Problem-wlosy na udach;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-03, 14:32   #1
April.art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8

Problem-wlosy na udach;/


Mam problem, z ktorym nie moge sobie poradzic. Jakis czas temu postanowilam pozbyc sie wlosow z okolicy bikinii, najpierw uzywalam depilatora, potem przerzucilam sie na krem, a pozostlaosci usuwalam penseta. Pierwszym problemem sa blizny i zaczerwienienia(po depilatorze i pensecie) i wrastajace wloski, szoruje gabka uzywam masci a problem nadal jest, po uzywaniu kremu skora wyglada inaczej, ciezko mi okreslic, widac cebulki wlosowe, jakby ciemniejsza i bardziej wrazliwa. Najwiekszym problemem jest jednak to, ze kiedys uzywalam depilatora, aby pozbyc sie wloskow malo widocznychi jasnych na wewnetrznej stronie ud, staly sie one ciemne, wyglada to bardzo nieladnie, probuje sobie z tym radzic stosujac ten krem i czytajac wypowiedzi na tym forum, itd ale powierzchnia. ktora musze depilowac staje sie coraz rozleglejsza, nie wiem juz co zrobic ;(( tak samo wyrwalam kilka wloskow w okolicy pepka i rowniez sa czarne, skorzystalam z rady zeby uzywac wody utlenionej aby rozjasnic te wlosy, jednakze efekt bardzo znikomy. Bardzo prosze o pomoc, zbliza sie lato, zeszlego lata wloski nie wychodzily poza majtki, a teraz jest tragicznie. ech. glupota.
April.art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:51   #2
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Problem-wlosy na udach;/

to sa wady depilacji... . tez mam ten problem podbijam temat... albo golenie albo kremy do rozjasniania sally hansen (ale włosiska nadal są co z tego, że jaśniejsze ). Moze ma ktos jakis lepszy sposob?
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 17:45   #3
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Problem-wlosy na udach;/

Mam to samo, zima moznabyło nie pokazywac ciała ale teraz zbliza sie lato i nie mam pojecia co zrobic...
Golę całe nogi, bikini depiluje tylko szczątkowo ale i tak włosy się rozrastaja...:/
Takie zycie szatynek...Czasami z tych wzgledów zazdroszcze jasnowłosym, bo łatwiej jest pofarbowac włosy na głowie niz zlikwidowac z innych czesci ciała...
Tragedia
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 07:28   #4
April.art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: Problem-wlosy na udach;/

Tyle, ze ja jestem blondynka, jest ktos w stanie cos zaradzic?
April.art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 22:05   #5
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Problem-wlosy na udach;/

Też mam ten problem Na razie używam kremu do depilacji, ale już sobie nie radzi, więc przerzucam się chyba na zwykłą maszynkę do golenia. Efekt jest ok, ale tylko na jeden dzień. No i potem odrasta więcej mocniejszych i ciemniejszych włoskow:/

Tak się zastanawiam... Może jakiś zabieg u kosmetyczki? Zapewne jakieś laserowe zabiegi, które kosztują majątek. Ale to już trzeba się dowiedzieć w odpowiednim miejscu.

Albo po prostu wosk, tam gdzie się da
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.