kremowy dylemat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-17, 05:12   #1
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89

kremowy dylemat


Chciala bym wiedziec, czy waro jet kupic nowy krem Clinique "Day Repair" - czy oprocz filtrow (15) jest w nim jeszcze cos dobrego? Mam 27 latek i szukam kremu odzywczego, do mojej sucho -mieszanej- wrazliwej cery. Koncze uzywac krem z Iwostinu i nie bardzo wiem co teraz wybrac..
Czekam na wasze komentarze...
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 09:25   #2
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: kremowy dylemat

ania.j napisał(a):
> Chciala bym wiedziec, czy waro jet kupic nowy krem Clinique "Day Repair" - czy oprocz filtrow (15) jest w nim jeszcze cos dobrego? > Czekam na wasze komentarze...

To bardzo dobry krem. Ma dużo skutecznych antyoksydantów, dobrze nawilża skórę, dzieki aktywnym składnikom odżywia ją i regeneruje. Zresztą, wejdź na stronę

www.clinique.co.uk

i przeczytaj więcej. Przejrzyj również opinie o serii Repairwear na stronie

www.makeupalley.com

pozdrawiam

H.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 18:53   #3
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: kremowy dylemat

Dzieki Droga Halszko. Serie na noc juz troszke znam, bo od okolo tygodnia uzywam "Repairwear". Jeszcze moze za wczesnie mowic o efektach, ale w uzyciu jest bardzo mily.
Chyba wiec wyprobuje rowniez ten na dzien

Zapytam Cie przy okazji o krem pod oczy - skonczylam AA Perfect i prawie jestem zdecydowana na Collagenist HR - znasz go moze? Warty swojej ceny?
Dzieki.....
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 18:00   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: kremowy dylemat

A ja szczerze Collagenista pod oczy odradzam !

Skusiłam się na niego po lekturze wielu pozytywnych opinii , na Makeup Alley między innymi, i po uwaznej analizie składu
Powinno mi dać do myślenia, że miła pani w Sephorze wcale nie zachęcała mnie do jego zakupu, a wręcz wyglądała na z lekka zmieszaną że taka zdecydowana jestem i nieśmiało podtykała Lancoma (w końcu i tak zrobiła mi próbkę )

Używam go równo 4 tygodnie - czyli powinny być widoczne efekty zgodnie z obietnica producenta, tymczasem jestem coraz bardziej zniecierpliwiona, tym bardziej że chciałam obiektywnie sprawdzić działanie tego kremu, dlatego zrezygnowałam z maseczki Oceanica, której zwykle używam oprócz kremu.
Pierwsze wrażenie jest takie, że w ogóle nie nawilża - krem jest gęsty i 'suchy'; znacznie mniej komfortowy niz np. ANR E.Lauder, na który też dziewczyny narzekają że słabo nawilża (ja zresztą też). A wcale go sobie nie żałuję - na jeden raz zuzywam 3-4 dozy kremu. Collagenist od początku mnie nie oczarował, skóra wyglądała jakbym nic nie nałożyła na nią, więc po paru dniach zaczęłam smarować się nim tylko pod jedno oko, pod drugie nakładam RetiC Vichy
No i po miesiącu przyjdzie mi zmienić swoją recenzję RetiC - okolice oczka traktowanego tym kremikiem wyglądają wyraźnie lepiej - zmarszczki mimiczne są praktycznie niewidoczne i bardzo rozjaśniły mi się drobne plamki - przebarwienia pod okiem.
Oko smarowane Collagenistem (3 x droższym - ZERO rezultatów, wręcz powiedziałabym że gorzej, bo przecież efekty osiągnięte za pomocą RetiC dotąd uznawałam za przeciętne.
Chyba skończę tego Collagenista na górne powieki, bo łagodny, i NEVER MORE
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 19:06   #5
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: kremowy dylemat

Dzieki Magus za opinie - tylko co ja mam teraz wybrac ?! Juz prawie bylam zdecydowana Co ja mam wiec kupic pod te moje bardzo suche, wrazliwe i zaczynajace sie "marszczyc" oczy??? Na karteczce nad biorkiem mam jeszcze trzech innych kandydatow "Expresionist" tejze HR, "Long vie yeux" Guinot'a, "Benefiance" Shiseido.....A moze sprobowac tego Vichy?...
Niech ktos podemnie za mnie ta decyzje (postaram sie nie miec pretensji jesli bedzie to niewypal
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 19:49   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: kremowy dylemat

Mnie Smoczyczka poleciła kremik Clinique anti gravity pod oczka, podobno do suchej skóry idealny tez o tym myslę i się skuszę na niego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 19:54   #7
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: kremowy dylemat

Iwonko - uzywalam tego kremu - i bylam z niego zadowolona. Ale teraz chciala bym sprobowac czegos innego - no i niemoge sie zdecydowac.
Na Clique.com jest fajna oferta tego kremu - wiec moze znowu go kupie.... Alez ze mnie niezdecydowana osoba
Pozdrawiam
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-22, 20:19   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: kremowy dylemat

Hmm to ja z kremów pod oczka, które świetnie nawilżają polecam Shiseido The Revitaliskin cudownie nawilżający kremik, ale dla mnie ma wadę, niestety nie jest przeciwzmarszczkowy, a szkoda bo wtedy byłby to ideał zupełny
p.s. wiem sama po sobie, bo tez lubię zmiany, że te niekoniecznie wychodzą nam zawsze na dobre
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 09:10   #9
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: kremowy dylemat

ania.j napisał(a):
> Co ja mam wiec kupic pod te moje bardzo suche, wrazliwe i zaczynajace sie "marszczyc" oczy???

Nad "Benefiance" sama się zastanawiałam, ale nie miałam nawet próbki ... Wiesz co, po co zaraz wtapiac wieksze pieniązki, jesli faktycznie masz bardzo sucha skórę pod oczkami, to spróbuj sobie ten RetiC - przyznam, ża gdy miałam go wcześniej, to nie używałam go bardzo regularnie (np. przez tydzien-dwa, a potem coś innego na zmianę), a w wypadku kremów pod oczy koniecznie trzeba konsekwencji - efekty kumulują się i zaczynają być widoczne po miesiącu. Dla mnie RetiC był troche za tłusty (w ogole to jest lekki, tylko że zostawia taką warstewkę, która wchłania się przez kilka minut - kiedyś mi to przeszkadzało, a teraz jest w sam raz, bo skóra mi bardziej przesycha, zwłaszcza zimą).
Jeszcze zastanów sie nad przecizmarszczkowym Lieracem (Diopticreme) - wg mnie jest naprawdę skuteczny, tylko że tez trzeba go poużywać ze 3-4 tygodnie konsekwentnie. Jego wadą jest, ze działa TYLKO przeciwzmarszczkowo, jeśli ktoś ma problem z cieniami lub podpuchnięciami, musi równoczesnie stosować dodatkowe kremy z serii, troche to jednak uciązliwe.

Poza tym polecam Ci gorąco maseczkę pod oczy z Oceanica Eye Perfect i kapsułki pod oczy z fioletowej serii Reti+Vit (może kapsułki nawet bardziej, jeśli narzekasz na suchą cerę pod oczkami).

A jeśli kusi Cię wydatek większy przed świętami ... to właśnie w Sephorze dostałam próbkę Lancastera Suractif - wygląda naprawdę obiecująco, tylko ma dwie wady : pachnie (cudownie, ale dla mnie za mocno) i cenę
pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-24, 21:01   #10
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: kremowy dylemat

Hej! Nie Droga Magus, nie chodzi o to ze chce wydac duzo pieniedzy przed Swietami Poprostu bede za dwa tygodnie w dwoch strefach bezclowych, wiec myslamam, ze sie tam zaopatrze w co potrzeba
Dzieki za wszystkie komentarze - no nie wiem na co sie w koncu zdecyduje - moze jednak sprobuje tego Vichy? (chociaz musze wam sie przyznac, ze jeszcze nigdy nic z produktow Vichy nie uzywalam)
...No nic, napewno dam znac jak sie to "cos" bedzie spisywalo...

- oczywiscie chetnie wyslucham dalszych rad i komentarzy
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.