Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 22:43   #1
Soczystyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Exclamation

Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy


Witam wszystkie Panie , jestem tu nowy tak więc jeśli napisałem w złym dziale z góry przepraszam . Tak więc mój problem zaczął sie już jakiś czas temu gdy miałem może 15-16 lat .. PRYSZCZE . Teraz mam już 18 lat i cera troche sie uspokoiła , chociaż dużo zaskórników mam i czasem wyskoczą 2-3 pryszcze . No ale może przejde do problemu .. Strasznie przeszkadzają mi przebarwienia i lekkie blizny .. mam takie czerwone plami wszędzie .. na czole i policzkach . Do tego wągry czarne na nosie i zaskórniki na czole i policzkach .. ogólnie nie ładnie to wygląda Czytałem że kwasy doskonale sobie z tym radzą , tak więc dziewczyny gdzie kupie takie kwasy i jakie kupic ? bo jest ich dużo Miałem kupić sprzęt do mikrodermabrazji ale nie stać mnie na taki zakup , dlatego wybiore kwasy Prosze o odpowiedzi
Soczystyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 08:50   #2
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy

Cytat:
Napisane przez Soczystyy Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie , jestem tu nowy tak więc jeśli napisałem w złym dziale z góry przepraszam . Tak więc mój problem zaczął sie już jakiś czas temu gdy miałem może 15-16 lat .. PRYSZCZE . Teraz mam już 18 lat i cera troche sie uspokoiła , chociaż dużo zaskórników mam i czasem wyskoczą 2-3 pryszcze . No ale może przejde do problemu .. Strasznie przeszkadzają mi przebarwienia i lekkie blizny .. mam takie czerwone plami wszędzie .. na czole i policzkach . Do tego wągry czarne na nosie i zaskórniki na czole i policzkach .. ogólnie nie ładnie to wygląda Czytałem że kwasy doskonale sobie z tym radzą , tak więc dziewczyny gdzie kupie takie kwasy i jakie kupic ? bo jest ich dużo Miałem kupić sprzęt do mikrodermabrazji ale nie stać mnie na taki zakup , dlatego wybiore kwasy Prosze o odpowiedzi

A nie lepiej iść do kosmetyczki, kosmetologa czy dermatologa na kwasy?? Na pewno będzie bezpieczniej. Ewentualnie można kupić krem z kwasami na noc ale to jest tylko delikatne złuszczanie. Ja bym sama z kwasami w domu nie kombinowała. Też miałam taki problem i chodziłam na serie zabiegów ( 4-8 w zależności od cery ) miałam łączoną mikrodermabrazję z kwasami, ale takie zabiegi najlepiej robić na jesień.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:55   #3
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy

Na sam początek polecam Acne Derm - do kupienia w aptece, raczej łagodna postać kwasu, delikatnie złuszcza, na parę pryszczy i przebarwienia akurat. Tylko z takimi kremami tak jest, że trzeba ich używać regularnie i cierpliwie czekać na efekty. Mam cerę w podobnym stanie do Twojej i widzę rezultaty. Oczywiście na dzień obowiązkowo krem z filtrem.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 18:26   #4
Soczystyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Dot.: Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy

W domu mam taką maść Epiduo więc jakiś czas temu smarowałem twarz ale potem jakoś mi sie to znudziło i przestałem. Moja siostra jest kosmetyczką ... chce właśnie otworzyć swój salon , dlatego pytam gdzie można kupic kwasy itp takto by szkoliła sie na mnie Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Dostane jakąś odpowiedz ?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Eh myślałem ze to forum jakoś szybko działa .. tyle ludzi a nikt nie udziela odpowiedzi po tak dlugim czasie ..
Soczystyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 16:13   #5
Soczystyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Dot.: Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy

Odpowie ktoś !!!!!????
Soczystyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 12:48   #6
ane12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Przebarwienia i lekkie blizny. Kwasy

co do epiduo to sama stosuję i powiem ze z czasem widac efekty tylko trzeba byc systematycznym i dobrze stosowac
ane12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.