Nieśmiałe pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jaka firma
L'oreal 12 52,17%
Inglot 3 13,04%
Maybelline 4 17,39%
Rimmel 0 0%
Astor 0 0%
Manhattan 4 17,39%
Głosujący: 23. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 17:09   #1
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Smile

Nieśmiałe pytanie


...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:53
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:16   #2
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Nieśmiałe pytanie

Nie jestem wprawdzie wizażystką, ale nie rozumiem czemu ma to być jedna firma? Nie lepiej wybrać właśnie z każdej firmy kosmetyki, które są z niej akurat najlepsze?
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:23   #3
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Nieśmiałe pytanie

Wiadomo że wszystkich kosmetyków nie przetestowałam ale tak siegajac pamięcią wstecz najmniej zawiodłam sie na lorealu (co nie znaczy ze innych firm kosmetyki sa złe)
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:25   #4
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Nieśmiałe pytanie

no wlasnie, chodzi o to, ze ja prawie w ogole nie jestem zorientowana w tych firmach. i np. zawsze bede miala dylemat jakie wybrac cienie, jakie tusze. oczywiscie pomocne jest KWC czy inne portale z recenzjami kosmetykow, ale to nie zalatwia sprawy w 100%, gdyz czasami jest np. jedna ocena albo nie wszystkie produkty te recenzje maja. po prostu chce sobie bardzo ulatwic zycie zwlaszcza ze nie mam dostepu do takich firm jak channel, dior czy kryolan
edit- jak na razie 2 dla manhattanu i po jednym dla l'oreala i inglota. szczerze mowiac do w inglocie nigdy nic nie kupilam, bo sie wstydze. tego ze tak mlodo wygladam i zawsze sie mnie pytaja "a to dla ciebie?" w naturze a zwlaszcza w rossmanie jest wieksza swoboda
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:49   #5
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Nieśmiałe pytanie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
no wlasnie, chodzi o to, ze ja prawie w ogole nie jestem zorientowana w tych firmach. i np. zawsze bede miala dylemat jakie wybrac cienie, jakie tusze.
No niestety jak będziesz już wizażystką, będziesz musiała umieć się zdecydować, jak również próbować różnych firm. Wizażystki korzystają z wielu marek, nie tylko tych najdroższych - przynajmniej te co ja znam. I jeśli chcesz być wizażystką, warto byłoby JUŻ popróbować różnych kosmetyków, różnych firm, by wybrac najlepsze.

Cytat:
edit- jak na razie 2 dla manhattanu i po jednym dla l'oreala i inglota. szczerze mowiac do w inglocie nigdy nic nie kupilam, bo sie wstydze. tego ze tak mlodo wygladam i zawsze sie mnie pytaja "a to dla ciebie?" w naturze a zwlaszcza w rossmanie jest wieksza swoboda
Nie ma czego się wstydzić. Jesteś klientką, masz prawo kupować co chcesz. A jeśli chcesz próbować z różnymi kombinacjami kolorów na powiekach - to własnie inglot będzie myśle najlepszym wyborem, jako, że paleta kolorów jest naprawdę wielka. A tak szczerze mówiąc to to pytanie, jak rozumiem, prawnic Inglota "a to dla Ciebie?", ja bardziej rozumiałabym jako chęć dopasowania kosmetyku dla Ciebie, a nie zarzut, ze jesteś za młoda

Ja sama w sondzie nie zagłosuję, ponieważ nie umiem polecic Ci jednej firmy jako najlepszej. Z Rimmela np. lubię maskarę, za to z Inglota wspomniane już cienie.
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:46   #6
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nieśmiałe pytanie

Kazda firma ma hity i buble
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:50   #7
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Nieśmiałe pytanie

Z inglota lubię kolory cieni do powiek - szeroka gama Natomiast loreal ma fantastyczne fluidy i tusze do rzęs,a także błyszczyki- nigdy się nie zawiodłam jeszcze.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 18:57   #8
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Nieśmiałe pytanie

Jednak zagłosowałam na loreal P.S Widzę ze jestes ze Stargardu. Macie tam pyszne tosty z budek
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 19:23   #9
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Nieśmiałe pytanie

O boże ... starsznie trudne pytanie. Jestem zdania podobnego co aisne

Na początku chciałam zaznaczyć L'oreal, bo mają dobre pomadki, błyszczyki, podkłady i mój ukochany tusz do rzęs Z kolei zaraz potem pomyslałam, że skoro chcesz być wizażystką to przyda się eksperymentować z kolorami - zatem chciałam zaznaczyć Inglot. Potem mi się przypomniało, że Astor ma również ładne pomadki i błyszczyki i dobre podkłady oraz małą ale przyjemną serię brązującą - pomyślałam, że może Astor. Potem mi się przypomnialy szminki Rimmel i Maybelline, ich błyszczyki, słynny Recover i puder brązujący Rimmel - przydatny do nauki modelowania twarzy. Jak pomyślałam o modleowaniu to sobie uświadomiłam, że Maybelline ma dwa fajne róże do policzków... W końcu przstałam myśleć dalej i postanowiłam, że napiszę to co powinnam napisac na samym początku... Nie ma firmy, ktora by miała wszystkie kosmetyki cudowne (nawet wśród tych wysokopólkowych). Więc nie ma co się zdawać na jedną markę. Lepiej skomponowac sobie zestawik z perełek każdej firmy Kilka z nich już zdązyłam przy okazji wymienic
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 21:34   #10
Olisek
Przyczajenie
 
Avatar Olisek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków- Podgórze
Wiadomości: 26
Dot.: Nieśmiałe pytanie

A ja od wczoraj jestem wizażystką-stylistą z dyplomem i będę teraz komponować swój kuferek. Napewno nie będą to kosmetyki jednej firmy ponieważ tak jak napisała Kasienka B każda firma ma hity i buble i każdy wizażysta to powie. Przy wyborze kosmetyków napewno będę się sugerować opiniami na stronie KWC.
Olisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 12:01   #11
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Nieśmiałe pytanie

...thx

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-10 o 17:20
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.