Udoskonalić cerę - kremy, sera - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 11:04   #31
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
czesc
ja mam do Ciebie tylko jedno pytanko
czy kupując na truskawce płacisz cło lub podatek w Polsce
ja kupowalam na wisence i gdy moje zakupy przekroczyły 200zl to musialam własnie zapłacic 22%
gdy kupuję za mniej niż 100zl to nie płace nic
pozdarwiam
zerknij na moja odpowiedz powyzej oraz na ten link :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=77475&page= 52
tu jest masa rzeczy o truskawce
pozdrawiam ciepło
miłego dnia zycze ;-)
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:10   #32
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE !!
Jestes wielka
Dzis popytam znajomych o te karte ;-)
Tak swoja droga sie zastanawiam, czy nie pobiera sie cła od kosmetykow? Jesli tak, to ponoc mozna sie odwolywac, ale w jakis sposob?

Ps. Zazdroszcze synka aj aj aj... musisz miec radoche w domu super, oby dobrze i zdrowo sie chowal
"Jeżeli chcesz płacić przez system PayPal to nie musisz mieć typowej karty kredytowej. Wystarczy do tego karta Visa Electron z banku inteligo.
http://www.inteligo.pl/infosite/
Na tej stronie można za darmo założyć konto iza darmo otrzymać kartę Visa Electron, którą przyjmuje system PayPal jako kartę kredytową
Konto jest również prowadzone za darmo, jeśli stan konta,jezeli wpłaty nie spadaja ponizej 100 zł."- ktos bardzo mądry to gdzies tutaj napisał a ja to tylko przytoczyłam;-)

odnosnie mojego synka to jest rzeczywiście cudowny ,ale strasznie zajmujący ;-)
i taka mały pulpecik - urodził sie wazac 5 300 g i mierząc 63 cm ;-D A teraz majac 2 miesiace wazy ponad 7 kg, moje rece tego czasem juz nie wytrzymuja .


laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:16   #33
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Jeju Laurorka juz nawet nie wiem, jak Ci dziekowac doslownie... aj, jestes kochana!!!!!
Uhuhu, duzy chłop taka pociecha w domu, słodko dobrze, ze jest spory, lepszy taki niz jakis maluszek, jeszcze wyrosnie z tego niech sie zdrowo chowa i szybko nie rosnie, bo nie zdarzysz sie nim nacieszyc

Ps. Nikt z moich znajomych nie posiada karty ani nic z tych rzeczy, takze sobie poczekam z zakupami, aj, a tak sie napalilam, no nic - takie zycie moze sproboje z ta karta wirtualna.... w kazdym razie jestem baaaaaardzo wdzieczna i jesli np. kiedys bedziesz miala jakas prace na kompie czy cos i nie bedziesz miala czasu tego wykonac, to sluze pomoca ;-) pozdroweczki !
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:40   #34
norolim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 75
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja w twoim wieku raczej nie używałabym tych ser, np. Chanel jest adresowane do kobiety powyżej 25 roku życia.
juz od pewnego czasu wiadomo ze przedzial wiekowy kosmetykow to tak naprawde utopia...ma on jedynie pomagac orientowac sie konsumentka w tym zawilym swiecie, kazda cera jest inna kazda potrzebuje czego innego, obecnie 20-paro latki stosuja kremy przeciwzmarszczkowe bo liczy sie profilaktyka... wiec watpie czy ma glebszy sesn to czy ktos ma 17 lat a czy krem fluid czy cos innego jest przeznaczone dla +25
norolim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 12:42   #35
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Jeju Laurorka juz nawet nie wiem, jak Ci dziekowac doslownie... aj, jestes kochana!!!!!
Uhuhu, duzy chłop taka pociecha w domu, słodko dobrze, ze jest spory, lepszy taki niz jakis maluszek, jeszcze wyrosnie z tego niech sie zdrowo chowa i szybko nie rosnie, bo nie zdarzysz sie nim nacieszyc

Ps. Nikt z moich znajomych nie posiada karty ani nic z tych rzeczy, takze sobie poczekam z zakupami, aj, a tak sie napalilam, no nic - takie zycie moze sproboje z ta karta wirtualna.... w kazdym razie jestem baaaaaardzo wdzieczna i jesli np. kiedys bedziesz miala jakas prace na kompie czy cos i nie bedziesz miala czasu tego wykonac, to sluze pomoca ;-) pozdroweczki !
Czytałam sobie teraz opcje w mbanku i mozesz załozyc sobie konto izzy konto ( tzn musza ci załozyc rodzice)i do tego konta,które jest prowadzone bezpłatnie wyrabiasz sobie e-kartę i płacisz przez internet.( ona kosztuje 25 zł na rok takze nie jest to tak duzo)
ja dopiero za ok 2 tyg bede składac jakies zamówienie z truskawki ,wiec jak bedziesz cos potrzebiowac to daj znac to jak przyjdzie po prostu przeslę ci pocztą , chociaz jest tez opcja ,ze moze bezposrednio z truskawki idzie do wybranej osoby,ale jeszcze tego nie analizowałam, chociaz zerkne ;-)
ciesze sie ,ze mogłam pomóc naprawde ;-)
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 16:16   #36
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Laurorka wiesz co? Jesli nie bylby to klopot, to jesli zdecydowalabys sie zlozyc zamowienie, to ja bym sie dolaczyla, ale najpierw przeslala Ci pieniazki i napisala, co chcialabym zamowic i jesli dotra, to wtedy zlozylabys wspolne zamowienie, o ile Ci to odpowiada kurka wodna, bo cos ciemno widze, te zakladanie kart terefere i t d :[ jeju.. ale mam prosbe; napisz szczerze, czy to nie problem i czy na pewno tego chcesz, w zamian za to mozesz cos ode mnie to wyslalabym razem z pieniedzmi... ale jakby co dogadamy sie na privie ;-) dziekuje slicznie i zycze udanego dnia
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 21:06   #37
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez norolim Pokaż wiadomość
juz od pewnego czasu wiadomo ze przedzial wiekowy kosmetykow to tak naprawde utopia...ma on jedynie pomagac orientowac sie konsumentka w tym zawilym swiecie, kazda cera jest inna kazda potrzebuje czego innego, obecnie 20-paro latki stosuja kremy przeciwzmarszczkowe bo liczy sie profilaktyka... wiec watpie czy ma glebszy sesn to czy ktos ma 17 lat a czy krem fluid czy cos innego jest przeznaczone dla +25
Więc używaj jakich chcesz kosmetyków!!!!!!!!!!!

Napisałam tylko że ja osobiście bym nie używała w wieku 17 lat fluidu który ma właściwości liftingujące. I zdania nie zmienie.

A twoja teoria utopii mnie kompletnie nie interesuje.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 08:20   #38
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

a ja zgadzam się z norolim: wg mnie jak najwcześniej trzeba zacząć profilaktykę przeciwzmarszczkową. ale też odpowiednią do wieku, bo np 17-latce nie poleciłabym kosmetyków z retinolem, tylko - powiedzmy-filtry i przeciwutleniacze (ja właśnie mam 20 lat i stosuję filtry oraz serum z wit c, e), choć wiadomo, że każda osoba jest inna. ale generalnie taki wiek (17-20) to jeszcze chyba za wcześnie na silnie przeciwzmarszczkowe preparaty.oczywiście mogę sie mylić
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 09:46   #39
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Laurorka wiesz co? Jesli nie bylby to klopot, to jesli zdecydowalabys sie zlozyc zamowienie, to ja bym sie dolaczyla, ale najpierw przeslala Ci pieniazki i napisala, co chcialabym zamowic i jesli dotra, to wtedy zlozylabys wspolne zamowienie, o ile Ci to odpowiada kurka wodna, bo cos ciemno widze, te zakladanie kart terefere i t d :[ jeju.. ale mam prosbe; napisz szczerze, czy to nie problem i czy na pewno tego chcesz, w zamian za to mozesz cos ode mnie to wyslalabym razem z pieniedzmi... ale jakby co dogadamy sie na privie ;-) dziekuje slicznie i zycze udanego dnia
Nie jest to problemem, tylko jak juz pisałam bede mogla zrobic to za ok 2 tygodnie, nawet ciut ponad takze jesli mozesz tyle poczekać to nie ma problemu ;-)
Nic nie chce za to po prosru jak i tak bede zamawiac to nie robi mi to wielkiej róznicy ile tego bedzie ;-Dpozdrawiam cie sedecznie ;-)
Mozemy równiez zrobić tak ,ze zapłacisz przy odbiorze- wyslę ci paczkę za pobraniem, co prawda kosztuje to ok 15 zł ale za to mamy pewnosc ,ze przesyłka dotrze nie zaginie i nie trzeba jej ubezpieczać.Albo po prostu ją ubezpiecze co w sumie wynosi taniej... no nic jakoś sie zgadamy.;-D Bedzie dobrze ;-D
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:44   #40
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja zgadzam się z norolim: wg mnie jak najwcześniej trzeba zacząć profilaktykę przeciwzmarszczkową. ale też odpowiednią do wieku, bo np 17-latce nie poleciłabym kosmetyków z retinolem, tylko - powiedzmy-filtry i przeciwutleniacze (ja właśnie mam 20 lat i stosuję filtry oraz serum z wit c, e), choć wiadomo, że każda osoba jest inna. ale generalnie taki wiek (17-20) to jeszcze chyba za wcześnie na silnie przeciwzmarszczkowe preparaty.oczywiście mogę sie mylić
O ile dobrze pamiętam bo coś ostatnio na ten temat czytalam to raczej nalezy zapobiegać juz od 20tki.Natmiast skóra 17latki to troche inna sprawa- tutaj najlepsze są preparaty oczyszczające i sa specjalne serie np Lancome do tego.Lifting tutaj nie jest za bardzo potrzebny ;-D Natomiast juz po dwudziestce spokojnie mozna uzywac preparatow dla 25 w zwyz, no moze bez przesady nie 35 , 40 i 50 ...Oczywiscie mogę sie równiez mylic bo juz przekroczyłam ( niestety)25 rok zycia i preparaty ponizej 20tki sa juz dla mnie obce , a przymierzam sie do preparatów powyzej 30tki ;-D...To wszystko zalezy od tego w jakiej kondycji mamy skórę - rownie dobrze spalonej na solarium 20tki moze odpowiadac skóra nieopalającej sie 30tki (- i prosze sie nie denerwowac nie jestem -przeciwnikiem opalania )kondycja naszej skóry zalezy jak o nia dbamy, jedna potrzebuje bardziej nawilzenia, inna matowienia, jeszcze inna doładowania energii,to jest indywidualna sprawa nie zaleznie od wieku,często ma na to wpływ tryb zycia,ilośc snu ... itp ...No i oczywiście maja wpływ na to i to duzy geny ...
No nic jakoś sie tak zakręcilam w tym temacie ;-)
pozdrawiam ciepło wszystkich
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 17:51   #41
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Laurorka Kochana dla mnie to bez roznicy 2 tygodnie czy miesiac ale fakt faktem jestes kochaniutka, tylko prosze napisz, co chcesz w zamian, bo mi jest naprawde głupio.....
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 18:11   #42
norolim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 75
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Więc używaj jakich chcesz kosmetyków!!!!!!!!!!!

Napisałam tylko że ja osobiście bym nie używała w wieku 17 lat fluidu który ma właściwości liftingujące. I zdania nie zmienie.

A twoja teoria utopii mnie kompletnie nie interesuje.
ja swoj post napisalam grzecznie.... twoj odbieram jako krzyk i foch z przytupem, poza tym nie napisalam nic konkretnie mocnego, uzylam slowa "watpie" ktore jest elastyczne i chyba najbardziej bezpieczne w wyrazaniu swojej opini, nie rozumiem skad ta agresja zwazywszy na to iz cie nie krytykuje a tuym bardziej nie namawiam do zmiany zdania...
i dla scislosci teoria "utopi" nie jest moja...
norolim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:28   #43
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Laurorka Kochana dla mnie to bez roznicy 2 tygodnie czy miesiac ale fakt faktem jestes kochaniutka, tylko prosze napisz, co chcesz w zamian, bo mi jest naprawde głupio.....
Nic nie chce w zamian ;-)Dam ci znac kiedy bede mogła coś zamówic a ty na spokojnie zastanów sie co chcesz kupić ;-))))Tylko jeszcze przed zamówien iem sprawdz czy jest to dostepne bo często rzeczy w wielkich promocjach szybko znikają ;-D
buziaki
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 16:31   #44
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Jacie jestes moim wybawieniem Laurorka
okej, nie ma sprawy sluchaj, a w jaki sposob dostarcze pieniazki?
udanego weekendu
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:08   #45
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
czy nie pobiera sie cła od kosmetykow? Jesli tak, to ponoc mozna sie odwolywac, ale w jakis sposob?
Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
czesc
ja mam do Ciebie tylko jedno pytanko
czy kupując na truskawce płacisz cło lub podatek w Polsce
ja kupowalam na wisence i gdy moje zakupy przekroczyły 200zl to musialam własnie zapłacic 22%
gdy kupuję za mniej niż 100zl to nie płace nic
pozdarwiam
Nie ma znaczenia jaka jest kwota zakupów - jeśli Urząd Celny zatrzyma paczkę (przechodzi przez niego każda - tyle, że jedne od razu dostają pieczątkę "dopuszczone do obrotu", a inne idą do oclenia), to trzeba zaplacić 22% wartości zamówienia (wraz z przesyłka!), oraz 5 zl opłat manipulacyjnych.

Na razie Truskawka zwraca te opłaty (trzeba zeskanować kwitek i poprosić ich o zwrot), aczkolwiek robi to dobrowolnie (nie jest to ich obowiązek).

Wedlug prawa polskiego zakupy w sklepach internetowych nie podlegają pod przepis, że do jakiejś sumy (nie pamiętam teraz jakiej - 25, czy 30 euro chyba) przesylki zagraniczne są zwolnione z tych oplat. Stąd - suma nie ma znaczenia, jest to loteria.

Bielaczko
- wpadnij do wątków typowo Truskawkowych na kolorówce i na perfumach
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:19   #46
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez norolim Pokaż wiadomość
ja swoj post napisalam grzecznie.... twoj odbieram jako krzyk i foch z przytupem, poza tym nie napisalam nic konkretnie mocnego, uzylam slowa "watpie" ktore jest elastyczne i chyba najbardziej bezpieczne w wyrazaniu swojej opini, nie rozumiem skad ta agresja zwazywszy na to iz cie nie krytykuje a tuym bardziej nie namawiam do zmiany zdania...
i dla scislosci teoria "utopi" nie jest moja...
Więc nie rozumiem czemu swojej teorii utopi nie napisałaś cytując powyżej wątek bielaczki. Bo to ona pytała czy może stosować sera. Więc mogłaś jej odpowiedzieć że wg ciebie może je stosować, bo podział wiekowy kosmetyków wg ciebie nie ma znaczenia.
Ja jej odpowiedziałam co myślę o tym żeby jako 17 latka stosowała te preparaty. A ty nie wiem dlaczego odniosłaś się do mojej wypowiedzi. I na tym kończę.

Miał to być wątek o udoskonaleniu cery i o serach a zrobił się o zakupach na Truskawie i utopii Szkoda.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:22   #47
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie ma znaczenia jaka jest kwota zakupów - jeśli Urząd Celny zatrzyma paczkę (przechodzi przez niego każda - tyle, że jedne od razu dostają pieczątkę "dopuszczone do obrotu", a inne idą do oclenia), to trzeba zaplacić 22% wartości zamówienia (wraz z przesyłka!), oraz 5 zl opłat manipulacyjnych.

Na razie Truskawka zwraca te opłaty (trzeba zeskanować kwitek i poprosić ich o zwrot), aczkolwiek robi to dobrowolnie (nie jest to ich obowiązek).

Wedlug prawa polskiego zakupy w sklepach internetowych nie podlegają pod przepis, że do jakiejś sumy (nie pamiętam teraz jakiej - 25, czy 30 euro chyba) przesylki zagraniczne są zwolnione z tych oplat. Stąd - suma nie ma znaczenia, jest to loteria.

Bielaczko
- wpadnij do wątków typowo Truskawkowych na kolorówce i na perfumach
PODAŁAM LINK DO WATKU TYPOWO TRUSKAWKOWEGO.
POWYZEJ GDZIES TAM;-D
POZDRAWIAM
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:24   #48
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Więc nie rozumiem czemu swojej teorii utopi nie napisałaś cytując powyżej wątek bielaczki. Bo to ona pytała czy może stosować sera. Więc mogłaś jej odpowiedzieć że wg ciebie może je stosować, bo podział wiekowy kosmetyków wg ciebie nie ma znaczenia.
Ja jej odpowiedziałam co myślę o tym żeby jako 17 latka stosowała te preparaty. A ty nie wiem dlaczego odniosłaś się do mojej wypowiedzi. I na tym kończę.

Miał to być wątek o udoskonaleniu cery i o serach a zrobił się o zakupach na Truskawie i utopii Szkoda.
Bardzo cię przperaszam , bo to lekko moja wina związku z ta truskawką ;-(
Juz nic w tej sprawie nie będę tutaj mieszac.pozdrawiam ciepło, milego weekendu
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:24   #49
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Więc nie rozumiem czemu swojej teorii utopi nie napisałaś cytując powyżej wątek bielaczki. Bo to ona pytała czy może stosować sera. Więc mogłaś jej odpowiedzieć że wg ciebie może je stosować, bo podział wiekowy kosmetyków wg ciebie nie ma znaczenia.
Ja jej odpowiedziałam co myślę o tym żeby jako 17 latka stosowała te preparaty. A ty nie wiem dlaczego odniosłaś się do mojej wypowiedzi. I na tym kończę.

Miał to być wątek o udoskonaleniu cery i o serach a zrobił się o zakupach na Truskawie i utopii Szkoda.
Bardzo cię przepraszam , bo to lekko moja wina związku z ta truskawką ;-(
Juz nic w tej sprawie nie będę tutaj mieszac.pozdrawiam ciepło, milego weekendu
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 19:26   #50
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Jacie jestes moim wybawieniem Laurorka
okej, nie ma sprawy sluchaj, a w jaki sposob dostarcze pieniazki?
udanego weekendu
Napisze do Ciebie jak bedę mogła zamawiac, juz na Twoj email , lub gg jak wolisz.zeby juz na tym watku nie smęcic o truskawce.
pozdrawiam cię serdecznie.
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:51   #51
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Okej, dziekuje Ci Laurorka moje gg jest w moim profilu, takze jakby co sie odezwij, buska dziekuje !!
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.