Co moge zrobic by lepiej się czuc w swojej skórze ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 13:13   #1
bebik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1

Co moge zrobic by lepiej się czuc w swojej skórze ???


Witam Was Drogie Wizażanki !!!
Czytam wasze porady jak tylko mam wolna chwile. Mam 8-miesieczna corcie i co sie z tym wiaze malo czasu dla siebie . Bardzo chcialabym zmienic cos w swoim wygladzie. Od lat mam dylemat - wlosy !! Jasne czy ciemniejsze ? Grzywka czy bez ? Dlugie czy krótkie ? Osobiscie nie lubie krótszych niż do ramion i takie w tej chwili mam. Moj naturalny kolor to szary - mysi blond. Obecnie mam rozjasnione wlosy z odrostami.
Następnym problemem z którym się borykam to cera. Myslalam ze w moim wieku już mi sie unormuje a tu nic. Mam cere mieszaną z trudna strefa T. Czasem pomaga mi wystawienie się na słonce i wtedy opalam się na brązowo i na jakis czas skóra wyglada ok.
Dolączam fotke i z niecierpliwością czekam na wszelkie uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 015.jpg (97,6 KB, 79 załadowań)
bebik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:07   #2
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: Co moge zrobic by lepiej się czuc w swojej skórze ???

Witaj !

Ja postawiłabym na jakiś ciepły brąz bądź blond/brązowe pasemka. Co do grzywki. Jeśli zdecydujesz się na grzwykę to z jednej strony zakryjesz niedoskonałości na czole, ale z drugiej sytuacja może się trochę pogorszyć. Gdyż pod grzywką potem zbiera się pot.
Oto moje propozycje fryzurek.

Co do cery. Swojego czas miałam ten problem. Co prawda wiek nas pewnie różni, ale ja polecam podkład Vichy Dermablend. Ja mam bardzo wrażliwą cerę, a ten podkład jej co najważniejsze nie podrażnił. Maskuje naprawdę na wysokim poziomie.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9212476.jpg (28,9 KB, 11 załadowań)
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:13   #3
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Co moge zrobic by lepiej się czuc w swojej skórze ???

Też myślę, ze jasny brąz byłby dobry, grzywka może na ukos, lekko wycieniowane włoski po całości.
Pierwsze słysze, że pod grzywką zbiera się więcej potu...Sama mam grzywkę od wielu lat i nic takiego nie zauważyłam.

Co do cery to nie znam się zbytnio ale ja ze swojego doświadczenia wiem, że zmiana podkładu na mineralne ma zbawienne działanie na cere. Więc ja bym poleciła naturalne, eventualnie podkład Revlon, lub Loreal ideal balance. Ale jak wiadomo dla każdego co innego, musisz sama przetestować
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:23   #4
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: Co moge zrobic by lepiej się czuc w swojej skórze ???

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Też myślę, ze jasny brąz byłby dobry, grzywka może na ukos, lekko wycieniowane włoski po całości.
Pierwsze słysze, że pod grzywką zbiera się więcej potu...Sama mam grzywkę od wielu lat i nic takiego nie zauważyłam.

Co do cery to nie znam się zbytnio ale ja ze swojego doświadczenia wiem, że zmiana podkładu na mineralne ma zbawienne działanie na cere. Więc ja bym poleciła naturalne, eventualnie podkład Revlon, lub Loreal ideal balance. Ale jak wiadomo dla każdego co innego, musisz sama przetestować
Gdy miałam problemy z cerą grzywka jeszcze bardziej to nasilała. To z własnego doświadczenia (;
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:43   #5
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Co moge zrobic by lepiej się czuc w swojej skórze ???

A czemu masz nie zaryzykowac Ja polecam cieply braz i moze do tego grzyweczke,zmiana bylaby dobra i polecam.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.