie zdecydowana na loreala, bo w koncu wyzej w kwc, ale sie okazalo ze zaden kolorek mi nie podszedl i w koncu se zdecudowalam na burzuja 95 i jest swietny
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 08:55   #42
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

A ja mam kilka sztuk Burzujka i kilka odcieni Loreala i jestem prawdę mówić lekko zdezorientowana Bo mam niewielki problem z aplikacją Loreala, nakładam go pędzelkiem dołączonym do różu i mam wrażenie że zostawia smugi a raczej mocniejszy kolor przy pierwszym dotknięciu pędzelkiem buźki Czy wy też tak macie ?? Za to Burżujek nakłada się bez smug bo jest twardy
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 07:25   #43
zoe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 42
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

cześć,

a który róz jest według Was trwalszy? L'oreal u mnie wytrzymuje ok. 6 godzin. Miałam też kiedys Bourjois, ale nie pamiętam czy był trwały.
Ostatnio kupiłam Art Deco, nowy kolor 120 i właśnie dzisiaj testuję jak długo wytrzyma.
zoe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 09:26   #44
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
A ja mam kilka sztuk Burzujka i kilka odcieni Loreala i jestem prawdę mówić lekko zdezorientowana Bo mam niewielki problem z aplikacją Loreala, nakładam go pędzelkiem dołączonym do różu i mam wrażenie że zostawia smugi a raczej mocniejszy kolor przy pierwszym dotknięciu pędzelkiem buźki Czy wy też tak macie ?? Za to Burżujek nakłada się bez smug bo jest twardy
Ten pędzelek nie jest idealny to fakt, ale z czasem nauczyłam się nim posługiwać. Jesli za pierwszym razem masz za mocny kolor, dobrze jest strzepnąć nadmiar rózu z pędzelka i dopiero wtedy maziać-powinno byc ok. Albo drugie wyjście-zmienić pędzelek. Ja przez jakiś czas używałam takiego większego, do pudru.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:06   #45
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: która używała L'Oreal Blush Delice ORAZ Bourjois Pastel Joues ?

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Ten pędzelek nie jest idealny to fakt, ale z czasem nauczyłam się nim posługiwać. Jesli za pierwszym razem masz za mocny kolor, dobrze jest strzepnąć nadmiar rózu z pędzelka i dopiero wtedy maziać-powinno byc ok. Albo drugie wyjście-zmienić pędzelek. Ja przez jakiś czas używałam takiego większego, do pudru.
Próbowałam własnie strzepywać dziś nadmiar różu i prawie wyszło tak jak chciałam, ehh chyba rzeczywiście zmienię pędzelek na jakiś do różu lub nawet pudru
A swoją drogą co do trwałości to u mnie prawie jednakowo wytzrymuje zarówno Burżujek jak i Loreal, prawie od rana do wieczora, w zależności oczywiście jak mocno zaakcentuje się twarz
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.