nie radzę sobię w tym związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 10:39   #1
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24

nie radzę sobię w tym związku


Mojego chłopaka poznałam 4 lata temu. Na początku przyznaję, z mojej strony nie było chemii. Spotykaliśmy się - kino, restaurację. To trwało jakieś pół roku. Potem ja musiałąm wyjechać na rok za granicę do pracy. Przez ten rok nie mieliśmy ze sobą prawie żądnego kontaktu. Po powrocie spotkaliśmy się przypadkiem na mieście i tak zaczęło się od nowa. On był bardzo opiekuńczy, kupował mi kwiaty, zapraszał do restauracji, dbał o mnie, prezenty na rocznicę urodziny, wpólne wyjazdy. Kochał mnie bardzo. Ja jednam nie odwzajemniałam jego uczucia. Bo z jednej strony ideał (każdy mi to mówił), ale z drugiej, czasami nie liczył się ze mną, to co powiedział musiało tak być. Zaczeło mnie zastanawiać też to, ze znamy się tyle czasu, a ja nie znam żądnych jego znajomych, tylko rodzeństwo. Ja niejednokrotnie zapraszałam go do moich znajomych, poznał naprawdę sporo osób. Ja nie znam nikogo od niego. Czasem mam wrazenie, ze to tylko jakieś szemrane typy, bo tak zaczami mówi w żartach. Wiadomo jak jest z żartami, jest w nich trochę prawdy. Chciałam się z nim rozstać i powiedziałąm mu to, nie chciał mnie puścic. Bardzo się starał, zebyśmy byli razem. Ale ja naprawdę nie wyobrażałam sobie z nim przyszłości. Potem coś we mnie pękło i postanowiłam dac nam szansę. Przez dwa miesiące było super, ale potem były moje urodziny. Wyobrażałałam sobie, że będą niesamowite, skoro jest tak dobrze, ale on nie złożył mi nawet życzeń, nie zadzownił, nie przyjechał. Odegrał się za to wszystko. Teraz jesteśmy cały czas razem, ale czuję że to nie jest tak jak być powinno, boję się że on cały czas chce się odegrać. Niby mówi, że mnie kocha, ale to nie jest to co kiedyś.. Boję się że pewnego dnia powie, że już nie chce być ze mną. Chciałąbym, zeby było dobrze, ale chyba już u nie ufam.

Edytowane przez adela1234
Czas edycji: 2016-09-11 o 10:42
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 10:48   #2
kowsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

W takim razie po co nadal z nim jesteś?
kowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 10:49   #3
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

bo myślałam, że będzie dobrze, że będziemy w prawdziwym, szczęśliwym związku. Tyle przeszliśmy, myślałam, że to już za nami, a teraz nie mogę sobie sobie poradzić z tą niepewnością
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 10:59   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Cytat:
Napisane przez adela1234 Pokaż wiadomość
bo myślałam, że będzie dobrze, że będziemy w prawdziwym, szczęśliwym związku. Tyle przeszliśmy, myślałam, że to już za nami, a teraz nie mogę sobie sobie poradzić z tą niepewnością
- ale to nie jest możliwe, gdy OD POCZĄTKU miałaś takie nastawienie:
Cytat:
z mojej strony nie było chemii.
i to:
Cytat:
Kochał mnie bardzo. Ja jednam nie odwzajemniałam jego uczucia.
.
Bo wygląda to tak, jakbyś weszła w związek , bo
Cytat:
Bo z jednej strony ideał (każdy mi to mówił)
Potraktowałaś faceta bardzo użytkowo.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:02   #5
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

nie zawsze, przecież jest tak, że jest od razu chemia, ale bardzo dobrze spędzało mi się z nim cas, mogliśmy rozmawiać przez telefon godzinami, po prostu dla mnie oto było za szybko, potrzebowałam trochę więcej czasu.
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:07   #6
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Ale czas minął: nie kochasz faceta, nie pociąga Cię, a chcesz mieć "super związek", bo dla innych ten facet jest ideałem?
Wiesz, pamiętam z czasów młodych ( ) chłopaka, który był wg mojej śp. mamy ideałem dla mnie, ależ mi go nachwaliła, a mnie no nie pociągał i tyle.
Czego nie rozumiesz: związek może się udać lub może z tego po czasie nic nie wyjść, ALE facet, z któym chce się w ten związek wejść powinien pociągać, bardzo pociągać. Tak na wejście.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:07   #7
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Cytat:
Napisane przez adela1234 Pokaż wiadomość
nie zawsze, przecież jest tak, że jest od razu chemia, ale bardzo dobrze spędzało mi się z nim cas, mogliśmy rozmawiać przez telefon godzinami, po prostu dla mnie oto było za szybko, potrzebowałam trochę więcej czasu.
Do tego, co opisałaś, niepotrzebne jest bycie parą, wystarczy przyjaźń, kumpelstwo. Gdy nie ma oprócz tego chemii, pociągu,z tej mąki cheba nie będzie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 11:08   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

No ale 4 lata to chyba wystarczająco "więcej czasu", żeby wiedzieć, że to nie ten facet, nie ten związek, dać sobie i jemu szansę na bycie szczęśliwymi i się rozstać?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:11   #9
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

ale teraz mnie pociąga i chcę z nim być, tylko boję się, że jest już za poźno, że on jest ze mną tylko po to, że mnie zostawić, żebym poczuła to co on, gdy chciałam odejść

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ale 4 lata to chyba wystarczająco "więcej czasu", żeby wiedzieć, że to nie ten facet, nie ten związek, dać sobie i jemu szansę na bycie szczęśliwymi i się rozstać?

rok temu powiedziałam, mu że powinnośmy się rozstać, taki rozmów było dużo
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:14   #10
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Porozmawiajcie, po prostu. I albo zacznijcie się oboje bardzo starać o ten związek, albo dajcie sobie spokój,
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:15   #11
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Cytat:
Napisane przez adela1234 Pokaż wiadomość
ale teraz mnie pociąga i chcę z nim być, tylko boję się, że jest już za poźno, że on jest ze mną tylko po to, że mnie zostawić, żebym poczuła to co on, gdy chciałam odejść
Fantastyczny zwiazek. "Kto komu bardziej przysra " Czas start! Słooodko.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 11:16   #12
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

rozmawialiśmy, ale tylko słowa... a on już nie jest taki czuły jak kiedyś, niby mówi, że chce być ze mną, ale nie do końca do pokazuje
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:23   #13
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Cytat:
Napisane przez adela1234 Pokaż wiadomość
rozmawialiśmy, ale tylko słowa...
No to wymagaj, żeby za słowami szły gesty, albo żeby skończył gadać głupoty i się rozstańcie. No sorry, samą gadką-szmatką tracicie tylko czas. Życie jest jedno, krótkie jak diabli, szkoda je marnować na coś takiego.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:28   #14
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

tylko, że mam takie poczucie, że gdybym była taka jak teraz, wtedy kiedy jemu tak bardzo zależało byłby cudownie. A ja go tylko raniłam
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:32   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

No ale co z tego? Nie chciałaś go wtedy, on o tym wiedział, ale uparł się, chciał, nie odszedł. To była jego decyzja, jego sprawa i jego konsekwencje. Nie ma żadnego prawa się teraz na Tobie odgrywać. Jeśli mu nie pasuje ten związek, to pa pa. Jeśli pasuje, to niech skończy odwalać gówniarskie zagrywki, bo to jest zwyczajnie żałosne.

A Ty się skończ biczować. Jasne, trzeba było go zostawić wtedy, kiedy czułaś że nic z tego, tutaj popełniłaś błąd. Ale nie powinnaś się zgadzać na takie traktowanie, jakie on Ci teraz serwuje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:45   #16
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

fatalnie się z tym wszystkim czuję, bo znamy się tak długo, jestem już tym zmęczona, wszyscy na około mnie tworzą szczęśliwe związku, same śluby, a ja mam coś takiego. Może to głupie, ale mam wrażenie, że zmarnowałam swoją szansę. Moi rodzice nie byli szczęśliwym małżeństwiem, ojciec był okropnym mężem - krzyczał, znęcał isę psychicznie nad matką. Zawsze bałam się, że trafię na kogoś takiego i bardzo trudno było mi stworzyć związek. On był jedynym, który tak walczył.
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:49   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

No ale teraz zachowuje się tak, jak się zachowuje, a to o nim źle świadczy.

Zapytaj po prostu dlaczego tak się zachowuje, a potem coś z tym zróbcie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 21:49   #18
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Historia z urodzinami to kicha :/ Jak się tłumaczył?

A tak po za tym...nie mylisz przypadkiem ,,kryzysu" w związku z opadnięciem emocji?

Przez tyle czasu facet za Tobą latał/starał się/zdobywał...ale teraz już jesteście razem i sytuacja się stabilizuje. Emocje opadają, co jest dosyć normalnym etapem. Może mylisz to z jego ,,olewaniem"?
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 12:41   #19
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

nie wiem, może i tak, ale ciągle boję się, że mnie zostawi, że będzie chciał się odegrać, a ja nie chce go teraz stracić. Nie wiem co mam robić, czasem myślę, że w ostatnim czasie za mało się starałam, ale po po po prostu czasem mi było bardzo pzrykro i chciałam, żeby też to zauważył, boję się bardzo starać, bo boję się, że on znowu zrobi tak jak z moimi urodzinami. Nie wiem co mam robić

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

a z urodzinami tłumaczył się tak, że teraz wiem, co on kiedyś czuł. Przyznał, że zrobił to, żeby się na mnie odegrać.
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 13:44   #20
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Bardzo niedojrzały facet, skoro chciał Cię ukarać i odegrać się na Tobie olaniem Twoich urodzin. Dojrzali i normalni ludzie się tak nie zachowują. Ja już bym dawno straciła ochotę na związek z takim mściwym socjopatą. Jeśli masz się bać każdego dnia, czy dzisiaj wróci do Ciebie karma czy też nie, to już chyba lepiej zakończyć tę toksyczną relację.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 13:58   #21
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Fantastyczny zwiazek...(sarkazm)przecz ytaj,co piszesz i zastanow sie czy tak ma wygladac Twoje zycie.Totalna hustawka emocjonalna.Toksyczny facet,niestabilna Ty.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 13:59   #22
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

tylko, ze ja wiele razy sprawiałam mu straszną przykrość i mam wrażnienie, że to wszystko moja wina, bo bardzo go skrzywdziłam, a teraz nie wiem jak to naprawić
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 14:24   #23
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Moze nie pasujecie do siebie.Na to wyglada.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 15:30   #24
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

może i tak jest, bo ja już nie wiem, czy dopowiadam sobie wszystko, bo z jednej strony ostatnio kupił mi róże, ale boję się, ze to wszystko po to, żeby w odpowiednim momencie bardziej mnie zabolało. Popadam w paranoje. Bardzo chciałabym, zeby było normalnie, żebyśmy byli szczęśliwi, nie wiem jak sobie poradzę, kiedy on mi powie, że mnie już nie kocha.
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:48   #25
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Rozmawialiście o tym w końcu, czy dalej bawisz się w domysły i niedopowiedzenia?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 18:52   #26
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

on niby mówi, że jest dobrze, ostatnio jest troskliwy, ale już tak raz było, a potem nagle cios
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 15:12   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Czyli nie rozmawialiście. To czego w takim razie oczekujesz od Wizażu?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:53   #28
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

Adela ile macie lat?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 18:07   #29
adela1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 24
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

ja 25 on 28
adela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 05:59   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nie radzę sobię w tym związku

A to co piszesz brzmi jak związek nastoletni. Obłęd.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-06 16:17:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.